ПОЛЯНИ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

А ще краще - у відро її, камеру від волейбольного м'яча і запустити потім в гідрик чи басік:)
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення SPIN »

kamennieshipy100 писав:А ще краще - у відро її, камеру від волейбольного м'яча і запустити потім в гідрик чи басік:)
чи "лебединку"
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення xxOZ »

DBK писав:а потрати гроші на бензин ,за саму рибалку і приїхать додому з нульом не хочеться.Був би на річці я би малу щуку відпустив а там ні.
Всяке буває, це рибалка. Можна витратити 100грн, приїхати взагалі без риби. І при цьому не жалітись, що ой як же дорого вийшло і не вигідно.
Навіть логічно подумати - зарибив на 100щучок. Отак вдень 5 людей пройдуться, виловлять 4 штучки кожен. Такими темпами через 4 дня зарибленої риби не стане. Хазяїн каже що є щука - а по факту в ставу пусто. Так що думайте.

п.с.
Viktorovi4 писав:Я особисто не люблю платників - і на рибалку за рибою не їду, для цього є магазин
100%
DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення DBK »

Як би хазяїн зацікавлений був би в популяції риби, він би неспускав би одні й ті самі ставки кожного року.Де була велика щука спустили того року, товарну на базар а мелочь рибакам хай товчуть.Де зараз є хороша щука , карп і карась ловити недозволяють . Виходить хазяїн сам зацікавлений щоб виловлювали малу щуку.
Drakon
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 11 жовтня 2013, 12:16
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення Drakon »

Є в Полянах ставочки де дозволено ловити і є там більша щука ,карась і карп з амуром.На минулих вихідних зловили карася на 1,4 кг. Рибалка в Полянах доступна всього 40 грн.
DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення DBK »

Поділіться якщо не секрет інформацією, цих вихідних небачив жодного чоловіка який би ловив карася чи карпа.На всі ставки було дві машини які ловили щуку і все.
shtapik
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 15 червня 2012, 20:32
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення shtapik »

Підкажіть координати ставочків з з гарною рибалкою і за таку ціну в 40 грн, мені здавалося таких цін вже не існує!
Drakon
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 11 жовтня 2013, 12:16
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення Drakon »

Ставочок не здам :) Отримаю прочухана від знайомих рибацюг :) По карпу ще кльову нема. А загальні координати ставків то їх добре видно з гугля. Це був єдиний карась на 4 чоловіка :) Але гарні екземпляри там присутні
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

А мій пісюн найдовший, але я його нікому не покажу, він десь у штанях - шукайте. Тема ні про що, модератор знось все. Що ж до вилову дрібної щуки то - неприпустимо!!! Якщо наш форум позиціонує себе як серйозний ресурс про спортивно-любительську риболовлю, то подібні пости треба зносити негайно аби не подавати прикладу іншим. І мені свого часу носом тицяли:))
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення DerSieger »

kamennieshipy100 писав:... Тема ні про що, модератор знось все. ... треба зносити негайно ...
простим знесенням нічого не зміниться. тільки люди про цей ресурс будуть думати те ж що і всі думають про дока з його цензурою.
потрібно проводити роз'яснювальну роботу, а не тупо терти. кожна людина має право на свою точку зору, а іншу думку треба пропонувати а не впарювари.
агресія викликає тільки агресію.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення DBK »

Єдина людина яка дійсно написала правильно кожна людина має власну думку,має право висловлюватися. Повністю підтримую, може я і неправий але це моя позиція.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

DBK писав:Єдина людина яка дійсно написала правильно кожна людина має власну думку,має право висловлюватися. Повністю підтримую, може я і неправий але це моя позиція.
Я не берусь оцінювати позицію DBK, так як на одному з ресурсів читав одну з гіпотез, що мол корисніше для водойми забирати на зажарку шнурків які невідомо чи доживуть до репродуктивного віку , а краще відпустити мамку починаючи з двох кг, яка точно викине ікру. Ця теорія також має право на життя,хоча напевно її прихильників на Рівненщині 100% не найдеш. Я ж для себе вибрав позицію і стараюсь її донести до всіх порядних рибаків,що так як займаюсь карпфішінгом,то карп і амур відпускаються повністю,а інша біла риба зловлена там на фідер чи спінінг береться стільки скільки мені треба для сім"ї на вечерю. Я не вагаючись висипаю назад в воду 2 відра карасів залишивши собі штук 5 -7 на жарьоху. Я цим горджусь і вважаю,що чим більше рибаків будуть так поступати,тим менше всяких акцій по зарибленню треба буде ініціювати.В карпових звітах за 2011 рік описані мої дві рибалки в Полянах і на кожній з них були зловлені по карпу, які на здивування сусідів поплили назад в водойму,хоча і прекрасно знав,що стави на осінь будуть спускатись і ці карпи по факту і так приречені. Тому закликаю всіх не міряти рибну ловлю окупаємостю,бо точно знаю що це явище збиткове,а емоції на рибалці безцінні :-) :-) :-) .


П.С. слово порядних спеціально виділив іншим кольором ,так як маю намір в іншій гілці описати якраз не порядність деяких Рівненських риболовів. Вважаю що на фоні останніх подій в державі риболови мають знати своїх героїв,але це вже зовсім інша історія.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Leopoldushka
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 40
З нами з: 18 серпня 2011, 00:02
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення Leopoldushka »

Были сегодня с утра.
Погода больше чем содействовала для ловли хищника. Легкий дождик с штилем, иногда увеличивался.
По словам охранника "ментовский" став спускали осенью (подтвердил это и дядька что ловил на соседнем рыбку) и каким то чудом заморили рыбку, остался только карась.... Говорили в неизвестных местах запустили Амура... в большом количестве.
Ш образный спускали.... По Корнееву нету информации.
Разрешил ловить на стандартных трех - "с островом", прозрачный и зеленый. Остальные на нересте. Так что за вышку не ходили.
В последнее время что-то в обще перестала ловится нормальная щука там.. как бы прошли хорошие времена.
Команда из 4х человек словила около 5-8 шнурков все кроме 2х (хорошо скушали приманку) выпущены. Были пару сходов окуней 300-500 грамм дотянуть не удалось :ny_tik:
Работали вертушки - Blue Fox "2" (цвет не имел значения), Orbit, Smith Jib. Колебалки, силикон и т.д. молчали.
По словам разговорчивого дядьки рыбака (он был с предыдущего дня) на "ставке с островом" словили несколько лаптей карасей от 500 грм. до 1 кг., и хороших окуней на спин. Карп молчал.
Говорил что на зеленом на прошлой неделе дядька словил больше 3х карпов от 4 кг, сколько на нем не видел рыбаков и не спрашивал - там их мало кто ловил,или даже не видел :wat:

В сравнении с 2012 годом, 2013 и старт 2014 не особо впечатлил - много шнурков, допросится маму, бабушку и родню очень сложно. Хороших отзывов от соперников все меньше.
Многие начали пачками забирать молодняк так как чего-то более 1 кг словить стало как то сложно. Лично мне мелочь забирать стыдно, разве что 1-2 штуки как трофей для кота или по травме.
Одно радует возвращать их обратно в воду очень большое удовольствие. Рекомендую для тех кто их забирает попробовать.

Так как бенз подорожал, и результаты последних поездок не впечатлили, могу сказать одно - очень маловероятно что Я туда еще поеду. Хотя кто знает)))) :fishing:
In Gods we trust !
DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення DBK »

Ментовський - спускали 7 років назад, до нього черга недійшла закінчилося спускання на малому що перед ним,але щуки там немає і де вона поділася то є загадка мабуть заморилася, бо два роки назад її було там дуже багато. Сторож сказав неправду, вишка і рядом з ним Потеєв і Манчин здається так вони називаються теж неспускалися і там можна спіймати нормальну щуку по осінні попадалися 2 кг екземпляри час від часу.Корнеєвський ,Качатник г-образний були спущені осінню,але були зарибленні знову тим же самим амуром і товстолобом якого дуже багато плавало дохлого раньою весною. А трофейна щука є на Гадячому, але там ловити недозволяють.
skrudg
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 03 квітня 2014, 20:38
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення skrudg »

Щуки в порівнянні з минулими роками критично мало !!! Просто п...ц як жаль !!!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot], Semrush [Bot] і 5 гостей