Повідки, карабіни та ін. аксесуари

палки, катушки, жилка, шнури....
Аватар користувача
Neckerman
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 05 вересня 2011, 18:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Повідки, карабіни та ін. аксесуари

Непрочитане повідомлення Neckerman »

Підскажіть де в Рівному можна купити струну(гітарну) №1,2, для виготовлення повідків. Можливо хтось купував,має певний досвід, які з муз. асортименту струни якісніші для нашої улюбленої справи :hi_hi_hi: . За будь-яку інформацію дуже вдячний. Можна в пп.
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Повідки, карабіни та ін. аксесуари

Непрочитане повідомлення spaik »

1.Чорновола 10(у дворі є музикальний кіоск),там я беру 1 та 2 струни.Телефон власника в мене на роботі,завтра скину в
п/п.Да й взагалі іноді там привозять рибацьки набори зі стальки різної товщини.
2.На проспекті Миру неподалік Фараона,але перший варіант на мою думку краще.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Повідки, карабіни та ін. аксесуари

Непрочитане повідомлення KYM »

Балабанов Андрій Михайлович (м.Вінниця, неодноразовий переможець і призер всеукраїнських змагань зі спінінгового лову), виготовлює повідки зі стальки, діаметром починаючи з ультралайтового 0,0... і до канатного розміру :)
Я замовляв у нього для наших спінінгістів 250 штук різної довжини, можливо і тобі варто спробувати?!
тел. 093-055-49-34
Балабанов Максим (аналогічно титулований спортсмен-спінінгіст) працюють разом, тел. 093-055-49-33

Стальні повідки зроблені таким чином, що петлю можна легко розкрутити і продіти дріт у вушко грузголовки чи воблера, тощо і так само бистро повернути у закручене положення, що дає змогу не використовувати різного роду застібки чи кільця і т.і. або зменшити їх кількість на оснастці.
Замовлення мені пересилали Новою поштою вачсно і бистро.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Повідки, карабіни та ін. аксесуари

Непрочитане повідомлення Vik »

Neckerman писав:Підскажіть де в Рівному можна купити струну(гітарну) №1,2, для виготовлення повідків. Можливо хтось купував,має певний досвід, які з муз. асортименту струни якісніші для нашої улюбленої справи :hi_hi_hi: . За будь-яку інформацію дуже вдячний. Можна в пп.

струни для рибалки :-) робить AFW http://www.afwhiseas.com/, на полицях наших риболовних магазинів вони є
сам користуюсь даною продукцією більше 2-х років, задоволений
Аватар користувача
Neckerman
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 05 вересня 2011, 18:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Повідки, карабіни та ін. аксесуари

Непрочитане повідомлення Neckerman »

KYM писав:Я замовляв у нього для наших спінінгістів 250 штук різної довжини, можливо і тобі варто спробувати?!
тел. 093-055-49-34
KYM - дякую, телефончик я записав думаю стане в нагоді. Але поки що хочу власноруч покрутити та по тестувати повідки з різних матеріалів (струна,сталька,"польовик"), поспостерігать які краще підходитимуть до певних умов ловлі та збільшенню к-ті клювань,і зробить якісь висновки що до того що мені потрібно.
Vik писав:струни для рибалки :-) робить AFW http://www.afwhiseas.com/, на полицях наших риболовних магазинів вони є
сам користуюсь даною продукцією більше 2-х років, задоволений
Повідковий матеріал хороший,чув за його відгуки, правда ціна там теж "хороша" :ps_ih: , якщо я не помиляюсь то цей матеріал йде у великих розмотках?; чи можна купити декілька метрів, на пробу? Щоб не було реклами можна в п\п назву магазинів-продавців даного товару?
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Повідки, карабіни та ін. аксесуари

Непрочитане повідомлення trans »

Neckerman писав: Але поки що хочу власноруч покрутити
Маю спеціальну стальну проволоку для повідків. Дам для експерименту.
Аватар користувача
Neckerman
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 05 вересня 2011, 18:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Повідки, карабіни та ін. аксесуари

Непрочитане повідомлення Neckerman »

"Вживу" повідки виглядають більш охайнішими та тоншими ніж на фото :-)
ЗображенняЗображення
Позиція 1 - повідковий матеріал (7-ми жильний): American Fishing Wire Surfstrand 1x7, 10 Lb, візуально тонкий та гарно затемнений матеріал для невеликих приманок, із мінусів те що після "попадання на зуб" стає спіраллю, не є багаторазовим.
Знайшов також для його просте з"єднання з застібкою без допомоги обжимних трубочок, міцність на розрив правда трохи нижча ніж з "трубочками",зате немає ніяких додаткових елементів,які насторожують рибу.
ЗображенняЗображення
Позиція 2 - гітарна струна №1, дуже легка в скручуванні, але здається якась зажорсткувата.
Позиція 3 та 4 - повідки зроблені з матеріалів які дали на пробу форумчани Олександр (trans)та Юрій (yurik). За що велике дякую :co_ol: Матеріали сподобалися своїми властивостями, не сказати що м"який і не сказати що жорсткий.. щось середнє, така собі "золота середина" - мені сподобався. Поз. 3 - думаю буде доречним при ловлі на воблери середніх розмірів, прибл. до 8 см. Правда присутній досить помітний ефект пам"яті, навіть після невеликих деформацій невипрямляється як слід(але то не є суттєво),аби рибка клювала :) , повідок (поз. 4) більш податливіший, при проводженні по йому пальцями легкі деформації гарно виправляються,при діаметрі 0,25 думаю найкращий варіант для р.Горинь
Puff
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 26 жовтня 2014, 18:01
Контактна інформація:

Re: Повідки, карабіни та ін. аксесуари

Непрочитане повідомлення Puff »

Перешел на флюр 0.55 и больше метал не использую. Перекусов за сезон небыло.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Повідки, карабіни та ін. аксесуари

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Puff писав: Перекусов за сезон небыло.
:hi_hi_hi: Всё ещё впереди. "О сколько нам открытий чудных готовит просвещенья дух, и опыт, сын ошибок трудных...." (с)
Puff
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 26 жовтня 2014, 18:01
Контактна інформація:

Re: Повідки, карабіни та ін. аксесуари

Непрочитане повідомлення Puff »

Можливо... але ж я тестив цілий сезон на платнику, де щучка від 500 грамм і до 5 кг. В середньому за сесію 10 -15 шт))..не рахуючи тупих промахів. Одна втрата мегелона разом з повідком на паузі, це немає ніякого відношення до флюру. Чим довша пауза тим більший шанс на покльовку і пропорційно більший шанс у щуки намотати довкола себе шнур з повідком.
Ну не перекусувало мені флюр))..
І ще... Всі ті хто так проти виступає повідків з флюру..
Задайте собі питання: Ви самі придбали флюр в катушці 0.55-0.60(не меньше в діаметрі) ? І самі навязали з нього повідки?
Чи просто придбали в магазині те...що вам назвали повідком з флюру?))
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Повідки, карабіни та ін. аксесуари

Непрочитане повідомлення Рома »

Цікавить, чи випрямляє хтось із форумчан металічні повідки (мова йде про стальку), які деформуються після зустрічі із щукою.? Якщо так, то діліться секретами... :)
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: Повідки, карабіни та ін. аксесуари

Непрочитане повідомлення platon »

https://www.youtube.com/watch?v=dgBx0vjr6mg
Використовую даний продукт не перший рік.
Проблем ніколи не виникало. :-)
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Повідки, карабіни та ін. аксесуари

Непрочитане повідомлення Рома »

platon писав:...Використовую даний продукт не перший рік....
Де купуєш? Можна і в приват.
Зображення Romanmix2002
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Повідки, карабіни та ін. аксесуари

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Рома писав:
platon писав:...Використовую даний продукт не перший рік....
Де купуєш? Можна і в приват.
Да совсем не обязательно покупать именно этот бренд. аналогичными свойствами обладает "титановый" поводочный материал любого бренда - AFW, Pontoon21 и тд, в том числе и украинских брендов.
Всё-равно на самом деле этот сплав (если точнее, то там не титан, а нитинол - уникальный сплав высокочистого никеля и титана) производят всего несколько металлургических фирм в мире (одна в США и одна в России), все остальные - просто продают готовую нитиноловую проволоку под своими брендами.
platon писав:...Використовую даний продукт не перший рік....
Проблем ніколи не виникало. :-)
Ну, как сказать. Из-за специфических свойств материала в месте сильного перегиба то ли накапливаются остаточные напряжения, то ли усталость металла (в физику процесса не вникал, при большом желании об этом можно в англоязычной статье на википедии почитать), в результате проволока может лопнуть в этом месте через некоторое время даже без существенной нагрузки. Имею горький опыт - в своё время потерял пару джеркбейтов из-за лопнувших поводков - были перехлёсты за тройник, а приманки весом 50-80 г, в результате через несколько рыбалок поводки лопали в месте перегиба просто во время проводки, без большой нагрузки. После такого отказался от титановых поводков на тяжёлых приманках - дешевле чаще менять стальные. С относительно лёгкими - да, проблем пока не было.
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: Повідки, карабіни та ін. аксесуари

Непрочитане повідомлення platon »

Спорити не буду.
Я джерками не ловлю.
А з такими воблерами як рудра та Daiwa Flat Side Big Minnow (23г)
Проблем ніколи не виникало.
Поводок викидаю через 3-4рибалки разом з карабіном
Всеж таки це розхідник. А ловити одним поводком 2-3сезони це не розумно.
В арсеналі маю 4 вид (різна нагрузка)
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей