Воблери для твічінгу

воблери, силікон, залізо, попери, спінер-бейти, паралон і т.д. і т.п.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Воблери для твічінгу

Непрочитане повідомлення SPIN »

fog писав:а які в твоєму розумінні великі і середні лопатки?
эту классификацию использовал Патрик Себиль, например модельный ряд:
Acast minnow medium lip
Acast minnow deep runner
Acast minnow short lip

т.е. средняя начинается примерно от 1,2 метра до 2-х, а большая от 2-х и выше
Федька
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 19 вересня 2011, 11:20
Телефон: 0932363887
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Воблери для твічінгу

Непрочитане повідомлення Федька »

Дивно що досі ніхто не згадав Косадаку
Ion 55 XS ( і також 70) чудово твічаться і впевнено ловлять рибу, позаминулої осені перший в мене був №1 по твіч-вобам
на паузі тоне з покачуваннями.
Також непогано себе зарекомендували воблєри Shirasu від Usami
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Воблери для твічінгу

Непрочитане повідомлення proteus »

Федька писав:Дивно що досі ніхто не згадав Косадаку
Ion 55 XS ( і також 70) чудово твічаться і впевнено ловлять рибу, позаминулої осені перший в мене був №1 по твіч-вобам
на паузі тоне з покачуваннями.
Також непогано себе зарекомендували воблєри Shirasu від Usami
я себе взял на новый сезон http://rivnefish.com/forum/viewtopic.php?f=36&t=2099 правда 95Ф ... буду пробовать! :)
Аватар користувача
Дядя
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 07 квітня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Воблери для твічінгу

Непрочитане повідомлення Дядя »

Для меня воблером 2013 года стал O.S.P. Bent Minnow 106F. вес - 10гр., длина - 106мм, заглубление 0,0 - 0,3м, плавучесть floating, цвет - Champange Half Mirror.
Не взирая на цену - ни секунды сожаления о покупке. Ловит практически сам, главное не мешать. Проводка реально, любая ограничивается только фантазией спиннингиста. Главнейшее условие успеха - это неспешная проводка и ПАУЗЫ !!!
Щученята длиной в 15см ка питбули бросались весной. Щучек более 2 кг не ловил, врать не буду. Bent Minnow, как хорошая собака - без добычи не оставит. :a_g_a:
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Воблери для твічінгу

Непрочитане повідомлення Рома »

Доповнення до звіту http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 65#p208465
Воблерами ловлю не довгий період часу, відповідно і арсенал цих приманок у мене не великий. Щоб його (арсенал) зформувати вирішив не купувати що попало, а брати перевірені моделі, які вже неодноразово доказали свою ефективність на водоймах України. Звичайно, що такі приманки і коштують недешево, але завжди є альтернатива… Трохи покопирсавшись по барахолках, придбав собі два воби по гуманних цінах, один із яких був в б/у стані (Tiny Magallon від Jackall) інший абсолютно новий - ZipBaits Orbit 80 SP. Вибір на ці моделі був зроблений по причині великої кількості схвальних відгуків на їх користь. Досить довгий період часу, вони відлежувались в коробці, чекаючи свого часу, а я ходив і «пишався» тим, що вони в мене є :ti_pa: . І от час «Ч» настав. Неділю тому, мені вдалося попасти на польдерні канави, де після годинної ловлі я впіймав на обертові блешні дві невеликі щучки. Канави достатньо зарослі, тому силіконом ловити не зовсім комфортно. «Вертушки» працюють нормально, але ефективність не така, на яку я розраховував, знаючи, що мілкої щуки там достатньо. Першим в бій пішов Orbit. Вже на перших закидах, щуренята себе проявили, а протягом наступних двух годин було впіймано 15 щук, вагою 150-600 грам, зароблено декілька сходів, + велика маса клювань. Скажу відверто, що я був вражений… Після невеликої «передишки» знову притупив до ловлі. На годиннику була вже обідня пора. Активність щуки ніби і не зменшилась, але реалізація клювань суттєво погіршилась. Було декілька прикрих сходів достойних щук :men: , велика кількість «тичків». Тут на допомогу прийшов Tiny Magallon. Якщо під час проводки були в’ялі клювання на Orbit 80, які не вдавалося підсікти, у 70-80% випадків цю щуку я доловлював Magallon-ом. Щуки було зловлено багато, емоцій та вражень не менше. Основна проводка – в’ялий твіч з періодичними прискорюваннями, паузами..,. Orbit 80 дозволяє здійснювати, на мій погляд, більше маніпуляцій, як в плані гри, так і в плані швидкості самої проводки. Magallon-ом можна практично «танцювати» на одному місці, провокуючи пасивну щуку на атаку. В кожного з них свої переваги. Звичайно, що це все ІМХО і дві рибалки, це не дуже багато, щоб робити якісь висновки, але факт «на лице»… Дуже корисним, було обловлювати перспективне місце, на якому не було клювань, з різних сторін. Досить часто, вдавалося «видурити» з нього рибу… Вчорашня риболовля на р.Замчисько, ще раз підтвердила ефективність воблерів. Можливо це все випадковість, чи я попав в потрібне місце в потрібний час? Поживемо-побачимо, але крилатий вислів "якість має свою ціну" придуманий не дарма. Деякі висновки зроблено, далі буде…
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
ярик
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 09 березня 2014, 04:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Воблери для твічінгу

Непрочитане повідомлення ярик »

Вітаю товариство.
Маю запитання, якщо не той розділ - прошу модераторів перенести.

Нещодавно шарився в інтернеті, натрапив на канал ютубу такого собі чоловіка з саморобними вобами типу bent minnow. Візуально ніби нічого так., гра присутна, хоча видно що до OSP далеченько, проте...
От власне, чи ніхто не купляв, тримав, ловив на ті міношки? В інтернеті ніде ніяких згадок та відгуків не надибав. https://www.youtube.com/channel/UC8RUBz ... LMA/videos
Аватар користувача
ярик
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 09 березня 2014, 04:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Воблери для твічінгу

Непрочитане повідомлення ярик »

Таки замовив пару на пробу. будуть працювати - черкану пару слів. Не будуть - підуть до брелків :-) Бо відгуків так і не знайшов.
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Воблери для твічінгу

Непрочитане повідомлення Misha77 »

ярик писав: будуть працювати - черкану пару слів. Не будуть - підуть до брелків
Цікаво буде почути відгук після рибалки :co_ol:
Я собі теж зробив кілька таких приманок -- гра схожа , але після установки трійників стає менш розмашиста.
Аватар користувача
ярик
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 09 березня 2014, 04:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Воблери для твічінгу

Непрочитане повідомлення ярик »

Misha77 писав:
Цікаво буде почути відгук після рибалки :co_ol:
Я собі теж зробив кілька таких приманок -- гра схожа , але після установки трійників стає менш розмашиста.
Вітаю товариство.
І так, взяв як і писав дві штуки. В розмірі 80 мм і 100 мм. (фото чуть пізніше) Менший кислотник, більший ред хед.
Візуално зроблено непогано. Лако - фарбове покриття нанесено добротно. Відгрузив трійниками, і в бій.
Гра справді розмашиста. Кислотник глибоко не іде, порядка до 50 - 60 см. В розмірі 100 мм. вдалось загнати орієнтовно до 1 м.
Дуже не впирався. Але на кожній рибалці старають пару раз кинути. Поки що результату нуль. За кислотником окуньці ідуть аж до човна як за главарем, а на більший був всього один тичок поки був. Незнаю, можливо на більш активну щуку піде. Або холодів чекати треба. Щука абсолютно ігнорує все. Зрідка удари, тому пов"язую такий результат саме з активністю хижака.


ПС. Вчора потрапили на очі воби від Lucky John. Ціни як в косадаки. Візуально схожі на оригінали. Взяв на пробу здається anira в розмірі 69 мм. Я думав страйк про шумлять, що за два метри з води чутно. А тут, реально метрів 5 від човна чутно погремушку. 0_0 То реально для глухої риби. :strange:
Хтось може про них щось сказати? Варто звертати увагу чи ні. Є кольори для мене цікаві.
Аватар користувача
ярик
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 09 березня 2014, 04:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Воблери для твічінгу

Непрочитане повідомлення ярик »

Хотів піти взяти на пробу пару мінох лакі крафт. Та все ж вирішив спершу розпробувати хоча б ту аніру що купив... Учора полоскав десь з годину. Напевно окуня знервувало той брязкіт, вирішив наказать. Удар був дуже і дуже, прада як читав десь, гаки малуваті засікся слабо, біля лодки прикрий схід. За кілограмчик. Але факт залишається фактом. Хоча і тарахтить як трактор гусеничний, але окуня великого роздражнює. В тому місці де кидав, постійно сідали окуньці грам по 300 - 400, виходи крупнішого бачив тільки зрідка. Шкода що у нас крупняк по всій акваторії плаває, шукати довго треба, локально не зосереджений. Але на водойму де є за 600 грам і вище, такого воба взяв би точно ;-)
Гра високо частотна. Доволі упористий. Гарно іде на проводочці стоп енд гоу, і легкий твіч. Удари були на 2 протяжки 20 - 30 см / пауза 4 - 5 сек., 2 протяжки / пауза...
Аватар користувача
olvek
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 09 лютого 2016, 16:19
Контактна інформація:

Re: Воблери для твічінгу

Непрочитане повідомлення olvek »

Jackall Mag Squad - воблер эталон)
Средняя скорость всплытия
Средния глубина заглубления
средняя громкость погремушки
Аватар користувача
pinker
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 17 травня 2016, 22:52
Контактна інформація:

Re: Воблери для твічінгу

Непрочитане повідомлення pinker »

Моделька RAIDEN NATURAL series Flash Minnow 95. Из дешевеньких. Начинающий поэтому сразу бренды решил не брать.Возможно я ошибаюсь что это в метрах, может в другом измерении но тут не записано и т.к. в Латвии обычно метры я написал что в метрах. Но он не глубоко идет. Нейтральной плавучести.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Воблери для твічінгу

Непрочитане повідомлення Рома »

SPIN писав:...Якими саме зацікавився? Мабуть 8 см інквізитором?:)
З розміром вгадав ))) Вказана тобою модель випадково не від Strike Pro?
Я зацікавився Kosadaka Mascot XS 80. Можливо є в кого досвід використання цієї приманки?
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Воблери для твічінгу

Непрочитане повідомлення SPIN »

Рома писав:
SPIN писав:...Якими саме зацікавився? Мабуть 8 см інквізитором?:)
З розміром вгадав ))) Вказана тобою модель випадково не від Strike Pro?
Я зацікавився Kosadaka Mascot XS 80. Можливо є в кого досвід використання цієї приманки?
Попутав виробників, але вони обидва копіюють орбіт.
До речі теж цікавить, як маскоти та інквізитори працюють (8 та 11 см), бо раніше начитався багато негативник відгуків про те, що в маскотах магніт сильно залипає.
Аватар користувача
DAM
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 14 жовтня 2016, 20:17
Телефон: 0976720329
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Воблери для твічінгу

Непрочитане повідомлення DAM »

SPIN писав:
Рома писав:
SPIN писав:...Якими саме зацікавився? Мабуть 8 см інквізитором?:)
З розміром вгадав ))) Вказана тобою модель випадково не від Strike Pro?
Я зацікавився Kosadaka Mascot XS 80. Можливо є в кого досвід використання цієї приманки?
Попутав виробників, але вони обидва копіюють орбіт.
До речі теж цікавить, як маскоти та інквізитори працюють (8 та 11 см), бо раніше начитався багато негативник відгуків про те, що в маскотах магніт сильно залипає.
Не маю ні одного ні другого, але детальне відео про них в 110 розмірі є ось тут на ютуб каналі.
https://www.youtube.com/watch?v=rvlQEOctIgw.
Сподіваюсь допоможе в виборі.
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові приманки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей