"Городищанский хижак"

Форум колективу "Вихідного дня"
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: "Городищанский хижак"

Непрочитане повідомлення Vik »

sancho писав:
OLEKSANDRSG писав:Доброго дня шановні рибалки! Для того щоб зняти питання - є щука? - яких розмірів? готовий виділити ще будь який день(вихідні)-фест для учасників форуму!
Я рахую потрібно це питання вирішити і провести фест дійсно, я рахую що :fishing: і сам власник міг би наприклад подарувати абонимент на разове або 3 разове відвідування водойми в подарунок всеж таки реклама водойми!!!

:wall: поревір дату попереднього посту, не пізно???
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: "Городищанский хижак"

Непрочитане повідомлення SPIN »

Vik писав:
sancho писав:
OLEKSANDRSG писав:Доброго дня шановні рибалки! Для того щоб зняти питання - є щука? - яких розмірів? готовий виділити ще будь який день(вихідні)-фест для учасників форуму!
Я рахую потрібно це питання вирішити і провести фест дійсно, я рахую що :fishing: і сам власник міг би наприклад подарувати абонимент на разове або 3 разове відвідування водойми в подарунок всеж таки реклама водойми!!!

:wall: поревір дату попереднього посту, не пізно???
Оскільки пропозиція власника водойми щодо проведення ще одного фесту не була обмежена часовими рамками, то така пропозиція має бути дійсною. Треба лише зв"язатись з власником і узгодити можливі дати проведення.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: "Городищанский хижак"

Непрочитане повідомлення SPIN »

Враховуючи нижчеподану інформацію, про фест в Городищі можна забути на декілька років, а тему краще знести, щоб не вводила в оману.
OLEKSANDRSG » Вт окт 21, 2014 10:08 am
Рибалка закрита з 22.10.14р..Спуск ставків(вилов хижої риби та товстолоба).Решта
риби(короп,амур,карась,линок) буде відпущена назад+новий зарибок 3т.(короп+карась+амур+линок). ДО ЗУСТРІЧІ ВЕСНОЮ!
Всім рибалкам кльової удачі!!!
Закрито

Повернутись до “Рибальський "КЛУБ ВИХІДНОГО ДНЯ"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей