р. Горинь та її стариці

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення stal1n »

kamennieshipy100 писав:Так-так, 3,5-грамова мала б бути завбільшки з горошину!
уточнив щойно в свого наставника зимової ловлі: мормишка в мене була вагою 0,35 грама
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Юра »

Остання інформація по "шкільній".
Роздача кінчилася, кльову немає. Що дивно, бо погода - просто клас.
Вчора був батько, результат - практично нульовий, як і у інших.
Хоча верховодки з мізинець можна трохи натягати, та це не по мені.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Юра »

Був в суботу та неділю на "шкільній". Так що навіть якщо "клювало вчора чи завтра", то все-одно мав попасти на кльов.

В суботу тепло, відлига, сонце, штиль. Кльов був, але у того, хто знайшов рибу. Зранку пробував на ямі біля поваленого дерева на безмотилку, то, поки не розвиднілось, зловив кілька штучок і мав сход солідного риба. Але батько знову нащупав рибу (крупна плотва) на 2м глибини і течії, тому відправився до нього. На стоячу на мотиля час від часу попадалися гарні плотки, але риба прохідна. Було пару гарних сходів і один обрив. На безмотилку клювало дуже неохоче і дрібніша риба. Причому, вдень починає краще працювати коза або уралка, хоча і на чортика ловились, поки його не зламав на трофейній плотві - так витягав з рота. Переміняв купу мормишок (чортики різних конфігурацій, кози, просто мормишки), то ще знайшов одну козочку робочу (досить тяжка, бо течія) і більше ніяких явних фаворитів. В обід поїхали додому, хоча риболови ще продовжували сидіти і ловити. Лід суттєво підтав біля берега. Результат мій - 1,3 кг.

Неділя. Підозріло мало людей. Мороз. Вітер. Похмуро. Кльову немає. Ловили лише "динозаври", які тут вже "не одну собаку з"їли" :-) . У мене зранку на ямі біля дерева глухо, хоча риболови потягували плотву на стоячку, але потім і у них заглохло. У батька на вчорашньому місці також дуже слабенько. Пробував різні місця і мормишки, на стоячку майже не ловив, на гру вимучив з десяток риб без бонусів.
Коли йшли назад, то вже біля берега можна було пройти лише по поліняках.

От таке. Батько висунув гіпотезу про кльов раз в два дні. Проаналізували весь останній тиждень - справдилося. Може ось вона - розгадка кльову риби :ti_pa: . Цікаво, по закону "двох днів" сьогодні там має бути кльов.
Аватар користувача
Rybik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 18 червня 2014, 10:17
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Rybik »

Рибалив сьогодні з другом в районі хотиня , лід доволі хороший приблизно 7-8 см, такщо сміливо сожна вирушати на рибаку тим хто ще вагається. З приводу кльову сказати що небуло неможу але як на перший лід то дуже погано :fish: ловили виключно на безмотилки, покльовки дуже ніжні та обережні таке враження як в глухозимя. В улові окунь, декілька декілька штук були вагою приблизно 150-250 грамім, також була плотва, загалом на двох було зловлено 1,9 кг риби........Всім удачі та хорошого кльову!!!
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення ANDROID »

А де саме в районі хотиня?
Аватар користувача
Rybik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 18 червня 2014, 10:17
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Rybik »

Рибалили в райони газової труби що проходить над горинню,яка знаходиться між Хотинем та Метковом та є багато стариць.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Юра »

Також були з батьком на старицях Горині навпроти (біля школи міліції).

Водойми не знали, йшли навмання. "Рибу" ;-) знайшов, якщо так можна сказати, на глибині в 2,5 метри. Лід вже нормальний (5-6 см) , але як кілька разів тріснув, а під ногами - з головою, то й перехотілося особливо бігати по водоймі та шукати пригод на свою ж... :-)
Кльову не було. Таке враження, що глухозим"я. Одна лунка - одна риба, і то, в кращому разі. Покльовки дуже ніжні, багато холостих, сходи ...
В основному, дрібна плотва. Зранку проскочило кілька окунців. Ловили на безмотилку (я - на чорта, батько - на козу та мормишку), на мотиля - лише обсоси.
Звичайно, якби все зробити по науці, то можна було б вимучити більше риби, та не було особливого бажання так напрягатися.
Сезон відкрили, рибу бачили, морозним повітрям подихали, природою помилувалися, по 50 гр випили за відкриття, що ще треба рибалці для щастя ...
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Рома »

І я побував у неділю на старицях.
Юра писав:...Таке враження, що глухозим"я....
У мене склалося аналогічне враження. На одній стариці клювали окунці розміром з мізинець, на іншій вимучив аж одного трохи більшого.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Rybik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 18 червня 2014, 10:17
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Rybik »

Всім добро дня, побував сьогодні на стариці в меткові та що біля школи, рибализ 9 до 13-30 , прокльов можу сказати як дуже слабий, рибра прошена , клює дуже ніжно.В улові було 13 густер і 2 окунці , густере розміром з долоню, клювало виключно на мотиль , на безмотилку результату взагалі небуло!!!!
р.s. лід вже місцями дуже тонкий , думаю що в ближчий час там особо нічого робити..
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення forest »

Сьогодні мій батько довів до мене досить неприємну інформацію ( інфа 100 '/, , адже він особисто був свідком). В районі с. Висоцьк, Дубровицького району горинь замерзла майже повністю, і з льоду за допомогою жерлиць ловлять, Ви тільки задумайтесь - минька, і доволі успішно . :facepalm:
Зі слів його знайомого 12.12.14 р. він зловив за день 8 штук, за 13.12.14 р. 2 штуки, які віддав моєму батьку. Мало того, що риба охороняється законом, то вони ще й ловлять зовсім недомірків. Нажаль фото не має, але батько казав, що вагою вони грам 400 і не більше. Це були самці, адже в них було присутнє молочко, що є дивним при такій вазі.
Вони виставляють вечором жерлиці, а на ранок збирають улов.:bang:
Даний чоловік також вказував, що були серйозні сходи. В уловах на мормишку були присутні маленькі карпики до 300 г., що визвало серйозне обурення у мого батька.
Аватар користувача
antosik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 17 квітня 2015, 04:51
Телефон: 0973165155
Контактна інформація:

Стариці

Непрочитане повідомлення antosik »

Всім привіт! Сьогодні побував на старицях в районі азоту. На "шкільній" метрів три від берега лід, товщиною не більше сантиметра. На верхньому "апендициті" лід 4-5см. дуже чистий, кругом видно дно, але дві покльвки було і обидві по зубах. На нижньому" апендициті" лід сантиметри 2-3. На "земснаряді" від берега малесенька корочка і вся Горинь парує. Боброва стариця 2-4см.
Аватар користувача
slash
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 57
З нами з: 01 лютого 2015, 22:48
Контактна інформація:

Re: Стариці

Непрочитане повідомлення slash »

Дякую за інфу). Цікаво, яка ситуація на старицях біля труби, або на стоячих водоймах(ставках).
vpna211
Ледар
Ледар
Повідомлень: 35
З нами з: 21 листопада 2010, 21:32
Телефон: 000000
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення vpna211 »

За інформацію по товщині льоду дякую. Супер
Рибалка - найкращий відпочинок в кінці напруженого робочого тижня.
Аватар користувача
antosik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 17 квітня 2015, 04:51
Телефон: 0973165155
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення antosik »

Протягом тижня був декілька разів на Горині:
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення

Востаннє редагувалось 27 січня 2016, 21:09 користувачем antosik, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Orbit »

Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей