Ловля на Метод

Вудлища, китушки, годівниці, крісла та інші причандали
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Ловля на Метод

Непрочитане повідомлення stal1n »

З минулого сезону я почав пробувати ловити на фідерне оснащення, яке в інтернеті обзивають method
Головна відмінність ціє снасточки від інших - це відкрита форма кормушки, з якої риба легко може брати корм. Але є й виключення.

Методні кормаки бувають різних типів:

Відкриті
від Drennan
Drennan Carp Method Feeders - маю таку, але ще не використовував. Зроблена добротно і надійно, матеріал дуже подобається. Конструкція кормушки така, що можливе застосування лише при глухому монтажі.
Зображення

Drennan In Line Method Feeder -
Зображення

від Fox
Fox Method
Зображення

від Korum
Korum In-Line Method Feeder
Зображення

Флет - тобто плоскі або такі, що лежить на дні водойми своїм дном :)

Preston Innovation
Preston Elasticated Flat Method Feeder - з резиновим амортизатором
Зображення

PRESTON INNOVATIONS Flat - бувають різних розмірів і ваги.
Зображення

PRESTON INNOVATIONS - стара версію флету, на офіційному сайті вже недоступна
Зображення

PRESTON INNOVATIONS Flat з топтухою, саме таку використовую я
Зображення

M.A.P.
Зображення

GARBOLINO G
Зображення

Maver
Зображення

SPLASH
Зображення

Drennan, продаються в наших краях лише в парі з топталкою, ціна за 80 грн!
Зображення

Korum
Зображення

Банждо - це ж наша дідівська снасть "пробка", тільки за 35 гривнів!

Preston Banjo, до них є й топтушки
Зображення

Комбіновані - це взагалі мутанти якісь

Fox Maggot - як як розумію по назві призначені для ловлі з використанням опариша, всередині кормушки паралон для ароматизаторів
Зображення

ще одна НЕХ від Fox In-Line Finned Feeders
Зображення

Виробник невідомий, призначений для застосування з котячим і собачим кормом(!)
Зображення

Спутнік або смоктуха, соска, арбуз і т.п.. Саме такі кормухи використовують майже всі рибалки на Нетішенському водосховищі при ловлі Ляща
Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення

---

Напишу про свій власний досвід. Корстуюсь я флетами від простону, з топтушкою.
Якість виконання кормушки не витримує жодної критики: від надавлювання пальцем і прикладання мінімального зусилля вона розвалюється в руках. Хотів протягнути через середину леску - відтягнув м'який антизакручуватель трішки на себе - він почав рватись.
Кормушка летить погано, мабуть тому, що центр ваги не созереджено десь в одному місці. Добре що хоч не перевертається у повітрі :)
Хвалена топтушка працює не найкращим чином. Це тільки в рекламі у дядьків завжди виходять ідеально заправлені кормаки з захованим гачком в середині. Реальність інша: кожна третя заправка липне до самої топтушки. Ця ж топтушка виконана з тоненької пластмастки і я не впевнений за якість пружини в ній. Китай, такий китай. А вартує ой як не дешево...
Вже зараз розумію, що потрібно було б краще мабуть брати Drennan, топтушка в неї попростіша, та й форма більш аеродинамічна.

Ще я користуюсь безіменним методом такого типу:
https://lh5.googleusercontent.com/-wOz0 ... 5B1%5D.jpg
Нарікань на неї взагалі ніяких немає :)


І престон і безіменну кормушки я оснащую монтажем інлайн (in-line): протягую всередині леску (поціновувачам коропів можна використовути лідкор, щоб не завдавати шкоди рибі), ставлю вкінці топор і роблю петлю до якої кріплю поводок. Кормушка вільно ковзає по оснатці, так передається більше покльовок на вудилище, але менший шанс самопідсікання.

На повідку волосяна оснастка: ставлю горох і підпираю кулькою Cukk Puffi. Пробував кукурудзу - чомусь ще ні разу не спрацювало :(

Таким методом мені вдалось вже впіймати декілька доволі пристойних карасів і навіть коропців. Звичайно я тільки вчусь, і тому впевнений, що всі трофеї лише попереду ;)

Маю питання до досвідчених людей:
1. Як же все-таки правильно робити оснастку? Всі круті рибалки в повчальних фільмах активно юзають резиновий амортизатор.
2. Який повідок використовувати? Матеріал і діаметер. Бо у мене Suffix 15 lb і в разі зацепу втрачається вся оснатка з кормушкою (б'є по кишені!).
3. Краще ловити на шнур чи все-таки на моно леску?
4. Як правильно кормити точку лову? Кормушкою замахаєшся кидати, дуже важка оснатка + корм.
5. Це питання мабуть має найменший пріоритет, але все ж: де можна придбати попапи (грубо кажучи насадку на гачок) і прикормку, спеціально розрозблені для методу? Я використовую ту ж насадку, що й на фідер лише додаю до неї стік для більшої в'язкості.


Корисні посилання:
http://www.drennantackle.com/productDet ... rod_id=547
http://englishfishing.ru/articles/289/
http://salapin.ru/forum/showthread.php? ... EE%E4-quot


і декілька фоток моїх риб, котрі я взяв методо :pri_vet:-:
Зображення
Зображення
Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Ловля на Метод

Непрочитане повідомлення Юра »

Пробував ловити на метод на ставках. Карпа. Ставок дикий. Так от: перший вид метода - рамочний (той, який не плоский, має три площини), взагалі погано себе зарекомендував. Дуже тяжка куля виходить, кидати треба дуже міцним вудилищем. А от покльовок на нього - обмаль, хоча мулу в місці ловлі не було.

Флетами пробував ловити і на Горині і на стояку. На Горині зловив кілька пристойних густерин і був голавлевий удар, в результаті розігнув гачок. Але на метод ловити можна там, де мінімальна течія, в обратках, на плесах. На ставку метод вчисту програв оснастці з некрупною inline-пружиною. Не знаю чому, але на снастьз приужиною клювало стабільно а от на метод - всього кілька покльовок. :ne_vi_del: Причому це була не смоктуха - один повідок 10 см із плєтні і 1-на кукурудзинка на гачку.
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: Ловля на Метод

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

stal1n писав:Виробник невідомий, призначений для застосування з котячим і собачим кормом(!)
Зображення
Виробник- Dinsmore, який позиціонує останні, для використання під пасту.Були у " Вдалій рибалці"/не реклама/
Maks
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 17 липня 2012, 14:59
Контактна інформація:

Re: Ловля на Метод

Непрочитане повідомлення Maks »

PRESTON INNOVATIONS Flat - скількі кормушка коштує?
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Ловля на Метод

Непрочитане повідомлення МАК »

магазин --- там е в районі 50 грн!!!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Ловля на Метод

Непрочитане повідомлення stal1n »

МАК писав:магазин --- там е в районі 50 грн!!!
давайте без реклами, ок?
кормушка коштує 32 грн і вище, як знайдете
вони ще відрізняються від ваги
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Ловля на Метод

Непрочитане повідомлення stal1n »

Новинка від французів: MÉTHOD FEEDER EVOLUTION MATRIX IN-LINE HOOPED

Я так зрозумів, щоб ловити використовуючи пелетс і специфічний інлайн монтаж.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
vdala rybalka
Боєць
Боєць
Повідомлень: 239
З нами з: 29 листопада 2012, 16:39
Контактна інформація:

Re: Ловля на Метод

Непрочитане повідомлення vdala rybalka »

Любителям методу поповнимо лінійку новинкою від " CARP ZOOM
Зображення
Зображення
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Ловля на Метод

Непрочитане повідомлення stal1n »

Щойно Дреннан анонсували нову спеціалізовану годівничку саме для пелетсу

Зображення

Новинка має вартувати 2 фунти англійський стерлінгів та доступна у вагах 30, 35 і 40 грам

Як на мене до трохи дивна форма як ковш. Чи не буде той пелетс розсипатись самовільно, під час того, як кормак йде до дна?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ловля на Метод

Непрочитане повідомлення roony »

У Guru вже давно є схожий пристрій. Щоправда дно більш кругле. Ось такі продаються і в Рівному http://flagman.kiev.ua/2010-10-06-07-30 ... let-feeder А ось що про риболовлю з ними росказує Алєксєй Фадєєв - http://www.sportfishing.ua/communities/ ... 60233.html
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Ловля на Метод

Непрочитане повідомлення stal1n »

щойно натикнувся на відео про методну ловлю від якогось англійського гуру

зверніть увагу на яку відстань відбувається закид, як забиває корм в два підходи, яким чином від реєструє покльовки і як майстерно виважує
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Ловля на Метод

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Фрикціон я так зрозумів він відпустив на всю 0_0 Не підсічки, не виважування номального, як тільки в нього так виходить таку пристойну рибину дотягнути!!! Все не як в нас :nez-nayu:
А закидає близько від себе, невже така рибина так близько до берега може підійти? Наверняка став зариблений відповідно :smilefish:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Ловля на Метод

Непрочитане повідомлення Юра »

Саморобна пробка:
http://www.youtube.com/watch?v=wd2j3vXPprg
як бюджетна альтернатива Банджо.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Ловля на Метод

Непрочитане повідомлення AndreyK »

stal1n писав: За два дні рибалки жоден карп у нього так і не клюнув. ... Я теж цієї рибалки пробував спіймати якусь більшу рибу методом, але нічого так і не клюнуло :( Щось я вже почав сумніватись в спеціалізованій прикормці Sonubaits “Super carp method mix” за 119 гривень. Зображення
Витя, так а при чём здесь прикормка? Рыба ведь на наживку\насадку клюёт, а не на прикормку. :) Вон карпятники по десятку разных вариантов пробуют - и сладкие, и мясные бойлы, плавающие и тонущие в разных комбинациях, чтобы подобрать ключик к карпу, а ты каждую рыбалку на один и тот же чесночный пелетс ловишь, и удивляешься, что не хочет клевать. Так если насадка не подходящая - то никакая самая супер-пупер-модная прикормка рыбалку не спасёт. :nez-nayu: Пробуй разные насадки наконец. ;-)
Ну и монтаж на методе у тебя не самый правильный. Прижать резиночкой крючок к грануле - это конечно просто и удобно, но такой монтаж совсем не обеспечивает 100% разворачивание крючка и самоподсечку рыбы - у рыбы есть возможность свободно выплюнуть пелетс вместе с крючком. Волосяной монтаж ведь не зря придумали, здесь каждая мелочь важна - даже при неправильной длине волоса рыба не всегда засекается, что уж говорить, когда крючок просто резинкой к наживке прижат. Может поклёвок у тебя и достаточно много, но рыба просто не засекается и ты этого не видишь - ведь при ловле на метод видно результат только когда рыба уже надёжно сидит на крючке и нет подёргиваний кончика, когда она только пробует насадку.
Ну и ещё момент - если ты наживку в прикормку на кормушке не погружаешь (как на фото), а поводок на забросе свободно висит - то без использования конуса-противозакручивателя довольно велика вероятность захлёста его за кормушку в момент заброса, что тоже не способствует поклёвкам.
Зображення
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Ловля на Метод

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

AndreyK писав:
stal1n писав: За два дні рибалки жоден карп у нього так і не клюнув. ... Я теж цієї рибалки пробував спіймати якусь більшу рибу методом, але нічого так і не клюнуло :( Щось я вже почав сумніватись в спеціалізованій прикормці Sonubaits “Super carp method mix” за 119 гривень. Зображення
Рыба ведь на наживку\насадку клюёт, а не на прикормку. :) Вон карпятники по десятку разных вариантов пробуют - и сладкие, и мясные бойлы, плавающие и тонущие в разных комбинациях, чтобы подобрать ключик к карпу,
От тут можу заперечити.... При ловлі карпа діло взагалі не в насадці.... Можливо при ловлі фідером чи методом головне насадка, але при ловлі карпа головніша прикормка....
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей