Это не кто-то. Это мы.

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Bobi писав:forest ти занадто правильний, або просто рішив блєснуть, мовляв от гляньте який я класний захисник природи, знаю тут таке люблять :-) в країні повна опа і без твоїх миньків
чомусь мені здається, що ви трохи не праві.
опа у нас в країні дійсно присутня, і вона заключається не тільки в ато чи курсі долара. ця опа у нас всеосяжна і багатолика. тому з нею потрібно боротись так само всеосяжно та у всіх сферах. в тому числі і з браками, які знищують червонокнижні види.
а ви, Bobi, випадком не один з тих, хто жер тих миньків, що так яро напали на "грінпісовця"?
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Bobi
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 28 квітня 2011, 11:26
Телефон: 0978835672
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Bobi »

Ні, я миньків не жеру, в таку погоду їх ловить то вони малиб буть не червонокнижними, а хотяби позолоченими
Bobi
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 28 квітня 2011, 11:26
Телефон: 0978835672
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Bobi »

а доречі наша червона книга хоть оновлюється з часів СССР??? бо я не спєц в цих дєлах
Аватар користувача
ярик
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 09 березня 2014, 04:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення ярик »

І що, багато хлопаки налімчиків виловили? Штук 10 за ніч. А одне скидання якимось заводом хімії у воду вбиває пару сотеь якщо не тисяч за якусь добу.... Сумно..
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення forest »

Шановний Bobi !
Я пропоную дійти до того, що я з Вами осягнув межі консенсусу.
Я просто поділився інформацію, яка в мене була і переживаннями стосовно цього.
На рахунок політичної ситуації ( не хотілось би її зачіпати, адже це рибацький форум і інформація, яка тут циркулює повинна стосуватися тільки рибалки), то повірте, я не гірше Вас розумію, який на даний час стан речей, оскільки сам перебуваю в статусі військовослужбовця і відвідую водойми, тільки коли перебуваю у звільненні.
З повагою, forest.
Аватар користувача
Silva
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 50
З нами з: 17 травня 2012, 09:37
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Silva »

ярик писав:І що, багато хлопаки налімчиків виловили? Штук 10 за ніч. А одне скидання якимось заводом хімії у воду вбиває пару сотеь якщо не тисяч за якусь добу.... Сумно..
немного не правильная цепочка - нужно так:
кто ловит краснокнижную рыбу говорит мол сеткари больше ущерба наносят чем я, сеткари говорят - электрики больше, ну а уже электрики кивают на заводы ... и все продолжают гробить природу
Аватар користувача
ярик
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 09 березня 2014, 04:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення ярик »

Ну якщо в повноті ідеалу, то ланцюжок тоді повний.. :) Але посил був чуть до іншого. Чомусь найвища ланка завжди лишається в покої хоча шкоди наносить найбільше. Сайт мін екології працює справно...
Та і... ареал менька у нас самий південний. По вазі він рідко дотягує до 1 кіло, і то не із за того, що виловлюють "бракуши", а через те що така біологічна особливість виду.

Сома доречs мsнsмум 70 см можна брати... Щуки 35 см. а по факту що робиться?
Відповісти

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість