Волошки

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Волошки

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

В неділю 16 червня о 06,30 поїхав на рибалку/розвідку в село Волошки. Рибалив на центральному сільському безкоштовному ставу. Розміститись особо ніде толково, все запливає зіллям та ряскою, але таки вдалось найти місце біля дамби. Запливає в плані не тільки на поверхні, а і під водою. Закидав я два спутники ако "карасіна смерть 2" та одну поплавчанку. Забивав спутники собствєнно приготовленою мастиркою (варений горох+варена картопля+вимочений хліб+манка+прикормка для риби Фішка і все це перекрутив на мясорубку = запах просто бомба :dribble: ) і на крючки надівав пінопласти різних кольорів, а на поплавчанку взяв тільки гнійного хробака, яких вирощую сам в відрі :facepalm:
Відімо дно все в зіллі та мулі, бо шо не витягував то все в зелених шмарклях :facepalm: Одним словом нієдиної поклюовки на спутники :facepalm: Поплавчанка почала проявляти себе ближче до 9 години, де вдалось одного таки впіймати, правда розміром він був з середній палець руки :-)
Збоку ловив хлопчина на манку, то троха їх потягав :smilefish: Я ж з манкою нестав смикатись, зібравсь і вмотав звідти. Одним словом туди я більше ніногою, за дрібним карасем в мулі витягти шось пристойніше хочаб з лодошку мені непідсилу, терпіння невистачить :smu:sche_nie: Зате коте там пристойні, походу навчені, бо на один позив кс-с-с-с-с збігались в пошуках рибки :-)
А за спиною в мене були ставки знатного Реноме, но туди зась, непускають, а там тих ставів з пару штук 0_0
Оттакий розказ, природою зате помилувавсь :ti_pa:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Benkoff
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 11 жовтня 2012, 20:26
Звідки: Нова Любомирка
Контактна інформація:

Re: Волошки

Непрочитане повідомлення Benkoff »

Санька, а що там зараз з карпом??? Колись його там було багато!!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Волошки

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Їздив сусід (Сергій Парепа з "Сапсана") в неділю, то впіймав лише на спутніки 4 карася, два за лодонь і два недомірка, коропа зась, ніхто давно неловив 0_0 І я нечув шоб хто там ловив коропця. Думаю їх там вибили :-(
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Benkoff
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 11 жовтня 2012, 20:26
Звідки: Нова Любомирка
Контактна інформація:

Re: Волошки

Непрочитане повідомлення Benkoff »

SashulkaB3 писав:Їздив сусід (Сергій Парепа з "Сапсана") в неділю, то впіймав лише на спутніки 4 карася, два за лодонь і два недомірка, коропа зась, ніхто давно неловив 0_0 І я нечув шоб хто там ловив коропця. Думаю їх там вибили :-(
от і я так думаю!!! диверсанти маму їхню.....
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Волошки

Непрочитане повідомлення stal1n »

Північний вітер. Звіт з рибалки Волошки, 02.09.2014

Компаньйони: Діма Малафей.
Погода: холодно, хмарно, вітер північний. Тиск 986 гектопаскаль. І той тиск зранку провалився вниз, а потім стрімко попер вгору.
Рівень води: мабуть в нормі.
Час ловлі: з 07:00 до 10:00.
Місце: західна частина ставка, сидів на пірсі.
Вартість рибалки: тут рибалити безкоштовно.
Зловлено:  я зловив два карасі і мій брат три.
Наживка: манка та хробак.
Прикормка: FishDream "Карась" з атрактантом Traper "Karp-Lin-Karas" — це на фідері. А на вудках я використовував якусь прикормку з морозилки.
Снасті: пікер, махова вудка.

Лише з початком осені вдалося мені виїхати з братом на рибалку. Це місце він облюбував вже давно. Маршрутка зупиняється на вулиці Шухевича, прямо під його вікнами і везе прямо сюди, на став. Все добирання обходиться в 14 гривень туди й назад. Без улову брат жодного разу не повертався: карась клює завжди і на все.
Але ж було варто приїхати мені і кльову не стало :)

Всі ці дні така приємна погода на вулиці, але саме у вівторок зранку тиск раптово падає, все небо в свинцевих хмарах і дуже північний вітер. Це Вітя їде на рибалку. Вітя - щасливчик, переможець по життю. Ну й грець з тією погодою! Маю ж я право хоча б раз за сезон порибалити з рідним братом чи ні? А він в мене рибалка ще той. Читачі мого бложику мабуть думають, що я буваю на рибалках дуже часто. Ну так от, мій брат набагато частіше. Але й слова написати в інтернеті не може :)

дорога на ставок:
Зображення

Ну так ось, прибули ми на місце якраз сходило сонце, десь там за стіною хмар. Ті хто вже був на ставку мали вираз обличчя, ніби вони дегустують різні сорти лимонів. Кльов відсутній. Я пробував всі відомі мені прийоми, але це призвело лише до якихось шевелінь поплавка. Як пізніше виявилось то була синька, яку нам вдалось таки виловити. Розмір просто вражав: сантиметрів два в довжину.
А який же був противний північний вітер! Ще вчора ввечері я йшов додому о дев'ятій вечора з роботи лише в одній сорочці без рукавів і мені було комфортно. А тепер мусив поверх моєї військової форми ще й вдягати светра, бо дубак.

ставок в селі Волошки:
Зображення

А ж тут раптом о дев'ятій ранку ліска на фідері провисає. Впевнена підсічка, зразкове виважування і чудовий карас б'ється в садку! Ура, маленька перемога! Взяв на хробака, клюнув класно.
Слід за мною брат починає отримувати клювання на манку. Ну нарешті, хоч щось!

чудо карасик:
Зображення

І тут виявляється, що наш час добігає кінця і вже пора збиратися на маршрутку.
Стільки часу мене Дімав просив поїхати з ним на цей сільський ставочок, що тут завжди бере карасик і є примарна надія злапати чого цікавого-великого. І це ж треба, щоб попався такий провальний день!

автор сайту про рибні місця Рівненщини
Зображення

Ну, якби там не було, але на рибалку я потрапив, нову водойму для себе відкрив, навіть якусь рибку посмикав. День прожитий не дарма :)
І от тепер, коли сиджу на роботі, за вікном спека й сонце. Закон підлості в дії.

Цей же запис в мене на бложику, зі всіма фотографіями з рибалки: Північний вітер. Звіт з рибалки Волошки, 02.09.2014
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість