ГОРИНЬГРАД

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
maxxx
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 16 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення maxxx »

Тоже цікавить як там "обстанівка" на ставку? Шо по чем і взагалі? ))))
vladislavovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 46
З нами з: 30 березня 2012, 19:41
Телефон: 0687583122
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення vladislavovich »

Вчора був на ставку. Мирна риба 70гр. хижак15. З 6-ти машин, тількі одні підібрали ключик. Мастирка була вихідна.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення stal1n »

maxxx писав:Тоже цікавить як там "обстанівка" на ставку? Шо по чем і взагалі? ))))
Ось почитайте мій звіт, можливо допоможе вам уявити ситуацію:

Компаньйони: Слава Воронцов, Віталій, Андрій.

Погода: сонячно без хмар, вітер слабкий північний, тиск високий.

Рівень води: мабуть в нормі, порівнювати немає з чим.

Час ловлі: з 19:00 до 10:00.

Місце: найпівденніша частина великого ставу.

Вартість рибалки:  70 гривень з людини.

Зловлено:  1 карась. Хлопці спіймали по карпику кожен вагою в 300 грам.

Наживка: ми перепробували все можливе, клювання були на опариша. А мій карась клюнув на пелетс.

Прикормка: Sonubaits "Super carp method mix".

Снасті: фідер, тяжкий фідер.

Запросили мене на рибалку в Гориньград. Як це не дивно, але раніше я тут ще ніколи не був :)
Два тижні тому ловились на фідер нормальні такі карасі, було кілька сходів карпів. Ну що ж, Гориньград так Гориньград!

Виїзд не заладився з самого початку: у нашого водія Вітальки виявився розряджений акумулятор. Якось з товкача він ту машину все-таки завів з замість четвертої години, ми о п'ятій покинули наше славне місто Рівне. Приїхали на став, а там місце, де ми мали рибалити — зайняте. Хлопці дуже хотіли сісти на інше, на іншому березі через рівчак. Поїхали ми об'їжджати весь став.


Під'їхали ми до самої небезпечної ділянки нашого маршруту, до грязюки. Водій вирішив ризикнути і ми закономірно застрягли. Вимазавшись тим багном, ми все таки випхали машину. Вирішили все-таки повертатись на високий берег справа від дамби. І по дорозі туди знову застрягли в грязюці :)
Коротше, з горем пополам ми о сьомій таки зупинились на місці рибалки. Спочатку нам "менеджер водойми" порадив ставати на мілині, але сусід відмовив нас і сказав, що там все взагалі погано з кльовом.

Зображення

Як виявилось, у всіх хто тут вже рибалив з обіду в заліку пусто. Покльовки відсутні! Всі чекають на вечірній кльов. Ну й ми почали розбиратись, закидуватись та чекати на той кльов. Забіжу вперед: не дочекались ми ні вечірнього, ні нічного, ні ранішнього кльову.
Зображення

Я послухався поради одного свого знайомого і зробив ставку на ловлю спутніками з мастиркою. Той знайомий розповідав, що на таку нехитру снасть він ловив тут по 15 кілограм карасів. Отже, я з дому підготував такі види мастирок: ванільну, часникову і анісову. Я не отримав жодного клювання на мастирку за весь час рибалки!

Також я закинув метод з дорогущою прикормкою спеціального, все дарма. Лише аж зранку якийсь дурний карась вчепився на гачок. І все! За що ми платили по 70 гривень я не знаю :)
Зображення

У хлопців зранку пару разів клюнули двоє карпенят грам по 300 на опариш(звичайний фідер), ще один зірвався. У мене в районі шостої ранку щось ще клюнуло на метод, помалесеньку заволокло снасть аж на ліски сусіда і там зійшло.

Щоб бути чесним до кінця, то напишу, що я у мене був закинутий ще один фідер з класичною оснасткою, але на нього клювань не було абсолютно.

Риба на водоймі з самого ранку трохи гуляла, але лише на середині. Таке враження, що її там конкретно загодували й на тому все. Точно такі ж результати як в нас були і в інших рибалок на нашому березі.

З розмов з місцевими мені стало ясно, що рибу тут гребуть всю підряд, включаючи карпенят і коропів по 10 кілограм. Зрозуміло, що таке роблять далеко не всі, але й кількох такий горе-рибаків вистачить для того, щоб ставок спустошувався. Головне питання: чи приїду я сюди коли-небудь ще? На це мають бути дуже вагомі причини :)

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Розчарування. Звіт з рибалки Гориньград, 08.06.2014
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Доброго часу доби усім хто з острахом дивиться на календар і розуміє що скоро кінець сезону. :)

Черговий раз запланували із кумом Віталіком їхати відпочивати і порибалити. Я давненько збирався і морально готувався до турніру Флагман по фідеру, але не так склалося як гадалося. Найбільшим розчаруванням для мене було те, коли я перечитав регламент змагань, що не можна курити )))) Як би це не звучало дико, але без "папіроскі" при відсутності кльову, або після зірваної рибки я не зможу заспокоїтись. І от кум мене вмовив не їхати, а їхати або в Мізоч, або в Гориньград. Остання рибалка що в Мізочі що в Гориньграді була жахлива. В мізочі тиждень тому - шість карасів і жодного бонуса, а в Гориньграді півтора місяці тому - два коропчуки по 250 грамів на двох і все...

Настрій був не дуже щодо обох водойм. Вирішили їхати в Гориньград.

Наперед скажу про вартість риболовлі - 70 грн. Ліміт 4 вудки. Привітний охоронець.

Погодка не обіцяє бути кращою, але все ж таки їдемо. Приїхали ми о 19 годині. Планували ловити на фідери, причому не на батарею, а кожен по дві палочки. І швидко, і просто. Розклалися, розбили табір, повсідалися на стільчики - очікування!

Зображення

Закормились, Вибрали дистанцію метрів 35-40, чекаємо монстрів. Із наживки були опариші, червоні черви, кукурудза в полуничному атрактанті. Так як завідомо ми планували вловити карасюки, а в Гориньграді він пристойного розміру, тестуємо опариша, або в чистому вигляді, або із підсадкою черва.

І рибка не заставила себе довго чекати))))) Плотвичка, а потім ще і червонопера з палець практично відразу клювала на одного або двох опаришів.

Зображення
Потім на фідері де був черв, впевнена потяжка. Тягну, рибка чинить супротив. Думаю, ну все ключ знайдено! Зусь, взяв окунець грамів 100. Ну не за окунем і червоноперою ми ж сюди приїхали! (((

Почало темніти і заходити сонце, а клювань ми так і не бачимо. Лише поодинокі легкі подьоргування.

Зображення

Віталік при черговому перезакиданні снасті пропонує підчепити кукурудзу. Я відмовився, а він все таки вчепив)) Ще й на гачок 14 розміру від Овнер 50922, із флюром 0,18. Довжина повідка близько 35 см.

О 22 годині, коли на вулиці стало ну зооовсім вже "чорно" сталося таке якого я не бачив ще ніколи в житті. Налетіла така хмара комарів, причому дуже великого розміру, гули вони як бджоли, але не кусалися зовсім)))) Я вже навіть думав що то не комарі. Пару штук вдалося навіть оплесками злапати - точно комарі!

Ще одна дивна річ відбувалася із нашими фідерами. Постійно без перестанку, із паузами в 20-30 секунд дьоргалися кінчики причому дуже різко. По 3, 5 хвилин підряд. При перезакиданні, опариші були як новенькі і жодних ознак риби звичано теж не було. Причекали ми так до 23:45, припсіхували що рибалка накрилась, перекурили це все діло, тай пішли спати.

Вже із палатки чули все ті самі подьоргування, але не реагували на них.

О 3:20 ночі, я чую дзвін колокольчика, і він відразу замовк. Виходжу, дивлюсь, а кума фідерний кінчик загнутий на 90 градусів і стоїть нерухомо. Спокійно знімаю того сигналізатора за три гривні, без підсічки помаленьку підмотую. А воно не підмотується))))) Відпустив фрикціон, і він затріщав. Ну думаю нарешті. пятихвилинне виважування, і красунчик у підсаку. Доречі берег настільки не зручний, що приходилося лягати на землю і на витягнутих руках брати рибу в підсак. Коротше самому не справитись ну ніяк.

Зображення

Тільки дістали першого карпика, побчили як дивно ліска на фідері зміщена сильно вправо. Майже паралельно берегу. Віталік вимотує, каже ніби нічого. Потім вже біля берега відчув якісь удари. Це був амурчик біл 500-600 грамів, який ніхто не зна скільки часу проседів на гачку. Перезакинули снасті, і пішли спати. Ех важко засипати після таких напружений 15 хвилин серед ночі.

Встали о 4:50. Фідери стоять нерухомо. Віталік відходить до машини, дивлюсь кінчик потихеньку але впевнено без різких рухів пішов в сторону води. Знову загиб на 90, підсікаю - є! Декілька хвилин кайфової боротьби, рибка на березі.

Зображення
Зображення
І так продовжувалося аж до 11 годин дня. А скільки було обірваних повідків.... А скільки сходів.

Одну доречі рибу, дуже пристойного розміру я втратив в пяти метрах від берега. Розігнутий Овнер 14 розміру згодом був замінений на гачки від Гамакатсу восьмого розміру. Процедура відбулася на всіх фідерах що були у використанні. Після трьох обірваних повідків і трьох сходів біля берега, ми вимушені були це зробити. І різниці в тому що повідки були не з флюра, а вже із повідкогвого матеріалу, під типовий карповий монтаж, не було зовсім. Рибка клювала із періодичністю в 30-40 хвилин постійно.
Зображення

Ось ще коропчик відразу із сходои сонця.

Зображення

Прикорм використовували від ФішДрім із позначкою "фідер". На всю рибалку на двох пішло дві пачки фішдріма, 400 грамів паніровочних сухарів, 500 грамів ферментованої кукурудзи і запареного гороху.

Хто не знає що таке ферментована кукурудза ось


В оновному рибка була від 1,5 до 2,5 кг. Дуже приємний для виважування фідером розмір.

Зображення

Моїй радості не було меж!

Зображення

Попадалися і такі круті спортсмени як амури, які впевнено клюють, потім як бревно йдуть з десяток метрів без супротиу, а вже біля берега серце тікає в пяти.

Зображення
Зображення

Після застосування коропивих гачків і муцних повідків, содів більше не було.

Зображення
Зображення

І на згадку, один із виловлених сімейства коропових вдало відпозував нам під камеру.

Зображення

Висновки:

- Неабияке задовлення отримано!

- Не зважаючи на переміну тиску і погоди, а під час риболовлі ще й вітру, рибка відгукнулася і на закорм і на представлену їй на гачках вкусняху.

- Мати в арсеналі постійно змінні повідки, з різними розмірами гачків.

- Експерементувати із наживкою.

- При виважування не потрібно спішити якнайшвидше дістати рибку на берег, дати їй втомитись і спокійно завести у підсак.

- Загалом за рибалку зловлено 10 коропів від 1,5 до 2,5 кг, два амури 500 грамів і другий більше 2 кг.

- Додому відправилося жменька рибки для кіці Люсі, у вигляді 10 сантиметрових червонопер, два коропучки приблизно по 2,5 кг, і два амури. Решта пішла рости :smilefish: , щоб порадувати нас або вас наступного разу.

Вісм бажаю вдалих рибалок, бережіть природу, ну і нехай рве!!! :metal: :metal: :metal:
Дякую за увагу. :smu:sche_nie:
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Рома »

Прогнозую, що у неділю в Гориньграді буде аншлаг після такого звіту :)
ПС. Активність окуня на поверхні води було видно?
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Рома писав:Прогнозую, що у неділю в Гориньграді буде аншлаг після такого звіту :)
ПС. Активність окуня на поверхні води було видно?
Аншлаг мабуть завжди прогнозований після вдалих звітів, але от чи зловлять рибку - це вже інша справа, яка може бути на руку власникам))))
Я після лящів з Малафеєм, не міг півтора місяці сісти на те місце). Голод в країні.
Окунь гуляв після 20 години вечора, причому в основному на чистій воді ганяв малька, ходив до зарослі, ніякої активності небуло. Пару виходів щуки бачив біля зарослі. Жодного спінінгіста помічено небуло. :ne_vi_del:
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Chels »

slavikrovno писав:Я після лящів з Малафеєм, не міг півтора місяці сісти на те місце). Голод в країні.
:-) ;;-))) ;;-))) Да, сісти там було важко...
skrudg
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 03 квітня 2014, 20:38
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення skrudg »

Були з пятниці на суботу .Снасті: 1 фідер метод,1убійця карася ,1пружина з відводними повідками волосяна оснастка .Кормив горох з коноплею катав це все вшари з прикормкою трапер карп .Мій товариш також такі снасті!!!До 10 години ранку жодної покльовки будь чого в мене мого товариша та рибаків що були по ліву і праву руку !!!
Знайомство з гориньгродом провалилось :ne_vi_del:
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

slavikrovno писав: Ще одна дивна річ відбувалася із нашими фідерами. Постійно без перестанку, із паузами в 20-30 секунд дьоргалися кінчики причому дуже різко. По 3, 5 хвилин підряд. При перезакиданні, опариші були як новенькі і жодних ознак риби звичано теж не було. :smu:sche_nie:
Скоріше за все-кажани.В гонитві за комахами- чіпляють крильцями шнур/ліску.
Аватар користувача
kubinec
Ледар
Ледар
Повідомлень: 28
З нами з: 10 березня 2012, 01:33
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення kubinec »

skrudg писав:кажани 100%
Не в тему:
в прошлом году в Крыму, когда там жил более месяца, ездил на Донузлав часто рыбачить (на платник) и там оказия была, крысы лезли во все что не так лежит, и даже один раз привез крысу в машине, жена не слабо напугалась когда с сумки ломанулась крыса... на местном рыне купил отпугиватель от грызунов (примерно 10$), но он от 220v, а соседом по двору был тоже с Ровенщины на микроавтобусе, и он мне одолжил свой адаптер с 12 вольт на 220.
И каким приятным был бонус, когда не только крысы перестали лезть, но и кажаны перестали ударять по леске, на удилищах ночью, тем самым испытывать нервы))
сейчас это устройство в гараже от мышей ...
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

"Порибалили" з 20.09 19:00 до 21.09 до 11:00. Жирний закорм, чотири палки вже цього разу замість двох як завжди, різна наживка і т.д - жодного клювання!! Ні у кого по всьому березі жодного клювання!!!
Оплату підняли до 100 грн. Просто пздц якийсь. Питаю чому так дорого? Каже бо люди по 20 кг риби ловлять постійно. :bra_vo:
Вода помітно вища ніж завжди.
Аватар користувача
mohara88
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 14 серпня 2014, 12:43
Телефон: 0966709574
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення mohara88 »

Просто втратять постійну клієнтуру. Особисто я після даної інформації навряд туди поїду, хоч і село моє через горбочок, а місьця для мене тепер є поцікавіші.
«Завжди знайдуться ескімоси, котрі розроблять для жителів Бельгійського Конго директиви поведінки в тропічну спеку»
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість