МЛИНІВ

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

МЛИНІВ

Непрочитане повідомлення Vetal »

Рибалив в неділю з другом в Млинові біля мосту. Снасті дві махові вудки, наживка (мастирка, перловка, пшениця), прикормка (макуха, печиво, кукурудзяна каша плюс фіш дрім база). Сиділи з 4.00 ранку до 9.00 в улові ДВІ ПЛОТВИЧКИ, у друга ОДНА. Загалом враження лише негативні... активності риби не спостерігалось, лише окунь творив мерву. Верховодка навіть не чіпала мастирку. Певно вплинула зміна погоди. Давно не був на водоймі, а тепер ще довго не повернусь (немає там тої риболовлі що була років з 15 тому)...(((( :-(
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

Vetal писав: Давно не був на водоймі, а тепер ще довго не повернусь (немає там тої риболовлі що була років з 15 тому)...(((( :-(
"Рыба есть, ловить надо уметь" :)
А якщо серйозно, то плотви, густери, краснопірки, верховодки, іншої мирної риби в Млинові не менше ніж 15 років назад, коли там во всю нібито на законних підставах браконьєрив місцевий рибхоз.
Останні декілька років знову в Млинові з"явився лящ, судак. Думаю не все так погано. Поживем, побачимо...
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ

Непрочитане повідомлення Vetal »

Не хотілось флудить, але скажу 15 років тому ловив бамбуковою ломакою і на кожні рибалці були клювання ляща, карася, линки влітали, а не те що Ви зараз називаєте лящами (400 грамові). Написав звіт, і свої думки. А люд хай сам вирішує, їхати на риболовлю туди чи ні. Усім Ні хвоста ні луски.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ

Непрочитане повідомлення proteus »

ВікторGVS писав:
Vetal писав: Давно не був на водоймі, а тепер ще довго не повернусь (немає там тої риболовлі що була років з 15 тому)...(((( :-(
"Рыба есть, ловить надо уметь" :)
А якщо серйозно, то плотви, густери, краснопірки, верховодки, іншої мирної риби в Млинові не менше ніж 15 років назад, коли там во всю нібито на законних підставах браконьєрив місцевий рибхоз.
Останні декілька років знову в Млинові з"явився лящ, судак. Думаю не все так погано. Поживем, побачимо...
погоджусь з Vetal стільки скільки там розміщено сіток, та враховуючи що навкруги кландайк браконьєрів не можливо щоб популяція всіх видів риб там збереглась ... Спасає хоч те що більшість плес заростає влітку суцільним ковром ...
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

Всім привіт!

Добрався до компа шоб черканути пару слів.

На день рибака відвідали млинів. Шоб не розтягувати: спінінг - 0; мормишка - 0; на поплавчанку вдалось наловити 3кг краснопірки на опариша.
Проскакувала також плотва і невеличкі підлящики. рибалили з човна в районі так званих "воріт".
Місцеві жалілись шо через жару нічого не клює, то вони ставили ставку на живця, казали по 1-2 окуня зловили.
Жара невиносна :)-(: сонце напекло так шо ледь заснув, коліна аж вишневі були :zvez_ochki:

А взагалі сподобалось, кльов був на протязі всієї рибалки, правда розміри не ахти, від лодоні і менші.
Але саме головне що в день рибака не на дивані, а на воді! :ry_car:
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ

Непрочитане повідомлення stal1n »

Часу звіт писати немає зовсім, хоч фотки покажу:
Зображення
Зображення
Зображення

Карась і плітка. Карась хороший, годний!
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

А-а-а-а-а !!! такі комишики біля бережка - рай для ЛМ-щика :dribble: :dribble: :dribble:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Столько людей, и чем дальше тем хуже, я так не могу рыбу ловить))) когда чуть ли не на голове сидят.. шум мусор.. никакой романтики и самосозирцания :)
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ

Непрочитане повідомлення ZVod »

RIPsys писав:Столько людей, и чем дальше тем хуже, я так не могу рыбу ловить))) когда чуть ли не на голове сидят.. шум мусор.. никакой романтики и самосозирцания :)
наоборот популяризация и спортивное направление ... :dan_ser: ... есть определенный дух соперничества ... а если ты проигрываешь значить не так что то делаешь... нужно учится и стремиться...
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ

Непрочитане повідомлення Vetal »

Усім привіт, нарешті добрався до озера і зміг порибалити, хоч і не довго проте воду і рибу побачив, схід сонця зустрів уже не даремно провів відпочинок. Виїзд вийшов спонтанним і більше сімейним, аніж рибацьким. Зателефонував товариш і запросив до себе в гості до батька у Млинів, виїзд планували швидко, наживку мав лише опариша і батько запарив мені коронної Млинівської наживки пареної пшениці, прикормка Трапер Фідер Динаміт, о 20 стартували з міста, 21 прибули в Млинів. Розклали речі, вклали дітей спати, повечеряли (по 100 за зустріч), о 4 вирішили стартувати, але товариш встати не зумів, а я так вже хотів порибалити що побрів до озера (сповнений приємними риболовними спогадами мого дитинства). Знайшов кладку як не дивно вони всі були вільні, закормив закинув фідер на опариш та поплавчанку на пшеничку почав чекати, 10 хв пройшло і підлящик грамів так на 30-50 є, ну думаю зараз почнеться... А ні не тут то було, плотва вперто не хотіла клювати лише влітали ці дрібні кістляві шматки "фанери" підлящики, яких я відразу відпускав у рідну стихію. Просидів до 9 ранку і вирішив закінчувати рибалку і йти допомагати компанії збиратись на пляж та забавляти дітлахів. Результат рибалки 5 плоток (яких таки вимучив), і два десятки верховодки, що пішла пектись на решітку (за моїм власним рецептом). Вода була дуже теплою, верховода смачною, сонечко приємним, але рибалки там немає... Усім хай рве...ПИСи рибалив 25 та 26 липня.Фото не робив бо всю апаратуру лишили вдома.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ

Непрочитане повідомлення stal1n »

Інформація від моїх знайомих:
Не думали що в таку пору будемо ловити на удочки) на носі Новий рік, а ми займаємося літньою рибалкою. І рибка радує своїми покльовками.Виїхали у Млинов на невеличку заводь та що біля гесу,брала плотва,подлещик,окунець,даже попався один карасик+ велика верховодка)
Ось так ми здорово сьогодні відірвалися, бо покльовки були одна за одною)
Зображення

Зображення

Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ

Непрочитане повідомлення forest »

Сьогодні провів просто прекрасний день, який був багатий на події...
5.45 я на виїзді з м. Рівне, погода - прекрасна, природа, ще краща, навіть декілька разів зупинявся, щоб помилуватися нею. В хрущів виліт, їх просто тьма, що на узбіччі, що на деревах

Зображення

а проїжджаючи повз ліс спостерігав як слимачки намагалися "перебігти" проїжджу частину

Зображення

Через невеликий проміжок часу я на місці, а саме на озерці , біля музею, яке недалеко знаходиться від основного водного плеса. Емоції зашкалюють, птахи співають і удочка в руках, що ще потрібно, для повного щастя, правильно, рибацькі трофеї.

Зображення

Зображення

Зображення

Підійшовши до місця лову я побачив як маленька щучка тероризує "берегового" малька, а хижак дійсно був по зовнішнім ознакам надактивним.
Прозорість води вражає.
Отже, про рибалку...
-глубина лову близька 1,5 м.;
- кормив flagman prof. плотва, товстолоб і амур, flagman PRO Com. River., все це змішував з землею, при чому землю брав з кротовини біля водойми і після прогону через сито побачив ось це

Зображення

хм... прикольно...
- ліска основна - 0,12, повідки - 0,10;
- гачки використовува 20 ,18, 16 розмірів і різних кольорів в залежності від наживкі;
- поплавкі 1 г. і 0,75 г. у формі ігли та каплі;
- наживка : опариш, мотиль, черв'як, найкраще працював бутерброд з мотиля і опариша;
- повідки ставив різної довжини.
Стартовий закорм і відразу на прикормку стає " столова" плотва та червонопірка

ЗображенняЗображення

але це тривало не довго, хвилин 15, а потім хижак не давав протягом всієї риболовлі підійти до прикормки іншій, білій рибці, хоча верховодці на це було начхати, яка як алігатор рвала опариша, при чому дійсно розривала.
Після кожних провалів у клюванні ставив черва і ось

Зображення

Риби було випущено більше ніж зловлено, маленька густерка, плотва, червонопірка, відразу топилися, якщо не проходили face - контоль

Зображення

Було цього дня і два клюваки 500+ г., але вони виявилися більш спритнішими, але я не залишився без нічого, красуня червонопірка на 210 грам опинилася в мене в садку.

Зображення

Перед самим кінцем риболовлі чую такий хруст , що в мене аж серце ледь не вискочило з грудей, мить і дерево у воді і все це за метрів сім від мене, а воно то не маленьке, я в шоці...

Зображення

Після пережитого почав змотуватися, думаю ще з годинку половлю хижака, бо просто мерва... Ось результат. ..

Зображення

Це місце просто рай для хижака, куча завалених дерев звідки вони можуть робити свої засідки, а також шукати прихисток

Зображення

До дощу за хвилин 40 отримав 6 клювань з яких, 5 реалізував, вся рибка зловлена на спін втоплена...

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ

Непрочитане повідомлення Vetal »

Дякую за звіт. Дуже гарний, наче побував з тобою на риболовлі.
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ

Непрочитане повідомлення forest »

Відвідав Млинівське водосховище 06.06.2017.
Зображення
З наживки та насадки: пшениця, перловка, кукурудза, горох, черв'як!
Вищезазначене і стало основою прикормки в поєднанні з коноплею.
Зловлено: густера, плотва, верховодка, червонопірка, окунь, йорж.
Найкраще клювало на пшеницю!
Час ловлі: з 6.00 до 17.00!
Стабільного кльову не було, однак кращий був ближче до вечора.
Бонуси в якості клювань хорошої риби були відсутні.
Мінус : місцевий, який близько 30 хв. доводив, що це його місце...
Плюси: рибохорона
Результат:
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість