"ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення Webmak »

slavikrovno писав:Шановні організатори, кепське питання, але як на рахунок "закурити" після сходу 3-х кілограмового підлящика в трьох метрах від берега? :-) :-) :-)
В регламенті про заборону паління нічого не прописано, але при цьому написано, що не можна засмічувати територію ( сектор ), я думаю, що це навіть не так регламент, як людське відношення до оточуючих, наприклад я планую скиндати всі недопалки в одне місце діаметром в кілька см., а після фінішу, зібрати і викинути в урну, 1 хв часу :)
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення zerik75 »

РЕЄСТРАЦІЮ ОНОВЛЕНО:
1.Штенько Максим
2.Давидчук Костянтин
3.Лахович Зореслав
4.Наумчук Максим
5.Савчук Олег
6.Зіневич Володимир.
7.Мальчевський Руслан.
8.Бунечко Юрій.
9.Ярема Сергій
10.Юрчик Олексій
11Захарчук Микола
12.Федюк Михайло
13.Пасічник Руслан
14.Кравченко Костянтин
15.Чорній Павло
16. Тищук Ілля
17.Демченко Володимир
18.Дещинський Іван
19. Бондарчук Роман
20.Марчук Валентин
21.Брагін Максим
22.Сойко Андрій
23.Смоленський Дмитро
24.Петухов Сергій
25. Гордійчук Андрій
26.Жолнач Микола
27.Свинобоя Олександра
28.Линника Михайла
29. Олександр Пращук
30.Лопачук Дмитро
31. Попович Андрій
32.Тарас Карачун
33.Романенко Ігорь
34.Воронцов Вячеслав
35. Кравчук Олександр
36.Мисливий Тарас
37.Півень Юрій
38.Зінчук Вадім
39.Ольшанський Віталій
40. Кващук Сергій
Рівненський Рибальський Клуб
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення zerik75 »

Шановні учасники фестивалю! Діюче "Положення" про проведення "фесту" знаходиться на 5 сторінці цієї теми ( повідомлення від 20.09.2014)
Рівненський Рибальський Клуб
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Учасників вже більше за 40, і я от переживаю чи вистачить усім місця на березі пляжу? Бо водойма все таки безкоштовна і знаходиться в межах міста, 100% пенсія буде брати штурмом.
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення Webmak »

slavikrovno писав:Учасників вже більше за 40, і я от переживаю чи вистачить усім місця на березі пляжу? Бо водойма все таки безкоштовна і знаходиться в межах міста, 100% пенсія буде брати штурмом.
Я дивився по гугл мепс, ширина пляжу від дамби до бетонного півкругу, який знаходиться ближче до верб, становить 350 м, враховуючи той факт, що участників 40 ( хоча дуже сумніваюсь, що будуть всі ), то без проблем можна посадити 35 участників, виходячи з ширини сектору в 10м, якщо участників буде понад 35 чоловік, тоді з'являютсья нюанси, і я думаю потрібно буде розширювати зону змагань, думаю доцільно розширити по берегу понад дорогою ( ні в якому випадку не до верб, оскільки там умови лову вже починають суттєво відрізнятись, і це автоматично дасть шалену перевагу участникам які витягнуть ті сектори, на пляжі умови у всіх практично рівні, хоча й біля дамби буде певна перевага.
Стосовно пенсіонерів, будемо проявляти комунікабельність, та розраховувати на розуміння, та лояльність місцевих рибалок, щодо проведення змагань. На крайняк нальємо 100 грам :)
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення juice »

Вибачте що так пізно наважився але на це булі свої причини.
Прошу зарееструвати Джус Володимира.
Бажаю всім перемоги. :fishing:
Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир.
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

Веселий був фест! Дякую всім! :beer: Вітаю переможців!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення stal1n »

Кілька фото з місця подій:

Було б добре їх всі підписати за іменем учасника :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Driver
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 44
З нами з: 22 травня 2012, 19:47
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення Driver »

Фестиваль вийшов на славу. Приємно бачити стільки прихильників англійської донки, сподівають їх кількість буде збільшуватись і надалі. Велика подяка організаторам фестивалю, суддям, спонсорам за чудові призи, учасникам за "дух" змагання. Фестиваль - це чудова нагода виховувати "правильних" риболовів. Відпускайте, по можливості, рибу і вже на наступних стартах улови збільшаться, а змагання стануть ще цікавішими.
Усім - НХНЛ, батальйону "Горинь" - подяка за захист, швидше ВАМ УСІМ повернутися до рідних, ПТН ПНХ!
До зустрічі на водоймах!
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення zerik75 »

Фестиваль проведено і, як на мою думку- пройшов він успішно. Погода була чудова, атмосфера дружня, рибка, як завжди на змаганнях :ololo: , прошена. Хочу ще раз подякувати всім спонсорами за надані призи і допомогу в проведенні!!! Нагадую, що спонсорами були: магазини "ФЛАГМАН", "РИБАЛКА", "САЗАН", "ПОПЛАВОК", "ДВА КАРАСЯ"; фірми "АХІС", "ZEMEX", команда "RFT", Максим Брагін. Доповідаю, що було зібрано 2000 грн, організаційні витрати- 0грн.( кошти витрачені організаторами- це їх внесок в загальну справу). Вже замовлено натільну білизну для бійців, які були присутні на фестивалі. Коли її отримаємо і передамо обов'язково відзвітуємо! Прошу виставити фотозвіт на сайті.
Востаннє редагувалось 30 вересня 2014, 08:18 користувачем zerik75, всього редагувалось 1 раз.
Рівненський Рибальський Клуб
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення serseruy »

Фото постараюся виставити до завтра.
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення serseruy »

Хочу подякувати всім людям хто доклав зусиль для організації та спонсорам даного фестиваля.Дуже порадувала велика кількість учаників а такого бійці яки приїхали до нас на фест.Фотозвіт ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Востаннє редагувалось 29 вересня 2014, 21:45 користувачем serseruy, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення Orbit »

Дякую організаторам і спонсорам за організацію фестивалю. Все було супер :ya_hoo_oo:
Аватар користувача
Vaka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 20
З нами з: 17 вересня 2014, 23:14
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення Vaka »

Результати:
Зображення
Скачати: http://ska4ay.com/@yNh
Аватар користувача
Vaka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 20
З нами з: 17 вересня 2014, 23:14
Контактна інформація:

Re: "ОСІННІЙ ФІДЕР-2014"

Непрочитане повідомлення Vaka »

Велике спасибі організаторам та спонсорам за відмінне проведення фестивалю! Окреме спасибі Віталію Марчуку за настанови та підготовку мене до фестивалю. Саме завдяки йому дебют вдався!
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Semrush [Bot] і 1 гість