р. Горинь

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
OlegG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 15 квітня 2011, 21:00
Телефон: 0662891510
Звідки: м. Нетішин
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення OlegG »

Немного с опозданием, но напишу про короткую рыбалку на реке.
Около недели назад решил побродить со спиннингом на мелководных участках.

ЗображенняЗображення

Получил море удовольствия от поклёвок ельцов. Уже лет пять как последний раз целенаправленно ловил эту рыбу.
На одном из мелководных перекатов наблюдал несколько больших стай этой краснокнижной рыбы. Стаи по 30-50 рыб. Хотя и конкуренция в стаях серъезная, воблера атаковали с осторожностью. На всяких насекомых, падающих в воду реагировали намного лучше. Поэтому на нахлыстовую снасть, думаю поклёвок было бы на порядок больше.

ЗображенняЗображення

Была поклевка жереха на колебалку Smith Pure 2.7г. и попалось несколько голавликов, но на этом участке было их не много и не крупные.
Вся рыба выпущена, очень порадовали уже довольно редко встречающиеся ельцы, да ещё и в таком колличестве.

ЗображенняЗображення
yurik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 14 листопада 2011, 20:55
Телефон: +380671601096
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення yurik »

А не так уже й давно яльці були звичною рибою по невеличких проточних рівчачках та канавах і добре ловились навіть на звичайну поплавкову вудочку ,
особливо на коника , пущеного по верху ...
yurik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 14 листопада 2011, 20:55
Телефон: +380671601096
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення yurik »

Майбуть не тільки мені сильні дощі напередодні змінили плани ...
З ночівлею не поїхали ...
Виїхали в неділю вранці .
Щойно приїхавши , знову застав дощик ... але як кажуть "грибний" - дрібненький ...
ВІдразу помітив активність щуки поблизу трави .
Тому відклав поплавчанку і зібрав спінінг .
І не помилився . Спочатку пробував дістати її в траві , але не вийшло ..
Тому перейшов на більш зручне для джигу міце , поворот річки і повалений корч , за ним яма .
Спочатку приманка Relax Kopyto 3" натурального світло - зеленуватого кольору на джиг - головці 12 гр результату не дала , а в ямі не діставала дна , ставлю аналогічну тільки 2,5" з вагою 17 гр - і вже під берегом - УДАР !!!
Але мимо ... Вдарила по сталевому повідку , який був зігнутий навпіл , навіть встиг побачити винуватицю ... 2-3 кг - не менше ...
Що ж ... буває ... прочісування того місця відразу і потім та зміна приманок результату не дали ...
Згодом активність риби на поверхі впала ...
Тільки біля 12-ої години зміг відійти від "0" ...
Невеличка щучка , знову ж таки під берегом , той же Relax Kopyto 2.5" , але світлого кольору .
З появою сонця кльову не стало зовсім ...

Хоч трошки із запізненням , вітаю всіх колег по захопленню із недавнім Святом !
deepfish
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 30 червня 2014, 22:48
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення deepfish »

Рибалили сьогодні на Горині поблизу Базальтового.
В районі 5 ранку отримав 3 атаки, одна бокова, і дві ззаду, окрім зубів на резині нічого впіймати не вдалося.
Перший щупак :) порадував ближче 7. Був впійманий на біло чорну резінку поблизу трави. Наступний ближче до 10 на ту ж приманку, в лісовій частині річки. Далі соонце піднялося вище кльову вже не було.
Інші приматнки не працювали.
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

Вчора після обіду з товаришем Віктором (Vik) зробили екскурсію по річці і старицях в районі Азоту і села Ходоси. Віктор доволі успішно грався дрібним окунем і бичком на мікроджиг, в мене успіхи скромніші, так як вирішив мікроджиг не зачіпати; на попер мав вихід та схід дрібних шнурків. На одній із стариць спостерігався активний вихід хижака, хоча безрезультатно навіть на мікроджиг.
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Доброго дня! Їздили ми на вихідних з ночівлею на Горинь!
Настроїлися ввечері і зранку посидіти з фідерами і потім трохи сплавитися з спінінгами!
По фідеру коротко так як не ця тема.... В суботу ввечері закинулися... вода прозора, видно дно на 2 метровій глибині! По річці пливе багато сміття і липне на шнур, що дуже дратує..... Ну і злива не дала нормально порибачити...
ЗображенняЗображення
Отже, посиділи десь до першої ночі, в улові 4 плотвички на опариша, все решта ігнорувалося... Вранці знову багато сміття, кльову немає і ми в 7 ранку розчихляємо спінінги і вперед!
Піднялися по течії, на березі багато фідеристів, але у всіх дуже слабо! Небо затягнуло хмарами... погода для щуки супер :co_ol:
Підходимо до точки, якорь у воду і батя робить перший кидок вздовж прибережної трави і на СквадМіноу сідає перша зубата, на око грам 900! Проводка рівномірна з короткими паузами!
Гарний початок, я теж ставлю Сквада але меншого за розміром і теж кидки тільки вздовж берега!
Але клювань не було десь до години 11, я вже перейшов на джиг, але своє клювання заробив теж на сквада!
Батя робить проводку плавненьку і м"ягку, а я вирішив жостко беззупинно твічити. Буквально на третій проводці, в метрах 4 від лодки з трави виліта щука, в прозорій воді атаку було добре видно! Воблер заковтнула майже повністю і я вже вирішив, що вона його залишить собі, так як флюр 0.22 :-) Форсоване виважування і вона сама влітає в підсак, флюр витримав! Зважування 1.600... І перша в мене в сезоні горинська зубата на кукані :)
ЗображенняЗображення
Не пройшло і 20 хв як у батька влітає шнурок який був відразу ж випущений
ЗображенняЗображення
Забігаючи на перед скажу що таких було ще три і три сходи також невеличких щучок!
Ближче до обіду хмари розійшлися і зубата зовсім закрила рот і ми вернулися назад, рибалкою задоволені, рибу бачили!
ЗображенняЗображення
Висновки
1. Вода дуже прозора, терміново потрібне "помутніння" так як підводники виб"ють весь "товарняк" :-( Місцеві розказували , що в будні дні підводники по 4-5 чол йдуть по всій ширині річки і змітають все живе і + електрики..... :-(
2. Щука мабуть починає по троху прокльовуватися... але вся в траві... батя ловив на 95мм розмір і 70% покльовок у нього, я ж кидав 80мм і заробив лише 2 клювання :ne_vi_del:
3. Рибалку зробили Сквади при жорсткому твічі
4. Влетів ще в мене жерешок грам 200 і такий же окунь, все на ту ж приманку.
Всім вдалих рибалок!
Аватар користувача
Neckerman
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 05 вересня 2011, 18:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Neckerman »

Відвідав річку 17.08.14р.. Приїхав рано, склав снасть ще до сходу ледь помітного сонця, оскільки вранці погода була пасмурною та прохолодною. Почав ловити в р-ні "водозабору" АЗОТ, відразу на 3-му закиді на середині річки відчутний удар, підсічка.. і рахунок на мою користь відкрито, у вигляді щупачка на вигляд гр.300-400. Переходжу в р-н шлюзів, теж роблю декілька закидів, проте груз в 10гр. дуже швидко досягає дна, виходить не дуже вдала проводка, ч\з відкриті шлюзи течія підхоплює приманку то в одному напрямі, то в іншому,пробував проводити "сходинкою",але виходило більше волочіння по дну, що принесло одного непоганого окунця взяв на межі зворотньої течії. Два клювання реалізував, що дуже порадувало, переходжу на старицю вище шлюзів, роблю там закиди, підходячи до її звуження,клювань не має..,краєм ока спостерігаю невеликий бурун у заростях ряски й очерету з полоханням малька, воблерів поверхневих немає - ставлю попер ю-зурі 3д - перший закид декілька булькань і з води вилітає на пів своєї довжини,наче дельфін щупачок в р-ні кілограму, емоцій маса, вдається розгледіти його темно золотий красивий окрас - не те що у щуки-"трав"янки". Нажаль вдаривши по приманці рибина зійшла. Подальші закиди нічого не звабили. Повернувся назад до річки, пройшов до "земснаряду" та повернувся назад до шлюзів, отримав ще одне реалізоване клювання окуня та два виходи невеликих щучок з трави,які вдаривши по приманці зійшли. На годиннику 11-00год., починає проглядатись де не де вдалині сонце, та чисті ділянки від хмар неба; починає випогоджуватись та припікати сонце - клювання перестали відбуватись. Вирішено збиратись до дому..
Вода в річці низька, біля берегу багато багна, іноді проблемно добратись до хорошого місця,при цьому не забруднивши взуття, тому в нагоді можуть дуже допомогти "забродні" чоботи.
Декілька фото зловлених рибів:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Delife »

3 останніх тижні провів на Горині в Ізяславі.
Підсумую результати.
Ловив 3 рази на фідер і близько 20 виходів на спін.
По фідеру особливо нічого сказати, плотва, карась, верховода, після заходу сонця стабільно підлящик. Наживку якусь систематичну не визначив, то червяка подавай, то на опариша замість стабільної верховоди сяде підлящик, то на кукурудзу знову верховода(реально не давала ловити більшу рибу).
Зате зі спіном я верховоді відімстив ;) В перший день на мухи збив оскому - більше 100 шт(казали що смачна ;) ), нереально було підрахувати.
Зате порадувала наявність більш-менш пристойного головня, який мінімум в 2 шт за рибалку вдавалося діставати за кожну рибалку.
По вобам фаворити як минулого року - чабік гостАУ, роджер ГТ та інколи вистрелював Хамсін тіні.
Розловив усі Ромламові саморобки - окуня брали майже завжди, якщо ігнорувалися, то завжди виручала "тихоновка" в "0" розмірі.
Окунь взагалі робив мерву і ловився на все ;) Зате щуку бачив тільки по розгону малька, навіть дивно, що жодна не влетіла, хоча одну муху таки забрала (
Приємно порадував впійманий хоч і не дуже великий жерешок на муху(до того не ловився), та стабільний кльов краснопірки на перекатах.
На спін тільки одна "пуста" рибалка була - в грозу, але воно ніби і передбачалося ;)
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Доброго дня, звіт трохи з запізненням за понеділок 25.08!
Плана були відвідати Хрінники, але сильний вітер їх змінив і ми відправилися на Горинь.
О 6 ранку вже на воді, вода очікувано піднялася і стала мутнішою! Погода для щуки саме та! В бій спочатку пішли Сквади які порадували на минулій риболовлі, але зубатій вони не припали до смаку! Не припали і до смаку половина моєї коробки з приманками!
Перше клювання заробив я десь о 9 годині, посеред річки стояло затоплене дерево і чомусь мені здалося ща том мусить стояти судак, корчі вирішили пробити джигом :) Здається на третій проводці по приманці щось стукноло, рефлекторна підсічка, але безрезультативна! Віброхвіст повністю стянутий з гачка і на джиг-голівці залишилися тільки дві свіжі борозди :) Мабуть це і був кликастий! Ще з пів години обкидували цей корч, але клювань більше не було!
Сплавляємося далі.... вітер все сильніший і сильніший... зробити точний кидок воблером вздовж прибережної трави все складніше, то його задуває на берег, то на центр річки! Вдосталь накидавшись, змінюємо тактику і вирішили потролінгувати!
І це мабуть було правильно! Я почепив старого горинського бійця, на якого завжди у відсутність кльову я заробляв клювання - це була флагманівська копій Rapala Jointed Shad Rap-а в кислотному кольорі! На перших 50 метрах річки удар і приємні ривки на протилежному кінці шнура, кастингова снасть передає більше відчуттів в руку і я вже подумав, що щось серйозне :-) Але підвівши зубату до човна, побачив що це далеко не монстр, заважила так само як і на минулій рибалці - майже 1.600! В неї були всі шанси зійти, так як засіклася одним трійником за краєчок губи!
ЗображенняЗображення
Це нас трохи розшевелило, потроливши ще з 500 метрів не заробили жодного клювання і почали знову обкидувати цікаві місця, але все було в ігнорі :ne_vi_del:
Сплавилися вже досить далеко, почало з"являтися сонце між хмарами, але вітер не зменшувався.....
На годиннику майже 15 і вирішуємо повертатися назад і тролити!
Перший, другий, третій поворот річки.... батя тільки сказав "Ще б одненьку" і у мене знову покльовка... підсічка і щось сидить на гачку! Ця щучка була меншою, але також заліковою 800гр! Спокусилася на Перча в кольорі НР! І також взяла за самий кінчик губи!
ЗображенняЗображення
Ну тролінгуємо далі.... батя також почепив собі ще небачившого води Перча, але натурала :) Черговий поворот річки і вже покльовка у батька, цього разу був окунь!
ЗображенняЗображення
На цьому клювань не було і вирішили збиратися ...
Висновки
1. Сьогодні працював тільки тролінг, будь які інші проводки були в ігнорі :ne_vi_del:
2. Новенький, куплений перед рибалкою Перч не витримав і одного дня! Відламалася лопатка :-(
3. В порівнянні з минулим роком, у воду зійшло з берега багато дерев, що затрудняло прохід на човні
ЗображенняЗображення
4. Надія на хорошу горинську щуку не зникає! Я її ще в цьому році виманю з глибин :-)
Ну здається все!
Всім вдалих рибалок!
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Горинь і надія на більшу зубату!
Неділя, 6 ранку, ми вже на березі качаємо човна і заряджаємо спінінгі!
Після суботнього доща берег слизький і мокрий, спустити човен на воду було трошки проблематично, але це не завадило вийти на воду близько 7 ранку!
Я довго не думаючи, чіпляю перевіреного бійця - Сквада в 95 розмірі! Якоримося, проводки всі вздовж трави і на другому якорі в мене перша покльовка і зубата майже повністю заковтує воблер!
ЗображенняЗображення
Щучка заважила 1.220 і відправилася на кукан!
Сплавляємося далі, клюваннь не було хвилин 40, я почав змінювати приманки, але безрезультативно і повернувся до того ж Сквада і відразу ж отримав удар по воблеру! Ще одна проводка тільки вже з довшими паузами виманила з трави шнурка грам на 500, звісно ж був випущений! Сплавляємося трошки нижче і знову на воблер сідає такий самий шнурок!
Покльовки є, але вся щучка дрібна :ne_vi_del:
Поки батя все змінює приманки, я не зраджую робочому бійцю і на черговій проводці отримую на паузі гарний удар... підсічка... промах... ще пауза декілька секунд і знову удар і щось потужно зашевелилося на зворотньому кінці шнура... кілька секунд і шнур провис.... 0.52 флюр не витримав і воблер залишився на пам"ять у щуки :)
Воблера впринципі не шкода, шкода що всі клювання були на нього, а попереду ще цілий день рибалки :)
Змінюю флюр на метал, починаю перебарати приманки, але покльовок вже не бачили!
В годині 14 сплавилися до певного місця і вирішуємо повертатися назад і тролити вверх по течії!
Відразу на тролінг ставлю глибинні і великі по розміру воблери, що б били лопаткою по дну, а у баті навпаки маленький, але теж глибинний Рапалівський боєць!
І на черговому повороті був виграшний маленький воблер, на якого спокусилася 900 грамова зубата!
ЗображенняЗображення
Змінюю і я воблер на таку ж модель але трошки більший за розміром і покльовку довго не довелося чекати!
ЗображенняЗображення
Але щука не залікова і попливла в рідну стихію!
Ще пройшли метрів 200 і взагалі малий шнурок спокусився Рапалівського шад рапа
ЗображенняЗображення
Потім наздогнали "конкурентів" :-) Але і у них не було чим похвастатися :ne_vi_del:
ЗображенняЗображення
На цьому риболовлю вирішили закінчувати, потрібно було повертатися в місто!
Висновки
1. В який раз на Горині порадували Сквади, але нажаль всі були зхавані щуками (можливо у когось завалявся в коробках? куплю!) :)
2. Щучка покльовує, але вся стандартного розміру.
3. Зі слів місцевих рибаків біла риба мовчить....
Всім вдалих рибалок!
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Напишу коротко :)
Були на Горині в неділю, рибалка виявилася трудовою.... перша зубата спокусилася на копію Х-Рапа!
ЗображенняЗображення
Потім зустріли на човнах рівненських спінінгістів (форумчан) :) Але у них не було чим похвалитися :ne_vi_del:
Діло йшло до обіду, щука взагалі закрила рот і не відкликалася на жодні приманки і проводки.... Вирішили трошки покататися і потролити вниз по течії.... Йшли по течії майже годину...змінювали приманки і горизонти лову, але результату не було :ne_vi_del:
Вирішуємо повертатися назад.... перебравши пів коробки приманок, я вчепив ту яка завжди виручала....
Не пройшовши і 200м на прямому участку річки, з явно вираженими горбами на дні і глибиною 3 метри, нарешті заробляю покльовку!
ЗображенняЗображення
Більше клювань не було! На одному з поворотів Горині ледве розминулися з човнами хлопців з якими зустрічалися вранці, але тоді мабуть був не їх день :)
Впринципі кльову не було, вже третя чи четверта рибалка, а результати все ті ж 950гр і 1.200кг :ne_vi_del: Щука вся однакового розміру.... чи потрібно місця лову змінювати, чи приманки.... незнаю... :ne_vi_del:
Всім Вдалих рибалок :)
Andriy P.
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 17 липня 2013, 21:06
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Andriy P. »

Спінінгом ловлю рідко, але вчора після майже нульової ранкової фідерної рибалки вирішив перед від.їздом вибратись на 2 годинки з 16 до 18 на річку. І не пошкодував! Ловив виключно на агліа лонг 2 номеру(лише трішки пробував кастмастер та ради цікавості на одному з місць трошки поджигував на твістер). Десь після години лову на одному з місць вже під берегом отримую ударчик--сідає щучка грам 600, проте після кількох маневрів все таки сходить. Десь о пів на 6 отримую другу покльовку, описувати не буду, краще покажу :men: (попросив у друга камеру і не прогадав) .Для мене ця коротка рибалочка по відчуттях мабуть найкраща в цьому році!

Щука заважила 1,3 кг
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Цієї неділі відвідали для нас нові місця!
Горинь зустріла густим туманом і памороззю на деревах та траві!
ЗображенняЗображення
Прозорість води в цих місцях вражає :) На 3 метрах глибини видно як на дні перловиці лежать :-)
Мабуть прозорість води і погода зробили свою справу (ну кривизну рук ніхто не відміняв :) ).... За весь день вдалося спокусити лише одного шнурка :ne_vi_del:
ЗображенняЗображення
Ну і куди ж без них :-(
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
OlegG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 15 квітня 2011, 21:00
Телефон: 0662891510
Звідки: м. Нетішин
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення OlegG »

Решил закрыть сезон вейдерсов на реке.
Особо на улов не расчитывал. Основной целью было полюбоваться любимой рекой в солнечный день :)

ЗображенняЗображення

Ловил на самых мелководных участках. Активность рыбы уже совсем не такая как была летом. Уже не видно жерехов, которые летом постоянно курсировали по своим территориям. Ельцы и голавли встречаются малыми группками и вялые.

Несколько голавликов соблазнить получилось. Воблеры работали намного хуже микроколебалок.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Попался и жерех, только детского возраста :)

ЗображенняЗображення

Вся рыба вернулась в реку.

ЗображенняЗображення

P.S. Люблю ловить на мелководных участках с песчаным дном. Можно легко оценить рельеф дна, увидеть в каких местах стоит рыба. И самые непередаваемые ощущения когда видишь как рыба замечает твою приманку, догоняет и атакует!
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Кльову нема?

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Сьогодні, після невдалої басівкутської рибалки http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 70#p212953 вирішив махнути раненько на стариці.
готувався суто на окунів і їх знайшов.
Рибалив з 8:00 до 10:00, пік кльову 9:30-10:00.
Снасті: Фаворит синя птаха 0,5-5 гр., ушастий 2.5гр., 3/4 твістерок релакс колір фіолет, флюр 0.16мм.
Пару слів про саму риболовлю. Багато корчів. На березі використані сіті. Окунь пристойний не рівня басівкутському. Покльовки на дууууже довгих паузах після серії різких підривів.
ЗображенняЗображення
Усім НХНЧ!!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей