р. Случ

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
yurik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 14 листопада 2011, 20:55
Телефон: +380671601096
Контактна інформація:

р. Случ

Непрочитане повідомлення yurik »

Сподіваюсь всі прихильники рибалки гарно відсвяткували своє професійне свято ! )))
Я теж часу дарма не втрачав ) Був на Случі в Березнівському районі .
Правда трошки дощило ... Їздив з ночівлею , в суботу вечором крапав дощик , часом рясний , але потім під вечір стихло . Розклались , дрова ,
намет , і т.д. ... Кльов був слабенький - дрібнота ... Ловили на поплавочні вудочки , коли стемніло закинули по одній донці на росячка , але сомик
мовчав ... Думаю що через похолодання .
Вночі закінчувала виліт одноденка ( на Случі вона летить в середині липня , вночі біля 12-ти годин ) дуже маленька і геть не схожа на горинську , але років 15-20 назад на неї дуже добре ловилось , але й було її тоді в рази більше ! ... Цікаво те , що вночі на виліт риба майже не реагувала , не те що в колишні часи , я навіть пробував ловити , почепивши світлячок на поплавок - глухо ... зловив тільки верховоду розміром із невеликого оселедця ) Пішли спати щоб не проспати вранішній кльов.
Почав ловити , коли було ще темно , із світлячком на поплавку , на одноденку - нуль , а на горох - густерка брала .
Потім десь через годинку потяжка поплавка - і є ! Головень на кіло ! :smilefish:
Хоча більше хотілось случанського ляща , але й так непогано )))
Потім пробував впроводку , на одноденку - знов нуль ( видно її дуже мало зараз і риба від неї вже відвикла ... )
А на перловочку і личинок веснянки ( ручейника ) густера клювала , отже була і юшка , і смажена на вогні рибка !
І звичайно святкування з другом дитинства ! :beer:
От на що не вистачило часу за святкуванням - то це на фото ))) так що вибачаюсь за відсутність фото , хотів сфотографувати виліт вночі , але він був дуже слабенький і тривав хв 10 - 15 і ми намагались назбирати хоч жменку на наживку ...
Andriy77
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 27 лютого 2011, 16:12
Телефон: 0680249402 05050462
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення Andriy77 »

Доброго дня всім форумчанам. Тиждень тому видалась нагода відпочити і порибалити на цій чудовій річці в районі селища Маринин. На місце прибули в вівторок 22.07. підібравши місце для табору, розбивши палатки та піднявши стяг відразу вирушили на риболовлю. Почали рибалити з спінінгів, довго розписувати всі деталі не буду - результат за 2,5год :в товариша головень, 1.100, виловлений на воблер YO-ZURI L-minnow та щука 1.200; в мене лише головень 1.300 зловлений на KOSADAKA ION XS 55. В наступні дні спінінг особливо не тішив, тай активність хижака практично припинилась. Було прийняте рішення ловити на поплавочну снасть в проводку,на пшеницю, і ми не помилились. Практично кожного ранку та щовечора в улові була досить значна кількість густери, підустів, крупної плотви та як бонус декілька справжніх кілограмових случанських лящів. Скажу по правді- такої риболовлі на поплавок на річці пригадати не можу. А так як чисельність нашого товариства була значною(15 людей), то все зловлене було миттєво та вміло приготовлене- засмажене, закопчене та зичайно юшка. Відпочинок видався просто чудовим. Всім НХНЛ.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість