Городище, Березнівський район

Даний розділ форуму створений для збору інформації про водойми Рівненської області
Правила форуму
Даний розділ форуму створений для збору інформації про водойми, для того, щоб додати їх на головну мапу сайту

Перед створенням нової теми обов'язково спочатку скористайтесь пошуком, як на сайті так і на цьому форумі — можливо водойма вже існує.
Коли пишете нове повідомлення в тему, то пишіть щось корисне, а не: "як кльов?"
Якщо ви вже наважились створити тему, то величезне прохання описати все згідно правил: вартість риболовлі, стан доріг, конкретні місця ловлі, час коли можна ловити, снасті, прикормка, наживка. І фотографії, побільше якісних фотографій :)

Рибалки будуть вам дуже вдячні!
OLEKSANDRSG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 07 травня 2013, 10:23
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення OLEKSANDRSG »

Доброго дня шановнІ рибалки!!! Так я дійсно запустив 720кг. карпа - 7.06.14р. схрещеного з сазаном 300-600гр. (зарибок з Зарічненського району. с Дібрівськ). Дійсно це КРАСНУХА,
Чому поболіла риба з цього зарибку для мене загадка - будем лікувать??? Але ж ви пишите, що вся риба така - тож не вносьте смуту шановні!!!
P.S Що стосується риболовлі вночі, - правила для всіх одні, не ображайтесь безбілетні-якщо не познаходите своїх вудок чи спінінгів.
Denya
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 21 липня 2013, 12:56
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення Denya »

OLEKSANDRSG писав: Чому поболіла риба з цього зарибку для мене загадка - будем лікувать??? Але ж ви пишите, що вся риба така - тож не вносьте смуту шановні!!!
а я і не вношу смуту, просто кажу те що є! Все видно на фото..., і ніхто Вас не звинувачує. Ставок дійсно гарний і риба там є!
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення rabinovich »

І далеко,(скількі нафти спалиш туди і назад),і дорого за кілька карасів,і риба хвора ,і сторожа "привітна" , а може ну його к лешому цей став ( хоча мушу визнати - природа там гарна ).
OLEKSANDRSG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 07 травня 2013, 10:23
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення OLEKSANDRSG »

Доброго дня шановні рибалки!
Те що, риба боліла краснухою-визнаю! Риба на сьогодні-здорова(краснуху залікували ветприпарадом ДОН-1Р).
Що стосується охорони, та даної ситуації(про бесідку)- я дуже сумніваюсь що хтось Вас вигнав коли йшов дощ з бесідки
(охоронці в дощ самі сидять в вагончику))), але якщо це так-в таких випадках на майбутнє набирайте мій тел.-все вирішим.
Ще одне, - ТАК риба зараз клює не дуже(а на якій водоймі клює???, і хто зариблює по 3т./в рік?, і хто забирає чи приховує
тих коропців чи амурів до 500гр. які підлягають випуску???Хто ловить(заготовляє!) по 20-40кг. риби за сутки(по весні-ФАКТ)- це ВИ не пишите,
а пишите тільки те, що ВАМ заманеться.......!!!!Все на Вашій совісті - але ж прийму все до уваги та зроблю висновки!

З повагою:
Орендар-Олександр
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення rabinovich »

І ми також відносимось до Вас с повагою , Олександр , розуміючи багато проблем виникаючих в утриманні такого господарства ! Але наприклад я , вийшовши на пенсію , став ретельно розраховувати свої витрати і нажаль не завжди можу позволити собі заплатити 105 грн за рибалку ( порахуйте ще як мінімум 10л.солярки на дорогу, ціну прикормки ,та і самому треба щось зїсти ,воду можна взяти і з під крана ). І шо в нас виходить - "золота" рибалка і не дешеве задоволення. Я розумію що і Ваші витрати на утримання зростають , але на жаль не зростають ні зарплати , тим більше - пенсії ( які,як Ви може знаєте цього року заморожені).А на рахунок "заготівельників" риби , так за що отримають зарплату сторожі , і Ви ,і сторожа маєте контролювати норми вилову риби , на жаль свідомість у багатьох рибалок відсутня , є норма 5 кГ,ну візьми ше кГ,так не - щеб за пазуху засунув! Такі реалії , нажаль. З повагою - Володимир Іванович.
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Сорі за флуд....але якщо впіймати хоча б одного "заготовітеля", і накормити його тією рибою, тільки так щоб всю з"їв - тоді може самосвідомість і зміниться. примустим, я також беру багато (3-5-7 кг) - але якої риби ? карася, який множиться як миші ? думаю для водойми це не проблема. А от за амурчиків і карпиків по 300-500-700 гр - треба наказувати.
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Saniok
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 16 березня 2013, 15:44
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення Saniok »

Просто вже давно потрібно було встановити ліміт вилову риби в районі до 10кг хоча б. І щоб охорона періодично перевіряла наявність в ньому тих же ж карпиків і амурчиків. Рибу так звані "заготовітєлі" вичовпують дуже швидко від моменту зариблення. В цьому році 4 рази я був тут і лише перші дві рибалки, які відбувались до середини червня були результативні. Просто водойма настільки розрекламована, що з кінця квітня відбувається шалений пресинг на вилов риби. Так що 3т зарибка для безсовісних голодних рибалок - це не проблема виловити. А нарахунок, де зараз клює, то я особисто відвідую два ставки, на які і змінив дану водойму. Без риби звідти не їду ніколи, а багато мені й не треба, 4-5кг і додому. І за нічну риболовлю там не треба платити додатково 50грн. Так що мінусів більше, ніж плюсів у Городищі стало. Це виключно моя думка.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення Рома »

Питання до пана OLEKSANDRSG.
Це правда, що водойма буде спускатися? Чи клює зараз хижак і яка вартість його ловлі?
ПС. Може ще хто володіє цією інфою?
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення SPIN »

Рома писав:Питання до пана OLEKSANDRSG.
Це правда, що водойма буде спускатися? Чи клює зараз хижак і яка вартість його ловлі?
ПС. Може ще хто володіє цією інфою?
теж цікавить
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення proteus »

OLEKSANDRSG писав:Доброго дня шановнІ рибалки!!! Так я дійсно запустив 720кг. карпа - 7.06.14р. схрещеного з сазаном 300-600гр. (зарибок з Зарічненського району. с Дібрівськ). Дійсно це КРАСНУХА
Декілька разів ловив там рибу, і жодного карпа з краснухою там не бачив, Ось такі красені там
ЗображенняЗображення
скоріш за все він підчепив ту заразу у вашій водоймі або десь по дорозі )))
OLEKSANDRSG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 07 травня 2013, 10:23
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення OLEKSANDRSG »

Рибалка закрита з 22.10.14р..Спуск ставків(вилов хижої риби та товстолоба).Решта
риби(короп,амур,карась,линок) буде відпущена назад+новий зарибок 3т.(короп+карась+амур+линок). ДО ЗУСТРІЧІ ВЕСНОЮ!
Всім рибалкам кльової удачі!!!
OLEKSANDRSG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 07 травня 2013, 10:23
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення OLEKSANDRSG »

Доброго дня шановні рибалки! До Вашого відома - два ставки були спущені в цьому місяці. Вся риба(короп,карась,амур,линок) з двох ставків в т.ч. біля 100 коропів від 5 до 10кг
запущена в чистий ставок+дориблено коропа 500кг.+500кг.карася. Товстолоба, щуку, окуня виловлено на 80 % - оскільки ставки повністю не спускаються.

З повагою:
Орендар - Олександр
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення Рома »

Просто заради цікавості. Якої ваги приблизно були найбільша щука і найбільший окунь? :)
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення stal1n »

Я теж заради цікавості тоді запитаю, які там є линки зараз? Просто це моя улюблена риба, яку я завжди випускаю за будь яких умов, і щоб її спіймати їжджу бозна куди :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
OLEKSANDRSG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 07 травня 2013, 10:23
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення OLEKSANDRSG »

Рома писав:Просто заради цікавості. Якої ваги приблизно були найбільша щука і найбільший окунь? :)
Щука з двох ставків була найбільша 8кг. Окунь відповідно 1кг, Линок 2,5кг.(з виловом линка труднощі, залягає глибоко в мул )
Відповісти

Повернутись до “Рівненщина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей