р. Горинь

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SPIN »

Зате один з нас всетаки заробив нормальну клюваку, яка стала в новий віброхвіст і спінінг.
що це значить?
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Delife »

SPIN писав:
Зате один з нас всетаки заробив нормальну клюваку, яка стала в новий віброхвіст і спінінг.
що це значить?
відкусила хвоста і на затянутому фрикционі, зломала спін.
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення xxOZ »

не зломала, а сам зломав. Звідки їй було знати що фрикціон затянутий? ;-)
- Мужик!?
- Га?
- В катушці фрикціон затянутий?
- Не...
- Ну то клюю!..
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

Якщо хтось хоче побачити в моєму звіті рибу, можете далі не читати. :nez-nayu: Сьогодні суміщав приємне з корисним - пас корів і ловив рибу :a_g_a: . Спочатку прийшлося прикласти деякі зусилля, щоб повернути корів в сторону Горині, щоб розпочати ловлю. :facepalm: ....Все ж таки я її розпочав з облову стариці, на яку у мене були великі сподівання, і які, на жаль, не справдились. Все закінилось сходом невеличної щучки на Мепс 0. На силікон і воблера - нуль. До цього ж достатньо сильний вітер видував чималу дугу, чим заважав здійснити більш-менш нормальну проводку. Потім перейшов на Горинь..... Полоскав кренки із надією на головня, твічив і мікроджигував в затонах з метою зловити окуня - ОП. Слава богу, що корови собі мирно паслися і дозволяли мені експерементувати. Переробив спінінга на "донку". Закунув на хробака, якого знайшов на полі. Два рази щось з"їдало наживку без найменшого натяку на покльовки. Коротше кажучи, свіжим повітрям надихався, рибу впіймати намагався, корів випас - все ок.
ПС. Із цікавого. У зустрічених рибалок також ОП.
ПСС. Під час ловлі на "донку" на пляжику в деякий проміжок часу, якийсь хижак періодично полохав мілюзгу. Коли ж я придивився до цієї рибини, виявилось що це був судак :sh_ok: . Під час чергового "виходу", практично під моїми ногами, я досить чітко його роздвився. Екземпляр, розміром понад кілограм, плив вздовж берега, настороживши свій спинний плавець, і спостерігав за своїм об"єктом охоти. Звичайно, що після побаченого, я знову перелаштував донку на спіннінг і спробував його піймати, але марно.
Із фото тільки такі:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення tohin »

Delife писав: та пару верховодок на муху
На стариці?
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Я теж виїхав в неділю на Горинь в районі полігону поблизу села Пухова.
Їхав якщо чесно в розвідку нових місць для лову на донки, фідер та пплавчанки. Пройшовся зі спінінгом чимало сот метрів, заробив три обрива резини але не через рибу, а через підводні коряги, які нитка невитримала :wall:
Бачив одну компанію з двох рибаків, на душу яких припало до 10 вудок на одному обриві з розривом по відстані в 5 метрів :sh_ok: Ще одних бачив з донками та поплавчанками то в улові було всього пару верховодок.
Видно що головень ганяє попід деревами, але при закиді туди приманки ніякої реакції немає. Хоч і без адреналіну, та всетаки знайшов гарні красиві місця з заводями. Обовйязково ще туди попаду.
Зображення
Зображення
Зображення
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Був сьогодні зранку до 15:00, в районі АЗОТа. За шлюзами. Вперше в житті зі спінінгом :smu:sche_nie:
Погода шикарна. Вітерець легенький. На диво, але біля річки значно було тепліше, а ніж в місті. Стояв на зупинці - змерз як цуцик.
Пройшовся вздовж з лівого і правих боків до першого коліна, що за шлюзом йде. Течія сильна. Рівень води видно що упав, десь на 30-40 см на око.
Рибаків було не багато. Один на фідер, один на донку і ще двоє зі спінінгами ходили. "Донщик" (їхав з ним в маршрутці назад), не впіймав нічого. Казав була одна покльовка, але єдина, і не реалізована. Фідерист не бачив щоб щось впіймав. Принаймні поки я ходив по берегам.
Під кінець, коли до маршрутки лишалась година, вирішив покидати в одному місці, що мені сподобалось.
ЗображенняЗображення
За весь час випробував усі наживки що мав з собою, і воблери, і твістери, і віброхвости. Мав один схід під самим берегом, не зміг протягнути через рослинність...чи не зміг чи майстерності не вистачило - хз... Я ж в цьому ще нуб, тільки вчусь :smu:sche_nie: Клюнуло було на Jaxon Micro колір золотистий. Побачив лише яскраво-блискучу спинку - певно голавлик. О.о.о.о.о, які ж це приємні відчуття :ya_hoo_oo: Більше покльовок не було.
На остаток вирішив ще спробувати блесну-вращалку від Mepps XD №3 на хвилерізах. І буквально через 5-7 закидів - відчув "тичок", але легенький, спершу навіть не зрозумів чи то покльовка чи зацеп. Але коли почав підтягувати, зрозумів що щось таки взяло, судячи з вібрації, що передавалась від бланка по всій руці. І знову ці відчуття "..лепота-а-а-а-а-а-а..." (с) :-) Витягнув ось такого шнурка :)
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Зрозуміло, що після видалення трійника був відпущений у воду. Надіюсь виживе, бо засікся на усі 3 жала. І язичок, і верхня губа, і збоку - усе було пробито :ny_tik: Виймав довго і акуратно.
Далі, до самої маршрутки більше нічого не було.
Думаю, як для першої спінінгової рибалки, з півком потягне :) Головне приємні емоції, відчуття і загальний рілекс :ti_pa:

P.S. В догонку....на берегах дуже багато живої і мертвої ось такої комахи, ЩО за звір ?
ЗображенняЗображення
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Напевно що саме Ви, судячи з фото місця ловлі :) Правда, Ви якісь не охочі до розмови виявились ;-) Хотів познайомитись ближче, розпитати - але зрозумів що краще просто йти далі :hi_hi_hi:
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
Dim0n
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 17 червня 2010, 21:12
Звідки: Городок
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Dim0n »

Вчора рибалив на Горині. Рибалка була ціленаправлена на голавля. За три години полювання вдалось виловити лише одного головня верховодку і окуня.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
D1M0N
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 19 вересня 2010, 02:07
Телефон: 0932388660
Звідки: Ровно Пр Мира
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення D1M0N »

3 мая был на Горыни в районе Ходосов (базы)
https://www.google.com/maps/@50.7232386 ... a=!3m1!1e3
Был в районе обеда, на 8 гр белую колебалку словил небольшую щучку проводкой против течения у берега.
ЗображенняЗображення

часика 2 покидал, больше ничего не словил, перепробовал все наживки...
место понравилось, хочу утром туда поехать.
Кто в реке не спрятался, я не виноват ))
Аватар користувача
OlegG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 15 квітня 2011, 21:00
Телефон: 0662891510
Звідки: м. Нетішин
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення OlegG »

Появилось свободное утро. (8 мая) Очень захотелось словить первого голавлика в сезоне на Горыни. Попытка получилась неудачной, но удовольствие от рыбалки всё-равно получено. Голавля не словил, хотя была одна поклёвка хорошего лобатого прямо на перекате.

ЗображенняЗображення

Даже окуни клевали не охотно после похолодания в начале недели.

ЗображенняЗображення

Видимо погода была больше щучьей, одна мелкая попалась.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Побродив по кустам, познакомился с чёрной дроздихой и её гнездом :) Интересно будет позднее туда заглянуть, дроздят проверить :)

ЗображенняЗображення

Бетонными плитами перегородили проезд под мост - на этом месте часто мыли машины. Приятно осознавать что хоть кто-то, хоть как-то ещё заботится про экологию.

ЗображенняЗображення

Вся рыба вернулась в реку. А я вернулся домой :)
Востаннє редагувалось 10 травня 2014, 09:13 користувачем OlegG, всього редагувалось 1 раз.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Сегодня праздничный день - работал по сокращённому графику, так что после работы ещё успел выскочить на Горынь на разведку - проверить голавлиные места. Как оказалось, голавлик уже клюёт, хотя поверхностной активности совсем нет.
Рыбачил вечером, с 17 до 20. Уровень воды очень низкий, даже летом такой редко бывает, но вода мутноватая. К счастью, трава ещё не успела очень сильно подняться, так что по мелководным перекатам всё-таки можно провести воблер с малым заглублением. Реализовал три поклёвки голавликов, плюс было ещё несколько нереализованных тычков и пару мелких окуней. Вся рыба отпущена готовиться к нересту.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення tohin »

P.S. В догонку....на берегах дуже багато живої і мертвої ось такої комахи, ЩО за звір ?
ЗображенняЗображення
Дуже схоже на личинку бабки ("стрєкоза" рос.) риб'ячий делікатес.
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
Dim0n
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 17 червня 2010, 21:12
Звідки: Городок
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Dim0n »

Сьогодні був на Горині. На рибалку прибули 8-30 Розпочали риболовлю із стариці що вище шлюзу Я полоскав воби типу міннов, друг сєдобку, результат нульовий. Вирішили розділитись, колега пішов шукати щастя на стариці до труби а мені хотілось зловити голавля, тому я перейшов на річку. Зміщаючись вниз по течиї ловлю два окуня, пізніше щучку на 1100. Адреналін був ще той!!! коли флюр в зубах 0.3 а щука робить дві свічки на воді)) дуже переживав за приманку Джексон Тінго (Польський) - зараз такого важко в магазині знайти.
На той час друг зловив 5 окунців і щучку. До маршрутки залишалась ще година і ми переходим на дуже перспективне місце, де точно є голавль. Практично на третій проводці ловлю красеня що на фото, і буквально протягом пяти хвилин ще два такогож розміру)) Начався дощ, довилось поспіхом збиратись і бігти на маршрутку. Рибалкой задоволений особливо покльовками голавля)))
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення tohin »

Круто! Молодці! А я відкурив з мухами повністю, що головне що головник був досить активний, постійно булькав, нажерався а мені показував ::yaz-yk:
Причому був у двох різних місцях. У Воскодавах в районі обриву що по лівій стороні, якщо дивитись з дамби, спокійно дійшов до середини річки і навіть не замочив колін у вейдерсах. Там доречі і жерех не давав спокою мальку.
Але на скільки я зрозумів зі звіту Дімона, спрацював воб у приповерхневій плівці?
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 5 гостей