"Городищанский хижак"

Форум колективу "Вихідного дня"
Vik
Герой
Герой
Контактна інформація:

Re: "Городищанский хижак"

Непрочитане повідомлення Vik »

sancho писав:
OLEKSANDRSG писав:Доброго дня шановні рибалки! Для того щоб зняти питання - є щука? - яких розмірів? готовий виділити ще будь який день(вихідні)-фест для учасників форуму!
Я рахую потрібно це питання вирішити і провести фест дійсно, я рахую що :fishing: і сам власник міг би наприклад подарувати абонимент на разове або 3 разове відвідування водойми в подарунок всеж таки реклама водойми!!!

:wall: поревір дату попереднього посту, не пізно???
SPIN
Герой
Герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SPIN »

Vik писав:
sancho писав:
OLEKSANDRSG писав:Доброго дня шановні рибалки! Для того щоб зняти питання - є щука? - яких розмірів? готовий виділити ще будь який день(вихідні)-фест для учасників форуму!
Я рахую потрібно це питання вирішити і провести фест дійсно, я рахую що :fishing: і сам власник міг би наприклад подарувати абонимент на разове або 3 разове відвідування водойми в подарунок всеж таки реклама водойми!!!

:wall: поревір дату попереднього посту, не пізно???
Оскільки пропозиція власника водойми щодо проведення ще одного фесту не була обмежена часовими рамками, то така пропозиція має бути дійсною. Треба лише зв"язатись з власником і узгодити можливі дати проведення.
"Чтобы поймать рыбу, ты сам должен стать рыбой, думать как рыба, двигаться как рыба..." (Выживание Сида)
SPIN
Герой
Герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SPIN »

Враховуючи нижчеподану інформацію, про фест в Городищі можна забути на декілька років, а тему краще знести, щоб не вводила в оману.
OLEKSANDRSG » Вт окт 21, 2014 10:08 am
Рибалка закрита з 22.10.14р..Спуск ставків(вилов хижої риби та товстолоба).Решта
риби(короп,амур,карась,линок) буде відпущена назад+новий зарибок 3т.(короп+карась+амур+линок). ДО ЗУСТРІЧІ ВЕСНОЮ!
Всім рибалкам кльової удачі!!!
"Чтобы поймать рыбу, ты сам должен стать рыбой, думать как рыба, двигаться как рыба..." (Выживание Сида)
Закрито

Повернутись до “Рибальський "КЛУБ ВИХІДНОГО ДНЯ"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей