Решуцьк - Сергіївка

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Решуцьк - Сергіївка

Непрочитане повідомлення pushustuy »

щойно повернувся із рибалки та відразу коротко доповім. Були на нижньому ставку. Мною було зловлено десяток відбірних карасів. брав виключно на манку. дуже багато сходів (я не зрозумів чому). ловля можлива тільки на поплавчанки, оскільки весь став поріс лататтям. народу багато в улові тільки карась. карпа не бачив.
Фото не робив.
іду жарити їх в сметані.
rubak80
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 18 липня 2013, 18:22
Контактна інформація:

Re: Решуцьк - Сергіївка

Непрочитане повідомлення rubak80 »

Не підкажете,де знаходиться цей ставок?Біля Горині,якщо в селі повернути направо,чи я помиляюсь?
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Решуцьк - Сергіївка

Непрочитане повідомлення stal1n »

Гарне фото з тих місць:
Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Решуцьк - Сергіївка

Непрочитане повідомлення pushustuy »

rubak80 писав:Не підкажете,де знаходиться цей ставок?Біля Горині,якщо в селі повернути направо,чи я помиляюсь?
так в Решуцьку за "лісгоспом" направо
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Решуцьк - Сергіївка

Непрочитане повідомлення stal1n »

Компаньйони: Ярослав Грабар, Володимир Пакулін.
Погода: ясно без хмар. Вітер східний, але в лісі його було зовсім не помітно. Температура +29. Тиск 743 мм.рт.ст..
Рівень води: мабуть в нормі.
Час ловлі: з 19:00 до 11:00. Вночі не ловив.
Місце: біля груші з боку крутого берегу від кукурудзяного поля на верхньому ставку.
Вартість рибалки: рибалка тут безкоштовна.
Зловлено: мною 2 карасі на спутнік і кілька плотвичок на вудки. Ярослав до десятка карасів, Володимир близько 15.
Наживка: найкраще на вудку воно тут клює на манку. Трішки гірше на мастирку. На опариші в цей день брала лише плотвичка. У Ярослав на фідер клювали карасі на опариші
Прикормка: Traper "Lin-Karas sekret" та атрактант Traper “Karp-Lin-Karas”, на фідері Traper "Kapriowate wody stojace".
Снасті: вудки, спутніки, фідер.

Нова незвідана водойма це завжди цікаво. Запросив мене Володя на рибалку в ліс Решуцьк. Колись цей верхній став(ще його називають другим) для рибалки був забороненим, але власник регіонал у зв'язку з останніми подіями в країні накивав кудись п'ятами і тепер тут ловлять всі охочі.

Глибина тут не велика, десь до метра. І все плесо вкрите плямами рослини жовтої кубишки. Тобто весь ставок в лататті.
Ми спочатку сіли на першому місці від дороги, але там було не зовсім комфортно для ніг і зовсім мілковато, то ж ми змістились вперед до великого схилу. Там вже сиділи інші рибалки без результатів.

Зображення

Рельєф дна був тут абсолютно однаковим, тому я обрав собі місце відразу біля латаття і закормив його чудовою прикормкою. Одну вудку зарядив хробаком(жодного клювання за вечір), другу мастиркою(теж жодного клювання), третю опаришами(кілька плотвичок). Потім ще пробував ловити на манку-бовтянку, але нічого не клювало :(

Прикормка й атрактант:
Зображення

В цей же час мій сусід справа закормив кілька місць попід дальнім лататтям макухою і на манку почав тягати карасиків! Він мені сказав, що рибалить тут щотижня, і його знайомі теж. То клює зараз гірше, ніж весно. Карась приблизно стандартний трохи більше долоні. Але попадаються й більші екземпляри, був навіть один на 800 грам. Також на його очах кілька разів діставали звідси й поодиноких кількакілограмових карпів. Всі ловлять на вудки та спутніки.

Мій сусід і його батарея вудок:
Зображення

Коротше в мене так нічого і не клювало, і мене конкретно пробирала заздрість до мого сусіда :) На додачу я ще й дуже сильно заплутав між собою дві свої вудки, то сидів ще й півгодини в сутінках щось там розплутував. Вкінці довелось просто все порізати і мотати заново. Коротше, настрій пропав зовсім. На спутніки теж не було жодного клювання. Пішов я спати. В цей же час мої компаньйони впіймали кілька карасиків на донні вудки.
Зранку кльову в мене теж на вудки не було. Я помилився з конкретним місцем рибалки і до того ж місцевій рибі мабуть не прийшлась до смаку моя прикормка. Попереднє речення є заключенням про всю мою рибалку.
Ще варто додати, що у мене на фідер жодного клювання взагалі не було! І ввечері на хробачка я спіймав лише окунця, більше хробаком ніхто так і не поцікавився.

Наше місце ловуНаше місце лову:
Зображення

А от Володимир періодично витягував карасів. Він в пружини напихав дешеву універсальну прикормку + фішдрім "Гейзер". На два повідки чіпляв маленький пінопласт світло-зеленого кольору. Ще він пробував ловити на прикормку "Товстолоб-Амур" — клювала так само. Пізніше я в нього взяв його прикормки і замінив мастирку в своєму спутніку. І що б ви думали? Витягнув так два карасі!

Карась з лісного озера:
Зображення

Ярослав на фідер спіймав до десятка карасиків також, на вудки в нього такий же глухарь як і в мене, хоча він сидів навіть з світлячками до пізньої ночі.
Далі в нас була смачнюща рибальська юшка від Володі і після цього ми вже зібрались додому.

Рибальська юшка:
Зображення

Висновки:
  • На моє місце з поплавками риба не підійшла.
  • Сусід з-попід латаття на відстані метрів 15 від берегу успішно тягав карасів на манку.
  • Володимир на смоктухи насмикав риби.
  • Озеро і природа тут гарні, але й щоб зловити рибу потрібно щось тут таки вивчити і пристосуватися.
Наша компанія:
Зображення

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Лісове озеро. Сергіївка, 25-26.07.2014
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
igoroks
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 07 грудня 2011, 11:24
Телефон: 0503755813
Контактна інформація:

Re: Решуцьк - Сергіївка

Непрочитане повідомлення igoroks »

10.08 рибалив на даній водоймі. Сидів зі сторони лісу. Приїхали на став о 5.00, приблизно. Так як моє місце (яке я розчистив два тижні тому) було зайняте, став трохи ближче до дамби, біля компанії з трьох авто, які стояли звечора. Двоє якраз витягували позапутувані і позатягувані вудки, які стояли звечора. На одній був карась, на іншій сомик. Потім до них підійшов третій, якого я бачив на "своєму місці", з розмови якого я зрозумів, що він витягував там сітку, падло. Я ще трохи посидів біля них, вислуховуючи нарікання про відсутність кльову, якого дійсне не було, і десь біля 8-ї години вирішив перейти на своє попереднє місце. О 9-й зловлено першого карася, потім потрохи покльовувала краснопірка та сомик. За цілий день зловлено 6 карасів, з 10-ток краснопірок (орієнтовно на долоню) та з 10-ток сомикив (2 досить пристойні, інші в пів долоні але так заковтують гачки, що про те щоб випустити не може бути й мови). Ловив на три поплавчанки, оскільки став досить зарослий. Трохи допікав вуж який раз десять вилазив із-за спини. Тримав біля себе палку і постійно відганяв його. Товариш зловив два карасі, сомика та краснопірку, все ввечері. Кльов дуже слабенький, ще до обіду більшість рибалок зібрались та й поїхали, у тих, що лишились, ситуація схожа до тієї, що я описав. Така видалась риболовля.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Решуцьк - Сергіївка

Непрочитане повідомлення stal1n »

Звіт з рибалки Сергіївка, 14.08.2014

Компаньйони: Ярослав Грабар, Петро Савюк.
Погода: хмарно, вітер північно-східний 6 м/с(але вітер мало відчувався, бо ми були знизу). З вечора було трохи прохолодно і похмура, а зранку стало ясно і температура +29. Тиск 737 мм.рт.ст. і коливався.
Рівень води: норма.
Час ловлі: з 20:15 до 09:30. Вночі ловити пробував, але не клювало на манку і мастирку. А на хробака лише сомики.
Місце: сторона навпроти лісу верхнього ставу. Ми сиділі конкретно біля молодої груші, на крутій стороні.
Вартість рибалки: рибалка безкоштовна.
Зловлено:  15 карасів, 8 краснопер, 2 сомики.
Наживка: манка, мастирка, опариші, хробак.
Прикормка:на фідері Traper "Kapriowate wody stojace"(з морозилки), вудки я годував макухою.
Снасті: вудки, <a href="http://rivnefish.com/2011/03/24/tackle- ... ial_feeder" target="_blank">фідер</a>.

В кабінеті Ярослава сидить Петро, який постійно вислуховув наші басні і звіти з рибалок. Він вже давненько просив нас взяти його з собою. То ж цей день настав :)
Спочатку вони милились їхати на нічну Горинь, але я їх вмовив махнути на поплавцеву ловлю карасів, бо від тої річки Горинь ніколи не знаєш чого й чекати.


Хлопці були вже готові їхати о четвертій, але я через мітинг з американцям був змушений стирчати на офісі до 19:12. Ще таких коротких demo/restrospective у мене не було :)
То ж десь біля восьмої ми вже були на місці і мій гачок з манкою-бовтянкою полетів під латаття.

ось такі умови лову
Зображення

Майже відразу у мене почали клювати на манку карасі. А на опариша краснопірка. Фідера закинув вже в сутінках. Навіть з дуже далекої відстані поміж островів кувшинок клювала краснопірка. Тому я поставив в якості наживки вегнерське тісто cucc puffi. Але на нього нічого не клювало. Вже на ніч я поставив на фідер горох, в надії на величезну супер рибу =]
А от на вудки час від часу таки брали карасі, і то так впевнено та гарно: поплавець потихеньку вело в сторону з подальшим прискоренням. А потім ця риба чинила такий класний опір при вивужуванні. коротше задоволення море :)

вечірній карась
Зображення

Я сидів над світлячками майже до часу ночі, але з настанням темряви припинився і кльов. За те ми гарно посмажили шашлики, спекли картоплю та навіть кукурудзу, що росте прямо тут на полі.
Завів будильник, напшикався засобами від комарів, запалив спіральку від них же і в ліг <del datetime="2014-08-15T19:43:20+00:00">люлю</del> НАТІвський спальний мішок.

водойма в решуцькому лісі
Зображення


Зранку я виявив обірваною і заплутаною в ліліях свою вудку-болонку. Ну й фіг з нею, вона мене вже дістала. Але я отримав по заслугам, бо на ніч треба виймати всі снасті з води! А так я поплатився за свою лінь.
На фідер (як і очікувалось) нічого не клюнуло. Я й не засмутився, а ще раз підгодував поплавочне місце макухою і приступив до ловлі. Згодом до мене приєднались Ярослав та Петро. В останнього нарешті на спутніки попалися два карасі. І це все, що йому попалося за всю рибалку, але він був дуже щасливим, бо потрапляє на рибалку "раз в два роки".

Петро і його улов
Зображення

Клювало так собі, але трохи клювало. А з восьмої ранку припинились клювання карасика взагалі. За те я умудрився заплутати в ліліях другу свою поплавчанку, а за якусь невідому корягу зачепити годівницю фідера. Ну, діватись було нікуди і погода гарненька, тому поліз у воду звільняти свої снасті. Яке ж було моє здивування, коли майже посередині ставка я знайшов здоровенне спиляне дерево, за яке й зачепився мій фідер! Мнда, ловити тут на донки доволі небезпечно, не знаючи броду.
У Ярослава на фідер клювала майже виключно краснопірка. Вночі він на перловку вудкою спіймав одного карася. Ну, а за Петра я вже написав — два карася.

стою на коряжці
Зображення

Казав сусід від мене справа, що в тому році кльов був таким, що більше однієї вудки використовувати було майже не можливо — так жадібно і часто клювало. Але й карась був по-менше. Також один місцевий дідуганчик постійно жалівся на те, що стільки рибаків понаїхало, що йому і сісти немає де. А кльову вже другий місяць немає!
Ну, ось така у нас рибалка видалась. Відпочили дуже гарно, природа тут супер. Навіть якоїсь риби наловили.

наш улов
Зображення

Потім було ще традиційно поїдання смачного морозива після рибалки і ми рушили на роботу :)

Цей же запис в мене на бложику, зі всіма фотографіями з рибалки: Звіт з рибалки Сергіївка, 14.08.2014
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
slavik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 38
З нами з: 09 березня 2009, 01:00
Телефон: 267276
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Решуцьк - Сергіївка

Непрочитане повідомлення slavik »

Рибалив на цій водоймі 10.05.15р в неділю,приїхав з сином десь біля 4.30ранку, перша покльовка біля8.00 на червя,сомик канадский гр100,зразу друга і схід такогош,білше вони не клювали,далі пішли покльовки на убийцу карася,карась весь 250-300гр,до 10.00 зловив десяток,багато сходів завдяки ліліям,поплавчанки мовчали увесь час,перепробував все що можна начипити на гачок.
Десь в 10.00 начав плавати по ставку, по самим снастям,якійсь хер і виганять всіх рибалок,розказуючи що він зарибив ставок,при питанні чи він взяв їого в аренду,сказав що не він,а е тільки сторожем.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Решуцьк - Сергіївка

Непрочитане повідомлення SPIN »

"Десь в 10.00 начав плавати по ставку, по самим снастям,якійсь хер і виганять всіх рибалок,розказуючи що він зарибив ставок,при питанні чи він взяв їого в аренду,сказав що не він,а е тільки сторожем."
Цікаво, як це можна перевірити...
Аватар користувача
westrvua
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 10 листопада 2008, 01:00
Телефон: +380988553295
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Решуцьк - Сергіївка

Непрочитане повідомлення westrvua »

slavik писав:Рибалив на цій водоймі 10.05.15р в неділю,приїхав з сином десь біля 4.30ранку, перша покльовка біля8.00 на червя,сомик канадский гр100,зразу друга і схід такогош,білше вони не клювали,далі пішли покльовки на убийцу карася,карась весь 250-300гр,до 10.00 зловив десяток,багато сходів завдяки ліліям,поплавчанки мовчали увесь час,перепробував все що можна начипити на гачок.
Десь в 10.00 начав плавати по ставку, по самим снастям,якійсь хер і виганять всіх рибалок,розказуючи що він зарибив ставок,при питанні чи він взяв їого в аренду,сказав що не він,а е тільки сторожем.

Нехай поцілує себе в дупу! Треба було сказати, щи минулого року ви теж рибу запустили)))
igoroks
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 07 грудня 2011, 11:24
Телефон: 0503755813
Контактна інформація:

Re: Решуцьк - Сергіївка

Непрочитане повідомлення igoroks »

Звіт про риболовлю на водоймі в Решуцьку 21.06.
О 4-й ранку зателефонував колега, сказав, що дощу немає і можна виїхати раніше. Невеличкі збори, і вже за воротами, глянувши, що на термометрі тільки 9 градусів, виходжу з машини і повертаюсь додому взяти гольф (хоч і погана прикмета але здалося мені, що серед лісу буде прохолодно). На водойму прибули о 5-й ранку. Природа супер, вода парує, птахи співають (тут і далі, читачам прийдеться уявляти красу нашої природи, фоток, нажаль, не буде, ніяк не можу "приручити" себе класти фотик до рюкзака), ідилія... яка порушушилась криками: мать, мать, мать... Але через хвилин десять порушники спокою, давши по газах свого ТЗ вирушили, мабуть, в інше місце насолоджуватись красою природи.
Зайняли місця зі сторони лісу. Навпроти мене, зі сторони острова, де досить шумно плескався і терся карась, облаштувався вже рибалка - сіра чапля, і поки я розкладався встигла спіймати дві рибини, скоріш за все червонопірки. Ну, думаю, зараз і я почну ловити. Стартовий закорм роблю макухою. Закидаю три поплавчанки і фідерну палку, на яку вчепив пружину, набивши в неї мастирки. На гачках опариш і черв'як (як окремо, так і в поєднанні). Пружину пуляю майже під інший берег, поплавчанки під або за латаття. Поки виставляв на підставках фідер пропустив клювання, повернувся, а поплавка немає, ще мить і невеликий окунець опиняється на березі (спокусився на бутерброд). При спробі витягнути гачка обриваю його і він лишаєтья в пащі цього ненажери. Іду до колеги беру невеличкі пасатижі і витягую, ну, думаю шанси в тебе вижити невеликі і кидаю окунця в садок. І далі очікування на клювання, яких все нема. Карась під протилежним берегом робить мерву (думав до години сьомої він заспокоїтьсяі почне клювати по-торохи, як вже бувало). Замішую ще прикормки, на цей раз пшоняна і кукурудзяна каша розмішана із фіш-дрім карась. Закорм, і десь о 8-й годині отримую клювання карася (грам 200), вже веселіше. Хоча чапля виривається в перед, ловить третю, чертверту, п'яту, шосту :sh_ok: , та я стільки риби за раз не з'їм. Вирішили і ми перекусити, хоча зазвичай не снідаємо бо в цей час щось покльовує, але не в цей день. Ну, і, як завжди буває, коли їли мій поплавок почав рух то в одну то в іншу сторону, то під воду і хоч відстань невелика, поки я добіг він винирнув і стояв собі як нічого і не було. Після перекусу настрій покращився а кльов ні. Гірше пішли справи і у чаплі, після декількох невдалих кидків і появі конкурентів у вигляді чайок вона десь зникла. Все вказувало на те, що потрібно збиратись додому, як це робили наші сусіди, але вирішено було провести день на рибалці. Колега змінив ще два місця, перепробували різні насадки - результат однаковий. На фідер було зловлено одного канального сомика, на поплавчанки ще дві червонопірки міі\зиничного розміру і одного ротана. Було ще одне потужне клювання із викладанням поплавка і з різними вибриками (які я не бачив, але це коментував колега поки я біг від його місця до свого через ліс) яке закінчилось свистом поплавка (який вилетів із води з-під латаття) біля мого вуха. Це було о 20-й годині, і колега ще пожартував, що кльов почався. За пів години почалили збиратись додому. Квінтесенцією цієї рибалки і кльову зокрема, було те, що два спритних павуки почали плести павутину між лататтям і моїм фідером. А взагалі відпочили добре, не зважаючи на те, що зранку я дуже змерз, не допоміг навіть тепла кофта і гольф, по якого вертався, добре, що колега позичив куртку.
Ось така вийшла рибалка. І хоч колега сказав, що не поїде сюди більше, але думаю, що він трохи лукавив, адже влітку коли пече сонце тут є де сховатись і є шанси зловити десяток-два непоганих карасів.
Аватар користувача
slavik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 38
З нами з: 09 березня 2009, 01:00
Телефон: 267276
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Решуцьк - Сергіївка

Непрочитане повідомлення slavik »

ніхто не забороняв рибалити?
igoroks
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 07 грудня 2011, 11:24
Телефон: 0503755813
Контактна інформація:

Re: Решуцьк - Сергіївка

Непрочитане повідомлення igoroks »

Ні, рибалив там двічі в цьому році, ніяких проблем не було, останній раз навіть ворота лісництва були відчинені.
Аватар користувача
Chikanec
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 30 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0975016747
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Решуцьк - Сергіївка

Непрочитане повідомлення Chikanec »

Всім привіт!
Рибалив 17.07.2016 на стариці в районі с. Сергіївка. По дорозі до річки є не велика стариця там зазвичай купаються.
viber imageцйуйцу.jpg
На місці був об 11:00 ловив до 18:00.
Снасті: дві поплавкових вудки(одна 5 метрів друга коротенька 2.4 м.) + 1 спінінг з кормушкою
Наживка: Здихлячі червякі куплені в одному з магазинів Рівного, деякі екземпляри були тоньшими за гачок.
Прикорм: подріблена пшенична крупа, жменя купованої прикормки "конопля", мастирка і трошки мулу з водойми.
Погода: була відносно теплою, але мінливою дощ пішов пізно ввечері а вдень був легкий вітерець і трошки припарювало.
Клювати почало відразу і перший улов мене трохив вразив
viber image.jpg
Цей сомисько :smilefish: і всі інші його побратими були випущені "до мами" Через 30 хвилин я вже втрачав надію спіймати щось інше окрім цих сомиків яких доводилося випускати, клювали в "заглот" на 2 вудки ледь справлявся, всі руки поколов об їхні гостряки, які до речі зовсім і не отруйні, ну принаймні на протязі доби після мінімуим двох десятків кривавих проколів зі мною нічого не сталося :nez-nayu:
viber imageц.jpg
Періодично робив паузи для того щоб покупатися, зустрівши місцевих людей взнав що на стариці риби НЕМА :sh_ok:
і крім маленьких канальних сомиків нічого не клює, але вже зовсім скоро попався не поганий окунь - моїй радості не було меж. Висновок був лише один риба є і треба ловити
йцйцйцйцу.jpg
це підтверджували і дрібні краснопірки які клювали на меншій глибині.
Близько 16:00 вперше і в останнє зазвенів спінінг яким я і підсік цього колючого монстрика,
viber imageсмтапмр.jpg
витягувати його було досить приємно, риба гарна і як виявилося дуже-ДУЖЕЕЕЕЕЕЕ смачна.
На вечір кльов почав припинятися. В підсумку додому поїхав окунь і 5 сомиків, найбільший той що на фото 2 було менших але достойних і ще у двох маленьких були травми не сумісні з подальшим існуванням :-(
Рибалкою лишився дуже задоволений адже задоволення отримав не зважаючи на проколоті пальці на обох руках :co_ol:
Можу рекомендувати дану водойму татусям які хочуть навчити дитину рибалити - підійде ідеально, рибка хоч і не велика, але з хорошими чевяками чекати покльовок не доведеться.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість