Про конкурс звітів 2014

Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Про конкурс звітів 2014

Непрочитане повідомлення stal1n »

Отримав ось таке повідомлення:
Привіт. Передивіться з Ярославом чи з ким там про визначення переможці на рахунок звітів. Стараєшся, фоткі обробляєш, робиш їх по перше, пишу звіт, душу вкладаю - "12 подякували". Горинь - дві фоткі з телефона, три рядка тексту з граматичними помилками і ще чорт знає з чим - більше 20. Це дурдом якийсь. Мабуть останній раз я щось пишу взагалі.... думаю все таки останній.
Шановні форумчани, давайте будемо все-таки голосувати головою. Ставити лайки куму/свату/брату це не об'єктивне визначення переможця. Давайте все-таки тверезо оцінювати кожен окремий звіт з рибалки.

Спасибі за розуміння!
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Про конкурс звітів 2014

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Підтримую. К-ть фоток, і їх якість - абсолютно не є показником ЯКОСТІ звіту. Можна як то кажуть "много да дурного". Особисто оцінюю не тільки ЯК оформлений звіт, але й умови ловлі, наскільки людина старалась щоб щось впіймати, наскільки детально розповіла про наживки, прикормку, умови ловлі. Ситуації ж різні бувають...Поважаю рибаків які не соромляться розповідати про невдалі рибалки - адже це також інфа, і неменш корисна ніж про рибалку "у черных камней"; які не бояться експерементувати і при цьому розповідають про свої експерименти загалу. Тому від себе можу звіт з 1000 фотками і не лайкнути якщо немає за що, а можу і за одну фотку з телефону - відзначити. ІМХО.
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Про конкурс звітів 2014

Непрочитане повідомлення trans »

stal1n писав: Шановні форумчани, давайте будемо все-таки голосувати головою. Ставити лайки куму/свату/брату це не об'єктивне визначення переможця. Давайте все-таки тверезо оцінювати кожен окремий звіт з рибалки.
Я думаю, що проблема з деякою недосконалістю системи вибору переможця.
Спробую пояснити. Коли я 1 числа читаю звіт, який мені сподобався - я ставлю +. 2 числа знову гарний (інший) звіт - знову + .... таким чином до кінця місяця можна проголосувати багато і багато разів. Причому я просто оцінюю звіти які мені подобаються.
Якби питання було ставити "+" лише для визначення переможця звіту, тоді або в кінці місяця потрібно повидаляти свої подяки і залишити лише одну, або чекати кінця місяця і вибрати найкращий.
І перший і другий варіант невірні, поскільки є просто інформативні звіти, є цікаві звіти, за які хочеться подякувати, але які дійсно не заслуговують на найкращий звіт.
Знову ж таки - звіт написаний 1 числа - читають і оцінюють 29днів, а звіт написаний 30 - ??? максимум 1 день.

Яка пропозиція. Адміністрації форуму створювати окрему тему - "визначення переможця" певного місяця, копіювати туда вибрані (по лайкам чи іншим факторам) декілька звітів претендентів, і на протязі певного часу за допомогою голосування визначати переможця. (можна й лайками, але лише в відокремленій темі, щоб форумчани бачили, що це не просто подяка, а саме "визначення переможця").
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Про конкурс звітів 2014

Непрочитане повідомлення SPIN »

В минулому році була нормальна система, хто хоче брати участь в конкурсі, то пише "на конкурс" і такі звіти відповідно оцінюють як конкурсні, а інші (не конкурсні) можна лайкати за бодай 1 квант корисної інформації Зображення, що хотілось писати ще. Тому ідея з окремою темою для конкурсу звітів слушна.
ПС
На мою думку, відсутність фото (навіть з самого примітивного телефона) в звіті в наш час можлива тільки через такий форс-мажор як розрядилась батарея, камера/телефон впали у воду і т.п.
Необхідно піднімати рівень звітів, а не жити часом, коли сам лише допис в інтернеті вже був прогресом. Крім того, фото є певним доказом правдивості звіту.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Про конкурс звітів 2014

Непрочитане повідомлення stal1n »

ehnaton писав:Поважаю рибаків які не соромляться розповідати про невдалі рибалки - адже це також інфа, і неменш корисна ніж про рибалку "у черных камней"
я теж
trans писав:Адміністрації форуму створювати окрему тему - "визначення переможця" певного місяця, копіювати туда вибрані (по лайкам чи іншим факторам) декілька звітів претендентів, і на протязі певного часу за допомогою голосування визначати переможця. (можна й лайками, але лише в відокремленій темі, щоб форумчани бачили, що це не просто подяка, а саме "визначення переможця").
це дуже трудозатратно буде голосувати ось так кожного місяця
ми таке голосування зробимо в кінці року!
trans писав:звіт написаний 1 числа - читають і оцінюють 29днів, а звіт написаний 30 - ??? максимум 1 день.
лайки я рахую не раніше 10 числа, далі вони вже майже не збільшуються, так що все чесно.
SPIN писав:В минулому році була нормальна система, хто хоче брати участь в конкурсі, то пише "на конкурс" і такі звіти відповідно оцінюють як конкурсні, а інші (не конкурсні) можна лайкати за бодай 1 квант корисної інформації
насправді ми нагороджували всіх учасників конкурсу: хто писав "на конкурс" і ні, просто тепер це зафіксували в правилах
так що лайкайте все, що подобається
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Про конкурс звітів 2014

Непрочитане повідомлення proteus »

stal1n писав:
ehnaton писав:Поважаю рибаків які не соромляться розповідати про невдалі рибалки - адже це також інфа, і неменш корисна ніж про рибалку "у черных камней"
я теж
trans писав:Адміністрації форуму створювати окрему тему - "визначення переможця" певного місяця, копіювати туда вибрані (по лайкам чи іншим факторам) декілька звітів претендентів, і на протязі певного часу за допомогою голосування визначати переможця. (можна й лайками, але лише в відокремленій темі, щоб форумчани бачили, що це не просто подяка, а саме "визначення переможця").
це дуже трудозатратно буде голосувати ось так кожного місяця
ми таке голосування зробимо в кінці року!
trans писав:звіт написаний 1 числа - читають і оцінюють 29днів, а звіт написаний 30 - ??? максимум 1 день.
лайки я рахую не раніше 10 числа, далі вони вже майже не збільшуються, так що все чесно.
SPIN писав:В минулому році була нормальна система, хто хоче брати участь в конкурсі, то пише "на конкурс" і такі звіти відповідно оцінюють як конкурсні, а інші (не конкурсні) можна лайкати за бодай 1 квант корисної інформації
насправді ми нагороджували всіх учасників конкурсу: хто писав "на конкурс" і ні, просто тепер це зафіксували в правилах
так що лайкайте все, що подобається
підтримую ... думаю так як є - норм .. Особливо визначення переможця 10-15 числа ... Якщо нову голосувалку, то почнуть казати що в той то період часу менше було користувачів яким би сподобався б мій звіт, тоді то більше і т.д. Та й задумайтесь логічно, якщо сформувалась думка про голосування за своїх, то чого воно має пропасти у визначений час голосування?? ... ІМХО все як є - норм. Особливо підтримую відмовлення від позначки "на конкурс" ... Деякі соромляться, або взагалі не знають про такий конкурс, але явно заслуговують на перемогу ... Також не думаю що голосують за брата свата куму свекруху ... Ну максимум 1-2 чоловіка ...
ІМХО для мене кількість фото зовсім не показник ... якщо все досконало описано та надруковано, то 100500 фото машин, качок, катушки, опаришів зовсім не потрібно ...

ПС. Якщо "помідори полетіли" в бік Oleg P (чи G )) ) ... то особисто я йому плюсую ще й за його талант фотографування саме риби, с текстом там все завжди гуд ... Все чітко без стьобу якогось, максимум саме рибальської інформації, хоча зовсім його не знаю ..
Аватар користувача
mohara88
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 14 серпня 2014, 12:43
Телефон: 0966709574
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Про конкурс звітів 2014

Непрочитане повідомлення mohara88 »

Я недавно на форумі, але відзначу демократичний і лояльний підхід з боку адміністраторів. Моя думка така, що дійсно позначку про конкурс звітів потрібно прибрати, а так не бачу проблеми. Ніколи всім не вгодиш і будуть невдоволені. Недарма приказка є, що на "обіжаних" воду возять) Їхнє право ображатись) Пропозиція така, зробити голосування, з позиціями, щоб не міняти нічого, та різними змінами. І ще... якщо змінювати, то менше ускладнювати, на форумі є люди різних вікових категорій, та різного розумового розвитку, але й самі молоді та кмітливі певне, що віддадуть перевагу простоті.
«Завжди знайдуться ескімоси, котрі розроблять для жителів Бельгійського Конго директиви поведінки в тропічну спеку»
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Про конкурс звітів 2014

Непрочитане повідомлення KYM »

Можливо подумати про визначення переможців не за лайками, а групою осіб, які входили б до складу так званої "комісії" (чи як там можна назвати...)? Кожен поставив би свої бали, а потім підрахували і визначили переможців.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Про конкурс звітів 2014

Непрочитане повідомлення DerSieger »

У нас нещодавно були вибори презика, а ще перед тим до ВР. Більшість кандидатів вбухало в передвиборчу кампанію неймовірні кошти, наробили неміряно фото та відео, вкладали душу і ... пролетіли як фанера над Парижем. І що саме цікаво, жодна сволота не розпустила соплі - "я так старався і не подолав 5%, а хтось мав дешевий піар і взяв 15%. Це дурдом якийсь. Мабуть останній раз я іду на вибори взагалі. Де справедливість?", а таки лізуть і лізуть знову.
Вони мабуть розуміють, якщо люд не проголосував за них, значить вони щось не так піарились, або вони взагалі какашки. Така ж ситуація із звітами.

Колись давно найкращі звіти вибирало журі - почалась критика, що не справедливо, не об'єктивно і т.д. і т.п. Погодились і стали вибирати як ВР та презика, всім чесним народом - теж не вгодили? Але ж якщо люди "на чесних і демократичних виборах" не лайкнуни звіт, значить він не такий вже і хороший, може вкладена душа не така й вже чиста, чи на фотках з дорогого апарата "горизонт завалений"?

Тут все абсолютно чесно і прозоро - сподобався звіт - лайкнув, не сподобався - не лайкнув. На форумі зареєстровано 100500 користувачів і кожний робить як вважає за потрібне. І переможець визначається не суб'єктивно кимось одним чи двома, а об'єктивно - великою кількістю форумчан.

Мені, як одному із організаторів конкурсу, теж не хотілось би, щоб OlegG так часто вигравав, а щоб подарунки отримували ще якісь інші дописувачі та нові форумчани, щоб було більше різних переможців (Олег не в образу). Але що я можу зробити коли його звіти подобаються людям? І мені теж вони подобаються. В нього класні звіти і він отримує за них подаруночки. В чому тут не справедливість? Чи можливо він використовує всю свою родину до 18-го коліна, щоб за нього голосували? Чи "адмінресурс"? Маразм.

Розігрувались би тут щомісяця квартири, чи машини - тоді да, можна побузити. А коли вручаються 30-ти гривневі символічні подарунки і хтось пускає соплі через те що людям його писанина (яку він мабуть вважає шедевром літератури) не сподобалась, (бо вона виявилась зовсім і не шедевром) - це дитячий садочок, старша група.

Даний конкурс організований не для того, щоб визначити найкращий звіт всіх часів та народів і висунути на нобелівську премію в мільйон доларів, а для того, щоб спонукати людей взагалі щось писати і виходити на цивілізований рівень риболовлі. В порівнянні з минулим роком на форумі з'явилось багато цікавих і корисних звітів. З'явились вони не для того, щоб задовольнити меркантильні інтереси дописувача і отримати на халяву пачку прикормки чи моток жилки, а тому що стало зрозуміло, що ці звіти комусь таки цікаві, їх хтось читає, коментує та обговорює.

І якщо якась нюня, що вважає ніби він один правильний, а всі решта неправильні, не буде більше писати на цьому ресурсі звітів (які, як випливає з малої кількості лайків, не дуже й то цікаві) то форум мабуть мало що втратить, так як є ще багато адекватних, розумних, толкових риболовів, які напишуть ще не один цікавий звіт з фотками з телефону і не заради халявного подарунка, а за для морального задоволення від спілкування з такими ж як сам.

А умови конкурсу на наступний рік можливо і якось переглянемо. (Якщо не буде знову такої вонізми і адміністрація не передумає взагалі проводити ці конкурси.)

Да й таке...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Про конкурс звітів 2014

Непрочитане повідомлення ehnaton »

KYM писав:Можливо подумати про визначення переможців не за лайками, а групою осіб, які входили б до складу так званої "комісії" (чи як там можна назвати...)? Кожен поставив би свої бали, а потім підрахували і визначили переможців.
обов"язково знайдеться хтось хто скаже що комісії упереджена чи необ"єктивна і т.д. і т.п. Такий варінт також як на мене не підходить :)
Я ЗА "стару" систему. Тобто нинішньо діючу.
Востаннє редагувалось 27 серпня 2014, 13:39 користувачем ehnaton, всього редагувалось 1 раз.
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Про конкурс звітів 2014

Непрочитане повідомлення stal1n »

Ніяких за чи проти писати не треба, нічого я змінювати до кінця року не буду. Наша система найдемократичніша і, головне, прозора!
Просто прошу, оцінюйте кожен окремий звіт :)

Спасибі за розуміння і ваші коментарі. Вони дуже важливі для нас.
Пишіть краще звіти :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Про конкурс звітів 2014

Непрочитане повідомлення SPIN »

KYM писав:Можливо подумати про визначення переможців не за лайками, а групою осіб, які входили б до складу так званої "комісії" (чи як там можна назвати...)? Кожен поставив би свої бали, а потім підрахували і визначили переможців.
я в минулому році пропонував звіти оцінювати за системою балів:
http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 62#p205962
всього з доповненнями вийшло 5 критеріїв оцінки. За умови однакової кількості балів, перемагає той, в кого більше голосів.
Система більш ніж прозора та мінімально суб"єктивна.
ПС
Якщо ресурс дійсно демократичний, то зробіть голосування хоча б про наявність чи відсутність позначки "на конкурс". Адже з дописів очевидно, що думки розділились, а голосування покаже, за який варіант більшість.
ПСПС
В цьому році дійсно не варто вже змінювати систему оцінювання.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Про конкурс звітів 2014

Непрочитане повідомлення proteus »

DerSieger’у +100500 лайків :-) ... Нема що добавити ... Місяцями було все нормально, аж раптом хтось понив і почалось :facepalm: Ця тема "виїденого яйця" не коштує, так як зауваження має не масовий характер ...
Закрито

Повернутись до “Архів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей