Корчин!

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
yurakrav
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 09 серпня 2010, 09:35
Телефон: 0679005431
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення yurakrav »

Зображення

Сом 6,5 на горох з пінопластом
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення Vetal »

Яка риба ще була спіймана крім сома? А де звіт. Цікаво почитати, а то якась така тиша на форумі зі звітами.
Аватар користувача
MAtveyVSOP
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 31 січня 2012, 11:45
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення MAtveyVSOP »

привіт всім) звіти просто клас
Аватар користувача
Predator
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 13 травня 2012, 22:25
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення Predator »

Всім доброго настрою.Звіт з поля бою мальовничого куточка Рівненської області с.Корчин
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Рибалив в період з 9 по 10 серпня 2014р.Приїхавши на водойму ,та після вибора вільного сектору приступаємо до підготовки ловлі,та встановлення лагеру.Через певний час проаналізувавши зону ловлі помічаю,що буде гаряче,тому що в цій зоні дуже великий коряжник.Спочатку це дуже насторожило,тому що, в таких умовах рибалити не доводилось,але потім це тільки на давало певного натхнення та завзяття, адже це безцінний досвід та нові враження від ловлі.
Ну як то кажуть З Богом. Вечір закорм (зернові+амінокомплекс).Насадка всі чотири палки на все різне Х.З.що вона захоче сьогодні.
Результату довго чекати не довелося о 22,30 карп на 4.5 позує на фото

Зображення

через 40 хвилин паровоз

Зображення

та прикрий зацеп.Їх було багато ложив оснастку за 1-1.5 від каряг тому лишній зівок на березі,і папа рибка.
Вечір та ніч були напруженими постійні покльовкі, сходи та зацепи ми до такого готові не були.
На протязі всієї сесії працювали бойли солотких запахів,як в поєднанні з поп апами так і без.Одним словом бомба.В арсеналі мали прути Daiwa Black Widow 3.5 Lb Spod 5 lb цієї ж марки, маркер Chub та інше.

Зображення

Сюрпризом стала ось ця краса

Зображення

на яку ніхто не очікував.Загалом було взято 6 риб вагою від 3,200 до 6,000 кілограмів багато сходів та зацепів,буду аналізівати та випраляти.
Ранок та день видалися більш спокійними та принесли всього 2 риби ось таких

Зображення

Зображення

Зображення

Щоб не розтягувати звіт додам ще пару сімейних фото

Зображення

Зображення

Зображення

та буду закруглятись.Біг Фіш сесії Амур 6,000

Зображення

Всім НХНЛ, мирного неба, та не хай рве :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo:
P.S. всі питання відносно того яка ціна квитка,які бойли працювали та ін будь-ласка в п.п. по можливості відпишу дякую з повагою Predator(BORODA) :bra_vo: :bra_vo: :bra_vo: :bra_vo:
Так і чуть не за був НА КОНКУРС.
Аватар користувача
kubinec
Ледар
Ледар
Повідомлень: 28
З нами з: 10 березня 2012, 01:33
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення kubinec »

повезло, не знаю с чем, с погодой может, может с какими то еще явлениями, я был сразу после Вас, но увы, только два карпика которые чуть больше килограмма на кукурузу, а бойлы и горох - не захотела рыбка есть.
И еще, я приехал вечером, еще рыбка (по всей видимости толстолоб) как то проявляла себя, но как только вышла эта полная луна- водоем как мертвое озеро, ни где не всплеска, просто зеркало!
Вот что понравилось, так это месяц, он был просто огромным, и освещал все на столько сильно, что фонариками практически не пользовались с женой.
2014-08-10 21.25.46.jpg
добавил видео с уловом
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 13 серпня 2014, 00:26 користувачем kubinec, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення proteus »

kubinec писав: Вот что понравилось, так это месяц, он был просто огромным, и освещал все на столько сильно, что фонариками практически не пользовались с женой.
да ... вы как раз попали на "суперлуние 2014" http://www.gismeteo.ru/news/sobytiya/11 ... a-na-foto/ :)
Аватар користувача
kubinec
Ледар
Ледар
Повідомлень: 28
З нами з: 10 березня 2012, 01:33
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення kubinec »

proteus писав:
kubinec писав: Вот что понравилось, так это месяц, он был просто огромным, и освещал все на столько сильно, что фонариками практически не пользовались с женой.
да ... вы как раз попали на "суперлуние 2014" http://www.gismeteo.ru/news/sobytiya/11 ... a-na-foto/ :)
Теперь жалею что не взял нормальный фотоапарат, а снимал с мобилки.
иначе были бы более краше фотки чем эти :
6.JPG
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
carapicha
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 30 вересня 2014, 15:15
Контактна інформація:

засада

Непрочитане повідомлення carapicha »

Їздили з кумом у Корчин Костопільського р-нуна ставок у лісі. Рибалка була бомбезька! Меньш
ніж 12 кіль не брали. - а з 20го вересня по нулях на протязі 10 день. Так - не буває. Почали питати
рибалок, що сталося з рибою? І тільки один місцевий мешканець розповів, що тиждень вже, як у ставок
було засипано 60 тон комбікорму і риба ловитися не буде до зими. Ала зверніть увагу, ніяких повідомлень
стосовно цього приводу не було. :smilefish: :prapor:
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: засада

Непрочитане повідомлення stal1n »

carapicha писав:Їздили з кумом у Корчин Костопільського р-нуна ставок у лісі. Рибалка була бомбезька! Меньш
ніж 12 кіль не брали. - а з 20го вересня по нулях на протязі 10 день. Так - не буває. Почали питати
рибалок, що сталося з рибою? І тільки один місцевий мешканець розповів, що тиждень вже, як у ставок
було засипано 60 тон комбікорму і риба ловитися не буде до зими. Ала зверніть увагу, ніяких повідомлень
стосовно цього приводу не було. :smilefish: :prapor:
Спасибі за повідомлення, але 60 тон?!
Ви собі можете уявити що це за об'єми такі?
Шістдесят тон?? :sh_ok:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: засада

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Не знаю як хто ловить. У мене товариш був на минулій неділі, то взяв 3 карпа 6,5; 5,6; 4,8. Один десь в районі 7 зірвався в 5 метрах від берега. А у його кума 4,5 та 5,3.
27 вересня був на рибалці товариш. Результат 1 карп 6,5 біля 8 вечора, а на наступний день у його колеги 2 карпа : 2, та 3,5. Корму на берегу не наблюдається. Кормити мають, але поки ще не кормили.
UkRop
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 30 вересня 2014, 20:39
Контактна інформація:

Re: засада

Непрочитане повідомлення UkRop »

ANDROID писав:Не знаю як хто ловить. У мене товариш був на минулій неділі, то взяв 3 карпа 6,5; 5,6; 4,8. Один десь в районі 7 зірвався в 5 метрах від берега. А у його кума 4,5 та 5,3.
27 вересня був на рибалці товариш. Результат 1 карп 6,5 біля 8 вечора, а на наступний день у його колеги 2 карпа : 2, та 3,5. Корму на берегу не наблюдається. Кормити мають, але поки ще не кормили.
Я не сильный форумчанин , але можу підтвердити слова Карапіча , сам був 20 вересня в Корчині коли кормили рибу , був чесно вражений розмірами вантажівки яка привезла корма . Про сам став дізнався від старого знайомого Горинича , казав що "клёв как у черных камней" приїжав часто, бувало що й не сам. З друзями і на рибалку і на шашличок, доречі з дівчатами також можна приїжати , є де приютитись одним словом: водойом -ляля , навкруги -казка , але перестав їздити через кормєшку риби , як місцеві жителі кажуть про раків (в июнь на рака плюнь )так само кажуть до зими можеш не приїжати -клювати не буде. Питав про корм і у місцевих, що до чого так буквально пару днів назад звонив знайомій в Чудви сазала, що там з того що було залишилось мабуть тонн з 5-6, а той що був розвозили коли рибалок не було.
P.S. хоть на що ловив , можливо я ще не такий опитний ? :smu:sche_nie:
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення ANDROID »

На що ловив не скажу, але скажу точно, що не на бойли і решту новітніх приманок. Старі "дєдовскі" приманки
Аватар користувача
MAtveyVSOP
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 31 січня 2012, 11:45
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення MAtveyVSOP »

хммм... цікава водойма, потрібно відвідати)
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Корчин!

Непрочитане повідомлення stal1n »

MAXIMUS писав:Хочу викласти декілька тогорішніх звітів про риболовлю на даній водоймі!!! Ах ностальгія!!!
А де всі ці звіти були викладені першочергово? Бо щось не вистачає фоточок...
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей