Бабин

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення stal1n »

Були вчора на великому ставку. Клює дрібний і стандартний для цієї водойми карасик. При бажанні можна наловити їх штук 50 за день. Детальний звіт тут: http://rivnefish.com/blog/2014/04/28/babyn-27-04-2014/
Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення Pank »

Рівень води в ставку стрімко падає! Будуть ремонтувати дамбу та шлюз!
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Бабын хороший водоем, мне всегда нравилось там ловить, и рыбка там всегда была.. Правда последних пару лет там бомбили безбожно, но слава богу карась рыба еще та..

Одно что иногда отбивает охоту так это отсутствие сюрпризов :)) ну когда типа ловишь такой и на тебе карпуша на пару кг ну или еще что то)) там сколько не ловлю всегда ладошечки ))
Всем рекомендую кому хочется сбить оскому так сказать)
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Карась доречі дуууууже смачний, і у мене чомусь був весь з ікрою :facepalm: . шкода... :ne_vi_del:
Voka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 31 жовтня 2011, 16:59
Телефон: 0966690034
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення Voka »

минулого року пару раз рибачив, карась дійсно був дуже смачний з чим зараз не погоджусь. На минулому тижні ловив на ЛМ. Спочатку пробував на тому,що біля церкви,потім перейшов на великий став бо задовбав дрібний ротан. Весь карась(до 2 кг.) був зловлений по очерету від поля,але їсти його було неможливо, так воняв (ніби дустом). До речі сморід цей я відчував ще на підході до ставка через село.
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Доброго часу доби усім рибацюгам!
Хочу розповісти про мій останній візит на мій улюблений, "оскомозбивний" :dribble: , і мега уловистий ставок в селі Бабин. :co_ol:
Пролог.
Я, і мій незміниий компаньйон, коріш ще й кум Віталік зібрались на заплановану ще десь у грудні рибалку. Так як транспорту у нас немає і ніколи не було, 0 4:55 місце зустрічі центральний автовокзал. О 5:15 ми вже в маршрутці Рівне-Гоща-Симонів, з вудками, пакетами та іншими "баулами" їдемо в напрямку Бабина.
Уже сидячи в маршрутці помічаю дядьок з не дуже привітними обличчями, усім років за 45 і в усіх в руках китайські телескопи, доречі як такого плану рибаки люблять, відразу з оснастками. Поплавки телепаються, гачки псуються, але то їхнє діло. Думаю куди ж вони їдуть рибалити....?
В 5:40 ми виходимо біля світлофора, якраз навпроти "буряка" Інсеко. І ці "дядькі" виходять теж. :bra_vo: удачі думаю.
Ще не вистачало щоб вони нам з кумом зіпсували риболовлю. Включаємо 5 передачу, і без перекурів і пауз валим на заплановане місце лову.
Ловили ми цього разу під тополями на південній стороні ставка, в метрах ста від дороги що розділяє велкий і малий став.
6:00 - ми на місці. Замішали прикорм, зкрутили фідери, закинулись на метрів 15-20, сидим чекаєм трофеї)))). А на дворі - красота! :bra_vo: :co_ol:
ЗображенняЗображення
Ледь почало сходити сонечко. Ще гарніше стало!
ЗображенняЗображення
6:30 фідери мовчать. Судячи з минулого разу покльовки мали вже відбуватись. Ну думаю або з прикормом біда, або рівень води псує всю картину.
Розповім трішки про прикорм. Минуло разу, поспілкувавшись з продавцем в магазині, мені порадили не брати мій перевірений солодкий шоколадний прикорм "карась" фішдрімовський, а взяти от не памятаю точно виробника, запах Лещ-Плотва. Минулої рибалки в Бабині, цей прикорм приніс мені аж 17 карасів.
На цей раз я взяв фіш дрім фідер, шоколадного смаку, додав висівки 200 грамів, бой печива 300 грамів, паніровочні сухарі 200 грамів і промислового пелетсу, зовсім без запаху зате з вітамінами, таким годують рибу на рибгоспах.
Так от,думаю якщо прикорм не працюватиме, получу від кума по шапці. 0_0
ЗображенняЗображення
6:50 перше клювання! :metal: ура, перший карась і садку. П’ять хвилин не пройшло - ще один! Потім у Віталіка, потім у мене і так продовжувалось десь до 11 годин. Потім кльов зпав. Просидівши десь до 12:30 і спостерігаючт легкі подьоргування кінчика(доречі перший раз у житті поставив найм’якший який мав у арсеналі), вирішили не гаяти час, шукати ключик). Зміна наживки і довжина повідка, не принесли успіху. Повідки доречі 20-30 см. Більше не потрібно. З минулорічного досвіду зробив висновки, чим коротший тим більше клювань. Мабуть карась збирається чотко в місце падіння кормушки.
Вирішуємо закидати далі. Полетіли на метрів 40-50. І кльов відновився! :strange: І карась начебто більший!
ЗображенняЗображення
Клювало - "як у чорних камнєй!". Єдиний мінус, з 50 метрів поки того карася дотягнеш, або схід, або схід )))))). Обривалися і вже біля самого берега. Вже ніби замаханий іде до берега, і так сказать остання надія втікти, декілька ривків і в рідну стихію ... :ti_pa: Або коли піднімаєш із води, від рррраз відчеплюється і падає в воду.
Вирішили заводити в підсак. І це трішки допомогло! Декілька рибин у підсаку були вже не на гачку.
ЗображенняЗображення
Карасик доволі добре клював як просто на опариша, так і на опариша з червом. Розміри як завжди в цих краях - ладошка.
ЗображенняЗображення
Була доречі одна несподіванка. Не знаю як вам, а мені ніколи на даному ставку не попадалсь плотва, причому солідного розміру.
В тому році кум зловив окунця на пальця, і таку ж червоноперу, а от плотви - не бачили.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
О 14:30 приїхали моя дружина з другом (мій друг, а не дружини :hi_hi_hi: ). І це було вже майже по рибалці.
Розпалили багаття, нарізали сала, хлібчик, огірочки, помідорки ну і звичайно флакон :ps_ih: .
ЗображенняЗображення
О 16:30 змотуємо по фідеру, залишаємо два на авось. За клюванням небуло часу слідкувати, було таке що витягали для перезакидання, а там вже вісів карась.
Взяли ще по пару карасів, і почали збиратись додому.
Коли витяали садок помітили рибку, яка попала в "очко" садка. Маленька, але дуже дивна, раніше я такої ніде не зустрічав. Як виявилося потім, рибка зовсім не давно почала з’являтись в Європейських водоймах. Є дуже сорною рибою, їсть ікру усіх риб. А росте не більше 10 см. Носить горде ім’я :hi_hi_hi: Чебачок. Див. фото:
ЗображенняЗображення

Епілог.
Час ловлі: з 6:00 до 17:30. (з перевою з 14:30 до 16:30). 1 травня 20014 року.
Наживка: опариш, гнойовий черв.
Місце: під тополями на південній частині ставу.
Прикорм: фіш дрім фідер, висівки, паніровка, промисловий пеллетс, бій печива.
Компаньйон: кум Віталік.
Зловлено: Близько 6 кг карасюки, одна плотва.
Додатки: можливо комусь це важливо, основна ліска: нейлон 0,28, снасть - несиметрична петля з флюорокарбону 0,2, вага кормушки 40 грамів, повідок 0,16 також флюорокарбон, гачок Owner 53100 14 розміру.
Власне враження: Отримав массу позитивних емоцій, як від риболовлі, так і від відпочинку. Перший раз в цьому році порибалив як та скільки хотів.

До усього вище сказаного додаю відео улову. Щоб не казали що я брехун))))) :)-(:

Усім бажаю ні хвоста ні чешуї, вдалих рибалок і гарного відпочинку! НЕХАЙ РВЕ! :ya_hoo_oo:
(п.с. на конкурс звичайно :smu:sche_nie: )
Аватар користувача
dop3
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 26 березня 2014, 17:44
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення dop3 »

Рибалив там вранці 07.06.2014. Приїхали близько 07.00, рибалили та відпочивали до 14.30. Стабільно клював карась на ладошку. Хоча мабуть ми більше відпочивали ніж рибалили, але піймали на 4-х близько 50 карасів та й дівчата наловились. Ставок і справді збив оскому.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Ничто человеческое - мне не чуждо!
skrudg
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 03 квітня 2014, 20:38
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення skrudg »

Вчора був на водоймі ! Спочатку був в Варковичах але просидівши до 12 години вирішив переїхати в Бабин відкрити сезон .Ловив на мастирку яку купив в гранд базарі в Саши ,(полуниця і часник ) з наживок був мотиль та опариш .не зважаючи на сильний вітер за 4 годтни було зловлено 5 карасів і ще 2 сходи ! Карась стандартний весь з ікрою, клював виключно на мотиль . Висновок :Риба починає ловитись але ще захолодна вода ,думаю за тиждень кльов почнеться !
Saniok
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 16 березня 2013, 15:44
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення Saniok »

В суботу і я побував тут. Був на меншому ставку. Сів на протилежному від церкви березі о 7.30. Так як вітер наганяв досить немаленьку хвилю, то поплавчанок навіть не збирав. Ловив на фідер і вбивцю карася. Використовував черв'як, мотиль, мастирку. Прикормка - Fish dream карась. Просидів до 12.00, отримавши 5 покльовок, з яких 2 нереалізував. Вода ще дійсно досить холодна і риба малоактивна!
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

"Babyn Open Air Challenge" 25.04.2015
Доброго часу доби усім рибацюгам!!! :bra_vo:
Провів пятигодинну рибалку в селі Бабин, на ставочку що видніється з київської траси.
(Той великий ставок де всі безкоштовно роками виловлюють карасиків).
Час ловлі: 6:00-11:00
Компаньйон: кум Віталік.
Місце: в самому кінці ставка, 250 метрів лівіше дамби, між кущами. Навпроти нас були всіми облюлені місця під величезними вербами.
Зображення
Рибалка була спонтанна. Хотіли їхати в Остріг, не вдалося...
Давним-давно між мною і моїм кумом Віталіком виник спір, яка оснастка краще веде себе на стояку.
Я вже давно вирішив для себе ловити патерностером, на основній шнур. Віталік ж мені доводить що асиметрична петля краще. Ніби то, той відвід на якому потім кріпиться повідок ніколи не плутається. Скажу наперед що патерностер заплутаний в мене був мабуть ще того літа, один чи два рази.
Це був своєрідний батл. :men:
Влаштувались приблизно так:
Зображення
І кумчік ось так:
Зображення
Гарне і зручне місце, природа теж красива. Погано що за спиною відразу дорога.
Зображення
О шостій нуль-нуль зійшло сонце, і вже в 6:10 я заробляю перше клювання.
Зображення
Для чистоти експерименту і щоб урівняти шанси ловили однією прикормкою:
Flagman Proffesional Feeder Шоколад + ліквід власного виробництва "какао-ваніль".
Наживка два мотиля і один опариш.
В кожного по два фідера, на одному повідок 50 см, на другому 25 см. Шанси рівні!
Ставля невеличкий казус, Віталік при першому закиданні "склав" Flagman Magnum Carp Feeder 3,6.
(Якщо Андрій Попович читає це, він скоріше всього сміється, адже мав схожу ситуацію на Басовому куті з такою ж палкою :hi_hi_hi: )
Благо було чим замінити.
Карасики клювали майже постійно.
Зображення
Дистанція була кожного разу різна, і закорму виходить ніхто не робив.
Були невеличкі паузи в кльові, на 20-30 хв.
Зображення
Зображення
Водичка ще відносно холодна, клювання дуже ніжні. Але кожен 5-6 карась клював вже як літом, квівери загинало, стукало брязкало ... якось так ))) :smu:sche_nie:

Отже батл закінчився з рахунком 18-2 на мою користь.
Карасики стандартного розміру для цього ставка. "ЛАДОШЕЧКА".
Зображення
Фанатам "убійц карася" "спутнікам" і т.д ще ранувато сюди їздити. Просиділи дядьки поруч, один карась за весь час. Ми поїхали, а вони ще залишились.
Оскому збив, провів гарно час, рибку побачив!
Всім дякую за увагу.
З повагою Slavikrovno. НХНЛ. :prapor:
Аватар користувача
Silva
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 50
З нами з: 17 травня 2012, 09:37
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення Silva »

Ловил сегодня так же тут. Сидел под большими тополями со стороны села. Снасть типа убийцы но самоделка - 2 пружинки, 2 крючка, мастырка собственного приготовления, насадка опарыш, мотыль, бутер. Закидал на 35-40 м .Сидел до 14. Было поймано 43 карасика, один грамм 300. Как то так.
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Silva писав:Ловил сегодня так же тут. Сидел под большими тополями со стороны села. Снасть типа убийцы но самоделка - 2 пружинки, 2 крючка, мастырка собственного приготовления, насадка опарыш, мотыль, бутер. Закидал на 35-40 м .Сидел до 14. Было поймано 43 карасика, один грамм 300. Как то так.
Вибачаюсь звичайно, але жодної активності зі сторони "тополь" до 11 не бачив. Жодного рибака. Хіба що Ви рибалили з 11 до 14, і з таким уловом Ви просто красавчік!!!
Аватар користувача
Silva
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 50
З нами з: 17 травня 2012, 09:37
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення Silva »

slavikrovno писав:
Silva писав:Ловил сегодня так же тут. Сидел под большими тополями со стороны села. Снасть типа убийцы но самоделка - 2 пружинки, 2 крючка, мастырка собственного приготовления, насадка опарыш, мотыль, бутер. Закидал на 35-40 м .Сидел до 14. Было поймано 43 карасика, один грамм 300. Как то так.
Вибачаюсь звичайно, але жодної активності зі сторони "тополь" до 11 не бачив. Жодного рибака. Хіба що Ви рибалили з 11 до 14, і з таким уловом Ви просто красавчік!!!
Ловил с утра. Сидел где начинаются тополя (если смотреть от трассы), где то средина става.
Saniok
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 16 березня 2013, 15:44
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення Saniok »

Я також з другом був тут вчора. Ловили з дамби на великому ставку. Описувати немає що, так як на двох зловили близько 10 карасиків. Один з них на 250 г. Ловили з 06.30 до 10.30.
Аватар користувача
Polkovnik
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 22 липня 2009, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення Polkovnik »

На большом и малом ставках (по обе стороны трассы) нерест.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість