Вибір рюкзака для рибалки

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Вибір рюкзака для рибалки

Непрочитане повідомлення stal1n »

Привіт шановній громаді чесних риболовів.
Я дуже мучився, навіть страждав. Бо не мав нормального рюкзака. Лише батьковий радянський туристични мішок що в народі зветься "колобок".
Але все рік тому я знайшов чудових людей, які пошили мені наплечник на замовлення. Якщо комусь буде потрібно, то можу їхні контакти скинути в приват, щоб не подумали, що це реклами пост.

Отже, щодо вибору: я користюсь саморобним рюкзаком :)
Я прийшов в майстерню і на пальцях, малюнках і жестами показав, що саме мені потрібно. Ось минув цілий сезон і я можу з впевненістю написати, що задоволений.

Зроблений з стандартної тканини для рюкзаків, я трохи призабув назву, щось на кшталт кордура, чи як там її.
На розвантажуючому поясі я спеціально зробив дві кишені: для сотового телефону і відеокамери. На лямках теж є свої застіжки окремі.
Кишені: одна велика знизу, дві середніх вище неї і дві довжелезні по боках (для повідочниць).
Об'єм рюкзака 80 літрів.
Поки що максимально брав на себе 20 кілограм, але це мабуть ще не межа його можливостей. П'ятирічний син теж поміщається повністю і навіть ковак захлопується :)

Трішки фоток:
Зображення Зображення Зображення Зображення

А ось так мене бачить більшість нормальних людей, так що як впізнаєте, то підходьте. Не соромтесь, будемо знайомитись :smu:sche_nie:
Зображення

Ну й головна фішка, це як я ношу вудочки на рибалку. Отак :)
Зображення

А який рюкзак для походів на рибалку використовуєте ви?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
dop3
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 26 березня 2014, 17:44
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Вибір рюкзака для рибалки

Непрочитане повідомлення dop3 »

Гарний рюкзак! А, спина жорстка? У мене 3 рюкзаки: 45 літрів - звичайний рибальський (китайське чудо) куплений в магазині "Рибалка", 65 літрів - "колобок" з легкого брезенту (дуже міцний) та 120 літровий "волковський" Dalar з жорсткою спиною, на тривалі рибалки. Ну ще звичайно часто використовую м'які та напівжорсткі тубуси для вудок Flagman. Ще використовую окремі пояси та жилети - розгрузки та сумки наперед (бувають тривалі рибалки без автомобіля :fishing: ).
Ничто человеческое - мне не чуждо!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Вибір рюкзака для рибалки

Непрочитане повідомлення stal1n »

dop3 писав:Гарний рюкзак! А, спина жорстка? У мене 3 рюкзаки: 45 літрів - звичайний рибальський (китайське чудо) куплений в магазині "Рибалка", 65 літрів - "колобок" з легкого брезенту (дуже міцний) та 120 літровий "волковський" Dalar з жорсткою спиною, на тривалі рибалки. Ну ще звичайно часто використовую м'які та напівжорсткі тубуси для вудок Flagman. Ще використовую окремі пояси та жилети - розгрузки та сумки наперед (бувають тривалі рибалки без автомобіля :fishing: ).
Так, спина жорстка. Там ціла система розвантажувальна. Вся вага переходить в великий пояс, і виходить так, що левову частки ваги лягає на бедра.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
dop3
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 26 березня 2014, 17:44
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Вибір рюкзака для рибалки

Непрочитане повідомлення dop3 »

Яка ціна і де замовляв?
Ничто человеческое - мне не чуждо!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Вибір рюкзака для рибалки

Непрочитане повідомлення stal1n »

dop3 писав:Яка ціна і де замовляв?
Ця контора знаходиться біля колишнього магазину "Океан" в колишньому приміщені Стадіо-Паб на вулиці Льогокомбінатівський. Ось контакти
0974921795 Славік
0974921798 Микола
Мій рюкзак на 80 літрів і зі всіма моїми забаганками обійшовся мені десь до 600 грн рік тому, можу вдома точно глянути ціну.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
dop3
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 26 березня 2014, 17:44
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Вибір рюкзака для рибалки

Непрочитане повідомлення dop3 »

Дякую! :co_ol: :co_ol: :co_ol:
Ничто человеческое - мне не чуждо!
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Вибір рюкзака для рибалки

Непрочитане повідомлення SPIN »

stal1n писав:
dop3 писав:Яка ціна і де замовляв?
Ця контора знаходиться біля колишнього магазину "Океан" в колишньому приміщені Стадіо-Паб на вулиці Льогокомбінатівський. Ось контакти
0974921795 Славік
0974921798 Микола
Мій рюкзак на 80 літрів і зі всіма моїми забаганками обійшовся мені десь до 600 грн рік тому, можу вдома точно глянути ціну.
Мені подарували рюкзак від цієї "фірми". Конструкція ідентична як у stal1n-а, тільки об"єм менший (точно не знаю). Вперше брав на фест. Хочу сказати, що рюкзак дуже зручний, можна носити хоч день не знімаючи - одне задоволення.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Вибір рюкзака для рибалки

Непрочитане повідомлення Юра »

Вчора проходив там, все зачинено, ніяких признаків життя. Собі замовив ось такий рюкзачок:
KODAR 130
http://beskid.com.ua/content/ryukzak-tu ... -kodar-130
Зображення
від Олександра Волкова.
Тих же 630 грн.

Як отримаю, відпишуся.
Аватар користувача
dop3
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 26 березня 2014, 17:44
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Вибір рюкзака для рибалки

Непрочитане повідомлення dop3 »

Хороший, міцний і дуже великий рюкзак, на людину у якої зріст не меньше 185 см. (у мене Dalar 120), але у нього м'яка спина (відсутні металеві вставки), тому потрібно буде дуже мудро вкладати у нього речі. А, взагалі вітаю :metal:
Ничто человеческое - мне не чуждо!
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Вибір рюкзака для рибалки

Непрочитане повідомлення Юра »

Дякую, але ще не отримав.
На рахунок зросту сказали, що підійде (у мене 172), так як розраховано на 170-180 см. Щодо об"єму, то, так як немає жорсткої вставки, його можна стягнути і виглядатиме не таким великим, так, по крайній мірі, було видно на одному відео. Але на рибалці об"єму мало не буває :-) . Щодо м"якої спинки, то тут також не проблема, так як я всередину завжди беру стільчик. Та й вага трохи легша (всього 1,5 кг), ніж із жорсткою спинкою і далеко я не ходжу, він мені потрібен для транспортування рибацького барахла з маршрутки до води не більше кілометра, двох.

Ось на першому відео його огляд (до речі, чоловік на відео не виглядає високим): http://beskid.com.ua/content/video-otzy ... ra-volkova
Аватар користувача
dop3
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 26 березня 2014, 17:44
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Вибір рюкзака для рибалки

Непрочитане повідомлення dop3 »

Дивлячись на чоловіка на відео і на мій рюкзак (він на 10 літрів менший і виглядає дуже великим, а умене зріст 186 см. і я спортсмен важковаговик - 120 кг. маси) - неможливо повірити (він у нього такий компактний). Доречі, рюкзак Terra Mountain 100, який є у наявності у мого кума, повністю поміщається у моєму Dalar 120 (а, всього лише 20 літрів різниці)! Як і хто вимірює об'єм - незрозуміло.
Ничто человеческое - мне не чуждо!
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Вибір рюкзака для рибалки

Непрочитане повідомлення Юра »

Отримав KODAR 110.
Вже випробував на фесті.
Рюкзак бомба. Головне для мене, що міцний, бо грузити його прийшлося не по дитячому.
130 не було, але і 110 літрів - то досить багато, все влазить. Рюкзак регулюється (купа всяких стяжок).
Аватар користувача
dop3
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 26 березня 2014, 17:44
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Вибір рюкзака для рибалки

Непрочитане повідомлення dop3 »

Так те, що міцні рюкзаки у Волкова - це правда і досить аскетичні. Гарного тобі користування.
Ничто человеческое - мне не чуждо!
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей