оз. Старомильськ, м. Здолбунів

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
kurs
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Контактна інформація:

оз. Старомильськ, м. Здолбунів

Непрочитане повідомлення kurs »

Не знайшов теми по даній водоймі, тому вирішив сам її створити. Рибалка вийшла спонтанною, а від того тіки приємнішою. Отож вставши зранку та виглянувши за вікно вирішив, що університет сьогодні "попостить" і почав збиратись на рибалку. СМС-ки друзям з пропозицією порибалити залишалися без відповіді, тому почав збиратися сам. Поки те, поки се і десь лише о 10 вийшов з дому. Да погодка була просто клас. Зображення
По дорозі на лодочну уже уявляв, що хвилин 20 піде тіки на вичерпування води з човна, но благо в рибацкому ящіку виявилося відро і все пройшло швидше. Зображення
Вичерпався, отшвартувався і погріб в вершину озера - на свої улюблені місця. В планах було попробувати половити окуня, але після перевірки найперспективніших місць на весь робочий сілікончік жодного удару. Потім на блесну, на Джексоновского карася і ше на блесну - ноль, і бажання дальше охотиться за уявними окунями пропало. Зібрав другий спінінг і знову ж таки відбрав пару улюблених віброхвостів, воблерів і в бой. Но в вершині ні на гибині, ні під берегом ні удара. На горизинті тим часом вирісовується ще один спінінгіст, який вперто полоще міношки, но думаю зараз та й на глибині порядка 2-2,5 метрів вони не кращий варіант. Вообщим в нього було пусто і так до кінця рибалки й залишилося. Тим часом піднявся приємний вітерець, який дав змогу повільно дрейфувати та пустив невеличку рябь по воді. І от на очередному такому пропливі за вітерцем приблизно на середині озера довгоочікуваний удар, підсічка - єсть. Да взяла треба сказать метрах в 10 від лодки і десь в півводи, відтого була тільки більш жвавою, но пару маньовров спіном, беру подхват і вона в лодці.
Зображення
Сусід-спінінгіст все це бачив і благополучно прокрутився в місцях де я зловив години 3, но глухо. Я ж потихеньку погріб ближче до лодочної міняючи сілікончік. По дорозі зустрів одного "завсегдателя" Старомильська з десь 15 кружками но в нього глухо. Казав зранку мав два переворота ближче до середини, но холостих. Перекинуль парой слов про футбол і я погріб дальше. По дорозі ще один спінінгіст - на цей раз любитель колебалок, питаю "ну як" у відповідь "ноль". Вже біля лодочної вирішую трошки подрейфовать на глибшому і заробляю ще один удар. Да давненько я не друшляв таку покльовку. Класний, звонкій удар та і подсечка вчасно, і кисть напружено тримала спінінг, но мімо. Прям містіка. Но нада сказать покльовка була на першій же ступеньці і перед самим касанням дна, тоїсть треба так понімать, що пока я відчув удар, і відповідно поки підічка дойшла по шнуру безпосередньо до джиги, риба поняла шо це розвод. Після цього заробив, все таки, один явно окунячий ударчик, но видно віброхвост з крючком були явно не в весовій категорії клюнувшого окуня. Зібрався і в 16 був дома, а в цілому дуже класно провів на диво погожий день.
Зображення
Удачі.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

А я думав, що сьогодні у щуки вихідний 8O :? Молодець :wink:
Питання: Яка ціна за оренду плавзасобу в Старомильську?
Аватар користувача
kurs
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення kurs »

По білету УТМР 6 грн. світловий день. Без нього 25 чи 30 грн.
Аватар користувача
mohara88
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 14 серпня 2014, 12:43
Телефон: 0966709574
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення mohara88 »

Рибалив сьогодні в Старомильську. Нас було 6 чоловік на двох човнах. Обловлювали весь ставок. Ловили на воблери, поппери, блешні коливалки та вертушки, силіконові приманки, тандеми вертушок, вертушок з силіконом, спіннербейти. З улову два невеличких окуня. Всіх біля кого пропливали, запитували - ніхто жодної щуки не взяв.
«Завжди знайдуться ескімоси, котрі розроблять для жителів Бельгійського Конго директиви поведінки в тропічну спеку»
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Delife »

mohara88 писав:Рибалив сьогодні в Старомильську. Нас було 6 чоловік на двох човнах. Обловлювали весь ставок. Ловили на воблери, поппери, блешні коливалки та вертушки, силіконові приманки, тандеми вертушок, вертушок з силіконом, спіннербейти. З улову два невеличких окуня. Всіх біля кого пропливали, запитували - ніхто жодної щуки не взяв.
Вчора ситуація була схожа, лише 1 чоловік хвалився 3-ма щуками(шнурками).
Але я умовив зубату на 1800гр під завершення рибалки.
Аватар користувача
mohara88
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 14 серпня 2014, 12:43
Телефон: 0966709574
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: оз. Старомильськ, м. Здолбунів

Непрочитане повідомлення mohara88 »

Ціна лову з лодкою 40 грн не членам УТМР.
«Завжди знайдуться ескімоси, котрі розроблять для жителів Бельгійського Конго директиви поведінки в тропічну спеку»
Аватар користувача
mohara88
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 14 серпня 2014, 12:43
Телефон: 0966709574
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: оз. Старомильськ, м. Здолбунів

Непрочитане повідомлення mohara88 »

Вчора знову цілий день на ставі і жодної покльовки. Весь обплавали, все пробували.
«Завжди знайдуться ескімоси, котрі розроблять для жителів Бельгійського Конго директиви поведінки в тропічну спеку»
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: оз. Старомильськ, м. Здолбунів

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

mohara88 писав:Вчора знову цілий день на ставі і жодної покльовки. Весь обплавали, все пробували.
Вчора це була не рибалка, а премьєра фільму))). Людей на озері - як в кінотеатрі :-) :-) :-)
Сьогодні треба було :fishing: . Всього штук 10 лодок на воді. Хоча кльов не дуже. Чекаєм похолодання
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: оз. Старомильськ, м. Здолбунів

Непрочитане повідомлення николай »

на карьері те саме-аншлаг..лодок з 8 було ...в прилові в основному шнурковий розмір щуки..вода чиста й прозора...зілля майже немає
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
mohara88
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 14 серпня 2014, 12:43
Телефон: 0966709574
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: оз. Старомильськ, м. Здолбунів

Непрочитане повідомлення mohara88 »

Знову рибалив. Опробував новий спінінг та нові приманки, старі теж не забував використовувати. Результат стабільний повний нуль. В кого запитував - теж такі результати. Починаю втрачати віру в цей став.
«Завжди знайдуться ескімоси, котрі розроблять для жителів Бельгійського Конго директиви поведінки в тропічну спеку»
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: оз. Старомильськ, м. Здолбунів

Непрочитане повідомлення Delife »

Товариш там взяв сьогодні окуня і пару шнурків. Тренуйтесь ) риба там є.
Аватар користувача
mohara88
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 14 серпня 2014, 12:43
Телефон: 0966709574
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: оз. Старомильськ, м. Здолбунів

Непрочитане повідомлення mohara88 »

Окуні я на ЛМ в той же день ловив. Щуку хочеться.
«Завжди знайдуться ескімоси, котрі розроблять для жителів Бельгійського Конго директиви поведінки в тропічну спеку»
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: оз. Старомильськ, м. Здолбунів

Непрочитане повідомлення Delife »

Нелегка водойма.
На сьогодні на човні з напарником з 9 до 14 - лише 2 удари на колебалку.
Воблери, гума (їстіна також) в повному ігнорі.
Поки перепливали з одного місця на інше, вчіпив нерозловлений трьохсоставник, і зловив докілушку... не фонтан, але від "0" відійшли. :hi_hi_hi:
Зранку по центру плеса тонкий лід, але з вітром він пропав і ніщо не заважало ловити, окрім нефарту.
В інших кого питав по човнах - опп.
Аватар користувача
mohara88
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 14 серпня 2014, 12:43
Телефон: 0966709574
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: оз. Старомильськ, м. Здолбунів

Непрочитане повідомлення mohara88 »

Сьогодні на водоймі було 6 рибаків, 4 з них моя компанія. Ловили з лодок на коливалки, вертушки, воблери і силікон. Жодного удару, тільки обривів на значну суму(((( Все найкраще(і найдорожче) з коробок лишилось там( Найгірша моя рибалка.... :-(
«Завжди знайдуться ескімоси, котрі розроблять для жителів Бельгійського Конго директиви поведінки в тропічну спеку»
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: оз. Старомильськ, м. Здолбунів

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

mohara88 писав:Сьогодні на водоймі було 6 рибаків, 4 з них моя компанія. Ловили з лодок на коливалки, вертушки, воблери і силікон. Жодного удару, тільки обривів на значну суму(((( Все найкраще(і найдорожче) з коробок лишилось там( Найгірша моя рибалка.... :-(
А де саме, в якому місці ви примудрились наобривати приманок?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot], Semrush [Bot] і 4 гостей