ПОЛЯНИ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
віталій
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 03 травня 2010, 17:29
Телефон: 0662143875
Контактна інформація:

ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення віталій »

В суботу 24 квітня вирішив відкрити сезон по спінінгу на даній водоймі..о 5.30 ранку я на місці,температура повітря +2,повний штиль..спілкуюсь з охоронцем на рахунок умов лову в цьому році і дізнаюсь що вони кардинально змінились :lol: отже,обілечується тепер на риболов а автомобіль :lol: тобто,якщо ви приїхали на легковому автомобілі,то з носа,ой,тобто з бампера 40 грн,на джипі 50 грн,з буса 60 :lol: наприклад: приїхали ви на Жигулях на водойму взявши з собою кільканадцять пасажирів у салон,парочку привязали до форкопа,штук пять на верхній багажник,стільки ж у задній і сміливо заплативши ЗА ВСЕ 40 грн їдете на водойму купати свого воблера :lol: на цьому веселощі закінчуються.. :!: мертва риба..сотні окунів дохлих на водоймі де минулого року було ой як приємно з ними поборотись..перехожу на іншу водойму-там мор щупачків і карпа :cry: просто душа болить коли це все бачиш..отаке..
Стосовно самої рибалки то кльову я не бачив,як і не було видно присутності риби,жодного виходу ні щуки ні окуня..окрім мене була на водоймі ще пара спінінгістів у них у заліку ,на момент мого відїзду близько 11 год була 1 півкілушна щучка піймана на дальній водоймі
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

Не спущеними з минулого року залишилось лише 5 ставків. На 2-х з них взимку стався замор, ще в одному невеликому і не проточному живе лише карась. Тобто для спінігістів лишилося лише 2 водойми, та й там на великий трофей розраховувати не варто, бо вони також повністю спускалися позаминулого року. Правдв десь плаває 2 бонуса по 12 кг вкинутих після спуску одного із верхніх ставів. Але головне - проблема з наповненням ставків водою. Раніше, коли там діяв рибхоз, вода в стави подавалась із 3-х чи 4-х скважин і частково поповнювалась з лісу 2-ма міліоративними канавами. Рибхоз розвалився, скважини закрили, частина ставів заросла чагарником. А тепер з кожним роком міліють, заростають і ті водойми, які залишились. До всього цього добавилось сухі літо та осінь минулого року, а також бобри і жлобство орендарів. Бобри загатили міліоративні канави, що живили ставки. А орендарі, користуючись теплою погодою в грудні минулого року, відразу спустили більшість ставків. В результаті водойми вище "острова" так і залишились взимку без води або напівпорожніми. А коли вдарили морози, то й загинули сотні дрібної щучки та іншого малька, які скупчилися в невеликих калюжах та рівчаках після спуску.
Зате тепер господар видає квитки-брошурки про "чудову" риболовлю в Полянах. Можна зняти будиночок на "острові", проте навкруги острова в ставках води практично немає.
Ну і про рибалку...
Зловили з товаришем по десятку окунів і по невеличкій щучці. Було ще чоловік з 8 спінінгістів, в них так само не густо.Здивував лише один рибачок, який на величезний джерк виловив 3 щучки підряд.
Сумніваюсь, що ще раз поїду туда в цьому році
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення proteus »

Цікаво що це за джерковод! :)
DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення DBK »

Яка ситуація з рибалкою в Полянах. Є яка інформація?
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення stal1n »

DBK писав:Яка ситуація з рибалкою в Полянах. Є яка інформація?
От які всі хитрі, лише давай інформацію :)
А ні, щоб замому туди поїхати і написати звіт з рибалки :)
Взагалі у власників ставків в полянах є свій власний сайт, там є всі контакти. Можете позвонити.
Я раніше коли не звонив тим охоронцям, то відповідь була така: "Звичайно приїзджайте! Риби валом! Відпочинок гарантуємо, за погоду не відповідаємо"
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення DBK »

Через те і питаю бо в них коли неспитаєш риба є в кожному ставку. Можливо і поїду в неділю як все буде добре, осіню ловилась щука непогано а як зараз побачимо.
Аватар користувача
qwert
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 04 липня 2008, 00:00
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення qwert »

Телефонували в суботу, риболовля дозколена тільки на поплавок. Нерест!!!
DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення DBK »

Скількі там був весною ніяких обмежень небуло. Дивно......
DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення DBK »

Бачу ніхто невідписує по даній темі,тому напишу я. Був сьогодні на ставках результат я рахую досить непоганий 6 хвостів. Одна заважила 1.5 кг а решта 200-300 гр. Рибалка видалася трудовою, бо потрібно було найти і вговорить в порівнянні з попередніми вихідними. Покльовкі в'ялі досить багато промахів особливо на воблер, хоча вже щука давно віднерестилася , але одна була чомусь у п'явках.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Саша69
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 28 липня 2012, 22:06
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення Саша69 »

DBK писав:Бачу ніхто невідписує по даній темі,тому напишу я. Був сьогодні на ставках результат я рахую досить непоганий 6 хвостів. Одна заважила 1.5 кг а решта 200-300 гр. Рибалка видалася трудовою, бо потрібно було найти і вговорить в порівнянні з попередніми вихідними. Покльовкі в'ялі досить багато промахів особливо на воблер, хоча вже щука давно віднерестилася , але одна була чомусь у п'явках.
Навіщо викидати фото таких замучених і пожованих щук?
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення xxOZ »

брати 200-300г це взагалі варварство. :wall:
DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення DBK »

Складається таке враження. що тут зібралися одні критикі. які незнаючи ситуації яка відбувається в Полянах на рахунок рибалки .як там дурять тих рибалок вказуючи на пусті ставки які спускалися осінню.А де є нормальна щука ,карасі, карпи то вам можуть поламати всі снасті за те що ви там ловите, а потрати гроші на бензин ,за саму рибалку і приїхать додому з нульом не хочеться.Був би на річці я би малу щуку відпустив а там ні. Не було можливості сфоткати живу, наступного разу буде взагалі без фото.
Аватар користувача
Kylibin
Абориген
Абориген
Повідомлень: 114
З нами з: 16 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення Kylibin »

Напевно хотів відбити бабки :-) :-) :-) Але це трохи не по феншую.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення stal1n »

DBK писав:Складається таке враження. що тут зібралися одні критикі. які незнаючи ситуації яка відбувається в Полянах на рахунок рибалки .як там дурять тих рибалок вказуючи на пусті ставки які спускалися осінню.А де є нормальна щука ,карасі, карпи то вам можуть поламати всі снасті за те що ви там ловите, а потрати гроші на бензин ,за саму рибалку і приїхать додому з нульом не хочеться.Був би на річці я би малу щуку відпустив а там ні. Не було можливості сфоткати живу, наступного разу буде взагалі без фото.
Тобто якщо я приїду на рибалку в Поляни, заплачу гроші і почну ловити карасів, то до мене прийдуть і поламають мені мого Датч Мастера об коліно на дві частини?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

DBK писав:Складається таке враження. що тут зібралися одні критикі. які незнаючи ситуації яка відбувається в Полянах на рахунок рибалки .як там дурять тих рибалок вказуючи на пусті ставки які спускалися осінню.А де є нормальна щука ,карасі, карпи то вам можуть поламати всі снасті за те що ви там ловите, а потрати гроші на бензин ,за саму рибалку і приїхать додому з нульом не хочеться.Був би на річці я би малу щуку відпустив а там ні. Не було можливості сфоткати живу, наступного разу буде взагалі без фото.
Я вибачаюся, але вставлю і свої 5 копійок.
В мене виникає запитання - якщо Ви особисто знаєте про таку негативну ситуацію по Полянам - для чого тоді туди їхати + платити гроші і тд?
Ну звичайно в кожного своє бачення рибалки - хтось їде за рибою, а хтось їде просто відпочити, як кажуть душею та тілом. Я ні в якому випадку не хочу Вас критикувати, але все ж таки - забирати дрібну рибу, це перебор. Спробуйте на це все подивитися трішки інакше.
Я особисто не люблю платників - і на рибалку за рибою не їду, для цього є магазин :)
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей