Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Як реєструватися. Обговорення роботи. Ваші ідеї та побажання
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

stal1n писав:Все-таки я хотів би прочитати офіційну відповідь. Так або ні.
Вітя - НІ вже всі з президії РОФРС були за тиждень на форумі разів з 20!!!
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення SPIN »

stal1n писав:Все-таки я хотів би прочитати офіційну відповідь. Так або ні.
Якщо РОФРС боїться конфліктних ситуацій, то на цьому форумі можна створити окрему гілку "РОФРС" з правом модерації представнику РОФРС.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

SPIN писав:
stal1n писав:Все-таки я хотів би прочитати офіційну відповідь. Так або ні.
Якщо РОФРС боїться конфліктних ситуацій, то на цьому форумі можна створити окрему гілку "РОФРС" з правом модерації представнику РОФРС.
Задайте себе вопрос - а для чего это надо????? Зачем так сильно прогибаться????
Я лично - не вижу в этом ни какого смысла!

Меньше народу - БОЛЬШЕ кислороду!!!!! :men:
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення SPIN »

Переваг об"єднання сайтів багато, кожен якщо задумається, то зможе їх віднайти, від самих простих до більш глобальних.
Прості:
- в зайнятого користувача економиться більше часу, бо не треба заходити на один сайт, а потім на інший;
- звіти та теми на сайтах часто дублюються дописувачами, хоча я не дублюю, бо навіть один коротенький звіт з фото потребує певного часу, а дублювання ще додаткового, але рівнефіш сайт більш масовий і давній (якщо враховувати зміну адреси сайту), тому традиційно я спочатку захожу сюди, а не навпаки;
- опція подяки на рівнефіш реалізована краще, ніж на РОФРС, бо не відбувається перезавантаження сторінки, що дуже важливо тим в кого плата за трафік і повільний інет;
...
Глобальні:
- популяризація рибальства та формування у рибалок розуміння залежності кількості риби у водоймах від масових незаконних способів лову, бо таких "рибалок" які діють по принципу хапнути вже і побільше, стільки, що рибні ресурси в безкоштовних водоймах майже на нульових значеннях, тобто це не лише браконьєри, а й ті хто забирає молодь "бо її вже можна їсти", а більшу рибу впіймати не вдається, підводні браки, які просто масово все винищують;
- чим массовіший сайт, тим більша вага його впливу у суспільстві з усіма позитивними наслідками;
- взаємообмін досвідом, ідеями, проектами, що корисно для обох сайтів:
...

Ще треба проаналізувати причини, які виникли, коли РОФРС відокремився і узгодити чи можна ці причини вирішити в конструктивному ключі.
ПС
Якщо організатори обох сайтів дійсно дбають про добрі принципи, які озвучуються на сайтах, є в програмі РОФРС (збереження-, примноження-, популяризація-, і т.п.), то можна відкрити голосування, щоб дізнатись думку простих форумчан.
ПСПС
Поскільки для РОФРС поступила публічна пропозиція про об"єднання, то відреагувати потрібно.
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення Samuraj »

То SPIN Вы член РОФРС?
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Незнаю як кому, але читати звіти та бачити інформацію про проведення фестивалів чи змагань в одній сторінці було б набагато цікавіше та простіше, а так треба читать і там і тут. Я за один і потужний дружній сайт Рівнефіш :ti_pa:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення DerSieger »

SPIN писав:... можна відкрити голосування, щоб дізнатись думку простих форумчан...
я думаю, що голосування створювати немає сенсу, так як воно нічого не дасть по причині відсутності у рофрс бажання обєднуватись.
від моменту пропозиції пройшло вже 20 днів, але ніякої реакції від цієї організації не було. це може свідчити про те, що рофрс не планує йти на примирення та обєднання риболовів нашого краю, а керівництво просто хоче залишитися у ролі князьків місцевого значення. про це також свідчить нещодавне безпідставне виключення з рофрс "неугодних" членів, обмеження президентом доступу до магазину "флагман" для деяких риболовів та звинувачення у як завжди скандальному проведенні ЧО з карпфішингу членів РКК, які до цього чемпіонату жодного відношення не мають і навіть близько там не стояли.
рофрс навпаки роздуває жар, про яке примирення і обєднання може бути мова?
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення SPIN »

Samuraj писав:То SPIN Вы член РОФРС?
Звісно що ні, я пишу з точки зору самого звичайного користувача сайтів, який насправді далекий від розуміння різних конфліктів, що були виходячи з деяких дописів навколо РОФРС, а повідомлення SashulkaB3 підтверджує, що для простих користувачів об"єднання сайтів просто зручно.
від моменту пропозиції пройшло вже 20 днів, але ніякої реакції від цієї організації не було
Можливо варто просто зателефонувати, щоб остаточно поставити крапку, бо ця справа серйозна і ініціатору не варто обмежуватись лише публічним зверненням.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення stal1n »

up!

Знаю, що нас читають люди з РОФРС. Вже пройшло доволі багато часу, багато чого забулося-перетерлося.
Моя пропозиція все ще в силі. Давайте робити разом хорошу справу, а не нарізно.

Готовий прочитати будь-які пропозиції і конструктивну критику.
Дякую.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Створив тему на сусідньому сайті на рахунок об"єднання. Вони готові говорити, але тільки якщо об"єднання буде в один сайт fishing.rovno.ua
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Вставлю і своїх 5 копійок :-)
Я особисто також "не в темі" тих непорозумінь. Звичайно, що з точки зору звичайного пересічного читача форуму - пофіг які там в кого "тьорки" і амбіції. Головне зайти, і чим побільше прочитати інформативної, цікавої, корисної для нього інформації, дописів, звітів.
З іншого боку...якщо вони (РОФРС та Рівнефіш) порізно не можуть "ужитись" разом, то що буде якщо то все об"єднати ? Хай навіть на рівні сайтів (форумів). Пройде якийсь час, не одразу звичайно, чиїсь амбіції візьмуть гору над здоровим глуздом і знову почнеться стьоб і срач з тієї чи іншої теми. Признатись чесно - мені особисто бридко то читати ще й на форумі. Вистачає і в житті того добра.
Тому...може не варто схрещувати їжака з вужиком, якщо вони їжак і вужик ? А то як в анекдоті, вийде з того всього лише колючий дріт.

P.S. fishing.rovno.ua - як на мене не самий вдалий варіант назви форуму. Перша частина адреси, в першу чергу, асоціюється з методом кражі інформації (фішинг), а ніж з рибалкою як такою.

Така моя думка.
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення Delife »

"а ми будем с этого иметь?"
ІМХО, їх бажання для об'єднання мало, потрібно, щоб і учасники рівнефіш були не проти, а тут я бачу певну проблему.
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

ehnaton писав:Вставлю і своїх 5 копійок :-)
Я особисто також "не в темі" тих непорозумінь. Звичайно, що з точки зору звичайного пересічного читача форуму - пофіг які там в кого "тьорки" і амбіції. Головне зайти, і чим побільше прочитати інформативної, цікавої, корисної для нього інформації, дописів, звітів.
З іншого боку...якщо вони (РОФРС та Рівнефіш) порізно не можуть "ужитись" разом, то що буде якщо то все об"єднати ? Хай навіть на рівні сайтів (форумів). Пройде якийсь час, не одразу звичайно, чиїсь амбіції візьмуть гору над здоровим глуздом і знову почнеться стьоб і срач з тієї чи іншої теми. Признатись чесно - мені особисто бридко то читати ще й на форумі. Вистачає і в житті того добра.
Тому...може не варто схрещувати їжака з вужиком, якщо вони їжак і вужик ? А то як в анекдоті, вийде з того всього лише колючий дріт.

P.S. fishing.rovno.ua - як на мене не самий вдалий варіант назви форуму. Перша частина адреси, в першу чергу, асоціюється з методом кражі інформації (фішинг), а ніж з рибалкою як такою.

Така моя думка.
Повністю підтримую.
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
Аватар користувача
PAVEL
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 12 листопада 2011, 19:13
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення PAVEL »

А кому тогда будет пренадлежать кнопка БАН !!! :facepalm: ????????

Против . Практически все тамошние пишут и ищут здесь ! Я практически уже год немогу зарегистрироваться там ! Ну и ниче !
Ровенский Карповый Клуб
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення Delife »

Они там предлагаю присоеденить ривнефиш к фистинг.ровно и никаких других вариантов. Воно нам тра?
Унылый дизайн, новости раз в год....
Відповісти

Повернутись до “Сайт та форум, реєстрація”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей