c. Велика Омеляна

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
lank
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 10 квітня 2012, 22:23
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення lank »

всіх з Днем Рибака!
були сьогодні в омеляній! на платному ставку 100 грн, то шо карасі безкоштовно розвод (вони просто не враховуються до кількості)
на безкоштовних народу тьма сісти на першому не було де!
сіли на другому трошки більшому ! кльов як я зрозумів був тільки в нас більш менш!
було зловлено по десятка три плотви з краснопірками на прості китайські поплавчанки!
в інших з ким спілкувалися знарядь пів машини а результат по 2-3 карасі чи плотвички в кращому випадку!
багато народу гуляло мабуть всю ніч! вранці спали а коли почався кльов то почали купатися заважаючи іншим!
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення ehnaton »

ЗдоровЕнькі бУли, панове рибалки.
Нарешті в цьому році я відкрив для себе рибальський сезон. І вирішив розпочати його з Омеляної.
Оскільки 20.04. мої плани не співапали з планами керівництва :-( вирватись на рибалку я зміг лише в другій половині дня. І так...запрягши свою "Ракель"....
ЗображенняЗображення
- о 16:30 я вже був на ставку. Під"їзд до ставу непоганий, дорога суха, багнюка відсутня, хоч ями і горби такі - що в кого авто з низькою посадкою - можуть бути проблеми. В очі одразу кинулось те, що по обидва сторони дамби (великий став по правій стороні від дамби і зліва - торфяники) на берегах спалена трава. Одже після наступних дощів має бути файно, як виросте травичка.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Закормивсь
ЗображенняЗображення
доречі, дану прикормку використовував вперше. По складу схожа на ФішДрімовську, але відсутній чітко виражений запах топленого печива як це є у ФішДріма, і в наявності є грубого помолу кукурудза та інші злаки. Після замочування злипається нормально, але у воді створює меньше "муті" ніж ФішДрім.
Дістав махову, поплавок 1,2 г, основна 0,14, поводок 0,10. Наживка - навозний хробак та манка "бовтушка" з корицею і цукром.
Перших пів години на манку було затишшя. Потім вирішив спробувати хробака. Не шибко, але почало покльовувати, причому з дна.
За наступні 30-40 хв. витягнув 4 краснопірки, ось таких
ЗображенняЗображення
далі - "як відрізало". Чи то те що стало холоднішати, чи то те що змінився напрям вітру з західного на північно-західний...але посидівши ще з пів години зібрав речі, запряг Ракель - поїхав додому. По берегу ходив чолов"яга з ультралайтом, намагався вполювати окуньців - результат нуль...
Улов не "ахті" - але оскому збив :metal:
Вже надвечір - дещо повеселив один чолов"яга, що приїхав бусом, і вирішив перепливсти став на чудо-човні :facepalm: Чудо - бо на вигляд він був як велика дитяча ванночка, тільки з товтими бортами. Кумедності добавляли розміри її, які явно не співставлялись з його ростом :-) Під акомпоновку гучного, триповерхового тексту який не переводиться, де говорилося про кохання до цього човна, того хто його створив та загалом про кохання до жінок сумнівної професії - він переплив на інший берег :-)
Ось коротко й усе наче...
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Омеляна

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Вчера , в маршрутке подслушал разговор о "бешеном" клеве карася в Омеляне . Просьба к тем,кто был там недавно,отписаться о ситуации там! Заранее благодарен !
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення Олександр »

В четвер їздив батька приятель, який майже ніколи не вертався без карпа з риболовлі, він приїхав з нулем.
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Дякую ! Буду шукати де карася половити.
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення pushustuy »

карась дійсно клює як скажений, але на платному ставу, та щей до лодоньки. часом і карпики такого ж розміру попадають.
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Усім привіт. Трішки із запізненням звіт - але відпишу. Був на ставку 28.06.
По розповіді свого знайомого, вирішив порибалити на одному зі ставків в с.В.Омеляна, який є платним, і на якому як "у черных камней" клює карась і короп.
ЗображенняЗображення
Під"їхавши до будиночку з охоронцем, був обілечений у розмірі 30 грн. з кожного. Поїхали у вказаному напрямку, з розрахунку "відірватись" по повній..... :wall:
Під"їхавши до ставу - перше враження яке посягнуло - шок...Береги порозші кропивою, будяками і різним чагарником в мій рост. На землі живого місця немає від мурашників :facepalm: Сторона ставу від дороги і до "острівця" - повністю заболочене, в рясці, і видно, що усе дно до самої поверхні води порозше травою у вигляді кропивки (як у Варковичах, хто бачив). На карті червоним кольором відзначено. Ловив у місці, що відзначено хрестиком жовтого кольору. В тій маленькій, вузькій смужці, що позначена жовтим кольором хоч якось і можна було ловити, якщо це можна так назвати.
Фото з водойми.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
А це те єдине місце де можна було закинути поплавчанку
ЗображенняЗображення
За 5 год. рибалки ми не побачили жодної покльовки навіть. Не побачили так само й риб"ячої активності, будь-якої. Ні малька, нічого. Одні жаби.
З прикормки мали ФішДрім+Карась та ФішДрім+Карась+часник.....
З наживки були: опариш, черв"як, кукурудза, перловка, пінопласт зі смаком полуниці "МейджикБейтс", мастирка.
Ось так просидівши до вечора, "несолоно хлебавши" поїхали додому, розчаровані і злі. За ЩО 30 грн. заплатили - ХЗ..За жабів ? Чи за кропиву з будяками в мій ріст ? ХЗ.......Гроші хоч і не великі - та все одно відчуття, що нас розвели як лохів не пройшло й досі :-(
Їхати туди чи ні - вирішуйте самі. Моєї ноги там не буде більше. :-(
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Hamster
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Телефон: 095.841.28.20
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення Hamster »

Жесть! Чого їхати туди не знати куди :nez-nayu:
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Hamster писав:Жесть! Чого їхати туди не знати куди :nez-nayu:
А ти їздиш тільки туди куди знаєш ? Успіхів... :du_ma_et:
Не всі такі як ти. Я люблю відкривати для себе й інші водойми, які в окружності моєї домівки.
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Hamster
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Телефон: 095.841.28.20
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення Hamster »

Та нічого особистого :smu:sche_nie: . Просто з вас взяли по 30 грн. а там навіть натяку немає що хтось рибалить.
Я теж бував в таких місцях то хоча б безкоштовно.
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення pushustuy »

я в тому році рибалив на великому ставку, що з косою, там, дійсно дрібний карась клював як у "чорних камней", але ніколи не бачив щоб на цих малих хто - небудь ловив взагалі. Що там у цьому році сказати точно не можу.
yura7083
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 04 квітня 2012, 20:12
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення yura7083 »

ehnaton писав: Під"їхавши до будиночку з охоронцем, був обілечений у розмірі 30 грн. з кожного.
теж цікаво за що гроші охоронець взяв? за екскурсію? він (охоронець) міг би і повідомити - що там ловити немає де, звичайно якщо він совісна людина, оскільки більшість охоронців спочатку випитують де і на що ви збираєтесь ловити.

а так дякую за інфу

p.s. можна було б його і покупати в тій рясці
Ван Ден
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 10 червня 2014, 13:33
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення Ван Ден »

На фото не той став де плата 30 грн. Платний став це слідуючий за тим, що на фото, ближче до млинівської трасси. На тому ставу де ловили рибу вже давно ніхто не ловить, так, що сторож "ОБІЛЕТИВ" за повітря. Хоча якщо чесно той на платному така ж ситуація, що й на тому.
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Ван Ден писав:На фото не той став де плата 30 грн. Платний став це слідуючий за тим, що на фото, ближче до млинівської трасси. На тому ставу де ловили рибу вже давно ніхто не ловить, так, що сторож "ОБІЛЕТИВ" за повітря. Хоча якщо чесно той на платному така ж ситуація, що й на тому.
Ловили і їхали на той став, який показав "місцевий", його ж слова підтвердив і сторож. Тому помилка виключена. Або свідома "намашка". А про той став що ближче до траси, про який ви говорите - ніколи нечув навіт щоб він був платним. Скільки туди їжджу. Та й інфа від місцевих. Хоча, на 120% стверджувати що саме так ситуація і є на даний час - також не буду. Мало лі....
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення Юра »

Зображення

Останній із каскаду ставків (зліва, його на малюнку практично не видно) - безкоштовний, але карась там не клює вже років зо три. Лише плотва.
Передостанні два: той, що ближче до поля- платник, але там нема що робити; той, що ближче до дороги Омеляна-Дядьковичі (сильно заростає водоростями) - копієчний карасик і плотва, безкоштовний.
Плотва краще всього бере на перловку. Потребує грамотного закорму.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість