Шнур для фідера

Вудлища, китушки, годівниці, крісла та інші причандали
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Шнур для фідера

Непрочитане повідомлення stal1n »

Пропоную обговорити хто на яку мотузку ловить
Почну з себе: стояв у мене два роки PowerPro зеленого кольору 10 lb. Ціни не було шнурочку, за два рокі не втратив форми і майже не втратив кольору. Але я його втратив на сомовій рибалці разом з вудкою.
На іншому фідері у мене Momoi JigLine зелено-сірого кольору, діаметр 0.12мм. За рік доволі пристойно розлохматилась і колір став сіро-білим.
У порівнянні прошку набагато легше розпутати в бородах ніж момоі.

А тепер мені потрібно вирішити два питання:
1. який шнур поставити на пікерочок(катушка екусіма 2000) - приглядуюсь до Whiplash Pro 0.06
2. який шнур поставити на дальнобійний хеві фідер(катушка Shimano Ultegra 5500 XTB) - приглядуюсь до Sunline Cast Away 12 lb

в першому випадку потрібна максимальна чутливість, в другому - максимально дальній закид з можливістю виважування поросяток :)
буду вдячним за поради.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Шнур для фідера

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Сам користуюсь Прошкою, ціна-якість нормуль.
Придивись до Санлайн ПЕ, не поганий шнурочок, використовую на фідері і на спінінгу, добротна розмотка 150 м. і ціна демократична 160-180 грн.
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Шнур для фідера

Непрочитане повідомлення Samuraj »

stal1n писав: - приглядуюсь до Sunline Cast Away 12 lb
Хороший шнур, пользую на спином уже года три, особых нареканий нет. Лучше есть, но дороже. На будущий фидер поставлю именно его. :)
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Шнур для фідера

Непрочитане повідомлення ZVod »

Використовую шнури санлайн супер пе .... цілком задовільняють всі потреби ... мякі з хорошим вильотом правда зносостійкість так собі але не лохматяться .. просто трохи втрачається міцність.
Останній шнур що я придбав - салмо еліт бреід 0.13 ... парадокс але враження справив тільки позитивне,.... абсолютно круглий трохи по собі жорсткіший за пе..... вузол гарно держить... та відповідає заявленому діаметру.... але в використані не довго тому повний аналіз ще не провів ...
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Шнур для фідера

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Ось що я недавно вичитав осталось взнать ціну в наших просторах :ny_tik:
Шнур Berkley NANOFIL
Не так давно на рынке появилась леска от фирмы «Berkley» под названием «NanoFil» объединившая в себе свойства плетеной и моно лесок. :sh_ok:
Из описания «Nanofil» – это не плетенка, не монолеска и не флюорокарбон :nez-nayu: . Это следующее поколение рыболовных шнуров, революционная разработка. Обладает высочайшей чувствительностью при совершенно нулевом растяжении. «Berkley Nanofil» – на сегодняшний день самый тонкий шнур! Леска выполнена из сотен высокомодульных полиэтиленовых микроволокон «Dyneema ® nanofilaments», связь между которыми на молекулярном уровне образует единую нить Dyneema. Суперновинка «Nanofil» за счет уникальности своего проектирования включает свойства как монофила, так и плетенки. Минимальный диаметр (толщиной с человеческий волос) при максимальной стальной прочности «Berkley Nanofil». Невероятная точность заброса сочетается с большой разрывной нагрузкой. Леска практически не запутывается. Идеально подходит для суровых условий зимней рыбалки”.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Шнур для фідера

Непрочитане повідомлення stal1n »

ви по-менше тієї реклами читайте, а по-більше інформації від простих людей, які не зацікавленні в рості продаж продукції.
це відноситься і до всіх інших товарів, що є на ринку, не тільки рибальських.

Цей нанофіл не тримає вузлів взагалі, лише особливі вузли треба приміняти(намальовані на упаковці). Після декількох рибалок псується його форма, стає плоским. Взагалі не терпить жодних механічних пошкоджень - рветься як гнила нитка...
Пруфлінки не наводжу - погугліть самі.
дякую
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Шнур для фідера

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Ну я сам цілий сезон пользовався Whiplash 0.06mm 10.60kg :) пролем неболо і тонка і тимається добре ну і впринципі некошлатиця крепко . Притензій нама покіщо бобачим в наступному сезоні.
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Шнур для фідера

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Серж-ядовитий писав: «Berkley Nanofil» – на сегодняшний день самый тонкий шнур!
Вот это правда, все остальное под большим вопросом. Слабая износостойкость, плохо держит узел.
kolomis2015
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 09 січня 2015, 20:08
Телефон: 0969027434
Звідки: Пятигори
Контактна інформація:

Шнур для фідера

Непрочитане повідомлення kolomis2015 »

Який найкращий шнур для фідера.Недого і якісно. :bra_vo:
Міша
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Шнур для фідера

Непрочитане повідомлення stal1n »

kolomis2015 писав:Який найкращий шнур для фідера.Недого і якісно. :bra_vo:
Такого не буває, щоб не дорого і одночасно якісно. Можна лише шукати хороший баланс у співвідношенні цих показників.
Особисто я на фідері перепробував такі шнури:

Плетінка Momoi JigLine зелено-сірого кольору, діаметр 0.12, 150 м.
Спочатку була дуже міцна, з гарним зелено-сірим кольором.
На третій рік колір повністю втратився, раз-два за рибалку може скинути кільця і тоді треба мудохатись з розв'язуванням бороди на шнурі... Зараз перемотав її задом наперед, виглядає як ляля :)
Головний мінус цієї плетінки, що вона постійно скидає в мене кільця.
Зображення

Плетінка Cast Away світло голубого кольору, 12 lb, 150 м.
Придбав спеціально для дальнобійного фідеру. Дуже гарна плетінка. Можна просто всю рибалку бігати по березі і хвалитись небесно-голубеньким кольором шнурка на своїй котушці.
Кілець не скидає, годівниці летять далеко. Ціна дуже висока.
Зображення

Плетінка PowerPro зеленого кольору, діаметр 10Lb, 150Yds.
Аж на четвертий рік використання трохи почала втрачати колір і по-трохи лохматиться біля кінця. Мені пощастило і я придбав саме американську PowerPro. Викорчовував нею комиші :)
Кільця скидала, але мало. Найкрепша зі всіх плетінок, що я пробував.
Зображення

Хотів собі ще мати Berkley Whiplash, теж дуже крепка плетінка, але щось поки не склалося.

Список рекомендованої літератури:
http://feeder.in.ua/ogljadi-snastej/41- ... -fire-line
http://feeder.in.ua/ogljadi-snastej/40-pletnka-vd-sufix
http://salapin.ru/lab/lab153.html
http://salapin.ru/forum/forumdisplay.php?117-%D8%ED%F3%F0%FB-(%EF%EB%E5%F2%E5%ED%EA%E0)-%E4%EB%FF-%F4%E8%E4%E5%F0%E0
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Шнур для фідера

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Кільця скидає напевне через намотку на шпулі. Може там конус не в ту сторону виходить.
Каст евей - бомба! Але дорога і колір втрачає так само як і всі шнури..........
А на рахунок найкращої плетінки по співвідношенню ціна/якість - я 2 роки назад відкрив для себе китайські шнури "но нейм"- :co_ol:
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Шнур для фідера

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Стал по поводу твого поста про те, що шнур петлить можу переконливо заявити, що причин тут кілька:
1. Шнур намотаний по самі буртіки шпулі,а не так як принято при ловлі на шнур не домотаний на 3-4 мм до країв шпулі.
2. Дизбаланс снасті -катушка з завеликою шпулею або дуже маленьке і близько посаджене до бланка фідера перше кільце.
3. Впускне кільце по конструкції фідера дуже близько розташоване до катушки і від катушки в кільце йде залом шнура під великим кутом.
В останніх двох випадках причина зкидання петель однакова- перше кільце не встигає ковтати факел шнура який злітає з шпулі в момент закидання.
Я на практиці стикнувся з таким явищем на фідері мого швагра Okuma Solitron Feeder 3.60M 80-130 g. Вроді хороша палка і в парі з Флагмановським монтерейом 4000 досить збалансована, а перше кільце було розташоване буквально 40-45 см від катушки.Як результат або мляві обережні закидання,а чуть різкіший закид і зльот петлі гарантований. Питання вирішив шляхом найменшого тертя :-) :-) :-) (віддав Вікові і він мені акуратно зняв перше кільце) і ... все :ti_pa: Кут шнура випрямився і до кінця сезону ні одної петлі і ловля на далеких дистанціях при силових закиданнях.Палка без проблем на грузі викидує 100 метрів шнура .
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [Bot] і 0 гостей