Бочаниця

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Niko писав:29.01.2010
Ви теж слава богу нівроку! Я сьогодні з колегою хотів порибалити в Бочаниці, незнав, що дорогу перемело. Але спроба пробитися була - застряли напівдорозі. Півтори години викопували авто. Вернулися в Гощу, кілька окунців і все... Що таке невезуха і як з нею боротися?
Як боротися? З допомогою форуму, от якби ви прочитали попередній звіт........
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Niko »

Аб я був такий розумний як моя жінка після всього...
Розмір зловленої риби обмежений розмахом рук рибалки.
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Konstantin »

В воскресенье рыбачили в Бочаныце...
На компанию из четырех человек было поймано 3 кг окуня,правда непохого около 100гр+один ротан 200гр....Мой улов оказался самый большой-1,5 кг...благодоря активному поиску и нескольком зачетным лункам..Клев был откровенно слабым и локальным.Лед достаточно толстый.

В суботу,некоторые ловии по 2 кг ротана по правую сторону от дамбы и возле острова,и окунь клевал получе,даже плотвица покевывала...но это было вчера...а сегодня болят руки от количесства просверленных лунок...
Yurasik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 20 грудня 2010, 20:25
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення Yurasik »

відвідав сьогодні даний водойм:кльов був слабий.але приблизно коли почалась плюсова температура біля 14:00 почав клювати ёрш притому не маленький .на мотиль на стоячі вудочки.ніколи не думав шо він виростає до такого розміру аж в цілу долоню.
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Вчера,в компании из трех человек,побывали в Бочаныце...

Начали от дамбы,но безклевье затавило нас хорошенько помататся по водоему.
С третей лунки я поймал плотвицу около 100гр.,а потом вымучил несколько рыбок возле берега.Пройдя к острову я нашел хорошую лунку где поклевывали окушата.

Всем было реально тяжело и некомфортно.Давление падало,а мороз услилвался.

Вся рыба была поймана в 30-50см от дна и это навело меня на мысль о нехватке кислорода.Быстрым шагом перехожу назад к дамбе и начинаю бурить лунки, практичесски ,возле самого берега.Клев тут был заметно ярче:и окунек поклевывал,и толковая плотва,даже ротан.
Ключик к водоему был подобран и оставалость только собирать урожай с лунок.Несмотря на мелкую глубину,рыба все равно стояла выше над дном,порой под самым льдом.
Наловить мешок мне так и не удалось потому,что давление окончательно загубило клев,рыба впала в транс.

В уловах был окунь от 20- 90гр,плотва 90-130гр,ротан до 100гр.

Если кто хочет завтра поехать,то клевало правее и немного левее от действующего слива,а так же возле нерабочего слива.Если идти вправую сторону еще дальше,то там у меня поклевок не было.Можно пойти и бурить возле камыша вокруг острова.На крайняк,есть бровочка в метрах 20-30 от берега возле той же дамбы,то можно и там попробовать.Поклевки,в основном,на подъеме с нерезкой низкочастотной игрой.

Зображення Зображення Зображення
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Був знайомий 9.03.12 на водоймі в улові хороших розмірів йорші, окуні та плотки.
Підійшов до однієї компашки(яка рибалила), то при ньому обірвали 4 мормишки, а за весь день -14, бо активно цілий день рвав мормишки карп
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення Pank »

10 березня в суботу на ставку був мій дядько))) зловив до 4 кг окунів та плотви непоганих розмірів. Рибу потрібно було шукати. Клювало на мілині в очереті. Також розказував що мужики тягали карпів, але ніхто не витянув :-) обривали мормишки)))
Ribac2012
Ледар
Ледар
Повідомлень: 20
З нами з: 15 грудня 2011, 01:30
Телефон: 0978759007
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення Ribac2012 »

чув краєм уха що попри тонкий лід в бочаниці сьогодні чорно було, може хто був, шо розкаже?
Fisher77
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 06 грудня 2014, 23:52
Контактна інформація:

Сюди не варто їхати...

Непрочитане повідомлення Fisher77 »

Привіт колегам, професіоналам та аматорам, сьогодні були на водоймі в с.Бочаниці Гощанського району. 6.12.2014р, рибалка платна(30 грн), збирають гроші справно, так саме збирають гроші, а не обілечують, тому що білети не видають, але це пів біди, головне що приблизно о дев`ятій годині ранку всі місцеві рибалки почали направлятись у бік власних домівок. На запитання чому так швидко завершують рибалку відповідь була проста - спускають воду, тут немає що робити. І дійсно лід тріщав без перестанку так що аж гуділо, відповідно і риба не ловилась. Пробувши на водоймі до 13-30 зрозуміли що рибалка не вдалась, настрій був зіпсований та згаяний час, і це при відмінній погоді для лову, -3 градуси з ранку та 0 в обідню пору. Повертаючись до дому заїхали на іншу водойму в с. Городище на 4 став, за півтори години суттєво покращили настрій спійманою рибою, що ще раз доводить, що погодні умови були сприятливими для лову. Тому хочу застерегти колег рибалок від подорожі на вищевказану водойму, вирішуйте самі. :cry_ing:
Ловись рибка велика і ще більша!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Сюди не варто їхати...

Непрочитане повідомлення stal1n »

Спасибі за допис, це цікава інформація. Лише мені слабо віриться, що таке можна зробити штучно.

Я вже колись проводив розрахунки, як тут потрібно зливати воду, щоб рівень хоча б трохи понизився.
Правда то я робив для літніх рибалок, пробував обґрунтувати позицію, що перед вихідними рівень тут дуже важко понизити штучно.
Подумайте логічно: скільки літрів води потрібно стравити в дамбу, щоб став площею 117 гектарів(1 170 000 квадратних метрів) втратив хоча б 15 сантиметрів рівня води?
от мені було не лінь і я порахував :)
площа ставу становить приблизно 1 170 000 квадратних метрів, приспускати рівень води будемо на 15 сантиметрів, або 0.15 метра. Тобто маючи паралелепіпед з площею основи 1170000 і висотою 0.15 порахуємо його об'єм. Так ми дізнаємось скільки води треба спустити з водойми:
1170000*0.15=175500 метрів кубічних,
що в літрах становить цифру 175500000
припустимо що власник перед вихідними вирішив понизити рівень води, і почав він це робити в четвер ввечері, щоб в пятницю ввечері вода вже була на "потрібному" низькому рівні. Тобто за 24 години треба спустити 175500000 літрів:
175500000/24=7312500 літрів на годину
7312500/60=121875 літрів на хвилину
121875/60=2031 літрів на секунду
2031 літрів в секунду!
Зображення
якщо я помилився в розрахунках - ткніть пальцем :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Сюди не варто їхати...

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Був вчора на риболовлі в Бочаниці. Те що лід тріщав - це або із-за того, що на великій території водойми є відкрита вода і вона підмиває лід ;
або із-за того, що має бути відлига буде тріщати крига.
Якби хтось приспустив воду, то всі на водоймі купались би.
Я ловлячи на жерлиці упіймав 4 щуки і 2 окуня по грам 400. У товариша 5 щук і біля 10 сходів.
Біля нас мужики сиділи, то бігал за жерлицями туди-сюди.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Сюди не варто їхати...

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Помилки в розрахунках нема. АЛЕ я впевнений що риба відчує спуск води навіть на 1 см, тобто в 15 разів менше. Відповідно 2031/15=135,4 літри в секунду. А це більш ніж реально!
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Бочаниця

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Нарешті дорвався до комп"ютера, щоб залишити свій звіт.
06.12.14 р. нарешті збулася мрія - попасти на лід. О 5:30 заїхав по товариша(Андрій Pilorama) в Гощу і поперли на водойму. Довго шукали , з якої сторони потрапити на водойму і о 7 годині нарешті потрапили на лід.
Лід був прозорим і зразу було зрозуміло, що сьогодні нас очікує не легка риболовля (так як взяли з собою не дуже багато живців).
Десь о 8:30 закінчили виставляти останні жерлиці і сіли рибалити на мормишку. Піднімаю голову і бачу , як загорівся прапорець на Андрійовій жерлиці. Відеофіксація клювання і підсікання першого екземпляра(відео потім виложу). В цей час чую як, збоку щось "шурхнуло". Повертаю голову наліво і ще одна покльовка у Андрія. Підсічка і є.
Сиджу і ловлю на мормишку. Пробую різні проводки і тут на дуже різкій проводці клюнув окунець на мізинчик. Ну , думаю, тут зараз буде як з кулемета (в минулому році на таку лунку сів, то з одної лунки 15 окунців на мізинець взяв і всі на живця пішли). Це було перше і останнє клювання на вудочку. Пробував і різні проводки і мормишки і поплавчанки і блешню, а у відповідь 0.
Настрій від цього не ахті, а ще й жерлиці мовчать. Тільки це подумав і бачу , як на моїй жерлиці загорівся прапорець. Підбігаю..... катушка стоїть..... ще момент і починає крутити. Підсікаю і відчуваю супротив на тому кінці. Через мить красуня полосата вискочила на лід і почала викручуватись у різні сторони.
Поки,я, звільняв зубату від гачка - Андрій продовжував бігати за жерлицями (2 клювання на різні жерлиці і 2 обрізаних повідка). Ще невелика пауза у клюваннях і знову майорить прапорець на моїй жерлиці. Починаю тягнути і відчуваю, що опір не такий як був перший раз. Виявилось , що це був красень "горбач" грам на 400. Через хв. 30 клювання і знову полосатий красень приблизно такого ж розміру.
Сіли перекусити і поміркувати, що робити, бо живця не залишилось. Вирішили походити в пошуках живця (зробив десь 15 лунок, а у відповідь "кукіш"). Ще пару реалізованих клюваньна жерлицю.
На годиннику 15 година. Вирішуємо збиратись і їхати додому. Результат риболовлі у мене 4 щуки і 2 окуня, а у Андрія 5 щук.
P.S. Саме екстремальне, що було на цій риболовлі, це як потріскував прямо під ногами лід. Обдзвонивши всіх знайомих, взнали, що це нормально і переживати немає чого, але 5 точка не розслаблялась і не залишала думка, що сьогодні ми можем покупатись. Слава Богу, такого не сталось і все закінчилось дуже добре. Риболовля вдалася
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 22 грудня 2014, 17:49 користувачем ANDROID, всього редагувалось 3 разів.
david 2o13
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 01 березня 2014, 09:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення david 2o13 »

Доброго дня. Яка вартість риболовлі і чи потрібно їхати на острів до сторожа чивін сам ходить по водоймі обілечує.
Andriy77
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 27 лютого 2011, 16:12
Телефон: 0680249402 05050462
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення Andriy77 »

Вартість 30грн, але можна домовитись дешевше, сторожа підходять самі.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей