Коропові катушки!

Палки, катушки, сигналки...
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Karpolovenko писав:Якщо б була така можливість виділити до 1000 і більше,то з радістю,поки що немає :-(
То назвіть точний бюджет - і я думаю варіант найдеться!
vdala rybalka
Боєць
Боєць
Повідомлень: 239
З нами з: 29 листопада 2012, 16:39
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення vdala rybalka »

Це точно на рахунок бюджету. Я можу Вам порадити катушку таку як JAXON ROXAN 750 вона хоч і без бейтранеру, але ми іі переробляємо на швидкий фрикціон, і вперед.
За іі використання можу Вам сказати ,що в ціні 500грн нормальна котушка.Така в 2012році відпрацювала на всі 100% минулий сезон на сподовому вудилищі, в спортивному режимі, та і на простих рибалках. По закінченню сезону коли всі рибалки закінчились, та змагання теж , рученьки " зачухались" і я іі відкривив для між сезонного обслуговування.
І був приємно здивований за сезон за який вона отрималм " люлєй" і не мало, а на змаганнях вони працюють на повну. Я не виявив ні стружки, а ні виробляних шліців, ні чого що-б мало мене здивувати.
Просто по підтягував винти кріплення всіх механізмів, та помінявши змазку, закрив і дав спокій ій .
А через деякий час я отримав нове над ходження цих котушок, та порівняв абсолютно нову та ту яка відслужила, один, але складний сезон. Різниці не було.
А взагалом, я б порадив би назвати марку Ваших вудилищ довжину та тест, і думаю разом підберемо, щоб най краще пасувло до Ваших вудилищ.
Karpolovenko
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 27 травня 2013, 19:24
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення Karpolovenko »

Вудилищ ще немає,бютжет 1000гр (не більше.)якраз шукаю придивляюся що краще в таких фінансових рамках з катушок і з вудилищ.
vdala rybalka
Боєць
Боєць
Повідомлень: 239
З нами з: 29 листопада 2012, 16:39
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення vdala rybalka »

Завітай в гості вип"ємо кави і по міркуємо,що можливо придумати.
Nikola Kapustenko
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 24 лютого 2014, 13:22
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення Nikola Kapustenko »

Шукаю катуху до сталкінгового прута може хто користувався катушкою Wychwood Solace Compact Big Pit 55QD ?
Nikola Kapustenko
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 24 лютого 2014, 13:22
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення Nikola Kapustenko »

Wychwood Solace Compact Big Pit 55QD
Зображення
Вопрос выбора карповой катушки завел меня в тупик ,я был в замешательстве . Т.к выбирал катушку для сталкинговой палки я понимал что совета мне ждать не от кого , была нужна катушка небольшого веса , с большой лесоемкостью , хорошей передаткой да и модный нынче быстрый фрик тоже хотелось :smt003 . Я стал лопатить просторы интернета , листать каталоги , Гугл переводчик помогал кое как понимать о чем пишут БУРЖУИНЫ , кидал в личку нашим более матерым карпятникам варианты своих поисков а это были и Дайва Вискер и Шимано Ультегра 5500 ХТВ ( которых днем с огнем ) даже задумывался уже взять Тику спортеру но глянув на нее отзывы и сегодняшнюю цену отбросил ее как вариант , получал ответы , все было не то . Посмотреть на эту катуху подсказал один знакомый он уже владел такими только с байтраннером . И так Wychwood Solace Compact Big Pit 55QD - карповая катушка черного цвета ( внешне приятно смотрится) весом 540 гр ,передаточное число 4,8 :1 , имеет 11 шариковых и 1 роликовый подшипники из нержавеющей стали ( роликовый имеет пластиковую обойму и ролики из нержавейки ) . Катушка оснащена двумя алюминиевыми шпулями лесоемкостью 0,30 /450 метров с запатентоанной системой клипсования лески ACS (Auto Clip System) которая при забросе позволяет надежно ударживать леску в клипсе а при поклевке рыбы сбрасывать ее ,https://www.youtube.com/watch?v=4AhG94tcx5s также катушка оснащена удобным механизмом складывания ручки и по моему более надежным чем кнопочный механизм который я встречал на Дайве и Риоби . Быстрый фрикцион , о да , то что мне действительно хотелось - очень удобно и сосем простой механизм . Ну и что меня действительно порадовало , это детали , все винты ,подшипники сделаны из нержавейки проверил на магнит не реагируют , главная шестерня сделана из алюминиевого сплава остальные латунь , все втулки также сделаны из латуни . О работе говорить рано ,но покрутив чуствуется легкий мягкий ход , есть небольшой люфт на ручке хотя по моему люфт присутствует на всех катушках . Намотка - сейчас под шпулей стоит две регулировочные шайбы и катуха наматывает с небольшим конусом к переднему буртику. Вобщем небольшой обзорчик готов ,пока все устраивает в ней ,сезон покажет !!! Всем НХНЧ и немного полезных фото Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей