Прилбичі(Львівщина)

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення _magic »

Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
PAVEL
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 12 листопада 2011, 19:13
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення PAVEL »

Вещь! + 10 полюбому ! Ну а Юрка в красних трюселях !!! Зачет :bra_vo: :bra_vo: :bra_vo:
Ровенский Карповый Клуб
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

PAVEL писав:Вещь! + 10 полюбому ! Ну а Юрка в красних трюселях !!! Зачет :bra_vo: :bra_vo: :bra_vo:
А он стоит в красных труселях - и манит и манит)))) :-) :-) :-) :-)
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення _magic »

Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення Valldemar »

_magic писав:
Молодець, відразу видно що не стоїш на одному місті, з кожним роком твої ролики стають кращими, менше стало банального слайд шоу, гарно змонтований відеоматеріал, який приємно переглядати, ще рік чи два і думаю знімеш гарний фільм про свій "Сталкінг". Молодець :bra_vo:
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення _magic »

Valldemar писав:ще рік чи два і думаю знімеш...
панораму з 12 фоток розміром 3 * 4 в полный рост ... :-) :-) :-)
плюсик поставил бы хоть ... :a_g_a: :a_g_a: :a_g_a:
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення Valldemar »

сорі, думаю попередній пост і є своєрідним плюсом, але якщо хочеш ще так - тримай
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення DerSieger »

_magic писав:
Valldemar писав:ще рік чи два і думаю знімеш...
панораму з 12 фоток розміром 3 * 4 в полный рост ... :-) :-) :-)
плюсик поставил бы хоть ... :a_g_a: :a_g_a: :a_g_a:
молодець
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Вот и я тоже побывал в Прылбычах.
Выезжали в субботу 28 июня после работы, так что приехали с Олегом на место уже ночью, в темноте. Людей на озере было много, соответственно свободных секторов мало. :-) Нам достался то ли 23, то ли 24 - уже точно не помню. Так как в этом месте более-менее адекватные глубины начинаются очень далеко от берега, практически на грани дальности заброса, то оснастки решили завозить лодкой подальше, в район перепада глубин - это более 200 м от береговой линии. Пока выставились и завезли - было уже около 2-3 ночи, ушли спать до рассвета. Ночью поклёвок не было, а утром я дополнительно собрал пару фидеров на карася. Через некоторое время запищали сигнализаторы и я впервые в жизни вываживал рыбу на карповики. С такой дистанции тянуть карпа приличных размеров - то ещё удовольствие, после выкачивания 200-250 метров уже рука к концу немеет и нет никаких сил. :-) Скажу, что на такой клёв карпа я ещё не попадал. Доходило до того, что после завоза четырёх оснасток - не успевала лодка дойти до берега, как начинали паравозить все 4 удочки на род-поде. Удалось сразу и многократно побить свой рекорд по карпу - 11800, таких я ещё в руках не держал. Это оказался наш биг-фиш за первый день, а основная массы рыб были в диапазоне 6-8 кг. К концу дня натаскался так, что уже еле руки поднимал, плюс погода была не самая приятная - при завозе оснасток приходилась выгребать против очень сильного встречно-бокового ветра. :-) Короче, сплошная физкультура. :-)
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

Днём Олег убрал один карповик и выставил вместо него мощный фидер с оснасткой "метод".
ЗображенняЗображення
Часть рыбы была поймана на этот фидер - море удовольствия и полные штаны адреналина, когда удилище загибается в бублик и чувствуется каждый рывок рыбы на том конце. :-) Максимальная вытащенная мной рыба на фидер - 8300 и у Олега 10200, плюс ещё одного карпа под десятку я спустил в трёх метрах от подсака, для меня непривычно и очень тяжело самостоятельно и вываживать и брать в подсак такую рыбу без помощи.

На ночь поменяли бойлы и завезлись ещё раз. Только ушли спать как начался небольшой дождь - пришлось сорчно собирать разложенные вещи и прятать вс1 лишнее в машину. Не успели мы закончить сброры, как около двух часов ночи поклёвка - и на том конце серьёзная рыба. Это окзался биг-фиш Олега и вообще максимальная рыба за сессию, карп потянул почти на 15 кг - 14800. Положили рыбу в карповый мешок до утра, и ушли спать. Удочки даже не завозили - постоянные поклёвки не дали бы уснуть. :-)
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

В понедельник - последний день июня и последний день рыбалки - погода ещё ухудшилась, несколько раз проходил мелкий дождик, чередующийся с солнцем, и всё это при сильном ветре. Но рыба клевала всё так же стабильно - напоследок влетело ещё несколько приятных бонусов и у меня, и у Олега.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

Несколько слов о карасе... Фидеры на карася я собрал ещё утром в воскресенье. К моему разочарованию, карась молчал - удалось словить только несколько гиганских верховодок. Уже позже, когда начались поклёвки карпа и я в забродах заходил с подсаком принимать рыбу - стала понятна причина молчания фидеров. На дальности заброса фидером глубина получалась чуть больше, чем по колено. :-) Когда же я стал заходить подальше от берга, насколько позволяли заброды, и только тогда забрасывал - то карась не заставил себя долго ждать, стабильно ловились экземпляры в 300-500г. правда, из-за постоянных карповых поклёвок заниматься карасями просто не было времени - когда паравозят сразу 4 сигнализатора, то как-то не до дёргающегося на подставке фидера. :-) Позже один из фидеров переделал на метод с кукурузкой на волосе, на него попадались экземпляры покрупнее, плюс один карпик почти на 4 кг - на мягкий карасёвый фидер море удовольствия.
ЗображенняЗображення

Собрались и выехали в понедельник около 16 часов - как раз вовремя. Уже на выезде с озера нас застал мощнейший ливень, сплошная стена воды - видимость не больше метров 15-20. Прылбычи оставили незабываемые впечатления. хочется вернуться сюда ещё не раз. Фотографий много не делали - свой фотоаппарат я в спешке забыл дома, а телефоном снимать не очень удобно..
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення _magic »

відеозвіт ... сектор той самий , що в попередньому пості ...
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
PAVEL
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 12 листопада 2011, 19:13
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення PAVEL »

Еще немного фоток здесь отчет позже :) https://plus.google.com/u/0/+IgorKuzmitsky/posts :bra_vo:
Ровенский Карповый Клуб
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення trans »

Водойма просто шикарна, а чи є інформація про вагу рекордного коропа виловленого в Прилбичах.
Аватар користувача
PAVEL
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 12 листопада 2011, 19:13
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення PAVEL »

Re: РЕКОРДЫ

» 30.11.2012 06:55 pm

Прилбичі вага 22.190 Рекорд України 2012 рік Но помойму в прошлом году выловили на 24+ :smilefish:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Ровенский Карповый Клуб
Аватар користувача
DimonSp87
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 17 квітня 2011, 21:48
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення DimonSp87 »

Мені здається зловили хлопці з Одеси 24,320
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення Valldemar »

Зображення

Зображення
Після не зовсім не результативного з точки зору улову і зайнятого місця «Відкритого чемпіонату Волинської обл. на оз. Кричевичі» з нетерпінням чекали на виїзд на Чергування 16 травня в Прилбичі, щоб бо дай щось спіймати і тим самим по справжньому відкрити риболовний сезон, почути звук сигналізатора, поборотися з сильною рибою, і в кінцевому результаті зробити хороші знімки. Але на першому місці стояла задача – чергування, нюанси якого в подальшому лишило невеликий осадок та розчарування, але про це далі.

Зображення

Отже 16 травня виїхали з Северином та його дружиною о 7 00 з Рівного в напрямку Прилбич. Всі добре знають як час та сотні кілометрів доріг в компанії товаришів пролітають за мить, і ось ми на озері. Привітання з знайомими та вітання переможців Кубка Львова що закінчився цього дня, і на охорону, щоб отримати вказівки та сектора на яких нам прийдеться чергувати дві доби. Звісно спочатку отриманим сектором трохи лишився не задоволений з точки лову, але ж основна ціль це чергування, а рибалка то по ходу п’єси . Прибувши на місце бачимо картину: не встигли закінчитися змагання, як місцеві «аборигени» зі своїми снастями тут як тут і їм наплювати на те що в даному місці для них рибалка заборонена, і для них є відведені місця на першому полі і дамбі, і так само їм плювати на снасті на які вони товчуть карася, в одного з місцевих був вилучено сітку типу «екран», охорона яка припливла на човні забрала сітку і розвернувшись попливла в напрямку дамби, а місцеві перебазувалися на інший берег мов: «Я в цій долині виріс, де хочу там і ловлю!».

По троху почали розкладати табір та готувати табір, та в проміжках слідкуючи за діями місцевих «ненаситних». Розставивши табір закинули прути в воду почали готувати прикорму, а Северина дружина нам смачний обід, і в подальшому вечерю. Вирішили проекспериментувати з прикормкою, Северин приготував солодку, я ж м’ясну якою і кормилися протягом двох діб. Не поспішаючи замісили прикорму для фідерів, які згодом полетіли теж в воду в надії спіймати декілька карасиків, насадка опариш та черв’як. Склад прикорми сипуха,дроблена кукурудза та пшениця, і два ліквіди від Tandem Baits.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Почало темніти піднявся сильний вітер в напрямку малої дамби котрий не вщухав протягом всіх трьох днів, а наші сигналізатори мовчали,вся надія була що в ночі ми все ж таки спіймаємо свої перші коропи сезону 2015. Настала ніч, заставши нас за смачними стейками під гарнір та салатик приготовлений Машою, за що їй велике дякую, і взагалі вона на протязі всього чергування не давала нашим животам бурчати від голоду: то чай, то кава, перше друге і десерт, все як положено. Згодом вирішили пройтися по периметру і подивитися обстановку, чи часом не спиця «місцевим любителям» сіток і інших браконьєрських штучок, по дорозі зустріли і інших хлопців на чергуванні, поспілкувавшись розійшлися і трошки подрімати, що не дав нам зробити писк сигналізатора. Приток адреналіну в мозок відбиває все бажання сну, запекла боротьба з рибом, котрий в подальшому став новим маленьким рекордом вагою 11.500, Северину теж вдалося обрибився, згодом ще одна покльовка карпик не великий тому не зваживши відпустили відразу у воду. Так і пройшла ніч без сну.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Наступного ранку не встигло сонце кинути свої перші промені світла на величезне водяне плесо, як місцеві вже займали сектора на свій смак без відома охорони. Через деякий час з’явився якийсь «моржик» який спочатку совався з підсаком понад берегом в очікувані підходу карася, потім коли ми його нагнали пішов в заплив, далі був дідок який теж совався з підсаком, коли ми почали рухатися на зустріч він кинув його в траву і приліг біля банки з черв’яками типу він ловить на вудку якої в нього не було в принципі, але був попереджений ловити тут заборонено: «На дамбу». Попередньо телефонували на охорону не відповідали. Протягом дня активувалися кормові точки і ми почали успішно ловити, хоча до того я навіть не розраховував на такий кльов (адже стояв в цих секторах два роки тому, і улов був не дуже, та і клював в основному амур якого цього разу не спіймав ніхьо з нас, думаю що це скоріше всього пов`язано з температурою води), були випадки що виїжджало по дві палки і середня вага коропів була в районі 8-9 кг., навіть перекусити не було часу, оскільки клювало як не в мене, то в Северина і потрібно було допомогти з підсаком. Перший день експериментував з насадками, а на другий день все зводилося до двох комбінацій і вони їхали протягом всього чергування, виникали такі ситуації, що не проходило і хвилини після перезакидання чи покльовки як відбувалася покльовка не те ж саме вудилище. Ніч другого дня ми думали пройде в такому ж ритмі, але вітер, що ніс на нас рибу вщух, хоча і були покльовки теж, але з більшим інтервалом, одну рибу я просто не зупинив. Кількість покльовок та їх інтервал був більшим ніж у Северина, але поступово рибка в Северина почала клювати частіше хоча вага її була де що меншою, і працювали в нього в основному 3 та 4 палка, тобто ближче до мене, а в мене клювання відбувалися на всі в довільному порядку. Закормившись та перезакинувши прути на ніч, поступово ми готувалися до сну, та підходу "бабусь" на наші точки лову. Сповнені адреналіну та позитивних емоцій від вдалого виїзду, справжнього "відкриття сезону", думками готувалися до взавтряшнього виїзду до дому, і в глибині душі планували свій наступний виїзд на цю прекрасну водойму. Але не буває бочки меду без ложки дьогтю. Повлягавшись спати перед ранковим збором і дорогою чуємо шум мотору поряд з нашими секторами. Северин вийшов попередити що там закинуті снасті і стоять люди на чергуванні, але охорона нагло зібрала мотором всі його снасті змотавши зі шпуль більш за сто метрів з кожної. Зсилаючись на правила відвідування водойми і те що в кожному секторі повинен стояти світловий маячок. Конструктивної і вічливої розмови не вийшло. Як результат зіпсований настрій під кінець чергування, втрачені сотні метрів лєски які в теперішній час і так не дешево коштують.
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Наступив ранок – понеділок, місцевих «рибачків» було всього двоє, тут і охоронець на човні з’явився, за весь період чергування в перше він нагнав місцевих, котрі змотали свої снасті і поїхали. Всього мною було зловлено 10 коропів, найбільший 11.500, а також 11 карасиків – розмір яких XXL.

«На конкурс звітів»
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей