"ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення zerik75 »

Kostya писав:Пропоную внески зробити по 100 грн,(або хто скільки зможе, хто 20грн, хто 1000грн.) з яких буде взято на витрати, решта коштів буде передана для наших військових на схід України, а саме для нашого батальйону «Горинь».
zerik75 - відкривай реестрацію!
Я вважаю правильніше буде- хто скільки зможе + якщо щось залишиться із вступних внесків.
Рівненський Рибальський Клуб
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення Chels »

Зареєструйте
Наумчук Максим
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення zerik75 »

tolstiy писав:хочу серйозних змагань!!!! а не бiганини по березi !!!!! ми це вже проходили 2013 р. !! не було коли каву випити !!!! або змагання у два днi !! або фестиваль 6-7 годин без змiни секторiв!!!
Якби ти був на Кубку Флагмана- коли половина рибаків ловила(до 14 сектору), а інша - "нервово курила",тоді б не писав за один тур. А щодо двох днів, то багато хто немає можливості(робота,городи та ін.), а місце проведення не дає можливості(це все-таки пляж- громадське місце).
Рівненський Рибальський Клуб
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення zerik75 »

РЕЄСТРАЦІЮ ВІДКРИТО:
1.Штенько Максим
2.Давидчук Костянтин
3.Лахович Зореслав
4.Наумчук Максим
Рівненський Рибальський Клуб
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення zerik75 »

Щось я не бачу особливої активності. Невже ми можемо збирати по 30-40 фідерістів лише коли "халява"(Кубок ФЛАГМАН, Весняний Фідер та ін...), а коли дійсно є потреба зібратися і хоч чимось допомогти нашій АРМІЇ, то " я не я і хата не моя"? :facepalm: ! Тим більш, що я розмовляв з багатьма рибалками і всі були за проведення змагань. :ne_vi_del:
P.S. Дітям до 15 років участь БЕЗКОШТОВНА.
Рівненський Рибальський Клуб
Аватар користувача
qwert
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 04 липня 2008, 00:00
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення qwert »

Зареєструйте
Зіневич Володимир.
Мальчевський Руслан.
Бунечко Юрій.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення os1 »

zerik75 писав:Щось я не бачу особливої активності. Невже ми можемо збирати по 30-40 фідерістів лише коли "халява"(Кубок ФЛАГМАН, Весняний Фідер та ін...), а коли дійсно є потреба зібратися і хоч чимось допомогти нашій АРМІЇ, то " я не я і хата не моя"? :facepalm: ! Тим більш, що я розмовляв з багатьма рибалками і всі були за проведення змагань. :ne_vi_del:
P.S. Дітям до 15 років участь БЕЗКОШТОВНА.
Вибачте, що втручаюсь, але не потрібно спекулювати на тему АРМІЇ. Хто захоче і має можливість, той і так допоможе, навіть не афішуючи, варіантів є багато.
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення ilya »

На мою думку, якщо робити якісь грошові внески, то витрачати їх потрібно на організацію зммагань і зариблення водойми! Пройшли змагання, зібрали наприклад 1000 грн, на таку суму можна закупити навіть того ж банального карпика! І запустити в ту ж Горинь :)
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення zerik75 »

os1 писав:
zerik75 писав:Щось я не бачу особливої активності. Невже ми можемо збирати по 30-40 фідерістів лише коли "халява"(Кубок ФЛАГМАН, Весняний Фідер та ін...), а коли дійсно є потреба зібратися і хоч чимось допомогти нашій АРМІЇ, то " я не я і хата не моя"? :facepalm: ! Тим більш, що я розмовляв з багатьма рибалками і всі були за проведення змагань. :ne_vi_del:
P.S. Дітям до 15 років участь БЕЗКОШТОВНА.
Вибачте, що втручаюсь, але не потрібно спекулювати на тему АРМІЇ. Хто захоче і має можливість, той і так допоможе, навіть не афішуючи, варіантів є багато.
І я вибачаюсь, але це не спекуляція, а моя особиста думка. 13-14 вересня відбудеться Чемпіонат області і риболови- спортсмени( які, до речі, в основному і зареєструвалися на фестиваль) зроблять свій посильний внесок- а хотілося долучити до цього і любителів....
Рівненський Рибальський Клуб
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення zerik75 »

РЕЄСТРАЦІЮ ОНОВЛЕНО:
1.Штенько Максим
2.Давидчук Костянтин
3.Лахович Зореслав
4.Наумчук Максим
5.Савчук Олег
6.Зіневич Володимир.
7.Мальчевський Руслан.
8.Бунечко Юрій.
9.Ярема Сергій
10.Юрчик Олексій
11.Корнійчук Володимир
12.Федюк Михайло
Востаннє редагувалось 01 вересня 2014, 18:14 користувачем zerik75, всього редагувалось 1 раз.
Рівненський Рибальський Клуб
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення zerik75 »

ilya писав:На мою думку, якщо робити якісь грошові внески, то витрачати їх потрібно на організацію зммагань і зариблення водойми! Пройшли змагання, зібрали наприклад 1000 грн, на таку суму можна закупити навіть того ж банального карпика! І запустити в ту ж Горинь :)
Повністю підтримую(тільки чому Горинь- є Басів Кут?!) і думаю, що в майбутньому ми обов"язково організуємо такі змагання і не один раз, але тепер, на мою думку, є набагато більші проблеми. А за хорошу ідею дякую! :co_ol:
Рівненський Рибальський Клуб
Kolya
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 06 березня 2014, 22:02
Телефон: 0986471623
Звідки: Здолбунів
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення Kolya »

Зареєструйте мене будь ласка Захарчук Микола
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення zerik75 »

На превеликий жаль ми змушені відмінити змагання, в зв"язку з малою кількістю учасників. Зареєструвались в основному спортсмени, а змагання планувалися серед любителів і початківців. Дякую всім, хто пропонував свою допомогу і спонсорство. Запрошую всіх бажаючих прийняти участь у Чемпіонаті Рівненської обл., який відбудеться 13.09.-14.09.2014р. на р. Горинь біля с. Хотин. НХНЧ.
Рівненський Рибальський Клуб
Driver
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 44
З нами з: 22 травня 2012, 19:47
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення Driver »

Зореслав, пропоную зачекати з відміною до завтрашнього вечора. Тим більше, якщо змагання з благодійною метою. Багато хто реєструється в останій момент. Змагання на такій водоймі як Басів кут сприятимуть популяризації даного виду лову. Присутність спортсменів великий плюс, можна багато чого підглянути, проконсультуватися. Яка мінімальна кількість учасників необхідна для проведення змагання?

Усім хто не визначився - визначайтесь.
Додай до списку - Пасічник Руслан, онови реєстрацію.

P.S. Можливо змінити формат на зразок "зустріч фідерменів".
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення zerik75 »

Шановні Рибалки! Якісне проведення фестивалю залежить від багатьох чинників і одним з них є Ваша активність. Дійство було задумано, в першу чергу, для риболовів- любителів- з Кубками, медалями та ін., а також з благодійною метою. Для підготовки і нормальної організації потрібен час ( 4-5 днів) і, обов"язково!!!і кількість учасників( від цього залежить активність спонсорів). Зрозумійте, що коли бачиш кі-сть переглядів (за 600) і к-сть зареєстрованих, коли починаєш обдзвонювати знайомих і просити щоб вони прийняли участь( хоча у них через тиждень офіційні змагання, а це ,повірте, чималі витрати) і ні один з них не відмовив :bra_vo: , а потім бачиш, що крім цих людей реєструється ще 3-4 учасника, то починаєш задумуватись, а чи потрібно це кому!? Так, мені телефонували(після відміни), запитували чому? ми ж завтра збиралися зареєструватись, ми б і без реєстрації приїхали б..., але повторю ще раз- реєстрація проводиться для того щоб організатори могли на якісному рівні провести фестиваль, а для цього потрібен час!!!
Тому, в зв"язку з тим, що до 7.09.14 вже немає часу на нормальну організацію, а серед рибалок проглядається зацікавленість і бажання все-таки провести фест пропоную перенести дату проведення на пізнішу дату (наприклад 21.09. або 28.09.14) з можливою зміною формату (зменшення світлового дня - 1 тур 6 год). Якщо такий варіант підходить, тоді 1-2 дні на обговорення і пропозиції і відновлюємо реєстрацію (ті, хто вже зареєструвався будуть поновлені автоматично).
P.S. І ще одне. Організатори змагань не отримують жодного прибутку від проведення фестивалю! Це "голий ентузіазм" задля розвитку риболовного спорту, зокрема фідерного його напрямку і, враховуючи ситуацію в країні, для нашої ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!
Рівненський Рибальський Клуб
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей