р. Іква

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Открывал сегодня голавлиный сезон на Икве. Уровень воды в речке очень низкий - во многих местах можно перейти по колено. :-(
Большинство перспективных мест, как это обычно бывает в выходной, заняты местными "хрущатниками", которые переодически доставали из воды мелких голавликов на жука. На воблеры голавль откликается пока слабо (наверное, вода ещё не прогрелась нормально из-за прохладной погоды) и размеры оставляют желать лучшего. Экземпляры покрупнее пока молчат, может из-за низкой воды сместились в другие места.
Всего на воблеры поймал пять голавликов (из них только один чуть крупнее), джигом немного окуней и две микро щучки - и ещё одну на микроколебалку Даига Аллегро 4г чёрного цвета.
Вся рыба отпущена подрастать.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Сегодня после фестиваля в Панталии побывал ещё и на Млыновском водохранилище, а потом и на Икве.
Вода в речке ещё ниже, чем в прошлый мой приезд 27 апреля, течение слабое - местные "хрущисты" жалуются на полное отсутствие клёва, да и поверхностной активности голавля не видно...
Клёва не было и у меня тоже, но мне повезло - на гламурно-розовую блёсенку Quest 3,5г от Даига соблазнился приятный голавлик, ровно 800 г, в этом сезоне пока самый крупный.

Зображення
Аватар користувача
salijchyk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 22 травня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Непрочитане повідомлення salijchyk »

Удалось и мне попасть на Икву, в Дубенском раёне. Часа три провёл на речке, от чего получил массу удовольсткия. :ya_hoo_oo:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Слева, килограмма два, другая чуть меньше, около дух. Было пару поклёвок, но видимо не засеклись и удрали.
Спининг ультралайт, шнур 0.06 мм. и Мепсовская серебристая колебалка 8 гр. (без поводка), поскольку его просто не окозалось под рукой.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Непрочитане повідомлення forest »

Я не полишав надій дивлячись прогноз погоди поплавати на човні по оз. Басів Кут, але приїхавши туди, мене зустріла льодяна гладь, що покрила всю водойму. Швидко мобілізуюсь і я вже в дорозі до р. Іква.
Зима прийшла...
Зображення

Зображення
Дорога зайняла не багато часу і о 9.30 я в м. Млинів, поблизу ГЕС закидаю приманку в надії спокусити полосатого.

Зображення
Перше, що кинулось в очі, це низький рівень води, який не надто надавав впевненості та велика кількість маленької білої рибки. В таких умовах хижаку просто потрібно ширше рот відкрити і при такій густоті вона сама запливе, а якщо на швидкості в них влетить, то може й подавитись :-) . Також багато мертвої, сумно, але нічого не поробиш - природній відбір.
Там було два рибалки, які перегукуючись між собою створювали такий шум, що при кожному слові в результаті створеної вібрації та верховодка розліталась в усі сторони ( вони казали, що я не перший рибалка, який тут нічого не може зловити), але одного разу вона розлетілась не від їхнього басу , а від щучки-кілошки, яка хотіла ними посмакувати.
Тим можна, мабуть, пояснити нульовий результ полоскання приманок в надії отримати хоч якийсь удар. Удари були, але від рибки, яка пропливала поруч торкавшись моєї нитки, в результаті вона частенько збивала з пантелику. Заради справедливості скажу, що одна хижачка таки взяла пасивну приманочку від ТМ Crazy Fish, яка імітувала то п'явочку чи черв'ячка.
Зображення

Хижак - густерка відразу була помилувана
Зображення
А морозець тримав, хоча не такий як у Рівному, але...
Зображення
Перейшовши на інше місце отримав клювання ось таких красенів:
Зображення

Зображення
Дві години рибалки пройшли швидко і я розумію, що час рибалки підходить до кінця. Вирішую прогулятись до мосту на водосховищі милуючись краєвидами, і прибувши на місце побачив надвисоку активність жереха. Декілька рибацюг пробували його впіймати однак за їхніми словами: "все спробували - не бере". Викидались добротні екземпляри розганяючи хмари малька.
Рибку бачив і зловив, тому вважаю ще один день прожито недарма, на цій прекрасній ноті і завершилась моя риболовля...
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Непрочитане повідомлення AndreyK »

5 мая побывал на Икве - вторая попытка открыть голавлиный сезон. Перед этим ездил за неделю до того - 28 апреля, но безуспешно. На этот раз за первую половину дня тоже не было ни одной поклёвки, лишь после 12 нашёл голавля. Рыба стоит очень локально - на многих участках, на вид вполне перспективных, никаких результатов. А на других участках - достаточно большая концентрация, практически с одного места по много поклёвок. Возможно, такая ситуация из-за очень низкого уровня воды.
Рыба, видимо, ещё не очень активная - так как поклёвок и ударов было очень много, но поймать удалось всего десяток рыб, часто после удара сразу же сход. Очень много пустых тычков - в поляризационных очках пару раз даже было видно, как голавль сопровождает воблер и бьёт его носом по 3-4 раза - но с закрытым ртом. Хотя некоторые поклёвки очень мощные, с выходом на свечку. В количество не упирался, наоборот экспериментировал - перепробовал купленные за зиму новые приманки, а так же старые, которые не мог раньше разловить - поклёвки были почти на всё, и на воблеры, и на микроколебалки. Короче, адреналина и впечатлений получил много, хотя результаты скромные, да и ничего крупного не поймал. Приятно, что на этот раз не было совсем уж мелочи, как в прошлом году, когда основная масса голавликов были 100-150 г. Порадовали две пойманных "рыбы моей мечты" (с), один за другим, а так же "огромный" жерех. :-)
Вся рыба отпущена в родную стихию. Чего и вам желаю. :)

Зображення

Зображення

Зображення

"Вот она, рыба моей мечты!" (с)
Зображення

Зображення

Зображення
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Сегодня 12 мая рыбачил на Икве. Приехал поздновато, около 10 утра. На речке встретил коллег-конкурентов из Луцка - по их словам клёв сегодня не очень. Так оно и оказалось, по сравнению с моим предыдущим визитом 5 мая - клёва почти не было, многие перспективные места молчали. До вечера всё же поймал десяток голавликов, плюс немного сходов и нереализованных поклёвок. За исключением нескольких - все практически с одной точки на мелководном перекате. Сегодня лучше работали микроколебалки - их проще было добросить, да и меньше цеплялись за траву на мелководье, и поклёвки на них были какие-то более жадные - некоторые даже с выходом на свечку. Язей на этот раз не было. :nez-nayu:
Вся рыбка вернулась на свободу. :)

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Непрочитане повідомлення forest »

Сьогодні милувався краєвидами цієї прекрасної річечки, хоча вона не була основною ціллю.
Всі перспективні місця, які я раніше обловлював на водосховищі щедро зарослі водною рослинністю.
Під мостом на водосховищі
Зображення
Ловив поблизу ГЕС, з 16.00 до 19.00 . По зовнішнім ознакам хижак був не надто активним, хоча 6 матростків вдалося спіймати, які відразу повернулися в рідну стихію.
Серед фавортів : твістер морковного кольору від mayson та пасивні рачки від bait breath. Сьогодні краще зарекомендували себе "осінні" комбінації подачі приманки : довгі паузи та волочіння по дну.
На одній з проводок був прижим щучки, але я поспішив і в результаті відірваний хвостик.
Не обійшлося і без втрат приманок.
Зображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

P.S. Трішки не в тему, але хочу вибачитися за те, що не відповідав на приватні повідомлення, оскільки цією функцією не користувався, а на панель керування уваги не звертав, де вибивало, що в мене з'явилося нове повідомлення.
В майбутньому намагатимусь " не тупити", з повагою, forest.
Аватар користувача
PANAS
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 01 січня 2015, 12:41
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Непрочитане повідомлення PANAS »

Доброго вечора шановні колеги :prapor: . Сьогодні виїхавши на р.Ікву з товаришами в розвідку, хоча була і погана погода :facepalm: , ми не звертали на неї уваги. Приїхавши на місце ми стали збирати свої спіннінги з причандаллями :D . Підійшовши до річки, Я побачив багато рибацюг які ловили на поплавчанки і на спіннінг. Зробивши декілька кідків отримав один тичок і реалізував маленького полосатого розбійника, обкидавши точку більше тичків не було :( .
Вирішили з товаришами ідти далі...Знайшли предспективне місце, за пару кидків заробив міцний удар, підсікаю на гачку маленький голавлик і я його відпустив :smilefish: . Облюбувавши це місце, Я вирішив залишитися на цьому місці і почав підкльовувати окунь, працювала приманка Larva. Забувши телефон в дома не зміг сфотографувати цю красоту, але коли приїхав додому, сфоткав свій улов. :men:

Зображення

Всім НХНЧ
P.S Риболовлею задоволений :co_ol:
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Непрочитане повідомлення forest »

У зв'язку з критичною відсутністю вільного часу, напишу хоч декілька слів про цю прекрасну річечку, яка завжди радує рибкою.
Був там 20 та 27 листопада.
Ловля відбувалася протягом всього світлового дня.
Рибка проявляла нормальну активність, але як завжди це буває, тільки після того, як знайдеш ключик. Ключ - довгі паузи і контроль кінчика вудилища, адже клювань в руку майже не було і звичайно вибір місця.
Макс. трофей в результаті двох рибалок - це окунець в 500 г. Всі окуні дуже хороші, нано-окунців не було. В перший день мав до 10 трофеїв у вигляді мирної рибки. На рівномірній проводці, била як хижак 0_0
Пресинг з боку рибацюг дуже серйозний і особливо це стосується поплавочників, які займали найбільш перспективні точки. Також, з жалем спостерігав, як вони виловлюють маленьких голавликів :facepalm:

Зображення
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Непрочитане повідомлення forest »

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


4 січня! Десяток риб і декілька сходів...
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Непрочитане повідомлення forest »

Вітаю всіх!
От і настав той час, коли я прийшов до висновку про ціленаправлену ловлю головня!)
Я в цій справі повний дебютант, хоча колись ловив голавлика на р. Горинь, але він був як бонус, до основних видів риб (щука, окунь), да й розмір його був такий, що від плотви важко було відрізнити))
Отже, о 8.00 я заряджаю свій спінінг і в бій...
Місце ловлі - Млинівська ГЕС!
Не обійшлося і без пригод, я вщент розломав свій jj mack , "перелом в 3 місцях", без шансів...
Загалом, вчора була хороша погода, але тільки для людей)
Отже, до найцікавішого, процес риболовлі...
Взагалі, забігаючи на перед, планував ловити весь світловий день, але небесні електричні розряди вигнали мене о 14.30 назад до м. Рівне, а ще стільки було часу, адже незавжди так буває...
Починаючи з ГЕС, шукаю перспективні місця стоянки невловимого для мене красеня, потихеньку опускаючись в низ, по течії...
Дуже багато людей, любителів мирної риби, які повністю нехтують Правилами, ловлять мінімум на 3 вудилища, хоча і це їм не допомагає, риба пасивна, однак бачив як витягли пристойного красеня -карася.
Забув додати, що ловив спінінгом Lunakia LKT79M (легендарне вудилище, яке не потребує опису), катушка - Favorite blue bird ( хороша катушка, яка розроблена на основі Favorite Regza та призначена під ультралайтову ловлю, цілком хороша), нитка - Berkley nanofil 0.06 по їхній класифікації (хороший бюджетний варіант), флюрокарбон від Sunline Siclon ( нормальний бюджетний варіант, хоча для ефективності потрібно відносно часто змінювати, небажано перегружати), приманки - ось тут багато не напишу))), але все ж : декілька обертальних блешень від mepss 00, декілька воблерків ручної роботи схожих на кормову базу голавлика, воблерок Little Fat SR від Flagman 36 mm Fl вагою в 4 g, робоча глибина - 0-0.4 m, воблерок Salmo Tiny 3F колір - black tiger, вага 2g, Fl, робоча глибина 03/0.5 m, декілька коливальних блешень вагою в 3g від Flagman в 5 та 6 кольорі, які показали дуже хороший результат...
І так... майже зневірившись у результатах моєї риболовлі, йду назад до свого автомобіля, де приймаю рішення перейти на їстівну резину
Зображення
Вже майже розчарувався, але сніданок на річці і активне спостереження за хижаком, який ганяв малька, сформували мою рибалку)), але її продовжив нижче за течією...
Переїхавши на нові місцини, я був ще більше вражений їхньою красою, бачив : черепаху, вужів, диких птахів.
Починаючи свій шлях, я запитав у місцевих про можливі перспективні місця перебування мого об'єкту ловлі, проте їхнія відповідь була простою, його давно вже не ловлять, вибили...
Зрозумів... через 100 м. перше перспективне місце, струмок впадає у основне русло, стаю на коліна, щоб менше видавати себе і закид на глибину... коли коливалка почала проходити "гребінь" - ділянку з глибини на мілину, рибка, яка там була, почала вилітати в сторони і я побачив як ВІН зацікавився моєю приманкою, удар, блешня вилітає з води, навіть вода "зкаламутилася"...
І як в тій пісні "меня от тебя мурашити..." :-)
На вигляд грамів з 400... повторний закид і на мій подив, з-під підводних рослин вилітає голавлик і хапає мою приманку - Є-Є-Є-Є ..., ось він, перший, цілеспрямований Голавлик)))
Зображення
Обережно його знімаю з крючка, відпускаю і констатую, що про його силу правду пишуть...
Повторний закид і знову вихід, але промах. Через деякий час і він на березі ..
Зображення
Риболовля вдалася))))
Йду далі, обловлюю перспективні місця, мікроголавлик вчепився... зійшов сам, ще у воді...
На тому самому місці йде вихід за моєю коливалкою головня, в районі 1 кг., я був просто в шоці, але цим і закінчилося...
Знову ряд кидків і знаходжу переспективний міляк, де отримую близько 1,5 десятків клювань з ефектними ударами і не менш красивим голавликом)))
На перспективній точці знову бачу вихід в районі 1 кг. красеня, але...
Загалом, зловлено 5 голавликів невеликого розміру, багато ефектних виходів, вибивань приманки з води...
Риба малоактивна, але, мабуть, в основному, бракувало досвіду...
Голавлик стояв на притаманних йому місцях, адреналіну отримав по повній)
Було дуже цікаво відкрити ще одну сторінку в своїй рибацькій історії, яку надалі і продовжуватиму: :prapor:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Вся рибка відпущена!
Відпускайте рибу частіше і вона ще довго буде радувати Вас клюваннями, адже за цими емоціями, ми і їздимо на риболовлю...
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Непрочитане повідомлення forest »

Звіт трішки з запізненням... (за 28 травня)
Знову намагався ловити головня, але на відміну від попереднього разу не було ефектних виходів і багатьох клювань.
Річка перейшла на літній варіант. Зрозуміло, що з підняттям підводної рослинності змінився і раціон "кленя".
Однак, декілька мікроголавликів вдалося впіймати...
Харктерним було те, що всі стояли на "швидкій воді"
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Непрочитане повідомлення forest »

Нарешті відбулося те, що я так довго очікував - здійснити сплав по річці...
Про приманки говорити не буду, оскільки їх було перепробувано досить багато - воблера, коливальні та обертальні блешні, пасивна резина...
Було дві проблеми :
1. Спека.
2. Течія, тобто відсутність мотору ( хоча, враховуючи як річка заросла, то він там і не знадобився, однак якщо вниз по течії було нормально спускатися, то назад проти течії - руки відчули))
Отже, початок маршруту був від ГЕС (13.00 год.) до закінчення с. Береги і назад (20.00 год.)...
Ціль сплаву - відпочинок) і перспектива лову хижака влітку в цих місцях.
Рівень води трішки піднявся та біля ГЕСу вода мутна...
Дивно було те, що жодного, підчеркую, жодного виходу хижака є не бачив, проте мирної риби реально багато. З цікавого бачив декілька косяків карасів нормального розміру, невеличку щучку та головня одного і все).
Перше клювання було на оберталку, в самому березі, хорошого головня, однак обійшлося тільки пристойним ударом...
Спускаючись все нижче я почав зневірюватися, однак на рівномірній проводці воблерка сідає голевлик на 420 г., який став прикрасою самої рибалки...

Зображення

Після цього я так і клювань не бачив, навіть верховодка не супроводжувала приманки (((
Ближче до закінчення вирішив повернутися до ГЕС і витягнути декілька матросиків...
Зображення

Отже, висновки, не дивлячись на невелику ширину річки, доступ до деяких перспективних місць обмежений, не дивлячись на човен, весняні та осінні перспективні місця заросли))))
Але зарослість додає своєї родзинки до тутешніх пейзажів..

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Непрочитане повідомлення forest »

Bait breath mоsya 1'5
Більше 50 окунів та схід щуки в районі 2 кг
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Непрочитане повідомлення forest »

Вчора були на річці, яка не припиняє дивувати...
Більше 7 десятків хороших окунів...
В один момент рівень води впав більше як на півметра, а потім знову стабілізувався...
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Semrush [Bot] і 0 гостей