Тучин

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Виталий

Тучин

Непрочитане повідомлення Виталий »

Шановні рибацюги!) Як там цього року рибалка в Тучині...хтось побував,відпишіться будь-ласка))
Аватар користувача
dimafan
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 10 січня 2008, 01:00
Телефон: 0972813311
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Тучин

Непрочитане повідомлення dimafan »

Можно пробовать ловить карася на нижнем озере в Тучине. Наживка мотыль и манка.
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Тучин

Непрочитане повідомлення Likar »

Що скажете по карпу, амуру? Яка ціна, чи можна рибалити вночі?
Snaiper
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 26 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Тучин

Непрочитане повідомлення Snaiper »

Ціна 60 гр. на білу рибу і 30 гр.на хижака. Риби дуже багато ставок зариблений добре. За ніч як домовитесь. Якщо перший раз то бажано взяти з собою відро гачків і грузів.
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Тучин

Непрочитане повідомлення Likar »

Ви маєте на увазі велику кількість зачепів на дні?
А як щодо розмірів риби? Є трофейні екземпляри?
Аватар користувача
dimafan
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 10 січня 2008, 01:00
Телефон: 0972813311
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Тучин

Непрочитане повідомлення dimafan »

Всем привет! Рыба тут есть и рыбы большая. Амур и толстолоб - больше 10 кг. Карп тоже примерно таких размеров есть. Хищник - окунь и щука тоже приличных размеров
Snaiper
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 26 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Тучин

Непрочитане повідомлення Snaiper »

Дно ставка це ліс затоплений водою. Однієї зими води було менше і хазяєва дали команду зрізать все що виступає над льодом тепер коряг майже не видно. Для риби там рай а рибакам можна поспівчувать. Є декілька місць де можна закинуть на 25 метрів без проблем а так то 10 метрів і все. На рахунок товстолоба скажу що попадаються три різні види це за зовнішнім виглядом максимальна вага 18 кг.
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Тучин

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

був сьогодні тут на рибалці, так як погодні умови не сприятливі -кльову не було взагалі ,але добре що взяв фотоапарат ,думаю фотки водойми не завадять у даній темі .На рахунок підводних пеньків пишуть правду ,як я не старався всеж одного дорогоцінного груза залишив карпам на память :-) ,а взагалі відпочили не погано і рибку покормили, тиждень тому товариш був два рази на водоймі і зловив по одному карпу ,один на 5 кг інший 4кг.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Тучин

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

ще два
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Тучин

Непрочитане повідомлення stal1n »

дякую за повідомленя!
І хоча Ви нічого не зловили, 60 грн з чоловіка довелось заплатити?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Тучин

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

stal1n писав:дякую за повідомленя!
І хоча Ви нічого не зловили, 60 грн з чоловіка довелось заплатити?
звичайно ,єгерь прискакав на конячці тільки но ми першу вудку з багажника дістали ,але добре хоч показав де під водою корчі :) ,жалко що навіть карась не клював чи може його там і нема ,бо зазвичай на платних водоймах його вдосталь щоб рибаки без улову не їхали.
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Тучин

Непрочитане повідомлення Vetal »

Декілька років тому в Тучині була дуже гарна риболовля, і ловив я там карасів кілограмових, і коропи частенько прокльовувались, але схоже на те що рибу там виловили і не тільки власники але і самі риболови, за інофрмацією деякі з них забирали додому при гарному клюванні по 30 кг... ЗАГОТОВІТЕЛІ простіше кажучи. Тому туди на риболовлю я зараз ні ногою
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Тучин

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

були сьогодні тут ,одного дістав ,а два зійшло ,кльов був напротязі години приблизно з 7 до 8 ранку :) ,риба є але дійсно мало да і став теж невеличкий
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Тучин

Непрочитане повідомлення stal1n »

Поїхав сьогодні туди мій брат. В арсеналі безліч принад і насадок. Толку нуль — нічого не бере. Лише плітка задовбує на кукурудзу.
Ось такі новини на даний момент :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Тучин

Непрочитане повідомлення stal1n »

Пуста водойма. Тучин, 30-31.07.2014

Компаньйони: нас було 8 чоловік, але рибу ловив лише я і мій брат.
Погода: ясно, вітер сильний 5-6 м/с південний. Температура +30. Тиск 738 мм.рт.ст..
Рівень води: в нормі.
Час ловлі: з 17:15 до 08:15.
Місце: напроти будиночка охорони.
Вартість рибалки: 100 гривень.
Зловлено:  один карась на 350 грам, один на долоньку. І десь з 50 штук краснопірки розміром з мізинчик.
Наживка: кукурудза, опариші, мастирка, хробаки.
Прикормка: Sensas 3000 karpes на фідері і суміш з різних прикормок для поплавка і пікера.
Снасті: пікер, фідер, спутніки, вудки

Запропонували мені відвідати водойму в селі Тучин. Взагалі, це була не рибалка, а святкування весілля мого хорошого знайомого. Але раз у мене випала вже така нагода відвідати цю водойму, то звісно, що я зробив все можливе для того, щоб половити тут рибки.


Відразу по приїзді я закинув три спутніки з мастиркою далеко у воду. Напишу відразу, що на них так нічого і не клюнуло. Перша половина дня це було святкування, поїдання шашлику, гра в футбол і купання у воді. Нічого цікавого з точки зору читачів цього блогу.

Сальто в повітрі
Зображення

Близько четвертої години мене на човнику зі всіма снастями завезли на заздалегідь прикормлене місце. Я там зі старта закину вудочку з кукурузкою просто у воді, без замірів і підготовки. І поки замішував прикормку і готував інші снасті, то на цю вудку клюнув дуже класний карась. Поки я його виважував з води, то отримав купу позитиву і задоволення від поскріпування фрикціону котушки. Ну, думаю, оце то рибалка буде!

Дебелий карась
Зображення

Прикормку для фідера я цього разу обрав дуже якісну, і відповідно доволі дорогу. Від іменитого виробника Sensas. Я по всій технології обрав собі цікаве місце на глибині і гарненько його підгодував. Варто написати, що поки я знайшов те нормальне місце, то виявив, що в багатьох місцях на дні водойми корчі. І навіть обірвав оснастку. Ну й грець з нею! Я ж на супер рибалці.

моє місце навпроти сторожів

Зображення

Також я закинув ще й пікера на ближню дистанцію. Прикормка там була інша, з розрахунку на карася.
Коротше. Нічого на фідери не клювало. Нічого!! Жодної покльовки за цілий вечір, ніч та ранок! Не допомагали ні зміна повідків-гачків, ні зміна дистанції. А ось за те на вудку без кінця клювала краснопірка. Розміром меншою мізинчика. Але брала на все: кукурудза, мастирка, опариші, хробаки. Коротше попа.

Ось такої сраньки мною було виловлено близько 50 штук
Зображення

Що я тільки не робив, та нічого не допомагало. Мені пощастило лише ввечері злапати ще одненького меншого карасика на вудку і все. Лише дрібна краснопірка і повний мовчок на донні снасті.

Ставок в селі Тучин
Зображення

Зранку до мене приєднався брат, він сів на інше підгодоване місце в метрах 50 справа. І в нього теж клювала виключно ця дрібнота. Ось така журбинка :(

фідер та пікер: жодної покльовки
Зображення

Ось і все. Зранку ми ще зустріли одного рибалку біля дамби, то він впіймав кілька карасиків малесеньких і кілька краснопірок на "вбивцю карася".
У мене склалось враження, що рибу тут просто вже всю, що була виловили. А нової ніхто не запускав. Можливо тут ще й плавають десь карпи. І так, тут є дуже гарні карасі. Але вся ця живність вкрай сильно розбавлена водою.
І варто додати, що місць для ловлі обмаль: все заросле прибережною лепехою. Фідер взагалі я не знаю як розмістити просто на березі. Наврядчи тут вийде взагалі нормально десь ловити на дві вудки одночасно, то лише мені пощастило, що дозволили ловити на спеціально побудованому пірсі. Такі надії були на цю рибалку, все літо мені брат обіцяв поїхати в Тучин. А тут така лажа. Пуста водойма.
Ну хоча фотографій трохи наробив.

Цей же запис в мене на бложику, зі всіма фотографіями з рибалки: Пуста водойма. Тучин, 30-31.07.2014
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей