Городище, Березнівський район

Даний розділ форуму створений для збору інформації про водойми Рівненської області
Правила форуму
Даний розділ форуму створений для збору інформації про водойми, для того, щоб додати їх на головну мапу сайту

Перед створенням нової теми обов'язково спочатку скористайтесь пошуком, як на сайті так і на цьому форумі — можливо водойма вже існує.
Коли пишете нове повідомлення в тему, то пишіть щось корисне, а не: "як кльов?"
Якщо ви вже наважились створити тему, то величезне прохання описати все згідно правил: вартість риболовлі, стан доріг, конкретні місця ловлі, час коли можна ловити, снасті, прикормка, наживка. І фотографії, побільше якісних фотографій :)

Рибалки будуть вам дуже вдячні!
Аватар користувача
cross1k
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 05 вересня 2012, 15:48
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення cross1k »

Хто підскаже номер телефону.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення Рома »

0984225190 - СТОРОЖ
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
cross1k
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 05 вересня 2012, 15:48
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення cross1k »

Vetal писав:Відвідав дану "РОЗРЕКЛАМОВАНУ" сайтом водойму в суботу. Після того як невдалось порибалити в минулу неділю замовили пірси з батьком і ось о 5.20 ми вже на місці біля шлакбаума. Сигналив, фарами бликав, на контактні телефони дзвонив, так добивались до 6.10, потім прийшов "готовий.." сторож, і ще 20 хвилин брав гроші, виписував квитки і розповідав різні байки. Чим вивів мене з рівноваги, так як хотілось швидше приступити до риболовлі. (а не слухати цей пяний бред).
Да нас напевно цей провожав в неділю) В суботу коли приїхали адекватний сторож зустрів)
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення KYM »

Дякую Vetal!
Тепер буду знати що батька туди направляти не варто - він також не любить "алкашів при виконанні" і сітки!
Взагалі рахую те, що людина при рибалках виймає сітку, а ще й такенну - автоматично ставить тих самих рибалок в статус "лохів", тобто чхати хотіли господарі на всіх хто платить гроші за ніби "риболовлю", хоча такою, я так розумію її не назвеш адже на риболовлі заспокоюють нерви, а не "натягують" їх ще більше, як ту г*вняну сітку...
Прошу вибачити - став на місце людини, яка все те побачила і пережила...
Та і взагалі це лише ІМХО. :)
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Да, нажаль мінусів від даної водойми все більше та більше. Тепер я розумію Власника Колоденського ставу, котрий каже шо реклама йому непотрібна, головне постійні люди-рибаки, котрі ловлять у нього рибку і отримують массу задоволення від даного процесу. А гроші то діло наживне. Ведать у кожного власника бачення прибутку різне.
А рибка бачу гарна ловиться, дійсно гарні карасі :co_ol: Буду чекати ще звітів від даної водойми, я таки карасів за грибами ще неналовивсь цього року :hi_hi_hi:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
OLEKSANDRSG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 07 травня 2013, 10:23
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення OLEKSANDRSG »

Добро дня всім!!! Я власник даної водойми. 1.Почну з гіршого- сітки на даній водоймі ставили!!!!! в 2012.(для чого, чому не буду повторятись- за що я вибачився, вибачаюсь та такої помилки не допущу(сам рибалка-знаю що неприємно і т.д.)). 2.А тепер напишу++++В період осінь 2012 та весною 2013 в дану водойму дориблено понад 2000кг. риби (точніше 1500кг.-карпа, 100кг-товстолоба, 200кг.-білого амура, 50кг. - линка, 250кг.-карася),30особин карпів(маток від 5 до 10кг). Для рибалок збудовано 8 нових пірсів, та МІСТ(тобто 2заїзд з дороги 20м.Орлівка-Поляни).3. Що стосується пяного сторожа- 050 435 40 47 мій прямий телефон, дзвоніть в любу пору(звільню з роботи).Запрошую всіх порибалити.(умови 100+5грн.екозбір. 5вудок, карпа до 300гр. та амура до 500гр. відпускати, вилов не лімітується). На даний момент ловиться гарно Білий амур з 20.00вечора на хруща. Всім кльової удачі!Дзвоніть, підказуйте, рекомендуйте, вислухаю всіх!
OLEKSANDRSG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 07 травня 2013, 10:23
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення OLEKSANDRSG »

Привіт всім рибалкам! Ставок в черговий раз дориблено в цьому році 03.06.13р.- 1т.(300г-800г) короп. Кльової удачі!!!
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Чудово!! Дякую за iнформацiю!! Аби всi власники так старанно пiдходили до iнформацiйного розповсюдження. :bra_vo:
OLEKSANDRSG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 07 травня 2013, 10:23
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення OLEKSANDRSG »

Доброго дня! з 8.08.13р по 23.08.13р. рибалка закрита.ПРОФІЛАКТИКА!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Дайте координати даної водойми і що коштує половити у Вас? Чи є яка знижка якщо приїде скажем машина з 4-ма рибаками??? :mi_ga_et: Самі розумієте що добратися + оплата за став то трохи напряжно одному :smu:sche_nie:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення Рома »

SashulkaB3
На рибній мапі є вся інформація.
Зображення Romanmix2002
OLEKSANDRSG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 07 травня 2013, 10:23
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення OLEKSANDRSG »

Нагадую – відкриття 23.08.13р. Прохання на 24-25числа місця ,при бажанні ,замовити завчасно 0984225190-охорона(цілодобово).
OLEKSANDRSG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 07 травня 2013, 10:23
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення OLEKSANDRSG »

ДЛЯ ВСІХ РИБАЛОК: Дорибив ставок 28.03.14р. 1зарибок- 800кг.(короп +/-500грн=700кг. б.Амур +/-700гр=100кг.), 30.03.14р. 2,3зарибок – 1200кг.(короп +/-500гр.=900кг карась +/-250гр=300кг).
Нові правила вилову риби на водоймі “Кльова удача”!!!!
1.Снасті(прикормку) в воду заносити(запливати)забороняється!
2.Білет так і коштує 105грн – світловий день 24год.(доплата за вилов в ночі+50грн.)
Вилов риби так і залишається – безліміт.
Дані правила змушені ввести в звязку з відомими фактами браконьєрства(в ночі під видом
занесення корму-заносили сітки і т.д.).

Рибалка відкрита-ПОЧАВСЯ КЛЬОВ!!!Ласкаво просимо!

З повагою: орендар водойми -Олександр
Аватар користувача
Massik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 22 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення Massik »

OLEKSANDRSG писав:ДЛЯ ВСІХ РИБАЛОК: Дорибив ставок 28.03.14р. 1зарибок- 800кг.(короп +/-500грн=700кг. б.Амур +/-700гр=100кг.), 30.03.14р. 2,3зарибок – 1200кг.(короп +/-500гр.=900кг карась +/-250гр=300кг).
:co_ol:
OLEKSANDRSG писав: 2.Білет так і коштує 105грн – світловий день 24год.(доплата за вилов в ночі+50грн.)
Незрозуміло, що Ви маєте на увазі під світловим днем 24 години: повну добу? Тобто вилов з 17.00 субота до 16.59 неділя, наприклад? Про ніч все зрозуміло. Телефон охорони не змінився?
OLEKSANDRSG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 07 травня 2013, 10:23
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення OLEKSANDRSG »

Саме так-якщо приїхали о 17.00 білет дійсний до 17.00 слідуйочого дня, телефон охорони не змінився!
Відповісти

Повернутись до “Рівненщина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей