р. Горинь

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення os1 »

Був на Горині з суботи на неділю 30-31.08.14
Ввечері і зранку кльову майже не було. А вночі покльовував підлящик. Покльовки 1 в годину. На червяка.
Найбільший біля 1 кг.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Фото телефоном
yrin
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 23 липня 2014, 12:02
Звідки: м.Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення yrin »

Нарешті попав на Горинь. З 10.09. 2014на 11.09.2014.
Закорм з 16-00.Перша покльовка в 21-00. Клював тільки карп та головень. Найбільший коропець 3 кг. Головень 900 г.
ЗображенняЗображення
Кльовало з 21-00 до 24-00. Головень взяв в 9-00. Ляща не видно. навіть не купався. Майбуть віддихає.
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Chels »

Після турніру в Хотині вирішили з товаришем ще раз порибалити в даній зоні річки. Були в неділю з 8: 00 до 14:00. Прикормка залишилась ще з змагань, а саме: traper gold explosive та traper gold competition. Наживку використовували різну: опариш, пінка, мотиль, черв`як. Найкраще клювало на мотиля. Змінювали довжину повідка, крючки, кормушки, дистанцію ловлі, аромат прикорми – нічого не давало результатів, таке враження, що риби в тих місцях просто немає (((
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ZVod »

Chels писав:Після турніру в Хотині вирішили з товаришем ще раз порибалити в даній зоні річки. Були в неділю з 8: 00 до 14:00. Прикормка залишилась ще з змагань, а саме: traper gold explosive та traper gold competition. Наживку використовували різну: опариш, пінка, мотиль, черв`як. Найкраще клювало на мотиля. Змінювали довжину повідка, крючки, кормушки, дистанцію ловлі, аромат прикорми – нічого не давало результатів, таке враження, що риби в тих місцях просто немає (((
Зараз майже по всій Горині в день не клює ... Притому абсолютно ... Саме краще з вечора десь до 12-00 .... і в ночі ... прокльовувасвся лящ (зі слів знайомого рибалки) ... Я ловив десь неділю назад на шлюзі - 4 покльовки - 3 густери на ладонь ... і все за 5 годин лову....
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Юра »

ZVod писав:Я ловив десь неділю назад на шлюзі - 4 покльовки - 3 густери на ладонь ... і все за 5 годин лову....
Підтверджую.
Я якраз завжди рибалю зранку і до обіда. На шлюзі - повний алєс. Кілька риб.
Там дуже все залежить від місця. Риба не бажає виходити на незручне для неї місце ні на яку прикормку (звичайно, Сенсас я не рахую, бо на нього не ловлю :-) ).
Стоїть дуже локально. Буквально пару метрів і кльову немає. Бере, в основному, на кукурудзу і то на розмочалену і краще на ту, що пролежала в прикормці.
Діпи працюють слабо, сильні запахи відлякують, краще працює ваніль. Вже перці починають працювати. "Куки" промовчали весь сезон. По прикормці починаю включати до Трапера Фіш-дрім із солодкими несильними запахами, вроді комбінація Трапер води біжачі+ Фіш-дрім плотва себе непогано зарекомендував.
Верховодки мало. Раки не турбують. Кашу вже виключаю з прикормки, як і крупну фракцію (вдень лящ не попадався, навіть коли кормив досить крупною фракцією). Подумую навіть перейти на ловлю пікером на горох. Затрати менші (а зараз це немаловажливо) а результати кращі (судячи по уловах знайомих). Надоїло ловити дріботу (до 0,5 кг).

Кілька фото з останніх рибалок (в зворотньому хронологічному порядку). Основна риба дня - густера і, в основному, непогана, але ... надоїло, хочеться більшого.

ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення zerik75 »

Мій звіт про виїзд на р. Горинь 12.10.2014( прошу не судити суворо- це "проба пера")
Було зловлено 3,5кг риби+ 0,970г головень, який, на жаль, не був знятий(клюнув, коли камера була спакована)

Рівненський Рибальський Клуб
Аватар користувача
віталій
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 03 травня 2010, 17:29
Телефон: 0662143875
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення віталій »

Браво!!
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Orbit »

Сьоголні з другом відвідали р.Горинь, вирішили закрити сезон відкритої води по фідеру. Риболовля була запланована ще на минулому тижні, хотіли половити плотви в басіку, але нажаль водойму скувала крига :-( , тому вирішили їхати на Горинь.
Ловмли з 9:30 до 15:00. В результаті по одній покльовці в мене і в колеги, які були реалізовані у вигляді підлящика 150-200 грм :ya_hoo_oo: .Після цього не бачили ні однієї покльовкі, не зміна довжини повідка, ні зміна насадок, ні використання спреїв результату недало. :-( .
Взагальному рибалкою задоволений, сезон по фідеру 2014 року закритий :co_ol: .
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
P.S. Вся риба була відпущена підростати :smilefish: .
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Був сьогодні перед Хотиньським мостом біля куща. :-) :-) :-) там де всі люблять їздити після фідерних змагань. Рибалка вийшла спонтанна. Вчора ввечері зайшовши в сарай був приємно здивований, що мотилі,опариші і червяк не здохли з минулотижневої рибалки. Пропустив мотиля через сито і відкинувши мертвого вийшла добра порція.Сипуха також залишилась,тому вирішив катнути. Отже приступив до ловлі я в районуі 9 години. З першого закидання через хвилин 5 клювання. :sh_ok: :sh_ok: :sh_ok: Виважив досить пристойного як для Горині лящика. Ну думаю поперло,але не так сталось як гадалось. Після цього глушняк повний. Щоб викормити сипуху вже і розклав другого фідера,мудрив з дистанціями і з довжиною поводків і в результаті біля 14 години влетіла одна густьорка і все. Хоча що там дивуватись сьогодні лише 1 лютого,так що всі трофеї ще попереду. Рибу після фотографування втопив назад в Горині до кращих часів.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Зображення
З повагою Тарас (Вдала рибалка)
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Andriy P.
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 17 липня 2013, 21:06
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Andriy P. »

Ловив на фідер в п'ятницю 27.03 під вечір та в суботу зранку. Прикормку використовував Flagman Competition червону для холодної води, яку перемішав з Fish dream спорт(чорною). Також в неї додав трохи опариків та черв'яків рублених. Ловив в основному на мотиля, хоча пробував і на опариша або черва, проте покльовки бачив тільки на мотиль. Прийшов на річку о 15:20. Хвилин 20 нічого не турбувало моєї наживки, потім біля 16 нарешті фіксую приємну покльовку. І ось перший трофей року на березі - підлящик 400 грам, впирався як не підлящик(чи то я вже за зиму відвик від відчуття риби на гачку). :co_ol: Клюнув на 5 мотилів. Після цього пару невнятних покльовок і обсосів і тільки під кінець рибалки ,десь о 18 ще одна красива покльовка і приємний супротив на тому кінці , як результат - підуст грам 200. Більше покльовок не було і я впринципі задоволений відправився додому. В суботу таож ловив на тому ж місці з тою ж прикормкою і наживками з 7 до 9:30. В заліку тільки одна плотвичка менша долоні та знову пару невнятних в основному без продовження покльовок. Не помітив більше жодного рибака, хоча того року у цю пору горошатників було чимало. Чекаємо більшого прогріву води!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Relax
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 18
З нами з: 24 березня 2015, 03:07
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Relax »

Перед початком інтенсивного лову в 2015 році,вирішив поділитись результатами рибалки на р.Горинь в 2014 році. Результатів було набагато більше, але зліпив з того що було)) Раніше я не був зареєстрований на цьому форумі,отже кількість і якість фото бажає кращого) В улові переважно були головні, лящі, невеличкі сомікі, раки, щучки:

Рибалка в Україні (РвУ): https://www.youtube.com/channel/UCUR51E ... VVW2CPwljA
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Їздив вчора в розвідку на Горинь!Особливо ні на що не розраховував, але сидіти вдома теж вже дістало :)
Рибалили з 13.30 до 17.00! Прикормка Флагман Плотва Холодна вода, з насадок під рукою був тільки опариш і черв"як, на скору руку зварив горох! Повідок 0.12, але потрібно тонший, вода чиста і риба обережна!
Отже, перше клювання заробив тільки через годину, але не підсік... чи то забув як це робиться за зиму, чи просто риба була хитріша :) Потім знову було декілька лекеньких покльовок, але через сильний вітер ніяк не міг засікти! Клювало тільки на опариша, через деякий час я всеж зміг її вполювати
ЗображенняЗображення
Потім знову клювань нестало, на прикормці риба не затримувалася.... почав експерементувати... вкоротив повідок до 70 см і на гачок разом з опаришем насаджував маленький шматочок пінопласту, що б відірвати приманку від землі! Цей спосіб спрацював і клювання пішли майже відразу, покльовувала така ж плотва, і клювала жадно, але вітер який набирав силу не давав можливості нормально підсікти!
В результаті кілька сходів і кілька плотвичок, які були відпущені
ЗображенняЗображення
Потім вітер...дощ... сніг... зігнали нас з берегу і ми відправились додому!
Впринципі рибка ще не проснулася.... горох простояв весь час без уваги... черв"як був теж в ігнорі.... Ще до цього всього погода, але сезон відкрито, душу порадував!
Всім вдалих рибалок!
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Юра »

Також був на Горині. Розраховувати на кльов не приходилося, просто хотілося побути на природі біля води ну і, якщо повезе, щось впіймати.

Кормив якоюсь "адською" сумішшю прикормок :-) , що ще лишилися з докризових часів: Трапер води біжачі + Флагман колд вотер турбо + якийсь нонейм типу "мотиль" + сухарі + трохи землі + траперівські червоні флуо сухарі + меласа + вде-шна арома шоколад (суха).

В минулу рибалку приблизно з таким же складом були обриви на хорошій рибі (тоді ставив 0,12), тому відразу перейшов на 0,14, хоча розумів, що це може кардинально погіршити ситуацію, та дрібна риба мене мало цікавила.

Погодка не балувала, сильний вітер (Зх), вдень дощ із мокрим снігом. Вода в річці впала, що ще більше погіршувало витуацію.

Вибрав місце на виході з ямки з ракушкою.

По кльову особливо розказувати нічого, все видно на фото + ще третина не дійшла до садка по причині ліні (лінь було підсачувати, просто викидав на берег і вона зривалася).
Гачки були - просто заглотиші. Ловив виключно на мотиля, бо ні бутез з опаришем, ні опариш (правда, у мене була "жирна" пінка), ні кукурузка, ні горох не працювали.

Не обійшлося без цікавинок. В затяжне безкльов"я перейшов на 0,1, повісив на гачок маленький шарик білого пінопласту (без нічого) і зловив кілька плоток і ще було багато покльовок.
Експерименти з кольором показали, що працював білий та ніжно-салатовий, червоний та жовтий - мовчали. Підсадка мотиля чи опариша не давала особливих результатів в кращу сторону. І на таке неподобство клювала лише плотва, хоча до цього жодної не зловив.

Бонусів так і не дочекався, але свою дозу позитиву отримав. Рано ще. Надто холодно.

П.С. "Розтин" показавав, що густера забита прикормкою і флуо-сухарями, а от плотва - ні.
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення xxOZ »

Просидел с 15.00 до 18.00. Рыба вообще неактивная. Две поклевки в течении 10 минут после стартового закорма. В итоге 2 мелких голавля, на вид грамм 100-150, от которых толку 0. Оба словлены на падении на двойной опарыш. Далее полный штиль. Ни смена поводков ни наживки ничего не дало. С 18 небо окончательно затянуло низкими тучами, собрался и уехал домой. Но руки рыбой вымазал :hi_hi_hi: Сезон на реке открыт.
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Нарешті випало вільних днів на риболовлю, поїхати вирішили на "дальній кордон", як каже AndreyK! Як завжди коли їдеш на риболовлю, прогноз обіцяє погану і не стабільну погоду, але бажання побачити горинських лящів, головнів і інших зубатих і кликастих машканців не змусить залишитись вдома :) До риболовлі готувався давно.... перерив багато форумів... літератури.... так, що впевненість у покльовках була!
Отже, п"ятниця, виїзд в 5.00.... дорога в компанії 4 рибалок пройшла швидко.... як завжди трохи поблукали по горинських берегах і нарешті натрапили на цікавий участок Горині.... на годиннику майже 9 :)
Руки нетерпляче розкладають фідери.... замішують прикормку.... і готують табір!
ЗображенняЗображення
Прикормку використовував Флагман Лящ, Флагман Холодна вода і ще декілька видів флагманських кормів, повідкі 0.14-0.16, потім перейшов на 0.12, наживка опариш, черв"як, бутерброд, горох, перловка...
Закинутися і налаштувати табір вдалося тільки в 14 годині, місце лову обрали між ямами між якими було десь 500-600м, глибина в місці лову 2-2.5м!
ЗображенняЗображення
Клювань не було досить довго, почав змінювати довжини повідків, але результатів ніяких не було.... на корм риба не збиралася... в годині 17 перша нормальна і впевнена покльовка, на опариша спокусилася чехонь, перша в моєму житті :) Заважила 350 гр
ЗображенняЗображення
Потім знову пауза і через хвилин 40 підійшов дрібненький підлящик, але не надовго, виловлено декілька екземплярів, які відразу поверталися назад у воду...
На цьому покльовки закінчилися, небо почало затягувати хмарами, просидівши біля фідерів до 12 ночі і не побачивши жодного клювання пішли спати :)
Субота.....
Я встав найперший, на годиннику 5 ранку.... і дощ.... погода не з приємних і на Горині повний штиль....
Перекинувши фідери пішов перевірити закинуті на ніч донки з живцем і жабою, живці всі живенькі і активні, тому закинув їх назад у воду! Поки всів не проснулися, насолоджувався тишиною, яку перебивав лище дощ :)
Клювань як і раніше не було... змінив корм, наживку, повідок на 0.1, але все марно... Дощ все більше посилювався і ми ховаючись під тентом готували сніданок
ЗображенняЗображення
Суботній день пройшов зовсім без активності риби, взявши махову вудку, вирішив половити верховодки, але і вона крутила носом перед опаришем :du_ma_et: На вечір піднявся вітер і розігнав хмари з дощем... потрібно було щось змінювати і я пішов прогулятися по березі і вибрати місце на завтрашній день... Місце знайшов, русло від нашого берега різко переходило до протилежного і утворювалась "обратка" в якій на мою думку могла відпочивати риба, тут я і провів вечір з фідером... і знову жодного клювання :-(
Неділя...
Ранок і ніч були морозними, іній покрив все навколо, промокші шнури на катушках позамерзали і це не дало змогу порибалити вранці, чекав поки на сонці відігріються :-(
Але біла риба абсолютно ігнорувала все... Поснідавши я взяв в руки спінінг і пішов в розвідку по обривистих берегах Горині
ЗображенняЗображення
Активність проявляв тільки жерех, але мабуть трохи руки неправильно виросли, що б його впіймати і я перейшов на джиг..... На одному з пісчаних пляжів на Bait Breath SL-Remix 3,5 все ж вдалося виманити маленьку щучку яку потім відпустив
ЗображенняЗображення
Після цього нажаль потрібно було збиратися додому....
Поїздка в плані відпочинку від міста вдалася, з кльовом все складніше... зміна погоди + повний місяць + кривизна рук :) Вода ще холодна, риба малоактивна! Але ще обов"язково побуваємо в цих краях коли трохи наладиться кльов!
Всім вдалих рибалок!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей