c.Олександрія, став Галове.

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Kylibin
Абориген
Абориген
Повідомлень: 114
З нами з: 16 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

c.Олександрія, став Галове.

Непрочитане повідомлення Kylibin »

Чи правда ,шо на одній судаковій водоймі господар зажрався і підняв плату до 100гр з особи. Пропоную об,явити бойкот. Щоб жоден рибак туди не їхав. Зробити таке в період повного безгрошів,я ПОСКОТСКІ!!!! І нехай його задавить жаба. А ми ще зловимо свого судака.
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення xxOZ »

Kylibin писав:Чи правда ,шо на одній судаковій водоймі господар зажрався і підняв плату до 100гр з особи. Зробити таке в період повного безгрошів,я ПОСКОТСКІ!!!!
В Україні прив"язка любої ціни - до доллара. І хазяїна, якщо в когось не вистачає коштів, це не хвилює. Завжди знайдуться ті хто й за таку ціну буде ловити. Якось в загальному так.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Kylibin писав: Пропоную об,явити бойкот. Щоб жоден рибак туди не їхав.
Я підтримаю бойкот. Тільки скажіть куди не їхати. Яку водойму бойкотувати?
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
пітон
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 59
З нами з: 03 грудня 2010, 10:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення пітон »

Це дійсно так, в п`ятницю знову не погано проклюнувсю судак і тут жабу у власників поперло, хоча в інші дні клювало не дуже, та і не кожен зуміє впіймати.Воістину жадібність не має меж !
Востаннє редагувалось 07 квітня 2014, 16:45 користувачем пітон, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

DerSieger писав:
Kylibin писав: Пропоную об,явити бойкот. Щоб жоден рибак туди не їхав.
Я підтримаю бойкот. Тільки скажіть куди не їхати. Яку водойму бойкотувати?
Велика водойма в Бичалі))))
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

c.Олександрія, став Галове.

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Судак з берега 50, з човна 100грн.
Карп з берега 200, з човна 250грн.
Інформація від охоронника з яким я познайомився. Та каже шо улов буде полюбому, оскільки рівнем води аж ніяк не погратися(дамби вже нема), та і шось сипати нерезонно + запустили дуже багато риби.
Монтують мостики-пірси, такшо скоро там буде супер водойма. Но як по мені то дорого :za_da_va_la:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Олександрія. Великий став (Галове)

Непрочитане повідомлення stal1n »

SashulkaB3 писав:Судак з берега 50, з човна 100грн.
Карп з берега 200, з човна 250грн.
Інформація від охоронника з яким я познайомився. Та каже шо улов буде полюбому, оскільки рівнем води аж ніяк не погратися(дамби вже нема), та і шось сипати нерезонно + запустили дуже багато риби.
Монтують мостики-пірси, такшо скоро там буде супер водойма. Но як по мені то дорого :za_da_va_la:
Телефон до охоронця чи власника можна отримати?
Цікавить яка саме риба там буде ловитися, скільки буде коштувати половити карася/плотву з пірсу.
Спасибі.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
пітон
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 59
З нами з: 03 грудня 2010, 10:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Олександрія. Великий став (Галове)

Непрочитане повідомлення пітон »

Остання інформація з даної водойми в темі - прихована водойма
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Олександрія. Великий став (Галове)

Непрочитане повідомлення stal1n »

пітон писав:Остання інформація з даної водойми в темі - прихована водойма
)
Мене така відповідь не зовсім влаштовує. По тій причині, що відповіді на мої запитання відсутні:
телефон
риба
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Олександрія. Великий став (Галове)

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Я знаю що невідповів, та я невияснив ще чи можна дати телефон без відома його власника, може він тому буде не дуже радий :du_ma_et:
Дозвонюсь, виясню то все розпишу.
Доречі там був Ніколас, вроді даже карпа забагрив за плавник :dribble: , треба ще з нього випитати.
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Олександрія. Великий став (Галове)

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Ось телефон власника, зовуть Петро.
(О67)363 37 3пйять
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Олександрія. Великий став (Галове)

Непрочитане повідомлення Рома »

Як відбувається момент оплати? Спочатку оплачуєш - потім ловиш, чи до тебе потім приходять обілечувати?
Востаннє редагувалось 12 квітня 2014, 07:25 користувачем Рома, всього редагувалось 1 раз.
Зображення Romanmix2002
Andriy77
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 27 лютого 2011, 16:12
Телефон: 0680249402 05050462
Контактна інформація:

Re: Олександрія. Великий став (Галове)

Непрочитане повідомлення Andriy77 »

Можеш відразу підїхати до сторожів і оплатити, або на протязі дня сторож сам підпливає і збирає касу, на сьогоднішній день 100грн з людини
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення os1 »

MAXIMUS писав:
DerSieger писав:
Kylibin писав: Пропоную об,явити бойкот. Щоб жоден рибак туди не їхав.
Я підтримаю бойкот. Тільки скажіть куди не їхати. Яку водойму бойкотувати?
Велика водойма в Бичалі))))
Позавчора, в понеділок, проїжджав біля цієї водойми приблизно о 18.30. На воді нарахував 5 човнів.
Може в когось є якась інформація?
пс Можливо створити окрему тему по цій водоймі?
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення AndreyK »

os1 писав:Позавчора, в понеділок, проїжджав біля цієї водойми приблизно о 18.30. На воді нарахував 5 човнів.
Може в когось є якась інформація?
Был и я там в понедельник весь день, до вечера. Хотя вообще там уже многие форумчане побывали. :) Водоём интересный, но сложный - достаточно большой, резких перепадов глубин и прочего яркого рельефа дна там нет, так что рыбу найти не так уж просто. Глубины - от 3,5 возле дамбы плавно переходят к 1,5-2 в сторону леса.
Скрывать что-то уже нет смысла, так что отпишусь о результатах - по порядку.

Я впервые побывал там 30 марта - к тому времени рыбалка там была открыта уже недели две и многие знакомые успели хорошо отловиться, да и стоимость рыбалки на тот момент была более адекватная - 100 грн с лодки (то есть 50 грн с человека). Рыбачил я тогда с Bizba. На жор мы не попали, но результат хоть какой-то был - у меня 2 судака около кило, у Миши три покрупнее, плюс по одному окуню грамм 250-300 и ещё несколько мелких судачков до полкило отпустили. Судаки на джиг, своего окуня я поймал на Рапаловский ратлин.Пробовал и различные воблеры - но результата они не принесли. Плюс было ещё несколько сходов и нереализованных поклёвок - большинство пойманных судаков клевали без чёткого удара, а с "прижимом", соответственно пойманы под бороду. На водоёме в тот день был аншлаг - с утра мы насчитали 16 или 17 лодок, наверняка среди них были и те, кому удалось найти рыбу и результаты рыбалки намного лучше.

На фото общий результат на двоих.
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

В следующий раз был там 11 апреля. Погода была неприятная - очень холодно, да и сильный ветер затруднял ловлю. К тому времени цена рыбалки уже поднялась до 100 грн с человека. Кроме нашей лодки утром была ещё одна, но к обеду они уже сдались и уехали, так как даже малейших признаков клёва не было. :-) Мы бы тоже уехали, но жаба давила за потраченные деньги и потому упирались почти до самого вечера. В промежутке от 14-30 до 15-30 наконец дождались "выхода" и заработали несколько поклёвок - правда, мне хвалиться нечем, у меня всего три мелких судачка до полкило, отпущены. У напарника получше - три зачётных (от кило до полтора) плюс ещё один мелкий отпущен.

Зображення

21 апреля опять рыбачил там с Bizba.В этот раз погода тоже была не идеальная - с утра прошёл небольшой дождь, но хотя бы сильного ветра не было.
Утром удалось нащупать перспективную точку, с которой за 2-3 часа и были пойманы почти все зачётные судаки. К обеду клёв затих и мы немного поплавали по водоёму в поисках других перспективных мест. Но результата это не принесло и к вечеру мы вернулись на старую точку. Клёв там опять возобновился, но зачётной рыбы не было - клевала только мелочь до полкило, которая сразу же отпускалась. Итого за день у меня 6 зачётных и ещё 6 отпущено, у Миши 3 зачётных и тоже 6 отпущено, плюс большое количество нереализованных ударов и несколько сходов . Крупных не было - у меня самый-самый потянул на 1,2 кг, у Миши около полтора. Все на джиг, опять большинство поклёвок не чёткие, а прижимы под бороду.
Крупные экземпляры найти опять не удалось, возможно мы не там искали - а возможно, судаки покрупнее уже стоят на гнёздах и готовятся к нересту.

На фото общий результат на двоих.
Зображення

Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість