Бабин

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
yurec
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 21 січня 2008, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення yurec »

А ДЕ ЦЕЙ ПЛАТНИЙ? ЦЕ ТОЙ ЩО БІЛЯ ЛІСУ?
Аватар користувача
Kolyan i syn
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 51
З нами з: 16 вересня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення Kolyan i syn »

yurec писав:А ДЕ ЦЕЙ ПЛАТНИЙ? ЦЕ ТОЙ ЩО БІЛЯ ЛІСУ?
Це той що біля церкви.
Аватар користувача
yurec
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 21 січня 2008, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення yurec »

ДЯКУЮ!
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Есть идея проверить Бабин на наличие окуня как всегда по субботам - до роботы...
Народ подскажите, где лучше это сделать и которые ставы платные. а какие бесплатные (№1,2 или 3).
Во сколько приходят обилечивать на платных?

Зображення
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Наскільки мені відомо то платний тільки №3, а №1 та №2 це технічні водойми цукрового заводу.
Цієї зими на платному були проблеми з зимовлею риби, інформації що клює на даних водоймах поки що не маю.
Аватар користувача
Kolyan i syn
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 51
З нами з: 16 вересня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення Kolyan i syn »

На ставу №1 зовсім ніколи не був. На ставу №2 окунь наче гуляв,але я там був більше місяця назад і крім того там купа браків ставлять сітки.Став №3 - платний і повністю заріс,сторож казав,що будуть розчищати тільки біля помостів,тож думаю,що спінінгом там немає що робити.
serjik
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення serjik »

В неділю (11.07.10) побував на ставку №2 з тієї сторони що біля автотраси. Скажу відразу - до рибалки не готувався, а так - вирішив поїхати у "розвідку", та й гріх сидіти вдома в такий день як День рибалки. Всіх вітаю!!!!! :smu:sche_nie: Отже, на базарі опариша та черв'яків вдалось купити лише в 8-05. В 9-00 я вже на ставу. Сиділо ще 2-є рибалок(батько та син). Ловили на 5 "спутніків" та резінку. Сиділи з самого ранку. Оскільки мали лодку, то я так зрозумів що місце закормлювали, але кльв всеодно був відсутній. Облаштувався в 50 метрах від них. Поблизу берега (4-6 метрів) став дуже заріс водорослями. Важко було знайти місце. Вибрав сяке-таке під деревами, які дещо заважали закиду. Ловив спочатку на фідер. Прикормка Фішка-Фідер (для фідера - відстой), наживка - червяк/опариш. На прикормку підійшла дрібна риба. Було багато холостих покльовок. Зловив і відпустив карасика розміром з мізинець. Відложив фідер в сторону. Закинув 2 супутника набитих мастиркою. В 10 -50 - перша покльовка. Трохи менше ладоні карась. Було ще кілька не реалізованих. Мені здалося що це раки довбали. Експерименти з додаванням різних запахів(ваніль, аніс, мушля) нічого не дали. Прикормив місце, закинув поплавчанку з тонкою оснасткою. Дууууже обережна і малопомітна покльовка, підсік - карась, але цей вже 120-150 грам. Знову закинув, прикормив. Не клює. Ловлю на супутники. Офігенна покльовка на спутнік, підсікаю - витягнув невелику плотву. Більш покльовок немає. Поплавчанка також мовчить. В 11-40 зловив невеликого карася на супутник. Коли вже збирався додому побачив що щось ледь торкає поплавок, думав синька, (її там багато), але за 10 хв очікування вибрав момент і підсік, знову невеликий карась. Висновок: карасів залишилось дуже мало, та й та зашугані "браками" і треба підібрати "ключик" Плотва ще є, але як і карась клює дуже обережно.
PS: Спілкувався з міцевим мужичком, то каже що багато риби задихнулось взимку, а також багато з лунок "браки" повиловлювали.
Також бачив, що місцеві ставили сітки, мужичок сказав що їх там більше до десятка в різних місцях стоїть.
Yurasik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 20 грудня 2010, 20:25
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення Yurasik »

транзитом був на дамбі в Бабині.бачив на ставку № 2 рибалок з 30. в когось є інформація? дякую.
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Был на рыбалке в Бабине 28.04.2013
Наживки и насадки: опарыш, мастырка, перловка.
Снасти: 1 поплавочная, 1 фидерная удочка

С самого утра, часов в 5:30 поклевок практически не наблюдалось. Часов в 7 начали тягать довольно часто мелкого карасика, который уплывал назад к родителям, так как даже для сковородки он был маленький. Начиная с 9 утра на опариша поймал порядка килограма хорошего толстенького карася. На дальних рубежах и ближе к камышам плескаются лапти, довольно внушительных размеров.
Поплавок был отложен в сторону где то с 10 утра, поднялся ветер, волны стали такие что и понять что либо на моем 4х грамовом трабукко стало просто невозможно. Я переключился вплотную на фидер, который до этого молчал почти все время. Закормил одну точку 10ю кормушками, и начал ловить исключительно на опариша. 4 опариша, красный и белый по очереди, последний опариш надрезан. Увидел 6 очень сильных поклевок, реализовал 4. Караси хороших размеров, больше ладошки. К сожалению пришлось собираться и ехать, так как погода намикала о дождике.
Лишних и самых мелких карасиков отпустили домой, пусть растут.
Одно что всегда меня отталкивало от данного водоема это то что там сидят толпы рыбаков, которым п..й на то сколько рыбы в водоеме, и на то что они будут ловить сегодня, им самое главное нахерачить полный садок карасей, и наверное приехав домой маструбировать на КГ на весах.. Даже не знаю как по другому высказатся. Из за таких вот му..ов не то что моим детям, моего брата мне скоро негде будет обучать рыбалке.

П.С Сеток много, ставят в наглую, оно и не удивительно, все что бесплатно.. в секунду либо разбирают на детали, либо засерают.. Менталитет что ли? Ломать им руки и ноги, потом говорит что споткнулся пытаясь залезть в воду для установки сети.. один выход по моему.
Коротко о выводах:
Лучшее время ловли с 8 до 11 утра( очень относительно)
Лучшие места, с поля у камишей
Лучшая наживка - опарыш
Лучшая дистанция - дальше возможностей поплавков
Рыба есть, и её много.
Востаннє редагувалось 29 квітня 2013, 14:18 користувачем RIPsys, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення stal1n »

Спасибі за інформативний звіт, дуже чітко все написав!
RIPsys писав: Одно что всегда меня отталкивало от данного водоема это то что там сидят толпы рыбаков, которым п..й на то сколько рыбы в водоеме, и на то что они будут ловить сегодня, им самое главное нахерачить полный садок карасей, и наверное приехав домой маструбировать на КГ на весах.. Даже не знаю как по другому высказатся. Из за таких вот му..ов не то что моим детям, моему брату мне скоро неге будет обучатся рыбалке.
А ми власним прикладом і тут на форумі в тому числі покажемо людям, як саме потрібно відноситись до рибалки і до природи взагалі. Того дивись молодше покоління за нами і підтягнеться.
Інших методів зараз я не бачу, сумно це все. Нехай вони тією рибою подавляться.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
MAtveyVSOP
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 31 січня 2012, 11:45
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення MAtveyVSOP »

Добро часу доби. Був в Бабині на ставочку що вище на карті під №3. Приїхали ми туди біля 13год так як плануквали побуть до самого вечора я закінув 2 фідера, кум який сів на сусідньому місці на 3 поплавочка, риба активно брала в мене на червяк, ну а в кума на манку, було досить багато маленького карасика, але і було спімано біля 10карасиків більше 500грм, переважну більшість на фідер, фото не робили, виправлюсь чесн слово, а взагалі з + риби є і дуже багато, з - ставок ну дуже зарослий багато кропиви, ну і відкрию Вам невеличку таємницю ставок там платний тільки по дамбі і частина дальнього берега до тих пір поки стоять альтанки, а далі ставок не орендований, якщо маєте намір половить і Вас прийду "обілечувать" можете сміливо відмовитись, а ні заплатить 30грн не такі великі гроші) :smilefish:
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення ZVod »

По перевіреним даним .... на сьогодні ситуація на великій бабинській водоймі зовсім невтішна .... скоріше всього близька до нульової ... Інфа від мого кращого товариша ... асортимент наживок - мотиль, опраиш, манка.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення stal1n »

За неперевіреними даними карась в бабині на великому ставку вже клює.
Інформацію отримав сьогодні на рибалці в Малому Олексині від якогось мужика на велосипеді, який об'їжджає всі рибні місця області і моніторить ситуацію.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення Pank »

Привіт всім! Я з Бабина))) На великому ставку карасик вже покльовує але слабенько (потрібно шукати місця де клює та шукати рибу змінюючи дальність закидання). А на ставку тому що біля церкви (що через дамбу) платний ніби (гроші ніхто не збирає і напевно і не буде збирать, тому що весь карп та товстолоб що туди запустили задихнувся ще минулої зими :-( ) Карасик тут клює краще та більший і набагато смачніший)))
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення Pank »

Сьогодні зранку сусід був на цьому ставку що біля церкви, було холодно і вітряно. За півтори годинки зловив 5 хороших карасів на червяк. Клювало на спінінг де була кормушка)
Якщо цікавить якась інформація по бабинським ставкам, звертайтесь, буду радий допомогти :) Сам рибалити на цих ставках не дуже полюбляю (тому що немає тут великої риби, карпи які запускали неможуть перезимувать, навіть плотва та окунь душиться зимою :-( тільки карасю тут добре живеться). Рибалю більше на р.Горинь)))
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей