Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Як реєструватися. Обговорення роботи. Ваші ідеї та побажання
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення KESHA »

Delife писав:"а ми будем с этого иметь?"
ІМХО, їх бажання для об'єднання мало
Саме цікаве , що їх бажання не мало , а його не має зовсім . Це добре видно тут ;http://fishing.rovno.ua/forum/viewtopic.php?f=13&t=1122&p=12196#p12196
Dum spiro, spero...
Аватар користувача
PAVEL
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 12 листопада 2011, 19:13
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення PAVEL »

У меня у одного проблема с входом сюда http://fishing.rovno.ua/forum/viewtopic ... 196#p12196
Отвечает что сервер не найден
Ровенский Карповый Клуб
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

KESHA писав:
Delife писав:"а ми будем с этого иметь?"
ІМХО, їх бажання для об'єднання мало
Саме цікаве , що їх бажання не мало , а його не має зовсім . Це добре видно тут ;http://fishing.rovno.ua/forum/viewtopic.php?f=13&t=1122&p=12196#p12196
Особливо по діаграмі на початку сторінки.
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення ehnaton »

KESHA писав:
Delife писав:"а ми будем с этого иметь?"
ІМХО, їх бажання для об'єднання мало
Це добре видно тут ;http://fishing.rovno.ua/forum/viewtopic.php?f=13&t=1122&p=12196#p12196
.....зайшов, почитав...краще б не заходив...тільки спортився від прочитаного у роті смак після випитої філіжанки кави....
Тепер до справи: почитавши гілку дописів і відповідей з цього питання - можу чітко і однозначно сказати дві речі.
1) я категорично ПРОТИ об"єднання цих двох інформаційних ресурсів.
2) було чітко, красиво і влучно сказано причину того всього:
"...На форумі федерації більше спортсменів, на http://rivnefish.com/ більше аматорів, мені це подобається, так як для професіоналів мої звіти не цікаві і легше спілкуватися із такими ж, як сам
Все. Більше й нічого добавити.
3) Я не знаю хто такий Костя в миру, але я хотів би спробувати те що він курить, цитую:
Костя писав:"Об"єднання цих двох ресурсів-не відбудеться ніколи, про причини писати не буду, у кожного правда своя! Цей сайт, зорінтований більше на срортивне рибальство, так як є сайтом РОФРС, та має проводити політику в такому руслі, що не заперечує статуту федерації, а саме:
2.2. Завданнями Федерації є:
2.2.1. Сприяння розвитку риболовного спорту, підвищення його ролі у всебічному й гармонійному розвитку особи, зміцнення здоров’я та формування здорового способу життя.
Покажіть мені де на Рівнефіш пропогуються наркотики, п"янство, гопництво, поїдання чіпсів за телевізором чи грою у World of Tanks ? І чи не є, сам факт того, що сайт про рибалку, вже є ПРОПОГУВАННЯМ займатися хоча б чимось корисним для мізків і організму в цілому ? Походити зі спінінгом, подихати свіжим повітрям, впіймати рибку - це не пропогування ЗДОРОВОГО ОБРАЗУ ЖИТТЯ ? Костя - "видихай бобер" (с)
Костя писав:2.2.2. Пропаганда Популяризація риболовного спорту серед населення.
2.2.3. Сприяння організації та проведенню в Рівненській області обласних , міжобласних, національних , міжнародних та інших змагань з риболовного спорту відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства.
Рівнефіш - організація.....якби так сказати аматорська....і сприяти в організації і проведенні тих чи інших заходів може виключно в інформативній сфері. На скільки я знаю - сайт бабоси не заробляє. Тому чекати дорожезних призів від Рівнефіш, навіть якщо він виступить інформаційним спонсором - не варто. Стосовно "сприяння"....а хіба було коли таке щоб Рівнефіш був проти проведення якогось фесту ? Сумніваюсь....може були коли розбіжності у організаційних моментах - дик немає питань які не можна було б вирішити і дійти консенсусу в плані організації. Звичайно, якщо чиїсь амбіції не беруть вверх, і людина не йде по принципу "хай херово, за те по моєму...". Тоді так - краще з розумним втратити, чим з дурним знайти.
Костя писав:2.2.4. Сприяння підготовці висококваліфікованих спортсменів, тренерів та суддів з метою забезпечення успішних виступів риболовів Рівненської області на змаганнях різного рангу.
Е-е-е-е......з цього місця детальніше.
Подібна теза мені чимось проасоціювалась з тим як у нас проходять вибори в державі: побільше "своїх" на окружкомах - щоб вибори пройшли "так як треба". Список тих, "хто треба" зазвичай замовчується але усі їх знають. Щоб змагання пройшли успішно, потрібно не суддів муштрувати, а з людьми частіше зустрічатись, вчити чомусь, показувати, роз"яснювати. Без пантів. Без крутих засобів. Можна просидіти з карповою оснасткою на пару тисяч баксів і ніфіга не впіймати, а можна взяти китайського телескопа, вчепити на нього пружину з дроту, який знайшов на черметі і скрутив ту пружину, вчепити гачка який ще бачив Брежнєва, попередньо загостривши його натфілем і нождачкою, і впіймати красеня на 8-10 кг. (і це не фантазії, особисто знаю такого чувака).
Костя писав:Та й платформа тут краща, зручніша.
Платформа ? :-) Якщо руки криві - ніяка платформа не допоможе...
Костя писав:Перехід цього сайту, під "крило" рівнефіш - це абсурд.
Єдине місце де я з ним погодивсь - об"єднання з ними - це абсурд. І крапка. Взагалі склалось таке враження, що там зібрались одні зарозумілі, зажрані коти. Які про себе надто високої думки і дивляться на всіх інших з високої гори.
Така моя думка.
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення KESHA »

Костя писал(а):
"Об"єднання цих двох ресурсів-не відбудеться ніколи, про причини писати не буду, у кожного правда своя! Цей сайт, зорінтований більше на срортивне рибальство, так як є сайтом РОФРС, та має проводити політику в такому руслі, що не заперечує статуту федерації, а саме:
2.2. Завданнями Федерації є:
2.2.1. Сприяння розвитку риболовного спорту, підвищення його ролі у всебічному й гармонійному розвитку особи, зміцнення здоров’я та формування здорового способу життя.

Покажіть мені де на Рівнефіш пропогуються наркотики, п"янство, гопництво, поїдання чіпсів за телевізором чи грою у World of Tanks ? І чи не є, сам факт того, що сайт про рибалку, вже є ПРОПОГУВАННЯМ займатися хоча б чимось корисним для мізків і організму в цілому ? Походити зі спінінгом, подихати свіжим повітрям, впіймати рибку - це не пропогування ЗДОРОВОГО ОБРАЗУ ЖИТТЯ ? Костя - "видихай бобер" (с)

Костя писал(а):
2.2.2. Пропаганда Популяризація риболовного спорту серед населення.
2.2.3. Сприяння організації та проведенню в Рівненській області обласних , міжобласних, національних , міжнародних та інших змагань з риболовного спорту відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства.

Рівнефіш - організація.....якби так сказати аматорська....і сприяти в організації і проведенні тих чи інших заходів може виключно в інформативній сфері. На скільки я знаю - сайт бабоси не заробляє. Тому чекати дорожезних призів від Рівнефіш, навіть якщо він виступить інформаційним спонсором - не варто. Стосовно "сприяння"....а хіба було коли таке щоб Рівнефіш був проти проведення якогось фесту ? Сумніваюсь....може були коли розбіжності у організаційних моментах - дик немає питань які не можна було б вирішити і дійти консенсусу в плані організації. Звичайно, якщо чиїсь амбіції не беруть вверх, і людина не йде по принципу "хай херово, за те по моєму...". Тоді так - краще з розумним втратити, чим з дурним знайти.

Костя писал(а):
2.2.4. Сприяння підготовці висококваліфікованих спортсменів, тренерів та суддів з метою забезпечення успішних виступів риболовів Рівненської області на змаганнях різного рангу.

Е-е-е-е......з цього місця детальніше.
Подібна теза мені чимось проасоціювалась з тим як у нас проходять вибори в державі: побільше "своїх" на окружкомах - щоб вибори пройшли "так як треба". Список тих, "хто треба" зазвичай замовчується але усі їх знають. Щоб змагання пройшли успішно, потрібно не суддів муштрувати, а з людьми частіше зустрічатись, вчити чомусь, показувати, роз"яснювати. Без пантів. Без крутих засобів. Можна просидіти з карповою оснасткою на пару тисяч баксів і ніфіга не впіймати, а можна взяти китайського телескопа, вчепити на нього пружину з дроту, який знайшов на черметі і скрутив ту пружину, вчепити гачка який ще бачив Брежнєва, попередньо загостривши його натфілем і нождачкою, і впіймати красеня на 8-10 кг. (і це не фантазії, особисто знаю такого чувака).
Чувак , я не знаю , що курить Костя , але те , з чим ти п*єш каву , точно шкідливе .
Костя , цитував статус РОФРС , а при чому тут Рівнефіш
Dum spiro, spero...
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Моя кава нормальна. Це-перше.
По-друге. Він навів фрагмент (процитував) статут, як аргумент, який не дозволяє об"єднуватись форумам. Принаймі в такому контексті це прозвучало.
Відповідна була моя репліка на то все. Якщо єдиний контраргумент, який ви можете навести - це фраза про якість кави і бан мого ІР на ваш форум - то висновки самі говорять за себе :nez-nayu:
Востаннє редагувалось 22 листопада 2014, 17:34 користувачем ehnaton, всього редагувалось 1 раз.
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення Delife »

Таке вІдчуття що попав на сайт федерації, [DELETED]
Коментар від модератора: !
Давай без матів
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення KESHA »

ehnaton писав:і бан мого ІР на ваш форум - то висновки самі говорять за себе :nez-nayu:

Після банів декільком гіперактивним дописувачів півтора року тому і до цього часу , не був забаненний жоден учасник форуму на сайті РОФРС . Як що є проблеми зверніться до Адміна.
Delife писав:Таке вІдчуття що попав на сайт федерації,

Таке відчуття , попав в свинарник де гадять зайці по яким давно плаче стоматолог, а модератори не прибирають.
Для особистих обаз є личка ,там я залишив свій тел . як що мужик позвониш .
Dum spiro, spero...
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення ehnaton »

KESHA писав:
ehnaton писав:і бан мого ІР на ваш форум - то висновки самі говорять за себе :nez-nayu:

Після банів декільком гіперактивним дописувачів півтора року тому і до цього часу , не був забаненний жоден учасник форуму на сайті РОФРС . Як що є проблеми зверніться до Адміна.
Я не є ні гіперактивним, ні дописувачем вашого форуму взагалі :-) І також є достатньо комп"ютерно-грамотним, щоб уважно прочитати і зрозуміти фразу "з вашого ІР доступ до даного ......заблоковано". Так що краще вже не позортесь, і визнайте що хотіли показати "кузькіну мать". От тільки мені від того ні холодно ні гаряче :dan_ser: Повторюсь - подібним вчинком ви лише підтвердили, що аргументів як таких - не маєте. Ось і все. Дискусію припиняю.
Нема з ким і про що дискутувати. Крапка.
Така моя думка (с)
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення proteus »

:-) ну началось :-) Нафига эту тему вообще поднимать снова и снова??? Ведь давно всем понятно, что тем кому нравится федерации сайт сидит там, кому ровнофиш сидит здесь, кому и то и то сидит и там и там. И от этого как мне кажется всем хорошо и все довольные. Зачем снова подняли? Или это как обострение регулярное ? Весеннее и осеннее ... :facepalm:
ПС. ааааа ... морозы начались, все к компу с водоемов кинулись :-)
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення Delife »

KESHA писав:Для особистих обаз є личка ,там я залишив свій тел . як що мужик позвониш .
зачепив за щось живе? на мужика пробиваєш? а мож я баба -стоматолог яка?
по ІР вичисляй, "інтернет-воєн" )

П.С. Дорослі, а ведете себе як діти.
о! :sh_ok:
http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 46#p205692
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення stal1n »

Спасибі всім, хто висловився.
Замість цієї непотрібної нікому перепалки можна було мені просто відповісти(навіть в приват) з боку РОФРС: ні.
Цього було б досить.

Я хотів як краще, тим більше, що члени федерації в більшості проголосували все-таки проголосували за об'єднання сайтів. Не знаю, чи є на тому сайті прості рибалки, я тепер зрозумів, що не один там навічно забанений)

Просто подумав, що всім від цього буде вигода: на фішінг.ровно.юа нічого крім барахолки і якоїсь дивної комерції останнім часом не спостерігається.
Але це ваш вибір, і я з повагою до цього відношусь. Сподіваюсь на конструктивний діалог в майбутньому. Може через рік? :)

І давайте без образ і переходів на особистості, ми всі тут однаково любимо пророду і хочемо зберегти рибні запаси для наших дітей. Дякую.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Об'єднання сайту РОФРС та нашого

Непрочитане повідомлення KYM »

В старих автомобілістів є таке прислів"я : "Работает - не трогай!"... мається на увазі, що перестане працювати нормально.
Моя думка така ж - "... не трогай", нехай все залишиться як є, якщо звісно комусь не хочеться нових сварок.
Не учи рыбу плавать!
Відповісти

Повернутись до “Сайт та форум, реєстрація”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей