Гільча (біля джерела св. Миколи)

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Troyan
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 29 квітня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела св. Миколи)

Непрочитане повідомлення Troyan »

Так, дісно так!!! Далі 20-25 метрів - 100 відсотковий зацеп!! Колись там був берег, хазяїн підняв воду, а приберегові кущі не обрізав, отакий там підвох. Я перший раз приїхав ще поночі, дивлюсь ставок великий от і закинув на скільки міг :ny_tik: в результаті усі обірвав... але риболовля сподобалась. Не дивлячись на дуже сильний вітер кльов був і, як не дивно, один із кращих в цьому році (у мене звісно)!!!
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела св. Миколи)

Непрочитане повідомлення Vetal »

Вчора на даній водоймі рибалив батько. В улові карась спортивного розміру. Загальну вагу улову поки незнаю, наживка мастирка а також манка (без заманух). Ось такий короткий звіт. Усім НХНЛ.
Аватар користувача
Женя
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 19 квітня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела св. Миколи)

Непрочитане повідомлення Женя »

В кого є телефон до сторожів чи до хазяїна? Чи можна в нерест там рибку половити? Яка ціна на цей рік?
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела св. Миколи)

Непрочитане повідомлення Bulick »

В кого є телефон до сторожів чи до хазяїна? Чи можна в нерест там рибку половити? Яка ціна на цей рік?
Почитайте в поплавочній гілці - http://rybalka.rovno.ua/modules/forum/v ... =83&t=1858
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела св. Миколи)

Непрочитане повідомлення roony »

Рибалив на ставу в Гільчі, приїхали 24.04 приблизно о 19-й, поїхали наступного дня о 9-й. Ціна - 50 гривень. Вночі ловити дозволяють. Ловили зліва від заїзду. У мене було два зацепа - відірвав флет (але вранці його виловив) і зламав гачок. У колеги теж два зацепа але безвозвратних.
Карась почав клювати відразу. Переважно невеличкий. Клювання нечасті, але періодичні, було кілька незасічених бо вага годівниць 15-25 грам.
Снасті - два фідера. Один - флет. Прикормку для нього взяв карпзумівській "карп фанатік фідер". Раніше його не пробував, і тому хотілося бути впевненим, що суміш буде клійкою для флета відразу замісив на меласі. Підсипаючи прикормку і додаючи води вдалося замісити бажану консистенцію і ступніь зклеювання. Готував вдома і вперше вирішив спробувати заливати кип'ятком. Може мені і здається але механіка прикормки вийшля зовсім інша. Прикормка, як база для метода, суперова - відносно крупна фракція зернових, дрібнюсенькій пелетс ітп. Кіло хватило мені, колезі ще й лишилося. На іншому фідері саморобне банджо з кришки від соку і палички чупачупса. Її заправив магазинною мастиркою з макухою.
Ловилося і на хробака, і на опариша. Спробував тімарівські плаваючі насадки - теж ловиться, і найбільший карась зловлений на них. Колеги які були зі мною сказали, що як для Гільчі кльов ще не дуже. Карась з ікрою. Ось такий улов, першої цього року риболовлі. На Рівне з них поїхали вісім штук решту відпустив.

Зображення
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Saniok
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 16 березня 2013, 15:44
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела св. Миколи)

Непрочитане повідомлення Saniok »

З 17.30 27 червня по 11.00 28-ого був тут. Рибалив на лівій стороні ставка, навпроти альтанок. Закинув 2 "вбивці карася" і 2 поплавчанки. Було зловлено всього 16 карасиків. Тільки 2 з них на поплавок, а решта на повітряне тісто з часником і мастиркою в кормушках на "вбивці". Незважаючи на те, що закидав недалеко, три рази лазив відчепляти снасть. Людей на ставку було дуже мало, хоча був з п'ятниці на суботу. Напевно, також помітили, що риболовля не коштує тих грошей і рибка клює поганенько, якщо вона там ще залишилась. Навіть не зріняєш Гільчу, що є зараз і яка була попередніми роками.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела св. Миколи)

Непрочитане повідомлення ANDROID »

29.06.14 о 17 годині прибув із знайомим на став. Всі пірси були вільні, туди ми і направились. Сидів там тільки один рибацюга, який якраз збирався. В улові у нього було десь 30 карасів. Ловив він на манку на поплавчанки.
Ми закинули резинки та почали ловити і тут нас чекала халепа. Вітер почав посилюватись. З кожною годиною він ставав все сильніше і сильніше (десь 6-8 м/с). Побачити клювання було дуже тяжко. Знайомий розмочився від 0 раком, а я карасьом (клювання були дуже ніжні і в"ялі). Закормившись, товариш пішов спати, а я залишився караулити резинки. Потім вже я зрозумів, що це була не найкраща ідея. І я також пішов у машину спати, про що потім пожалів(ліг о 3, а проснулись о 5:30).
Прийшли на місце рибалки і у мене ступор - немає однієї резинки (думаю 2 варіанта , або її вирвав човен, який відірвавсявід доміка і поплив, або щось гарне клюнуло). Настрою вже не було , бо запасна резинка залишилась вдома, а інша цілу риболовлю мовчала. Подальші закорми, зміна наживок і техніки ловлі нічого не приносили - вітер ще більше посилився і сидіти просто не було можливо.
О 11 годині зібрались і поїхали додому. По дорозі заїхали на джерело набрали води. От така була риболовля
P.S. Вартість риболовлі 70 грн. обмежень по вилову та снастям немає. Ставлення до водойми у сторожа і власника - байдужне. Біля бесідок валяється мусор, який ніхто не збирав тиждень, а той мусор який збирали вже випадає з мішків біля доміка. Товариш розповів, що власник збирається осінню спускати цей став. Планую ще поїхати сюди на риболовлю, але вже з нормальною погодою.
Я впіймав 8 карасів більше "ладошки" і 2 гарних плітки, а товариш 8 карасів, 3 плітки і рака
Аватар користувача
Relax
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 18
З нами з: 24 березня 2015, 03:07
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела св. Миколи)

Непрочитане повідомлення Relax »

Всім доброго дня. Регулярно рибалив на цій водоймі протягом декількох років, помітив що без хмари карасів звідси не поїдеш) Але в тому році, був рази 3 на цій водоймі, все було кардинально по-іншому, зловив лише раз декілька карасиків (карпа взагалі не бачив), а всі інші рибалки були в такому дусі:



:-) :-) :-)
Рибалка в Україні (РвУ): https://www.youtube.com/channel/UCUR51E ... VVW2CPwljA
san9
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 27 квітня 2012, 22:33
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела св. Миколи)

Непрочитане повідомлення san9 »

На скільки мені відомо - цей став спускали.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 1 гість