Де краще купувати спорядження та аксесуари для рибалки

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Аватар користувача
БАНЗАЙ
Повідомлень: 0
З нами з: 13 грудня 2014, 02:32
Контактна інформація:

Де краще купувати спорядження та аксесуари для рибалки

Непрочитане повідомлення БАНЗАЙ »

Пропоную відкрити тему де можна поділитись про те де і які краще купувати товари для рибалки, адже мабуть кожен хотів би поєднати задоволення від рибалки з економією під час підготовки до неї.
Востаннє редагувалось 24 грудня 2014, 00:50 користувачем БАНЗАЙ, всього редагувалось 1 раз.
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: Де краще купувати спорядження та аксесуари для рибалки

Непрочитане повідомлення forest »

Мені здається, що "полазивши" по форуму можна найти багато інформації з приводу цього, але якщо така тема вже створена, то спробую надати свої поради.
Перше, що я хотів відзначити це те, що всі спорядження та аксесуари можна умовно розділити на три класи : бюджетний, середній та елітний клас.
Як правило всі три класи товарів присутні в усіх рибацьких магазинах, але якість не завжди відповідає категорії.
По- друге, щоб розібратися до якої категорії відноситься товар ми не завжди можемо це зробити, навіть, якщо вказана ціна, а допомогти в цьому нам може продавець-консультант, саме консультант, а не просто продавець, який хоче "скинути" нерентабельний товар.
Третє, це система знижок, навіть в такі буремні часи.
Четверте, це бренди, повторюю справжні бренди, хоча потужності багатьох відомих виробників знаходяться в Китаї, вони не відповідають справжньому значенню " made in China"
По-п'яте, кожен з нище названих магазинів є офіційним представником різних брендів, які є в одному, але відсутні в іншому, в подробиці не буду вдаватись, з цією інформацією можна ознайомитись завітавши до магазину.
По- шосте, це можливість "уявно потестити" аксесуар на сайті, переглянувши каталог, а також на практиці, що надають таку можливість деякі магазини.

Оскільки кожен магазин має як переваги так і недоліки я ґрунтуючись на повному, всебічному і об'єктивному дослідженні деяких аспектів, керуючись внутрішнім переконанням надаю свій особистий рейтинг магазинів в яких я здійснюю найчастіше покупки :
1. Магазин " Флагман";
2. Магазин " Окуньок" ;
3. Магазин " Сапсан" ;
4. Магазин " Рибалка".
P. S. Цей рейтинг, не може бути прийнятий за правило оскільки, грунтується на особистому досвіді і не більше.
Аватар користувача
БАНЗАЙ
Повідомлень: 0
З нами з: 13 грудня 2014, 02:32
Контактна інформація:

Re: Де краще купувати спорядження та аксесуари для рибалки

Непрочитане повідомлення БАНЗАЙ »

forest писав:Мені здається, що "полазивши" по форуму можна найти багато інформації з приводу цього
Так, але якщо інформація зібрана в одній темі - це набагато зручніше...
forest писав:Як правило всі три класи товарів присутні в усіх рибацьких магазинах, але якість не завжди відповідає категорії.
forest писав:... щоб розібратися до якої категорії відноситься товар ми не завжди можемо це зробити, навіть, якщо вказана ціна, а допомогти в цьому нам може продавець-консультант, саме консультант, а не просто продавець, який хоче "скинути" нерентабельний товар.
Якщо, хтось поділиться конкретним прикладом з власного досвіду - це тільки допоможе іншим...
forest писав: Третє, це система знижок, навіть в такі буремні часи.
Прохання до всіх діліться такою інформацією - це думаю буде цікаво багатьом любителям рибалки.
Аватар користувача
БАНЗАЙ
Повідомлень: 0
З нами з: 13 грудня 2014, 02:32
Контактна інформація:

Re: Де краще купувати спорядження та аксесуари для рибалки

Непрочитане повідомлення БАНЗАЙ »

forest писав: Перше, що я хотів відзначити це те, що всі спорядження та аксесуари можна умовно розділити на три класи : бюджетний, середній та елітний клас.
Як правило всі три класи товарів присутні в усіх рибацьких магазинах, але якість не завжди відповідає категорії.
... щоб розібратися до якої категорії відноситься товар ми не завжди можемо це зробити, навіть, якщо вказана ціна, а допомогти в цьому нам може продавець-консультант, саме консультант, а не просто продавець, який хоче "скинути" нерентабельний товар.

Оскільки кожен магазин має як переваги так і недоліки я ґрунтуючись на повному, всебічному і об'єктивному дослідженні деяких аспектів, керуючись внутрішнім переконанням надаю свій особистий рейтинг магазинів в яких я здійснюю найчастіше покупки :
1. Магазин " Флагман";
2. Магазин " Окуньок" ;
3. Магазин " Сапсан" ;
4. Магазин " Рибалка".
P. S. Цей рейтинг, не може бути прийнятий за правило оскільки, грунтується на особистому досвіді і не більше.
Для мене, дуже важливі в магазаних для рибалки саме поради продавців-консультантів, так як я часто не знаю який саме товар мені потрібний,
тому від професійності та чесності консультанта багато чого залежить.
Пропоную в цій темі також розповідати про власний досвід (як позитивний так і негативний) спілкування з продавцями наших магазинів. Думаю це буде цікаво...
Аватар користувача
БАНЗАЙ
Повідомлень: 0
З нами з: 13 грудня 2014, 02:32
Контактна інформація:

Re: Де краще купувати спорядження та аксесуари для рибалки

Непрочитане повідомлення БАНЗАЙ »

Я буваю в магазині для рибалок на Гетьмана Сагайдачного, рідше в "Сапсані" на Київській, але там завжди багато покупців і складається враження, що потрібно мати вигляд "безбашеного товстосума", щоб до тебе швиденько хтось підійшов, часто намагаються, аби що продати, про якусь пораду питати чомусь не хочеться - це звичайно моє враження...
Набільше подобається ходити в магазин для рибалок на Поштовій, там хоч і невеличке приміщення, але приємне обслуговування і можна задати навіть дуже "тупе" питання :)
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей