Великий Олексин(цегляний завод)

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Великий Олексин(цегляний завод)

Непрочитане повідомлення ANDROID »

15.06.14 о 4:10 прибув на дану водойму. Вітер голову відривав. Хвилі як на морі. Пішов рибалити в правий кут става. Ловив на резинку та фідер. Наживка : черв'як, мастирка, опариш, кукурудза.
До 10 години на резинку впіймав 4 карасика. До мене в гості завітав stal1n (звіт потім може напише, бо разом їздили, але в різних місцях сиділи) і взнавши обстановку поїхав додому, бо клювало у всіх дуже погано.
Десь після 11 години справа і зліва почали ляскотіти фідери. Інколи дьоргався до резинки, бо такий сигналізатор в мене на резинці.
Нарешті пощастило і мені і в мене почав прокльовуватись карасик на резинку . Вітер став ще більший і покльовку було дуже важко побачити.
Десь о 15 годині в мене кльов взагалі пропав і я вирішив збиратись додому. Мужики на фідер продовжували тягати рибку.
P.S. На фідер толком ловити не вмію, тому за весь час попався якийсь дурний карасик і все.
P.S.S. Риболовля платна - 50 грн. Власник з сьогоднішнього дня заборонив ловити на резинку.
Впіймав 17 карасів.
http://s019.radikal.ru/i614/1406/3f/33ba4f0da0b4.jpg
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Великий Олексин(цегляний завод)

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Давно планував відвідати дану водойму і не вистачало часу, а тут так співпало, що знайшлась компанія та почалась відпустка на роботі. Тому вирішено було їхати з 02.08 по 03.08.
Вирушили на водойму о 18 год.і вже в 19 було закинуто всі снасті. Думали заїхати через шлагбаум, але хазяїн (бувший) сказав, що нікому не відчиняє, тому автомобіль залишили в метрах 100 від нас. Наші місця були вільні, тому посідали зразу на них. Між мною та товаришем сидів наш спільний знайомий, який упіймав за 8 годин 5 карасиків.
Чого ми тільки тій рибі не давали. Пуфи, мастирка, черв'як,опариш, манка, пінопласт - повний 0. Скинули, що проблема в жарі і вночі буде краще. За ніч я на дальнякі отримав аж 7 клювань, аж 1 реалізував - плотка з мізинець.
Зранку було чуть краще. На "резинку" покльовувала плотва, а на поплавок верховодка. На берегу сиділо чоловік 7 у всіх пустота, а у нас хоть щось, але клювало. Потім у товариша проскочило 3 карасика (2 на долоню і 1 грам 200). На цьому всі клювання та рибалка завершилась.
Результат: у мене 1 карасик грам 300, штук 20 верховодок та штук 7 плотвиць; у товариша 3 карасі та 8 плотвиць.
П.С. Більше на цю водойму я не повернусь. Хазяїн (бувший) чхати хотів на всі правила. По пару разів на день виїздить на човні та ставить сітки (хоч рибу він туди не запускав та оренду йому не продовжили), а потім рибувезе на базар. А місцеві ходять , на це дивляться та нічого на це не кажуть і дивуються чому у них риба не клює :wall:
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Великий Олексин(цегляний завод)

Непрочитане повідомлення SPIN »

Хазяїн (бувший) чхати хотів на всі правила. По пару разів на день виїздить на човні та ставить сітки (хоч рибу він туди не запускав та оренду йому не продовжили)
виходить, що зараз ловля безкоштовна, бо водойма не в оренді?
Kombattt1952
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 11 серпня 2015, 21:05
Контактна інформація:

Re: Великий Олексин(цегляний завод)

Непрочитане повідомлення Kombattt1952 »

Там вообще какая рыба ловится сейчас?
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Великий Олексин(цегляний завод)

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Плотва, верховода
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей