Прихована водойма

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення SPIN »

yura rivne писав:Нічого не приховую!
Або я сліпий або не розумію цей допис. Зображення
Як "нічого не приховую", якщо назви водойми немає?
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення os1 »

.
Востаннє редагувалось 20 квітня 2015, 11:41 користувачем os1, всього редагувалось 1 раз.
Bobi
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 28 квітня 2011, 11:26
Телефон: 0978835672
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Bobi »

не створюй, на те вона й прихована)))
Федька
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 19 вересня 2011, 11:20
Телефон: 0932363887
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Федька »

Открытие сезона.
Минувшие выходные хотелось провести подальше от, такого уже привычного, микроджига. На родные просторы добрался часа в два ночи, перекусил и сразу пошел собираться. Еще затемно был на воде. Сначала погонял воблера, а потом уперся в джиг на ямах. Пробовал различные силиконы размером около трьох дюймов. Первые поклевки получил ближе к шести.

Зображення

Зображення

Зображення

После поимки пары хвостов все затихло. А тем временем рядом припарковались рыбачки, которые делали, не всегда результативные, но регулярные подсечки на снасть с живцом. Меня начинают мучать всякие непонятные мысли, почему на силикон даже не тюкает...:confused: Сварганил разнесенный монтаж, уменьшил приманку и почти сразу рыб порадовал клевакой. Проскочило несколько окушков, а потом отозвалось пару небольших судачков.

Зображення

Зображення

Зображення

Следующую вылазку совершил уже на следующий день вечером. Тоже хорошо провел время.:)

Зображення

Зображення
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Рома »

Поблизу кожного міста і, тим більше, села є невеличкі водойми, які на перший погляд не дуже привабливо виглядають з точки зору рибної ловлі. Як правило, вони мають не велику глибину і достатньо сильно зарослі різноманітною водною рослинністю. На днях я побував на одній із таких водойм. Відверто кажучи, в тих місцях буваю доволі часто, проте рибалю вкрай рідко. Цього разу вирішив зловити щуку, яка там присутня, на поппер. Цілеспрямовано цю рибу і на цю приманку не ловив ні разу. Проте сонячна погода тай вищеописані умови ловлі, надихнули мене спробувати саме цим методом. Мій арсенал попперів складається лише з двох приманок :smu:sche_nie: , тому експерементувати особливо з чим не було. Ловив з використанням Rapala Skitter Pop. Початок ловлі, як це буває доволі часто, був доволі оптимістичним. Буквально на другій проводці відбувся вихід щуки, якого я і сам не очікував. Потім було деяке затишшя, після якого одразу дві поспіль проводки відзначились виходами хижака до приманки. Перший вихід відбувся практично після приводнення попера, другий - на початку проводки. Причому у цьому випадку, щука після промаху ще раз атакувала свою потенційну здобич, але знову промахнулася. Розмір риби в районі 500 гр. Забігаючи наперед, скажу, що більше реакції щуки на поппера я в той день не бачив, хоча "побулькав" ще добряче. Останніх 20 хв ловлі спокушав рибу перевіреним ZipBaits Orbit 80 і не дарма. Одна красуня спокусилася на нього.
ЗображенняЗображення
В підсумку отримав дуже цікаву, видовищну і, в кінці-кінців, результативну риболовлю, чого і всім бажаю.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Рома »

В суботу зранку виділив пару годин для розвідки нових щучих місць. Колега, який був ініціатором цієї ідеї, минулого разу впіймав там два залікові екземпляри. Водойма знаходиться відносно недалеко від Костополя з нормальним доїздом.
ЗображенняЗображення
Зі слів колеги раніше тут було багато карася, але щука його "вибила". Місце здебільшого ловлять зимою на жерлиці, а по відкритій воді пресинг на водоймі невеликий, що вселяло надію на улов. Глибина тут невелика, плюс присутня підводна рослинність, тому навіть з плаваючих воблерів приходилось періодично знімати водорослі. Я ловив виключно воблерами, колега - силіконом і обертовими блешнями. За дві з половиного години ловлі у мене в активі було два щучих недомірка, які спокусились на Orbit 80, та одна щучка грам 700-800 гр, яка уподобала Tiny Magallon.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
У колеги нуль. З похолоданням, треба буде знову сюди навідатись.
На зворотній дорозі півгодинки покидали на Горині, де у мене був нереалізований вихід зубастої, а знайомий впіймав одного окунця.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Рома »

Вчора побував на одній невеликій водоймі з "прицілом" на окуня. Мабуть там буде платна риболовля, але поки що ловити рибу дають тільки "своїм" людям. От через таких людей я туди і потрапив. Поїхав тільки із-за того, що за словами колеги там достатньо багато окунів, і власник водойми, в принципі, не проти, щоб їх виловлювали. За більш ніж дві години ловлі я витягнув біля десяти невеличких окунців, плюс "влетіла" залікова щучка (1,2 кг), яка стала першим моїм трофеєм при ловлі мікроджиговими снастями. Крім неї, ще щось непогане тримав, але риба зійшла. Підозрюю, що це міг бути короп.
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Федька
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 19 вересня 2011, 11:20
Телефон: 0932363887
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Федька »

Воскресная рыбалка на водохранилище увенчалась новым рекордом - окунь немного не дотянул до 1,3 кг. Вначале целенаправленно пытался ловить че-та покрупнее, весами 10-15гр и более-менее взрослыми приманками. :-( Ни тычка... Потом начал упираться в микруху, и на первых забросах садится этот полосатый красавчик. После поймал еще пяток мелких, а потом сплошная "экскурсия" по водоему.

Зображення

Зображення

Такого и отпустить было приятно.

Зображення
Федька
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 19 вересня 2011, 11:20
Телефон: 0932363887
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Федька »

Открытие '15

Первая рыбалка нового сезона началась с осенней прогулки. Полтора часа матросы меня игнорили:(
Когда губатый пригнал тяжелую тучу, с которой смачно посыпало снегом, появился вяленький клев. И то хорошо:udo4ka:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
PANAS
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 01 січня 2015, 12:41
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення PANAS »

Доброго вечора шановні колеги.
Вчора у вечері подзвонив мій товариш і запропонував поїхати з ним на рибалку нехотілося в дома сидіти в неділю подивившись погоду по інтернету ми поїхали. Поїхало нас четверо приїхавши на ставки я замітив що на деяких ставках є крига ще не всі ставки відкриті водою. Зібравши свого спінінга вирішив не гаїти час нацепивши блєсну з МЕПСА(Anglia Long) жовтого кольору двоїчка. Закинувши я отримав перший тичок. Взяла маленька щука грамів 150-200 і біля берега зацепившись за кригу вона зійшла, покидавши блєсну я незаробив більше неодного тичка.
Нацепивши сіліконуву рибку 2.5 дюйма кислотного кольору, я впіймав щуку грамів 600
Зображення
Зробивши ще декілька кідків перестало брати.Пройшла година я знову заробив тичок і на гачку сидить щурення грамів 300 зробивши фотосесію вона була відпущена в своє царство.
Зображення
Потім піднявся сильний вітер стало гнати велику хвилю перестало брати взагалі, погулявши по ставах я більше не заробив ніоднієї покльовки.
Увечері зібравшись біля машини ми обговорили сьогоднішню рибалку. Один впіймав 2 штукі другій так само, третій впіймав 4 штуки, все були 500-800 гр. я отримавши велике задоволення поїхав додому.
Зображення
Всім НЧНХ. Далі буде
Федька
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 19 вересня 2011, 11:20
Телефон: 0932363887
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Федька »

Прогноз на воскресенье: -1 +2, практически без осадков и небольшой ветерок... Где-то так все и начиналось, когда мы вышли на воду. Поклевки единичные и очень аккуратные. Но впечатление от рыбалки были получены не от этого, а от снегопада, который приперло порывом буквально за время проводки. Повторить такой заплыв еще раз вряд ли захочется. Зато свежий снег отлично лепится!

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Федька
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 19 вересня 2011, 11:20
Телефон: 0932363887
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Федька »

Когда куранты пробили окончание "женского дня", начал собираться на заслуженную рыбалку =)) Как-то душевно началось утро, спокойно, умеренно и просто красиво. Первые точки с ракушкой остались без поклевок, но потом рейнсовский сатурн на отводном принес очень приятный бонус. Мамка для такого размерчика сопротивлялась слабенько, и это понятно. Зато бойцы поменьше давали жару как летние.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Рома »

Сьогодні перевіряв наявність риби у одній невеличкій водоймі. Ставку робив на окуня. Зачепів в місці ловлі було дуже багато, тому використовував офсетний гачок. Окуня я так і не впіймав, як і не отримав жодного його клювання, але підчепив одну невеличку щучку (попливла далі). Найбільше сюрпризів давала погода, яка змінювалася на очах. Сніг, дощ, сонце - все перемішалося. Та весна, все ж таки, бере потрохи гору.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
PANAS
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 01 січня 2015, 12:41
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення PANAS »

Доброго дня шановні рибаки.Вирішив поїхати на рибалку ловити хижачку.На місце прибув о 6:40 год глянувши на воду рибацюх на човнах було повно.
Знарядивши свій спінінг вирішив не гаяти часу, пішов зразу на дамбу.
Підійшовши до дамби я замітив що вздовж берега живець в різні сторони ніби хтось сипнув у воду жменю гороху.
Зробивши два кидки я зрозумів що то балується полосатий розбшійник. Поцепивши колібалку просту закинув на глибину по руслу.
Промотавши приблизно 0.5-1 м. Заробив тичок :bra_vo: , легеньку придтримку підсікаю і почувши на другому кінці натяжку.
Підтянувши до берега я відчув справжню боротьбу і вона на березі. :co_ol:
Зображення
Зробивши декілька кидків незаробив ніодного тичка.
Обловивши пару місць повний нуль :facepalm: .
Міняю приманку ставлю Spinecs простий. Беру маркер чорний малюю 3 полоски по блешні. Закидаю заробляю тичок, але не підсікаю, провожу
приманку далі нуль закинувши знову тичок - другий підсікаю і на другом кінці чую, що щось впіймав дотягую до берега зробила свічку і опинилась на березі пройшовши декілька метрів закинув і обрив зачепив за корча. Цепляю знову такуже блесню закидаю нічого доставши маркіра чорного малюю знову
3 полоси закинув протянувши 1-2 м тичок і нагачку третя зубата :co_ol: . Обійшовши по кругу ставка незаробив ні одного тичка і зібрався додому голосувати. :prapor:
Зображення
Всім НХНЧ.
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення forest »

Сьогодні відкрили для мене нові рибацькі простори. Погода просто прекрасна, однак надлишок світла все ж таки негативно вплинув на активність хижака. Вода дужу прозора, за весь час риболовлі я не бачив ЖОДНОГО всплеску рибки, складалося таке враження, що там її просто немає. Видно було весь рельєф дна...
Зробивши декілька кидків з резиною, відразу переходжу на обертальні блешні, бо колись потрапляв у такі ситуації...
Ще під час вранішнього туману піднімаю першого...
Зображення
Фаворитом була оберталка від meps aglia long 00 золотистого кольору. Дуже захоплююче було дивитися в прозорій воді, коли горбач намагається звільнитися з жала крючка. Всі виважування форсувалися, оскільки ледь-ледь цеплялися за край губи, а перший взагалі за бороду, що вказує на неактивність хижака...
Час від часу на борт брав пасажирів, які дрейфували...

Зображення
Чудовий день приніс ж такі трофеї... найбільший заважив 0,5 кг..

Зображення
Товаришу не так повезло з уловом, проте його рибалка була не менш видовищною - два окуні на попер і вихід щуки, яка два рази як дельфін винирювала на нього, але промазувала...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей