Спінінг. Який кращий?Поради.

палки, катушки, жилка, шнури....
Аватар користувача
Rybik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 18 червня 2014, 10:17
Контактна інформація:

Допоможіть!!!

Непрочитане повідомлення Rybik »

Допоможіть будьласка вибрати якесь спінінгове вудилище, сам займаюсь фідерною рибалкою, але все бульше й більше хочеться розпочати рибалити на спінінг, тому в даний момент шукаю спінінг в діапазоні до 300 грн, буду вдячний за будь яку допомогу) :hi_hi_hi:
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення ehnaton »

В такому діапазоні ти можеш купити щось з Konger чи EOS - Китай...але для новачка покатить. На аукро глянь - там є різні моделі, чувак з Хмельницька торгує товаром фірми Конгер. Але визначся спершу з тим ЩО ти хочеш ловити ним - тоді й вибирай конкретну модель. Довжину рекомендую 2.40 - універсальна. Строй - фест. Тест......тут вже сам вирішуй, якщо джигуватимеш, то нижній 2-4 г - верхній 10-14 г...........більше ніж 5-20 г - не бери - моя порада. Шнур чи жилка ? ХЗ...що людина то й думка. Шнур міцніший, краще передає покльовку- але дорожчий і може протирати кільця та валик катушки.... Якщо бюджет обмежений - купуй жилку. Діаметр - в залежності від тесту вудлища і типу катушки. У мене 0,18 Сальмо - наче нормальна. З зацепами принаймні справлялась 100%. Гуру прошу не пінати сильно за мій пост - я висловив лише СВОЮ думку :nez-nayu:
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
Rybik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 18 червня 2014, 10:17
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Rybik »

ehnaton писав:В такому діапазоні ти можеш купити щось з Konger чи EOS - Китай...але для новачка покатить. На аукро глянь - там є різні моделі, чувак з Хмельницька торгує товаром фірми Конгер. Але визначся спершу з тим ЩО ти хочеш ловити ним - тоді й вибирай конкретну модель. Довжину рекомендую 2.40 - універсальна. Строй - фест. Тест......тут вже сам вирішуй, якщо джигуватимеш, то нижній 2-4 г - верхній 10-14 г...........більше ніж 5-20 г - не бери - моя порада. Шнур чи жилка ? ХЗ...що людина то й думка. Шнур міцніший, краще передає покльовку- але дорожчий і може протирати кільця та валик катушки.... Якщо бюджет обмежений - купуй жилку. Діаметр - в залежності від тесту вудлища і типу катушки. У мене 0,18 Сальмо - наче нормальна. З зацепами принаймні справлялась 100%. Гуру прошу не пінати сильно за мій пост - я висловив лише СВОЮ думку :nez-nayu:
Дякую за пораду!
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення os1 »

Для початку перечитай форум
Визначись з об"єктом та місцем ловлі, який потрібно спін: чи мікроджиг, чи твіч, чи джиг (на судака)
Я першого спіна б/в купував за 100 грн., тобто якщо не маєш досвіду, то потрібно для початку брати самий дешевий спін б/в.
ІМХО :)
Аватар користувача
Roman T.
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 18
З нами з: 16 травня 2013, 13:07
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Roman T. »

Привіт всім! Порадьте спін в ціновому діапазоні 400 - 600 грн. Довжина 2.40. Ловлю в основному на джиг та блесна з великим діапазоном ваги.
serg65
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 03 серпня 2014, 09:17
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення serg65 »

Roman T. писав:Привіт всім! Порадьте спін в ціновому діапазоні 400 - 600 грн. Довжина 2.40. Ловлю в основному на джиг та блесна з великим діапазоном ваги.
Salmo ELITE ZANDER LIGHT. У мене вже 4 роки. Жодних нарікань. Маю 2,40 і 2,70.
Puff
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 26 жовтня 2014, 18:01
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Puff »

Какой более универсальный спининг "легенд экстрим" или "легенд Элита"?
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Vik »

Puff писав:Какой более универсальный спининг "легенд экстрим" или "легенд Элита"?
залежить від універсальності кошилька :)
якщо серйозно то на любителя, та й питання якось стоїто поверхнево, про які лигенди хоч річ?
Puff
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 26 жовтня 2014, 18:01
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Puff »

Якщо брати до уваги ці дві моделі:
1 St.Croix LEGEND ELITE 70MLF2
2 St.Croix LEGEND XTREME 70MLF2
Вони обидві до 10 по паспорту. ( ну і десь до 17 в реалі)
LEGEND ELITE є в наявності, тому і цікаво б було порівняти з LEGEND XTREME
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Vik »

екстрими моють сухіший і легший бланк
елітка "мякша"
Puff
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 26 жовтня 2014, 18:01
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Puff »

Це я і по назві зрозумів. Мене цікавить більш обємна інформація того, кому приходилось оба бланка використовувати.
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Puff писав:Це я і по назві зрозумів. Мене цікавить більш обємна інформація того, кому приходилось оба бланка використовувати.
Ответ кроется в том, что вы уже поняли - более мягкий будет более универсальным. Хотя между ними нет такой принципиальной разницы, чтобы говорить элит - это универсал, а экстрим-только джиг.
bondar0809
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 20 жовтня 2010, 11:58
Телефон: 0970487753
Контактна інформація:

Друзі, допоможіть вибрати спінінг!

Непрочитане повідомлення bondar0809 »

Цікавить спінінгове удилище в основному для ловлі окуня та не крупної щуки. Найчастіше ловлю на ставках. Глибина до 2 метрів. Треба щось універсальне.
Приманки що найчастіше використовую:
1. Воблери від 2 до 5 грам (твічінг, інколи кастинг)
2. Блесни (розмір 0,1,2)
3. Джиг від 3 до 6 грам.
Хочу щось подешевше, 500- 600 гривень.

Придивився Adams microflex UL 0-10 тест. Спінінг сподобався, але не впевнений чи можна ним твічити.
Друзі риболови, підкажіть будь ласка по цій моделі, або порадьте щось на свій погляд і досвід.
vladislavovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 46
З нами з: 30 березня 2012, 19:41
Телефон: 0687583122
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення vladislavovich »

На даний момент у магазині Флагман акція. Підійди до Андрія і він тобі підбере на твій бюджет.
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення forest »

Відразу скажу, що поєднання в одному спінінінгу можливостей використання різних приманок за допомогою різних стилів ловлі в такому ціновому діапазоні є, нажаль, майже неможливим, враховуючи стан нашої національної валюти на фінансовому ринку.
Використовувати можна, але в одному напрямку зарекомендує себе добре, а в іншому шкала комфорту буде занижена в гірший бік.
Спеціалізоване вудилище завжди краще за універсальне, але все ж таки...
За згаданий вище Вами девайс сказати нічого не можу, адже досвіду у його експлуатації в мене не має, але порадити можу, враховуючи Вашу цінову категорію, один спінінг про який в мене залишилися чудові спогади з рибалок.
Це спінінг від ТМ Daiwa, серії EXCELER 702 ULFS з тестом 2-10 г. та довжиною бланка в 210 см.
Середньо-швидкий стрій, катушкотримач від FUJI, кільця з карбідо-кремню SIC.
Матеріал бланка - карбон.
Тест "правильний", лягає комфортно в руку; "чуйка" , як для бюджету, заслуговує поваги; прекрасні можливості для дального закидання.
Окремо скажу про пропускні кільця, адже при використання шнурів 0.06 мм. та нанофіла такого ж діаметру за класифікацією від ТМ BERKLEY зарекомедували себе добре.
Мікроджиг, джиг, коливальні та обертові блешні - так, при використанні деяких вобів можливе " провалювання".
Рибу "в'яже" достойно, при виважуванні відпрацьовує весь бланк, що рівномірно розподіляє навантаження при ривках.
P.S. Якщо правильно збалансовано " орудие труда", тобто перебуває в гармонії з іншими елементами оснащення, то навіть "бюджет" буде приносити таке задоволення при виважуванні чергового трофею, яке надовго залишиться в Вашій пам'яті .
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей