Гидропарк

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
yura rivne
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 12 квітня 2014, 20:36
Телефон: 0978342235
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення yura rivne »

Нещодавно відвідав дану водойму! Окунь брав погано, проте судак відрекомендував себе непогано!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Таке питання мені цікаво за ким на моторному човні на гідропарку каталась рибінспекція :fishing: ? Нехто нечув. Це було вроді в суботу чи в пятницю. І незупинив запрет на нерест :spam: . Чув, що взяв отой хтось пару гарних судаків по кіль 3 ато і більших. Цікаво хоть пошиї трішкі погладили :ni_zia: чи тількі штрафом відкараскався. Давно вже потріно братись за таку справу а то беспридел повнейший. І вішать фото щоб їх знали в лице псевдо ГЕРОЇВ.
andriy_m_89
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 16 червня 2014, 22:24
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення andriy_m_89 »

Вчора, після невдалої вранішньої рибалки в Панталії вирішив вийти на вечірню рибалку до Гідропарку. Спочатку вирішив пройтись по Усті. Зупинився біля мосту навпроти ж/д переїзду, і не дарма, за одну проводку було по 2-3 удара. Окунець порадував своею активністю. Виманював я його з глибини за мостом і в траві на мілководді перед мостом. Але ж моя ціль це Гідропарку, отже беру спінінг і йду в сторону Авангарду, по дорозі дивлячись як активно окунь ганяе молька на Усті. Зайшовши на Гідропарк одразу примітив що там картина зовсім інша, ніякого прояву активності навіть близько немае. Постоявши 15 хвилин на своему улюбленому місці під мостом вирішив йти далі. По дорозі спілкуюсь з спінінгістами, які вселяють в мене ще менше оптимізму. Вже почав жалкувати , що пішов з Усті. Але вирішив спробувати ще одне мое улюблене місце. Отже підхожу я в куток біля другого мосту(з крокодилом), закидаю двохдюймову тіогу вздовж берега, роблю декілька стартових підривів, сильний удар..підсічка, і цей милчий вухо звук фрикціону якого я чекав цілий день з 7 ранку. Декілька хвилин боротьби під активні підказки перехожих ;-) і полосатий красень на березі. Роблю фото і відпускаю окунця в рідну стихію, щоб він порадував ще когось своею боротьбою) Додому я вже повертався з хорошим настроем. Фото завантажити не вдалось, тому мусите повірити мені на слово;) Окунь був десь на 400 грамів.
Усім вдалої рибалки та приемних вражень!
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення SPIN »

2 andriy_m_89: на цьому ресурсі нормально завантажувати фото
http://piccy.info/
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення forest »

Нарешті добрався до гідропарку , тому трішки з товаришем вирішили поплавали в надії розбудити сонного хижака...
Зображення
Товариш робив ставку на рибку крупніше, а я полоскав UL- приманки...
Хоч за вікном плюс, проте все ж таки зима, тому зимовий пошук риби передбачає активне переміщення по водоймі. Сильно заважав поривчастий вітер... за декілька годин, так і не отримали жодного тичка. Зупиняємося на каву , поки товариш пішов, роблю проводку і нарешті перший полосатий ...
Зображення
Через деякий час хижак себе видає , рибка почала розбігатися в сторони, стаємо на точку і рибка почала виходити з води одна за одною і відразу ж повертатися назад в рідну стихію, цікаво, але дріб'язок
Зображення
Активність полосатого швидко згасла, сонце почало заходити за обрій, час збиратися...
Висновки: пасивність риби незнає меж, проте все ж є періоди в світлу пору доби у поєднанні з правильним місцем, коли клювання можуть здивувати...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Semrush [Bot] і 0 гостей