Грушвица

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення Юра »

Щось ми уже в глибоку філософію залізли.

Навіть коли спустили став, там лишалося трохи води і певна кількість нормального карася збереглася. Діти довго ловили в срумочку по руслу лаптів.
Їх там не вибрати, бо мулу мінімум по коліна. Частина, певно, зарилася в мул. Ще щось запустили. На мою думку цей ставок стане перспективним з наступного року, зараз там мало толку.
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення sancho »

Як на мене в Грушвиці, тільки тюлькі половити поплавочкой.
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення stal1n »

як на мене, то давайте почекаємо звітів
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
DarliBank
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 16 травня 2013, 17:52
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення DarliBank »

Был на Грушвице около 5 раз. Так сказать изучал водойом. Вывод следующий: Рыба есть и запущена она в нормальном количестве. На удочку, на червячка,можно наловить карасиков чуть менее ладошки - сотню. Скучать они не дают, клев хороший, как правило с утра до обеда. Что касается рыбы покрупнее, с этим чуть сложнее. Она тоже есть в нормальном количестве, но точно вычислить время ее клева не получается. Максимально словленный мною карп ( голый ) был 1780 грамм, благо весы всегда со мной. Максимально взято карпов за одну рыбалку - 5. При этом вес их колебался от 1.5 до 1.8 грубо говоря. В этот же день было еще 8 нереализованный поклевок. В озере осталось 2 фидера, около 4 крючков и даже одна "волосяная" оснастка. Карп брал исключительно на кукурузку, при чем как на дипованную, так и на обычную бондюэлевскую. Берет настолько стремительно, что 100 метров лески на фидерной катушечке Okuma заканчивается ровно в тот момент, когда я подскакивал к спину, бросив на ходу поплавочку :) Не..ну вру конечно :facepalm: леска не заканчивается, но красиво - сигрализатор орет, катушка трещит, не знал бы что там нет более 2 кг карпов, поверил бы что десяточка взяла. Ради справедливости замечу, что такой хороший клев карпа, был у меня всего один раз. Т.е. я реально держал 13 карпов, но смог поднять только 5. Снасти не был рассчитаны. А когда рассчитал, то клев прекратился. В остальные выезды, минимум 1, максимум 5-6 поклевок карповых, из которых 1-3 реализация. Короче мне там понравилось, попробуйте, может и вам понравится.
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення sancho »

Під кажіть будь-ласка а де ви сиділи??? Фідери ви закидали під берегом, чи закидали до куди доставав фідер????
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DarliBank
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 16 травня 2013, 17:52
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення DarliBank »

sancho писав:Під кажіть будь-ласка а де ви сиділи??? Фідери ви закидали під берегом, чи закидали до куди доставав фідер????
За эти разы я пересидел на разных местах. Начинал с второго и третьего домика со стороны охранника Мыколы. А последнии разы был на последнем и предпоследнем домике с противоположенной стороны. Там удобнее, подъезд есть. А на этой стороне где домик Мыколы - все таскать надо. Хоть и недалеко, но учитывая мое карповое снаряжение, это долго :)
Фидерки кидал почти туда, где поплавочки стояли, т.е. от руки. А вот карповики - волосяные оснастки валил сколько мог :) Без прикорма того места, чисто наугад.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення stal1n »

DarliBank писав: ...
Не..ну вру конечно
...
Покажіть будь ласка фотографії карпів
спасибі
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
DarliBank
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 16 травня 2013, 17:52
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення DarliBank »

stal1n писав:
DarliBank писав: ...
Не..ну вру конечно
...
Покажіть будь ласка фотографії карпів
спасибі
Фотки я не делал, карп в 1.5-2 кг,это не тот экземпляр, который надо фоткать :) но если не веришь, то спроси у своего знакомого Саши с Йорка, он меня знает.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення stal1n »

Ага, Сашко мені вже сьогодні телефонував з претензіями, мол чого це я форумчан ображаю :-)
Зрозумійте мене правильно: ставок _повністю_ спускався минулого літа, тому важко повірити, що власник запускав туди такого великого коропа. Без образ.
Ось Грушвиця 2012:
Зображення
Беріть приклад з наших форумчан: гарний звіт чудово завжди доповнюється фотографіями з місця подій ;)

P.S. Я також чудово розумію, що 98% відвідувачів нашого сайту, то лише читачі, які взагалі нічого не пишуть, а лише шукають корисну інформацію для себе. Тому вдячний вам за допис!
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
DarliBank
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 16 травня 2013, 17:52
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення DarliBank »

Сорри, за молчание :) На морях - океанах сейчас рыбачу :) По поводу
stal1n писав:важко повірити, що власник запускав туди такого великого коропа
, а он большого и не запускал. Карп до 2 кг, это тузики, которых приятно водить на поплавочку (желательно болонскую) или пытаться вытащить без подсака. Про количество тоже ничего не могу сказать, но на тот момент когда я туда ездил, без карповых поклевок не обходилось.
mixalu4
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 23 травня 2013, 17:01
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення mixalu4 »

Хтось володіє ситуацією на даній водоймі станом на 2014 рік, буду вдячний за інформацію )
san9
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 27 квітня 2012, 22:33
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення san9 »

Був на данній водоймі у вівторок. Половити спокійно не вдалося, т.я. прийшлося скоро збиратися.
Плата 50 грн., 4 вудки. Охоронці адекватні. Оборудовані місця, навіси, лавки. Можно їхати на ніч, але сидиш реально в городах місцевих жителів(городи підходять в притул до ставку). Зі слів охоронця вночі брав карп, є щука. Я бачив як ганяв товстолоб (зараз вивчаю чим їого ловлять), хочу поїхати спробувати конкретно по товстолобу.
Аватар користувача
Leopoldushka
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 40
З нами з: 18 серпня 2011, 00:02
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення Leopoldushka »

Очень интересно узнать что запускали в том году, так как раньше я про щуку там не слышал...
И почитать отчеты за этот год. :fishing:
In Gods we trust !
san9
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 27 квітня 2012, 22:33
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення san9 »

Щука есть, небольшая, берет на белую ложку.
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення Orbit »

Вчора був на даній водоймі з 6:00 до 18:00.
Ловив на поплавочну вудку.
Наживка: опариш з мотиле (на самого опариша не клювало), мастирка власного виробництва.
Основний кльов був з 7:00 до 14 години, а далі, як обрізало, ні однієї покльовкі.
В улові тількі карасикі від 80 до 150 грам. Зловив 58 штук які заважили десь біля 5 кг :)
Але приїхавши додому почав щистити рибу і відчув неприємний запах від риби, схожий на запах "дусту" :ne_vi_del:
Думаю причиною появи цього запаху є підняття з дна водойми якоїсь речовини схожої на відмерлі решки минулорічних водоростей.
На рахунок щуки то були рибалкі які зловили по декілька штук, але таку рибу важко назвати щукою бо розмір її до 300 грм., більшої небачив.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей