Про погані фотографії

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби

Про погані фотографії

Непрочитане повідомлення stal1n » 19 червня 2014, 19:22

Привіт всім чесним риболовам.

Переглядаючи в інтернеті звіти з рибалок іноді хочеться взяти руку, розкрити долоню, опустити голову донузи ховаючи погляд і стукнути себе по лобі :facepalm:
Ну як так можна не поважати рибу, інших рибалок і викладувати на загальний огляд такі фото?
Я мовчу про завалений горизонт і нічого не пишу про компонування кадру. Але невже так складно сфоткати рибу відразу після діставання з води? Невже не можна викинути з рота папіросу під час кляцання затвору фотокамери? Де шукати гармонію і краси на фотографії потрошеної риби в умивальнику?

Тому пропоную: для того, щоб привчати молодь до правильного ставлення до природи; популяризувати рибалку, як благородний вид відпочинку; вирощувати в собі почуття прекрасного і з повагою ставитись до живого в природі завантажувати в інтернет лише гарні прийнятні фотографії з рибалки.

Що ж таке прийнятні фото кожен після цих слів вирішить для себе сам. Я покажу приклади неприйнятних фото (обережно, небезпечно):
offtop

Спасибі за розуміння.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.

Подякували: 5 [Показувати]
stal1n
Бро
Бро

Хто: Карасятник

Re: Про погані фотографії

Непрочитане повідомлення dop3 » 07 липня 2014, 12:55

ОЦЕ ТАК ЖЕСТЯК :sh_ok: !!! На мій погляд - краще тоді взагалі не фотографувати, аніж так... Найкращі фотографії риби, на мій погляд - в руках у риболова, коли вона жива, на березі водойми, на місці лову. Так до людей доноситься максимальна інформація про хід рибалки (місце, погодні умови, час лову і т.п.)
Ничто человеческое - мне не чуждо!

Подякували: 2 [Показувати]
dop3
Ледар
Ледар

Повернутись до Загальне

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]