Прилбичі(Львівщина)

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення Valldemar » 02 липня 2013, 20:21

За проханням дружини побачити чим я займаюсь і де пропадаю по троє суток, вирішив виїхати на одну добу 29-30 червня на озеро Прилбичі . Чому тільки доба?. У звязку з тим що підростаюче покоління не було на кого лишити і ця поїздка для дружини і трьох річної доньки була першою, та через роботу не виходило вирватися на більше часу. Компанію нам склав мій двоюрідний брат з сусідом, що були вже наслухані уловами карася з попередніх виїздів, але ніяк в це не могли повірити, мов: - піз……н!

Виїхали з Рівного близько 9.00, по дорозі заїхавши на «кофе-брейк» в Бродах і близько 12.30 ми на озері. Зареєструвалися і поїхали на заброньований раніше сектор. Швидко розкластися як я того хотів не вдалося. Дружина з дитиною хоч на рибалці, але все рівно потребують уваги, ще в нагрузку два «аля фідериста», яким треба все прив’язати, замішати, і показати. Тому все доводилося робити одному, і готувати снасті з прикормкою, і організовувати феншуй в нашому секторі. І під час цього не забувати про свою сімю. Тому закинутися мені вдалося близько 15.00.
Зображення
Зображення
Зображення
А в проміжок того часу, брат з сусідом почали тягати Прилбицького карасика. Що до прикорми, то особливо не заморочувалися 2-3 пачки сипухи, залиті бустером розбавленим водою. Серед насадки більш результативно цього разу себе показав опариш, хоча пробували і хробака і кукурудзу. Розмір карася був стандартний середній, хоча я переконував хлопців що на кукурудзу беруть більші екземпляри, опариш більш їм та карасю був до вподоби. В загальному можу зробити висновок що краще брав після обіду і до вечора, з ранку гірше і клювала плотва та краснопірка середнього розміру…
Зображення
Але повернуся до коропа , спіймати якого я приїхав. Перший звук сигналізатора пролунав в 16.00, адреналін грає в грудях, хлопці покидали фідери, в очікувані що ж на тому кінці жилки, після виважування короп вагою 5.500 позував перед об’єктивом фотоапарата. Перезакид декілька спомбів в загрузку і знову в очікуванні покльовки. Наступний паровоз пролунав в 19.00, на опускання свінгера: – амур, подумав я. І в голові промайнула розмова з коропятником, що сидів через 4 сектори праворуч від мене, який сказав що то нічний амурячий сектор. Витягши амура на 6.200, я подумав що вони мені цю ніч спати не дадуть. Але це було не так. Перезакид, пару спомбів в загрузку і далі очікування.
Зображення
Зображення
Потроху почало смеркати, да і ми проголодалися, тому вирішили пожарити ковбаски зі стейками під вкусненьке червоне винце. Приємні бесіди, жарти і почало темніти. Дружина з дитиною втомившись від відпочинку пішли дрімати в наше сімейне виїзне гніздечко під назвою FOX Royal XXl. Під час бесід з хлопцями які умудрилися ловити карася в повній темноті повісивши дзвіночки пролунав о 22.00 ще один «паровоз», і через декілька хвилин короп вагою 3.500 на маті… В ночі було ще три покльовки риби не важив, бо була не великою, та амур що розігнув гачок і зійшов біля самого підсака.
Зображення
Зображення
На ранок мав ще один «паровоз»,коропець теж був не великий. Хлопці ловили краснопірку та плотву, карась в ранці прокльовувався рідко, і сама активність риби була гіршою ніж після обіду. Почали помаленьку збиратися, бо небо затягувалося хмарами. На цей раз збирання та пакування речей зайняло менше часу, ніж у нас з моїм напарником, що дуже радувало і не втомлювало.

В кінцевому результаті в мене було 7 покльовок і один розігнутий гачок. В хлопців 10 кіль плотви , краснопірки і карася (з врахуванням того, що вся дрібна риба відразу відпускалася підростати. ) В цілом виїздом задоволений, дружина з дитиною відпочили, хлопці відловилися і не будуть всім казати,що я по приїзду рибу купую на базарі… Сильно втомився з врахуванням того, що увагу потрібно було приділяти як сімї, фідеристам-початківцям, так і риболовлі, тому енергії спалено, як на трьох добових змаганнях. Що до бюджету виїзду, з повним трьох разовим харчуванням, пивком, м’ясом, та інш харчами, то він склав 800 грн. на чотирьох чоловік з дитиною.

P.S. Звіт поза конкурсом

Подякували: 17 [Показувати]
Valldemar
Рідненький
Рідненький

Непрочитане повідомлення PAVEL » 03 липня 2013, 09:29

+1 ПОЛЮБЕ !!! Малая вылитый Стас в миниатюре !!! :co_ol:
Ровенский Карповый Клуб
PAVEL
Абориген
Абориген

Непрочитане повідомлення sancho » 03 липня 2013, 11:00

Класний відпочинок, звіт теж супер)))) :fishing:
Рівненський Карповий Клуб
sancho
Бувалий
Бувалий

Непрочитане повідомлення _magic » 14 липня 2013, 21:19

Не слушаю что говорят,смотрю что делают.

Подякували: 4 [Показувати]
_magic
Місцевий
Місцевий

Непрочитане повідомлення shalun_99 » 14 липня 2013, 23:10

Рибалку та відпочинок зіпсувала погода. Так як поїхали з Полосатим на бусі, то місце знайшлось і для мого синульки та дружини і для дочурки Кузьми і для синульки Павла. Добре, що запаслись палатками та розкладушками...там родичі і провели дві доби.
Приїхали на Прилбичі в п'ятницю, близько 17ої. Полосатий на 23ий сектор. Кузьма та Шалун на 24ий. Сусіди - 25ий сектор завозив все човником. 20ий завозив човном на веслах. 21ий фідера. 22ий намалювався тільки в суботу.
Отже, п'ятниця. Приїхали на сектор, вигрузились і Полосатий поїхав по справах. Так як дощик дихав вже нам в спину, то спочатку намети, а далі род-под. Кузьма прошерстив весь сектор маркером і позакидались. Далі закорм: 1кг бананових бойлів варених + близько 2кг діпованих пилячих 30мм. Доки кормились вже і Паша повернувся. Він швиденько закинув прути і вже за пів години - паровоз. Далі -вечеря та по палатках. Ніч принесла нам три клювання і три реалізованих. 8кг, 5кг,2кг.
Полосатік теж відловився, але вже зранку. І вже в обід він перемагав з рахунком 5:3. Хоча закрутились в його секторі тузи. Але в нас - 0. Вирішили підкидувати пєлєтс, по декілька спомбів кожні дві-три години + бойли від "Динаміт"20мм та від "Стар бейтс"14мм. І тільки на вечір ми заслужили дуплет, але одна із риб зайшла в корчикі та зійшла. Але трійочка пішла в залік. Настрій і далі псував дощик...але нотки радості знову повернулись в першій годині ночі - паровоз на затягнутому фрикціоні. Ігорко підіймає палку - пусто. Ранок - дощ. настрій- гівно!
Але Полосатий вставляється на каву та наривається на привітання з ДН. Обід - збираємось і на Рівне.
Пашка виграв - 10(чи 12) : 4. Отакий от відпочинок...

Подякували: 4 [Показувати]
shalun_99

Непрочитане повідомлення николай » 09 вересня 2013, 10:57

Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)

Подякували: 2 [Показувати]
николай
Козак
Козак

Телефон: 0682301099

Непрочитане повідомлення Римарчук Андрій » 29 травня 2014, 00:50

Сесія 24-26.05.14
Виїзд на риболовлю був запланований за два тижні. Хоча спочатку сесія мала бути в Миклашеві, але за порадою РКК, була перенесена на Прилбичі, за що їм велике дякую. Компанія була з п’яти чол. на три сектори (16,17,18).
Зібравши купу речей і обладнання, виїхали за своїми трофеями. :fishing:
Зображення

Прибувши десь біля середини дня на замовленні сектори, насамперед здивувало сміття з бутилок, кульків, яке залишають після себе місцеві фідерасти…ой …фідерісти-карасятники. Серед того хламу був знайдений бульбулятор для куріння трави. Оце напевне курнув і карась карпом видається….)))). От і розбивку табору ми почали з зачистки території .
Двоє карпоманів з нашої компанії прибули на добу раніше, і вже мали непогані успіхи, дев’ятка в карповому мішку чекала фотосесії. От тільки їхні успіхи того дня не давали мені швиденько розкластися, тільки-но щось почну монтувати….і писк тих пролоджиків (сигналки), і «Андрюха….ку…ку»……і так з десять разів…..я маркерусь, а вони тянуть…..я кормлюсь, а вони тянуть…знущались, як могли)))…кажуть їхало на шовковицю, печінку і «2012».
Зображення
Того вечора радий був познайомитись з Ігорем (Уж), який дав нам багато корисних порад, особливо по техніці закидання. Дякую за це. І ще забув його привітати з перемогою на ЧУ по карпфішингу. Отож вітаю і зичу перемогти вам в Італії на світових змаганнях.
Але того вечора в мене і двох моїх колег з Радивилова був повний нуль. Вечором до на нас завітав Дмитро Таргонський, який вніс корективи в наші методи лову, поділився своїми секретними насадками і прикормами. Перший результат був вночі, хороший паровоз, але схід біля самого берега (((( Але над ранок…ех…….12.1 кг. на маті. Отак либився (як на фото), я тільки на своєму весіллі)))) - мій трофей. І того дня нас понесло….. п’ятірки, сімки, дев’ятки, голі і лускаті, і вдень і вночі, і спати нема коли)))) ….гарно було. І водойма гарна. Всі отримали свої трофеї, все заплановане вдалося.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Останні дві риби було зловлено майже одночасно, я ледь встигав з підсакою бігати :dribble:
Зображення
Зображення
Від імені карпоманів Радивилова дякую Саші (Вдала рибалка) і Тарасові Ганіткевичу за замовлення секторів і поруці за нас, що рибу додому не тягнем))), та за корисні поради, дякую Дмитру Таргонському за хороший досвід, допомогу і настанови, і за дві спайки пива ))))), дякую компаньйонам Дмитру і Богдану за хорошу компанію, і за те, що перекрили нам рибу на першу добу)))) :men:
РКК рулить!
Пи.Си. Зі слів моєї дружини на другий ранок – перша ніч вдома після рибалки,всі спимо, донька (1.5 року) через сон плаче, я як завжди, забираю її до нас на наше ліжко, ложу її біля дружини ї фраза – «Я ще піду, вудки перекину а то заплутались» - впав на подушку і заснув….в дружини очі круглі.

Звіт на конкурс піде? :prapor:

Подякували: 24 [Показувати]
Римарчук Андрій
Нуб
Нуб

Телефон: 0503757137

Непрочитане повідомлення DimonSp87 » 30 травня 2014, 22:01

Всім привіт! Хочу також і від себе написати декілька слів про двохденну сесію на Прилбичах з товаришем Богданом, це було моє відкриття сезону або повернення в карпфішинг :smilefish: ! Чому саме повернення, тому що я осінню розпродав практично все своє карпове оснащення (прути, катушки, кобру, спомби, маркера, грузи і т.д), продав тому що вирішив стати спінінгістом))) :facepalm: . За 2 тижні було сплановано цей виїзд. Ну і я за 2 тижні до нашого виїзду виставив на продаж тепер вже все своє спінінгове оснащення ;;-))) . І тут за цей короткий термін часу ми почали скуплятися. З покупкою нових снастей нам дуже допоміг Саша (Вдала рибалка), він швидко нам замовив 4 катушки, 2 прути і сигналізатори за що йому дуже ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ. Спочатку ми планували половити рибу в Миклашеві, но почувши що на даній водоймі дозволяють забирати рибу :cry_ing: :cry_ing: :cry_ing: , а також побачили результати змагань все ж таки вирішили поїхати в Прилбичі.
Отже, прибули на цю прекрасну водойму десь о 18:30 і відразу розпочали розташування табору. Закинули прути о 21 год. Першу рибу зловили білого амура близько 22 год, наступна риба була в 02 год та близько 4 год назад у воду прути вже не закидали. Наступний день був у нас дуже трудовим))) Проснувшись о 7 год першим ділом перезакинулись та кинули декілька спомбів. Кормили різнокаліберним вареним бойлом, пелетсом та вареною кукурудзою. Кожні 1,5-2 год ми по 10-15 спомбів підкидали у місце лову. І тут приблизно о 10 год ми почали ловити рибку. В цей день після обіду приїхали також на риболовлю наші товариші з Радивилова. Коли вони визначились як будуть розташовуватись, ми з Богданом влаштували фото сесію і попросили в Римарчука Андрія нас сфотографувати, коли він підійшов в нас відбулося клювання і Андрій її реалізував (не встиг так би мовити приїхати а вже зловив рибу). Хочу висловити подяку хлопцям з Радивилова за чудову компанію і за смачну вечерю, Ганіткевичу Тарасу за те що поручився за нас та замовив нам сектора, Саші (Вдала Рибалка) за те що подарував декілька кілограм корму, а також з вибором карпових прутів та катушок. Ну і декілька фото:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Подякували: 8 [Показувати]
DimonSp87
Дослідник
Дослідник

Непрочитане повідомлення Римарчук Андрій » 30 травня 2014, 23:08

На деяких фото схожі на сепаратистів :ololo:
Римарчук Андрій
Нуб
Нуб

Телефон: 0503757137

Непрочитане повідомлення stal1n » 30 травня 2014, 23:10

Римарчук Андрій написав:На деяких фото схожі на сепаратистів :ololo:

співзасновник Рибних Місць Рівненщини(сорі за оффтоп):
Зображення
DimonSp87, Римарчук Андрій - ваші звіти чудові!
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.

Подякував: 1 [Показувати]
stal1n
Бро
Бро

Хто: Карасятник

Непрочитане повідомлення sancho » 30 травня 2014, 23:14

Влучно сказанно бо так воно і є))) Молодці класний звіт і класна риболовля з поверненням тебе. Накінець грушвицькі окуні вздихнуть з полегшенням!!!
sancho
Бувалий
Бувалий

Непрочитане повідомлення Predator » 05 червня 2014, 08:22

Карпфішинг рулить, респект і повага, зловив відпусти!!!!! і як завжди не хай рве. Дімон так тримать :metal: :metal: :metal:
Predator
Ледар
Ледар

Непрочитане повідомлення ttearjerker » 05 червня 2014, 22:14

Всім привіт! Був на рибалці в Прилбичах з 31.05 по 2.06. На риболовлю з собою запросив двох друзів з роботи Вітілія і Сергія. Сергій заядлий спінінгіст і азартний фідерист,а Віталій просто починаючий риболов і компаньйон який хотів на свої очі побачити, що таке "карпфішінг". Нажаль мушу признати факт,що SINORTIC почав вгадувати погоду і як обіцяв нам три дні дощі,так воно і лило. Відпочинок в плані комфорту був би добряче напряжним,якби я не позичив в одноклубника Миколи його JRS XXL. Розміри палатки дозволили розмістити в ній і столик з прикормками і розкладуху на якій я спав і харчовий стіл з трьома стільчиками за яким ми і провели всі три дні. Отже наш табір по приїзду виглядав приблизно так:
Зображення
А надія на те що дощ припинеться виглядала так :-)
Зображення
Розклавши родпод ми приступили до ловлі Прилбичського коропа. За сесію було впіймано сім коропів від 4 кг до 13кг 300. і одного амурчика приблизно на 3-3,5 4кг. Крім цього ловили карася на фідерні вудлища. Спеціально пишу на фідерні вудлища, а не на фідер тому що дійсно із-за дощу не було можливості ловити на фідер як на вид ловлі і ловля звузилась до рівня банальної донки-закинув, зробив натяжку, вчепив дзвоника,зачепилось то вийшов з палатки витягнув і перезакинув. Ось в принципі і все, що можна описати про події цих пасмурних днів. Риболовлею залишився задоволений,а хлопці які побували на такому хоч і строгому риболовному сафарі вперше взагалі були в захваті,так що думаю що це не перший наш виїзд!
Ну і як завжди на рибалці не без курйозів і не обійшлось і цього разу. В першу ніч з суботи на неділю ми вляглись після посиденьок і застілля біля 01 години 30 хвилин випустивши впійманого напередодні амурчика
Зображення
а прокинувшись в 6 год,я виявив на столі в палатці пропажу лотка з кількома спеченими курячими стегенцями і кількох кусочків мясного. Пустий лоток був знайдений в траві кілька метрів від нашого табору,так що на другу ніч варіант спання з відкритими дверима відпав сам собою,а повір"я яке битує в народі,що злодія тягне на місце злочину знайшло через деякий час своє підтвердження :-) :-) :-)

Ну і на завершення пропоную вашій увазі кілька фото та відео :
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Зображення

Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд

Подякували: 12 [Показувати]
ttearjerker

Непрочитане повідомлення Igor UZ » 07 червня 2014, 15:31

ttearjerker написав: Ну і як завжди на рибалці не без курйозів і не обійшлось і цього разу. В першу ніч з суботи на неділю ми вляглись після посиденьок і застілля біля 01 години 30 хвилин випустивши впійманого напередодні амурчика ,а прокинувшись в 6 год,я виявив на столі в палатці пропажу лотка з кількома спеченими курячими стегенцями і кількох кусочків мясного. Пустий лоток був знайдений в траві кілька метрів від нашого табору,так що на другу ніч варіант спання з відкритими дверима відпав сам собою,а повір"я яке битує в народі,що злодія тягне на місце злочину знайшло через деякий час своє підтвердження :-) :-) :-) https://www.youtube.com/watch?v=d1KpOyG ... e=youtu.be

Ого, нормально так вас "виключило". :-) Напевно заморилися в дорозі...
Igor UZ
Абориген
Абориген

Непрочитане повідомлення BryksaBogdan » 08 червня 2014, 20:04

відловились непогано :co_ol:
BryksaBogdan
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить

Поперед.Далі

Повернутись до Звіти

Хто зараз онлайн