с. Любомирка (кар'єр)

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

Купил 2 легких маховых удилища и решил провести полевые испытания. Когда варганил оснастку, подвесил на леску связку с несколькими ключами. Удилище - в дугу! Нифига себе! А как же оно поведет себя при вываживании хотя бы небольшой рыбки? Нужно попробовать. По дороге домой вспомнил, что есть Любомирский глиняный карьер. Там то уж точно малек всегда клюет. Калибр - как раз для моих удилищ. Заехал.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

Там сидела компания из двух мужчин и двух женщин. С палаткой. По всему плесу расставлены кружки. Огромное количество... Не меньше полсотни.
Ну как рыбалка? - Хреново, говорят. За сутки только парочка карпиков и все! Тут, говорят ночью приходили и поставили километр сетки! Так всего нескоько карпиков... Зато карася на полторы ладошки - штук сорок!
Вот такая вот фигня...
В общем испытал я на этой воде свои удилища. Наловил килограмм вот таких карасиков:
ЗображенняЗображення
Думаете малек? Ничего подобного. Это вполне взрослые, половозрелые особи. Они полны икры. Мало того, они злые, как пираньи в момент обжирают червяка. Мало того, если на крючке остается всего 0.5 милиметра этого червяка, они тоже его клюют!
Не знаю, как стеклопластиковые маховые удилища поведут себя на более крупной рыбе, но на такой - вполне приемлемо. Удилище за 40UAH длиной 4.5м показалось мне более надежным, чем 5.4м за 18UAH. Я его взял только из-за любопытства. Деньги-то совсем смешные. Но и качество соответствующее. Слишком мягкое. Только на малька. За такие деньги, если и сломается - не жалко.
Вот такие вот приключения...
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

с. Любомирка (кар'єр)

Непрочитане повідомлення Рома »

Хтось володіє інформацією про водойму, що знаходиться с. Любомирка (Костопільський напрямок) недалеко від військового полігону. Ось, що нарив в інтернеті: Кар’єр по видобуванню крейди для виробництва силікатної цегли, та будівельного вапна. В залежності від інтенсивності викачування, рівень води в кар’єрі коливається від 0,5 до 3 метрів. В кар’єрі є наступна живність: карась, короп, сом, окунь, раки ...
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Здєсь рыбы - НЕТ! :lol:
Влітку шукав ту водойму і ледь знайшов. На той момент рівень води вимірювався на сантиметри. Водойма величезна, але...Доречі в селі у колодцях води немає.
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

До того момента, когда силикатный завод не перешел к новому владельцу, рыба там была. Особенно много мелкого карася.
Когда сменился владелец, у него возникла необходимость добычи глины в больших обьемах. Рядом срубили лес... Разрыли верхний слой почвы... Но глины там не обнаружили. Нашли ее только возле трассы. Сами понимаете, там копать никто не позволит.
Посему выкачали практически всю воду из карьера и с новыми усилиями продолжили его копать.
Местное население собрало рыбу после откачки воды.
Говорят что там даже сомы были...
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: с. Любомирка

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

Сьодні 25-го рішив провідати кар"єр, по слухам клював карась.
В 5-30 був на кар"єрі, з собою захватив тільки дві палки 5 і 6м, брав і фідер але він там незнадобився.
Ловив на манку, збоку сиділи рибалки на червяка але в них ситуація була гірша з кльовом.
Одним словом з 5-30 до 9-30 приблизно 25 шт але розміри зовсім не вражають :-) один на ладонь а остальні ще менші, і ше менші :-)
Но!!! По живця на осінь для зубатої туда можна їхати!

:ti_pa:
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: с. Любомирка

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Вчора 01,08,2010 ловив зранку з 06,00 до 09,00. 16 карасів, половина з яких на лодонь і друга на пів лодоні. Ловив на червьяка 4-рьох і 5-ти метровимим вудками. У рибалки по сусідству наблюдав сильнійший удар і в ітозі обірвані снасті та великі очі самого рибалки. Риба там є певне, думаю варто там рибалити. На слідуючу неділю планую знову туди і захвачу массу різних приманок.
(на фідер дуже важко ловити, так як мєлкі карасі обжирають все і швидко, да так, що неможна навіть встигнути підсікнути як слід).
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
david 2o13
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 01 березня 2014, 09:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. Любомирка (кар'єр)

Непрочитане повідомлення david 2o13 »

Доброго дня. Дуже дивно на данній водоймі рибалок дуже багато а звітів нема. Будем виправляти ситуацію. День перший субота. Рибалив з 16 до 21. Зловив 26 карасів заважило 4.8кг. День другій. Рибалив з14до21 зловив 18 карасіків та мав схід карпа думаю десь в районі 3кг. Риба прошена покльовкі вялі.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: с. Любомирка (кар'єр)

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Що на ща ловив?
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Ribac2012
Ледар
Ледар
Повідомлень: 20
З нами з: 15 грудня 2011, 01:30
Телефон: 0978759007
Контактна інформація:

Re: с. Любомирка (кар'єр)

Непрочитане повідомлення Ribac2012 »

якісь подозрітєльно великі карасі як для тих країв
Аватар користувача
dop3
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 26 березня 2014, 17:44
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: с. Любомирка (кар'єр)

Непрочитане повідомлення dop3 »

Вміють люди ловити :co_ol: У мене ж там завжди якась дрібнота ловилась. У минулому році рибалив там на початку літа з 05.00-16.00, наловив близько 100 екземплярів карасьової дрібноти, яку було вирішено перевести і випустити на дачне озеро у Кам'яногірську (у мене там дача) - нехай ростуть і множаться :smilefish: .
Ничто человеческое - мне не чуждо!
david 2o13
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 01 березня 2014, 09:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. Любомирка (кар'єр)

Непрочитане повідомлення david 2o13 »

Дорого дня. Рибалив на поплавок наживка мотиль манка черв. На рахунок розміру дійсно добротний весняний карась. Шкода що неволодію фото відео апаратурою яб довів свої дописи. А взагалі складається враження що цей сайт відвідують одні прохфесіонали. :men:
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: с. Любомирка (кар'єр)

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Любителі провести приємно час сидя за бюджетними снастями теж є, такщо все норм. :co_ol:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Установщик
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 15
З нами з: 24 березня 2014, 15:24
Телефон: 0966079972
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. Любомирка (кар'єр)

Непрочитане повідомлення Установщик »

Іпать-калатіть(думаю модер не вважає це матюком і пропустить моє повідомлення до вельмишановної публіки :a_g_a: ). Я дуже сумніваюся,що цей форум рівненських рибалок створений спеціально для професійних риболовів. Мені здається брехунів не повинно бути на цьому форумі, І СУМНІВІВ ЩОДО ТОГО ХТО СКІЛЬКИ ЧОГО НАЛОВИВ НЕ ПОВИННО БУТИ!!! А на рахунок бюджетних снастей- sashulka- без обід, ТРЕБА ВМІТИ А ГОЛОВНЕ ПРОСТО ЛЮБИТИ ЛОВИТИ РИБУ,і фірмові палки тут не при дєлах. Я на сайті буквально другий місяць, і більшість запитань по рибалці приходить на електронку. Приємно коли запитують де ловив,коли краще клювало, як зварити горох... - правда? Тож давайте не сумніватися в чужих звітах це до вас друже Ribac2012 , "пізд-жи" і в реалії хватає :)
Ribac2012
Ледар
Ледар
Повідомлень: 20
З нами з: 15 грудня 2011, 01:30
Телефон: 0978759007
Контактна інформація:

Re: с. Любомирка (кар'єр)

Непрочитане повідомлення Ribac2012 »

був там 2 р назад, клювали карасіки чуть більше як пів лодоні, їздили того року друзі тоже пару раз, тоже до лодоні зовсім недотягували, от я й засумнівався, може хібашо він їх на горох ловив шоб мєлоч відсіять))), чи може хтось з форумчан, там тоже такий крупняк ловив?
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: с. Любомирка (кар'єр)

Непрочитане повідомлення stal1n »

Беріть приклад з найкращий дописувачів: розбавляйте ваші тексти фотками. Всі питання відпадуть відразу :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей