Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: c.Олександрія, став Галове.

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Я жутко обурений керівництвом і взагалі орендою даного ставу :wall: . Взяли та поставили шлагбауми по дамбі. За вьїзд беруть 10грн. з чоловіка, дитину маленьку і ту за чоловіка считають. Покупатись - 10грн. з чоловіка. Я їзжу туди постійно по кропиву до старої насосної, других підйїздів немає. Для отмазки написали шо проводяться ремонтні роботи дамби, а на самом ділі будують пірси які до дороги ніякого відношення немають. Чому беруть водойму, а руку кладуть на окружні землі??? Бачу скоро і в нас неможна буде покупатись як і в царських селах столиці.
Вибачаюсь шо виразив невдоволення тут.
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: c.Олександрія, став Галове.

Непрочитане повідомлення stal1n »

SashulkaB3 писав:Я жутко обурений керівництвом і взагалі орендою даного ставу :wall: . Взяли та поставили шлагбауми по дамбі. За вьїзд беруть 10грн. з чоловіка, дитину маленьку і ту за чоловіка считають. Покупатись - 10грн. з чоловіка. Я їзжу туди постійно по кропиву до старої насосної, других підйїздів немає. Для отмазки написали шо проводяться ремонтні роботи дамби, а на самом ділі будують пірси які до дороги ніякого відношення немають. Чому беруть водойму, а руку кладуть на окружні землі??? Бачу скоро і в нас неможна буде покупатись як і в царських селах столиці.
Вибачаюсь шо виразив невдоволення тут.
Ми, дописувачі форуму rivnefish.com, глибокостурбовані ситуацією з водоймами і орендарями нашого рідного краю.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: c.Олександрія, став Галове.

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

SashulkaB3 писав:Я жутко обурений керівництвом і взагалі орендою даного ставу :wall: . Взяли та поставили шлагбауми по дамбі. За вьїзд беруть 10грн. з чоловіка, дитину маленьку і ту за чоловіка считають. Покупатись - 10грн. з чоловіка. Я їзжу туди постійно по кропиву до старої насосної, других підйїздів немає. Для отмазки написали шо проводяться ремонтні роботи дамби, а на самом ділі будують пірси які до дороги ніякого відношення немають. Чому беруть водойму, а руку кладуть на окружні землі??? Бачу скоро і в нас неможна буде покупатись як і в царських селах столиці.
Вибачаюсь шо виразив невдоволення тут.
А Ви не пробували звернутись в органи місцевої влади?
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: c.Олександрія, став Галове.

Непрочитане повідомлення stal1n »

BenichkaLaden писав: А Ви не пробували звернутись в органи місцевої влади?
Ага, терміново скликати засідання Раду Безпеки ООН чи хоча б РНБО
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: c.Олександрія, став Галове.

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

stal1n писав:
BenichkaLaden писав: А Ви не пробували звернутись в органи місцевої влади?
Ага, терміново скликати засідання Раду Безпеки ООН чи хоча б РНБО
Ні краще нити на форумі, та ще знайдеться десяток співчуваючих, які будуть витирати соплі.
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Причому тут нити? Це те саме що Ви їздите улюбленим Вам маршрутом і тут на тобі, або плати або їдь через Сарни. Даний факт я описав як дійсно неповажливий вчинок перед місцевими та і не тільки.
Окрім орендованого става є напроти ще стави загальнодоступні всім, дорога одна. А те що проїхати туди без грошей вже зась, гадаю стало б в пригоді колегам, які могли б туди поїхати.
Я зрозумів, тут віднині лише звіти і якісні фото. Соррі.
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

Якщо в мене виникла проблема, я її вирішую (Вам було запропоновано, що робити для почату цивілізованим шляхом), але є розумники.
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Вирішить то зрозуміло, але і попередити інших треба також, я так пощитав за потрібне. Мені то туди їхать 2км., обідно буде якщо хто поїде з міста і поцілує замок :facepalm:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

Подібна ситуація була в одному селі неподалік від Гощі, але зібралася громада звернулась в органи місцевої влади (сільраду) і наступного року на ставку новий орендар.
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

У нас "особлива" с/р :a_g_a:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

SashulkaB3 писав:У нас "особлива" с/р :a_g_a:
Значить потрібно йти дальше, зараз часи непевні багато чиновників "рвуть жопу".
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
Рекман Володимир
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 08 серпня 2014, 20:49
Контактна інформація:

Re: Новини РКК

Непрочитане повідомлення Рекман Володимир »

Всім доброго дня. Звертаюся до адміністрації Львівського карпового клубу. У зв'язку з тим що громадянин Кравцов Андрій (Андрій LV) будучи модератором на сайті Львівський клуб активного відпочинку і брав участь в організації турнірів за сприяння ЛКК - прошу.
Адміністрацію ЛКК вжити заходів щодо прісеченію вищезгаданого громадянина до фінансового мошеннічества .
Згідно регламенту турніру (Нормарк - 2014) команда сплатила авансовий внесок у розмірі 1000 грн (125 $) і надалі не має можливості виступити але при цьому своєчасно сповістивши організатора (07.03.2014 10:21 am) , не може не претендувати на повернення авансового внеску.
Я розумію що ця людина для багатьох користувачів досить поважаєма , але так вже сталося що для мене по закінченні 5 - и місяців він почав перетворюватися на несерйозну людину.
5 місяців тому Андрій мені пообіцяв повернути певну суму грошей авансового внеску за турнір Нормарк - 2014 . Сума не дуже велика, але тут справа принципу і порядності . Перший раз обіцяв перевести гроші до 5 Квітня, наступні рази тривають до цих пір . Вже і турнір пройшов а в нього до сіх пір якісь проблеми. Мабуть з совістю.
На приватні повідомлення та СМС не відповідає. Я взагалі не розумію як можна що то обіцяти і п,ять місяців годувати сніданками . Бачив, бачив - але таке зі мною вперше і таку дуже (порядну) людину зустрічаю вперше . І це людина що організовує турніри і є модератором на форумі . Так дивися в один прекрасний момент призові передумає видавати посилаючись на які небудь проблеми . Може я чогось не розумію . О не голослівності своїх слів додаю особисту переписку.

Re: Таблицы регистрации на турниры.
Відправлено на: 07.03.2014 10:21 am
Від: WinnerKharkov
Кому: Андрей LV
Андрей , добрый день . Мне очень не приятно но вынужден констатировать что объеденённая команда Виннерс - Стамос не сможет принять участия в турнире Нормарк - 2014 в связи с отказом одной стороны от участия . Сам эту поездку в финансовом плане и при нынешней ситуации я не потяну . Как есть так и пишу . Могу ли я просить Вас о возврате предварительного взноса перечислинного мной ранее ?

Re: Таблицы регистрации на турниры.
Відправлено на: 07.03.2014 10:34 am
Андрей LV

Конечно же, деньги вернём. Нет проблем.
Хотя, очень жаль.


Відправлено на: 30.03.2014 09:11 am
Від: WinnerKharkov
Кому: Андрей LV
Андрей добрый день . Мне крайне неудобно напоминать о деньгах . Если у вас будет возможность перекинуть мне регистрационный взнос до 5 Апреля - я буду очень признателен . Ещё раз прошу прощения за неудобства .

Re: Таблицы регистрации на турниры.
Відправлено на: 30.03.2014 11:16 am
Андрей LV
До 5-го отрправлю.
Извини - есть свои сложности.
А.


И так как завтра и послезавтра длиться уже 5 месяцев - вывод один , этот человек кидало -который позорит весь Карповый клуб будьте оторожны .
В связи с этим прошу администрацию ЛКК принять меры по компенсации вышеумомянутым гражданином в размере авансового взноса ( эквивалент 125 $ ).
Дякую за розуміння .
Не важливо, скільки днів у твоєму житті. Важливо скільки життя в твоїх днях.
З повагою Володимир .
Рекман Володимир
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 08 серпня 2014, 20:49
Контактна інформація:

Re: Новини РКК

Непрочитане повідомлення Рекман Володимир »

Вот такая друзья петрушка . Не думал что организатор ЛКК может так откровенно забить . Очень жаль .
Рекман Володимир
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 08 серпня 2014, 20:49
Контактна інформація:

Re: Новини РКК

Непрочитане повідомлення Рекман Володимир »

Моей целью в большей мере было донести до общественности что так может быть и случиться с каждым .
Может это правильно , может неправильно каждый решит для себя сам и сделает соответствующие выводы исходя из своих взглядов на жизнь , порядочность и всё остальное .
В любом случае кто нибудь из администрации клуба должен ответить для разрешения этого инцидента, либо одобрив действия Андрея либо нет .
Но пока администрация ЛКК ни дала ответа на обращение .

Прошу прщения если разместил своё обращение не в том месте .
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення sancho »

DimonSp87 писав:Всім привіт! Сьогодні вдалося вискочити на годинку покидати на окуня. Но всеж таки мені його зловити не вдалося, зато отримав клюваку зубатої (вага приблизно 2+). Хижак сьогодні був дуже активний, щука навіть вилітала з води на повний зріст. Практично все водне плесо кипіло, а також бачив вихід великої щуки. Наявність щуки в ставку достатня, а на рахунок окунів то я весною ловив 300 гр +. Ось фото сьогоднішнього трофея (доречі це мій особистий рекорд)
Діма щось мені не віриться що це в тебе щука 2+ або я такий рибак або у мене щось з глазом я б сказав це 700 грам ну максимум 1 кг.
Що поробиш реклама ставка!!! Якщо вам потрібно зробити рекламу звертайтесь DimonSp87 вам в цьому допоможе!!! :fishing: :strange:
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей