Фестиваль-встреча спиннингистов Ровенщины 11.05.2014

фестивалі та різного роду тусовки
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фестиваль-встреча спиннингистов Ровенщины 2014

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Ещё раз разговаривал с Лёней по Корчину, окончательное решение по весеннему фесту - нет (возможно, осенью будет иначе). Так что Корчин из списка вычёркиваем.

Узнал на счёт Грушвицы. Хозяин - Олег - не против, цена вопроса по 30 грн с человека, но с условием щуку отпускать (окуня можно забирать), водоём на день феста будет закрыт для карасятников и никто мешать не будет. Это конечно осложняет судейскую работу, но вариант можно рассмотреть. Ну и он предлагает провести раньше - например, 6 апреля.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фестиваль-встреча спиннингистов Ровенщины 2014

Непрочитане повідомлення trans »

trans писав: 1. Запитати в власника водойми с.Корчин - чи можливий фестиваль взагалі в нерестовий період.
AndreyK писав:Ещё раз разговаривал с Лёней по Корчину, окончательное решение по весеннему фесту - нет [/b


Чомусь відразу невідкидав такий варіант.

Є ще одна невеличка пропозиція – компроміс, що враховує обидві перелічені вище дати.
Фестиваль провести саме 4 травня 2014року, а 27 квітня (хто буде мати можливість, і за згодою власника відповідної водойми про дозвіл для риболовлі невеликої конкретної групи осіб) провести, так зване, офіційне підготовче тренування, з обовязковим повідомленням форумчан про особливості лову на конкретній водоймі, про підходи до води (необхідність чобіт,…., підсаків), розбиття зон (якщо робити в декілька етапів), та навіть передбачити можливість доїзду чи місця табору…
Можна навіть виділити з загального призового фонду приз за кращий улов на тренуванні, тоді і "никання" результатів небуде і звіт буде щирий.
Я, наприклад, буду вільний 27 квітня (в нас (на Волині), «проводи» на 3-ій день Пасхи).
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Фестиваль-встреча спиннингистов Ровенщины 2014

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Я проти тренування, тому як кому їхати до става як рукой подати, а кому пропиляти під сотню км. в одну сторону :du_ma_et: Оскільки команд небуде, а буде тільки один зареєстрований форумчанин з сайту, то мені заплатити за участь і викинути на пальне шоб тільки себе одного доставити на місце змагання троха буде складно. Я розумію шо раз в рік і все таке, но тим не менше, накладно.
Буду чекати голосування щодо визначення водойми, дата піде люба за винятком 27-го.
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фестиваль-встреча спиннингистов Ровенщины 2014

Непрочитане повідомлення Vik »

спостарігається тенденція:
-всі хочуть фест але ніхто не хоче приймати участь в організації,
-приходиться пояснювати, що ХАЛЯВИ не буває, за неї потрібно платити (медалі, юшка...)
-як тільки хтось висуває якісь пропозиції, зразу починають обгавкувати

Є ОРГАНІЗАТОР, він виставляє положення, і вносить пропозиції по даті та місцю, ВСЕ!!!
кому щось не подобається, догоро, не виходить, тихо читають і не загаджують тему, а не пишуть всяку фігню для набору кількості постів
або нехай влаштовує свій фест в зручний для нього час,
хороший приклад Волинь, там Віталік через тиждень ліпить фести,

і нема чомо жалітись по закутках, щоб витерли мій пост (я думаю зрозумів кому це), пиши в лічку і кажи що не влаштовує
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Фестиваль-встреча спиннингистов Ровенщины 2014

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

То так треба і писати, ніяких обговорень та нюансів, така дата, такий час, скільки бабла і все, чисто конкретика. :co_ol:
Ніхто непідкого підстроюватись небуде.
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фестиваль-встреча спиннингистов Ровенщины 2014

Непрочитане повідомлення AndreyK »

По дате предварительно опредилились - большинство проголосовавших за 4 мая, а предложений другой даты никто пока так и не выдвинул.
Обновил голосование - определяемся с местом проведения.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Фестиваль-встреча спиннингистов Ровенщины 2014

Непрочитане повідомлення SPIN »

Думаю, що треба прояснити ситуацію.
Вирішувати про місце проведення фесту потрібно принципово: "плАтник" з достатньою кількістю хижака, до того ж за плату з суттєвою знижкою (біля 50%) чи проціджена браками і ластоногими безкоштовна "Горинь і стариці". Якщо більшість голосів за платник, то тоді вже можна голосувати за конкретне місце. Точно так само з безкоштовними водоймами.
Тому, якщо влаштовує цей підхід, то можна об"єднати голоси за Панталію і Грушвицю. Точно так і з Горинню і Іквою. Тоді вже порівнювати.
ПС
Враховуючи, що організатор фесту в першому повідомленні зазначив:
Можно опять собраться в Корчине, как крайние несколько раз. Но может есть какие-то другие интересные варианты? Тем более, за последнее время появились новые водоёмы с хищником.

то очевидним є те що його цікавив в першу чергу "ВОДОЁМ С ХИЩНИКОМ" - уже відомий (Корчин, Панталія) або новостворений (Грушвиця). "Горинь і стариці" сюди аж ніяк не потрапляють, тому не відомо, чому їх взагалі включали в голосування.
ПСПС
Може я помиляюсь, але якщо нічого не змінити і місце проведення буде не цікаве організатору, то фест може взагалі заглохнути.
І наостанок, організатор фесту може через голосування спочатку вивчити думку, а потім прийняти одноосібне рішення (Панталія) і оголосити реєстрацію, яка покаже, чи підтримує громада прийняте рішення.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Фестиваль-встреча спиннингистов Ровенщины 2014

Непрочитане повідомлення SPIN »

Незрозуміло, чому така квола реєстрація, виходить дві крайності: або 80-90 чол. або 10
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фестиваль-встреча спиннингистов Ровенщины 2014

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Давно не собирались, была бы рыбка хищная, а уж ловить дело спортивное. Я за Грушвицу - новый водоем, шансы равные.
Определяйтесь, бывали фесты и в 15-20чел. и нормально, интересно все проходило.
Давно не заходил на форум, занят, а тут возможность тусануть среди однодумцев. Всегда поддерживал это движение, к сожалению помощь оказать не имею времени, но помогу приготовить (как бывало не раз) уху. До встречи
П.С. а как вообще информация по щуке? окунь еще "ссытся" но не слышно чтоб зубатая активничала. Надеюсь пока соберемся щука проголодается :fish2:
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фестиваль-встреча спиннингистов Ровенщины 2014

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Как выяснилась, 4 мая (как планировалось раньше), я буду в отъезде и не смогу заниматься организацией фестиваля - вынужден перенести мероприятие на следующее воскресенье, 11 мая.

Итак, фестиваль пройдёт 11 мая на водоёме около с.Панталия при поддержке спонсора - магазина Флагман.
Активнее регистрируемся!
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: Фестиваль-встреча спиннингистов Ровенщины 11.05.2014

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Викладіть умови проведеня фесту,я роздрукую і розповсюджу по м.Дубно !
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: Фестиваль-встреча спиннингистов Ровенщины 11.05.2014

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Я зрозумів що фест потух ! Буду півтора тижні відсутній в країні і не зможу брати участь в рекламній компанії,на жаль :facepalm:
Ser.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Фестиваль-встреча спиннингистов Ровенщины 11.05.2014

Непрочитане повідомлення SPIN »

serzdubno писав:Я зрозумів що фест потух ! Буду півтора тижні відсутній в країні і не зможу брати участь в рекламній компанії,на жаль :facepalm:
Якщо буде достатня кількість учасників, то фест буде, просто або люди не уважно прочитали наступне:
при поддержке спонсора - магазина Флагман

або ця інформація не викликала відповідних асоціацій. Я помічав, що коли проводиться фест і не вказуються призи, то реєстрація дуже млява, але як тільки з"являються конкретні призи, все дуже швидко прискорюється.
Згадайте умови останнього фесту в Корчині:
Номінації:
1місце - човновий електродвигун MINNKOTTA
2 місце - эхолот CONDOR
3 місце - спінінг FLAGMAN SQUADRON з котушкою SQUADRON
Сама велика щука – подарунковий сертифікат на 500грн.
Самий великий окунь– подарунковий сертифікат на 250грн
Та багато заохочувальних призів
так тоді при дозволеній кількості учасників 70 чоловік, на фест потрапили не всі бажаючі, мені вже не було місця.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фестиваль-встреча спиннингистов Ровенщины 11.05.2014

Непрочитане повідомлення AndreyK »

serzdubno писав:Я зрозумів що фест потух!
Ну, раз желающих нет - то так и будет.
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей