р. Горинь

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення forest »

Дощ... Пасмурний день, а в середині душі непереборне бажання взяти в руки spin і рванути на цю прекрасну річку.
Не дивлячись на те, що за вікном грудень-місяць, матінка-природа люб'язно віднеслась до любителів відкритої води.
Так, погода в цей день не була надто приємна: цілий день йшов дощ, який з різною інтенсивністю в поєднанні з вітром занадто часто давав про себе знати. Але все ж таки, рибалка відбулася...
Прибувши до річки в районі АЗОТу о 9.30 швидко збираю два спінінги, на один ставлю перевірений віброхвіст від ТМ JACKALL, який в мене був в одному екземплярі, з 16 г. чебурашкою, а другий "заряджаю" 1 г. мормишкою з штучним мотилем. Ціль - судак.
Вирішую розпочати з hard джигу і роблю перший закид в протилежний берег
Зображення
з думкою "зара попре" роблю нехитрі маніпуляції з оберту ручки катушки та підриву спінінга і ... удар... коряга... зацеп... отже, результат першого закиду - обірвана приманка.
Нічого, мені цим настрій не зіпсуєш. Швидке переоснащення і знову роблю чергові проводки в надії зловити когось з родини кликастих.
Відчувши дискомфорт в пересуванні з двома spinами по чагарникам, залишаю ультрик і продовжую пошук хижака з hardом.
На годиннику 12.30, а в активі 0 рибок, 0 ударів і 3 обірвані приманки . До речі, про обірвані приманки-- це були салатово-кислотного кольору : віброхвіст, про якого я вище згадував та 2 твістера в чорну квадратну цятку з роздвоєним кінчиком у хвості від ТМ reins з грузом в 14 г., оскільки, після обриву першого, тільки вони залишилися в арсеналі. Всі приманки робочі, які були неодноразово розловлені.
Чому саме 14, 16 г., а тому, що на мою думку, в даних умовах вони підходили найкраще, адже надавали впевненості в переході з повільної на швидку воду. Доречі, 3 обірвана приманка була на офсеті.
Відчуваючи безнадію, повертаюсь до автомобіля і беру ультрик. Ціль - обловити ділянки річки в яких присутня невеличка течія, або відсутня взагалі, а також так звані "обраткі", що надавало б змогу комфортно проводити 2 г. приманку.
Зображення
Пройшовши вздовж річки метрів п'ятсот і обловивши всі перспективні місця я не отримав жодної клюваки, але надію не втрачаю відірватись від нуля. Підійшовши до чергового, з вигляду симпатичного місця, точково закидаю приманку і отримую клювання пузатенького окунька
Зображення
Його клювання було настільки ніжне, що я спершу взагалі не зрозумів, що він сидить на тому кінці , а ж поки не побачив його в товщі води. Він, мабуть, сам не зрозумів, що його зловили, тому що йшов дисципліновано без ривків і бажання звільнитися. Окуньок, справжній хижак, сердито розправляючи плавники був сфотографований та випущений.
13.30 є результат; продовжуючи обловлювати дане місце в надії на його побратимів так і нічим не закінчилося.
Пройшовши метрів двадцять, інтуїтивно обираю місце, закидаю і... дзвінок на телефон, швидка розмова, рибалка продовжується ( весь час приманка знаходилась в воді), перший підрив з дна, другий на третій є... з глибини видно силует риби, піднімаю вище - зубата, хоча забігіючи на перед скажу , що ваги вона мала в грамів 500 - 600, але повірте, адреналіну " повні штани", адже spin з тестом до 3,5 г, флюр 0,14 мм. і візуальна картина, коли вода прозора і щука намагається звільнитись від жала гачка роблячи ривки то в одну сторону, то в корчі, коротше кажучи, відчуття не передати. Фрикціон налаштований так, що трішки підспівував. Не дивлячись на похилий берег і не зовсім добрий підхід до води , щука все ж таки опинилася на суші.
Відчуття гармонії, задоволення, охопило мене,все, день вдався. Після фотографування зубата була відпущена, але нажаль, у зв'язку з безвідповідальним поводженням з технічним пристроєм , залишилось тільки фото, де вона відправилась в рідну стихію

Зображення
Місцями, проходивши зарості чагарника, я на мить завмирав милуючись річкою, оскільки в той час природнє освітлення надавало річці загадкового, смарагдового кольору. Яка краса...
Через пів години на автомобілях передислоковуємося на і нше місце, однак як активності , так і клювань рибки більше не побачив.
По дорозі зустрічав інших рибацюх, одиниці з яких могли похвастатися уловом.
В мойого знайомого в прилові була щучка вагою близько 1 кг. і був схід у вигляді "крокодила", який за його словами взяв приманку на межі швидкої та повільної води і поплив собі не відчуваючи опору, а в той час його фрикціон видавав серенади. Схід в результаті перекусу повідка.
Ось так, на годиннику 15.30, час збиратись, сезон 2014 закрито.
P.S. Судака я так і не побачив , а звіт за 21.12.14 р.
Всім НХНЧ!
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Побывал 20 декабря на речке в Костопольском районе. Вода немного поднялась и помутнела. С погодой, к сожалению, не повезло - с утра то дождь, то солнце, плюс сильный ветер - хорошего клёва это не предвещало... За весь день один судачище с центра глубокой ямы (без удара, просто прижал бородой на паузе), утопленный после фотосессии, плюс ещё одна чёткая поклёвка, но не реализованная - наверное, такой же "крупняк". :-)
Зато места там красивые... :)
Зображення

Зображення
Аватар користувача
PANAS
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 01 січня 2015, 12:41
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення PANAS »

Всем добрый вечер.
Сегодня с кумом прокатились по проверенным местам на нашей чудной реке Горынь.

Он приехализ Харькова, там на текущий момент тяжеловато с жидкой/открытой водой.

Забегая на перед скажу, что на улов мы особо не рассчитывали, но все же зарядились приманками на любой вкус и цвет.

Начали мы с дамбы на Азоте, от дамбы пробили все точки до земснаряда (возле зем снаряда - лед), поохеревали с чуваков, которые сидели на старице и рыбачили со льда. Лед реально стремный, сантиметров 3-5. 0_0
После съездили на Хотынь - поцеловали лёд, разворот на 180* и поперли на Рубче.на школьную яму - жидкой воды много, но половить толком не получилось,сильно упала вода - лед не весь расстаял,так что местов для ловли особо не было.
Ну и финальный аккорд был поставлена в Городке.
В надежде поймать полосатого разбойника понаблюдали за местными аборигенами, которые крушили лед и пытались что то ловить на драча.

За непродолжительный рыболовный день было заработано по несколько безрезультатных поклевок.

Ну и кратенький фотоотчет о прогулке.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Всех с праздниками.

НХНЧ.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SPIN »

2 PANAS: а де звіт про щуку на аватарі (якщо фото цієї зими)? Зображення
ПС
Приємно що на сайті з"явився новий користувач і перший звіт в цьому році - саме його.
Аватар користувача
PANAS
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 01 січня 2015, 12:41
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення PANAS »

Доброго дня.
Так, щука на аватарі - це цієї зими, але не цього року.

Ще будуть звіти. Завтра знову з"їздимо на прогулянку. Сподіваюсь буде про що написати.

Буду намагатися швидше освоїти ази інтернет користувача, та не скупитися на звіти з рибалок.

Щиро дякую за привітання.
Аватар користувача
PANAS
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 01 січня 2015, 12:41
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення PANAS »

Доброго дня шановні колеги.
Сьогодні знову вискочили на прогулянку.
Маршут вирішили не міняти р. Горинь (Азот та шкільна яма)

Рибалка получилася цікава:
1. Відкритої води повно
2. Познайомилися з форумчанином, який освоював зимній спінінг
3. Зловили трішки полосатих бандитів
4. Рибалили і при рясному снігопаді і при яскравому сонці
Ну і само собою провели час не за душінням дивану. а на природі.

Не обійшлося і без неприємностей. Я свого телефона залишив вдома, а в Миколи (мого кума та швагра) розрядилася батарея.
Саме через це хлопці вибачайте,але фото звіт буде коротеньким... нажаль...

Так... Про рибалку та улов.

Шукали ми ключика до сьогоднішнього меню окуня довгенько.
А хотів він сьогодні рачка від Бейт Бріз...
4 штучкі зловили біля земснаряду, потім прогулялися по руслу, вернулся назад. Микола заробив одного тичка і на цьому зем снаряд нас більше ні чим не здивував. Вирішили маханути до шкільної ями - там розійшовся Микола зловив ще три окуні, а я розчистив від льду прибережну зону.
О третій годині - баста карапузікі. пора валить додому.

Зображення
Зображення
Зображення

ПС
Люблю зимнього окуня, дуже він трудовий, але розміром радує :dribble: .

Всім НХНЧ
Далі буде.
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення tohin »

Дякую! Кльові та головне змістовні звіти. Так тримати! :co_ol:
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
PANAS
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 01 січня 2015, 12:41
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення PANAS »

Доброго дня шановні колеги!
Сьогодні знову вискочили на прогулянку.
Маршрут був р.Горинь.
Рибалка вийшла дуже цікава відкрили нові місця.
Приїхали ми на річку Горинь що на Азоті,припаркували свого залізного коня і пішли гуляти з спінінгом.
Прийшли ми на земснаряд, там стояв лід.Вирішили поїхати на Рубче в кінець села на розливи.
На р.Горинь приїхали ми на старе своє місце до теплої канави, а там вже сиділи рибалки ловили на живця, ми підійшли до них привітатися запитали чи щось в піймали, вони відповіли що НІ.
Ми вирішили негаіти часу пішли рибалити. В кума перший тичок сів на гачок маленький окунець, але біля берега зійшов.
Пішов дощ і ми більше не бачили тичків.
Пішли далі, зустріли ще рибалок і один похвастався уловом, сказав, що впіймав одного судака на 300-400гр. і відпустив він був маленьким.
Ми пройшли ще зпів кіломентра по Горині, но так ключика не підібрали до риби.
Отака вийшла в нас рибалка всім НХНЧ.
Далі буде.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
Колюшман
Ледар
Ледар
Повідомлень: 28
З нами з: 22 січня 2015, 10:09
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Колюшман »

Молодці!
Як у Мішкі успіхі в освоюванні спіннігу??? Результати є?

Він мені винен фото з рибалки на шкільній ямі - нагадай!
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Підкажіть в якому стані зараз "Шкільна"? Є відкрита вода?
Аватар користувача
Колюшман
Ледар
Ледар
Повідомлень: 28
З нами з: 22 січня 2015, 10:09
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Колюшман »

Россо-Неро писав:Підкажіть в якому стані зараз "Шкільна"? Є відкрита вода?
Я не підскажу, так як був останній раз там 4го січня. (30 хв. - 3 окуні зачотного розміру, як для окуня).
Зображення

Мій швагро PANAS точно знає що там да як. :mi_ga_et: Але заморозків також не було.
Neveteran
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2012, 22:35
Телефон: 0964577073
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Neveteran »

А яка вага груза? Товщина шнура?
Аватар користувача
Колюшман
Ледар
Ледар
Повідомлень: 28
З нами з: 22 січня 2015, 10:09
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Колюшман »

Neveteran писав:А яка вага груза? Товщина шнура?
Шнур MOMOI JIGLINE TAKUMI 0.05
Флюр Sunline 0,2/0,16
Чебурашки 4-5 гр.

З приманок перепробували з швагром багато чого, але ловився полосатий на
1.
Зображення
в 120 му кольорі.

2. Jackall Dum Dum Hog (Колір не пам'ятаю)

3. Ще покльовувало на:
Зображення
в 106 му кольорі.
Аватар користувача
PANAS
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 01 січня 2015, 12:41
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення PANAS »

Россо-Неро писав:Підкажіть в якому стані зараз "Шкільна"? Є відкрита вода?
Останній раз був 18 січня.Шкільна яма була наполовину закрита і земснаряд також я думаю що вже відкрита.
Казав сусід вода піднялася метер.він був 22 числа
Аватар користувача
PANAS
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 01 січня 2015, 12:41
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення PANAS »

Доброго вечора шановні колеги.
Вирішили з кумом виїхати на р.Горинь (Азот). Приїхали ми на річку вирішили не марнувати час відразу пішли на земснаряд. Води відкритої повно що вище течії, що них течії вода піднята дуже високо прокидавши години дві ми не заробили не одного тичка, але в общому я скажу вам добре що вода піднята позаходить в стариці це буде добре нереститись рибі.
Всім НХНЧ Далі буде.
P.S Вибачте за короткий звіт
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей